MMA (Mixed Martial Arts) izdvojena tema

poruka: 10.518
|
čitano: 1.328.329
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Mitohondri kaže...

puko mi stream u prvoj rundi, 45 sekudni dok ga nisam osposobio 

 

awesome fight 

 

Svakako pogledajte i preliminarne, pogotovo Alex Pereira borbu 

 Baš sam tu preskočio od uvodnih.

Pogledam je sutra, odnosno danas.

 

Odoh kokice spremiti dok ne krene treća bitka. 

12 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Ufff..dobro je dobro za sad..a sad idemo vidit Usman-Colby 2..
AUDIOFIL
12 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Fino sam zaradilo na ovom eventu.

 

1.95 kvota poklon na Barnetta i Perieru

 

 

Spoileri : 

 Rose solidna,Weili je solidno takoder odradila mec,moglo je ici na obje strane,no svakako prvak tu ima prednost i prvaka treba dominirati da bi mu uzeo titulu.

Colby vidno fizicki slabiji i manji od Usmana, to je igralo ulogu,malo je pao u startu kad ga nije mogao rušiti nikako,izgubio prve dvije runde uvjerljivo, po meni zadnje 2 uzeo, 5. mi je nekako izjedačena.

 

Loša taktika Colbya također,forsiranje rušenja gdje bi uvijek završio u clinchu koji mu ne paše jer je ovaj mnogo jači fizički.

 

 

 

Gaaethje vs Chandler - instant klasik,osmijeh na licu dok gledas kako ova dvojica bacaju full power udarce cijeli meč,Chandler je vidio da ne ide to baš pred kraj pa je malo napravio show za fanove u zadnjoj rundi.

 

 

Odličan event,jedan od boljih u zadnjih par godina,pun MSG - milina!

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.11.2021 9:58 (nixa2210).
15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Gaaethje vs Chandler

 

Kakva borba, ne sječam se da sam gledao ovaj rat dugo vremena. Svaka čast Khabibu, ali kad usporedim ovakve borbe, s njegovim borbama, čak mi je drago da ga nema više.

 

Cobyu fali jedno 2-3cm u svim smjerovima da bi mogao parirati Usmanu. U 10 borbi, 10 puta će biti jako dobar, ali Usman će ga na čistu snagu i klinču dobit svaki put.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
5 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

najkvalitetniji UFC ikad 

 

od preliminarnih borbi sve do glavog eventa, sve borbe su bile dobre, odlicne ili fantasticne

 

ne znam koga bih posebno izdvojio, svi su bili fenomenalni i pobjednici i porazeni

 

Usman je pobijedio sve u kategoriji, i to neke dvaput, cini mi se da je jedino Wonderboy jos ostao, strasan "win streak".

 

Odluka da ode trenirati kod Trevora mu je odlicno sjela, nedodirljiv je sad

 

S ovim je presisao i GSP-a sta ne, u toj kategoriji?

 

Colbya bi htio gledati protiv Hamzata 

 

Trevor treba dobiti bonus da ga jebes, da je Dana na konferenciji rekao, evo presedan - bonus za peformanse vecery ide treneru to bi bilo PR poteze godine

 

Jedva cekam Pereirine sljedece borbe, jako mi je zanimljiv, steta sto je tek sa 34 godine dosao u UFC, mozda prekasno, inace je odlican kickboxer i borbe su mu tamo bile super atraktivne

 

supe suepr event

 

p.s. Rodtang vs Johnson je odgodeno za pocetak sljedece godine, nema jos tocnog datuma, za one koji prate One FC, ultra epic fight

 

 

 

 

www.youtube.com/TerabitTV
12 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Pogledajte i Villante vs Barnett, tko bi rekao da netko tko tako izgleda može biti toliko pokretan i atraktivan + salto na kraju + ples  

 

Odličan event.

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.11.2021 20:10 (mzopg).
11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Navijao za Colbyja zbog Rogana i Cormiera koji su se uvlačili Usmanu u guzicu, da sam samo slušao komentare, bez da gledam borbu imao bi dojam da je Usman pobjedio sa 50-38...a realno Colby je izgubio meč u zadnje 2 minute jer je Usman bio aktivniji i agresivniji.

Gaethje i Chandler su nekako uspjeli premašiti očekivanja, suluda borba, Chandler poginuo muški, da je bio pametniji možda je mogao nešto izvući, ovako se rano ispuhao, mislio ugasiti Gaethjea, a to baš i ne ide tako lako, jedino da je mitraljez ponio sa sobom...ili Khabiba ili nekog od onih dagestansko-čečenskih manijaka.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
12 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Usman je dobio zato je snazniji i bolji borac..Colby je odlican ali ne dovoljno za sad da makne Usmana.
Geathje je cudo borac,koja tehnika koja brada i kardio..kad pogledas fizicki oba borca stavio bih odma na Chandlera ..top borba!!

Rose opet fantasticna..taman toliko za obranu naslova..rusenje u zadnjoj rundi joj je vjerovatno donilo obranu!
Tehnici je bezprijekorna!
AUDIOFIL
15 godina
online
MMA (Mixed Martial Arts)

Odlični prelimsi večeras, preporuka za pogledati.

On the Internet you can be anything you want. It is strange that so many people choose to be stupid.
5 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
fromcelltohell kaže...

Odlični prelimsi večeras, preporuka za pogledati.

 bome da, dobri su

 

sranje je sto je onaj prosli "card" bio najbolji koji sam ikad gledao, pa mi sad sve mlako malo 

 

btw, masvidal vs. edwards otkazano 

www.youtube.com/TerabitTV
15 godina
online
MMA (Mixed Martial Arts)

Eto, ni Main Card nije podbacio. Sve borbe zanimljive bile.

Neću spoilati, nema smisla. Svakako pogledajte, tko nije gledao.

On the Internet you can be anything you want. It is strange that so many people choose to be stupid.
12 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Što bi trebalo pogledati? Preporuke? Nemam vremena sve pogledati pa barem ono što vrijedi.

 

Zaboravio sam da ide ranije pa sam upao na zadnje dvije borbe s glavnog programa.

Rothwell - de Lima i Holloway - Rodriguez, uz to sam još pogledao Diakiese - Alves.

 

Glavna borba izvrsna, o Hollowayu već sve znamo, ali i Rodriguez je jako zanimljiv borac neobične kretnje i poteza, djeluje nezainteresirano i onda izvuće nekakav ludi lakat ili kombinaciju.

 

Na Bellatoru sam pogledao Cyborg - Kavanagh i Pico - Gonzales, jedna i druga borba jednosmjerne gdje je jedan borac bio izrazito dominantan. Kavanagh su bacili među lavove i to je moglo završiti samo na jedan način, mada je imala par lijepih krošea.

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.11.2021 14:52 (mzopg).
5 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Chimaev vs Hermansson, hrvanje slobodni still 

 

 

 Ovdje se vidi koliko je lik dobar, vise nego sve UFC borbe koje je imao zajedno.

 

komentar nekoga tko se razumje u hrvanje:

 

"Match should've finished already with Khamzat's 3rd throw. That was a clear 4 point throw, as Hermansson went from his feet directly to his back. That's 10-0 Tech Fall already.

Referee just wanted to prolong the match, so he scored it only 2 points to keep the fight going for the audience."

www.youtube.com/TerabitTV
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.11.2021 21:39 (Mitohondri).
5 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
😲😲😲😲😲😲

wooooooow

Tko se obogatio 🥳🥳🥳🥳
www.youtube.com/TerabitTV
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.12.2021 6:05 (Mitohondri).
12 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Ja prvi nisam 😂..samo O’Malleya pogodio a bas sam njega htio falit!
Znaci drago mi je da je netko napikon skinuo Nunes..koliko 7 godina bez poraza..Penna pokazala dobru bradu i odlicno srce..respect..prva mama prvak.
A kakvu tek bradu ima Oliviera..koja raznovrsnost..top borba i zasluzena pobjeda!Gethje i slicni ce trebat podugnut nenormalno borbu u parteru ako misle skunut uskoro Oliviera sa trona..steta sto se Khabib povukao..to bi bila borba desetljeca!!
AUDIOFIL
12 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Eto napokon pogledao sve borbe, nikako uhvatiti vremena pa sam na kraju skinuo cijeli event i pogledao kroz par dana.

Nisam virio u temu, izbjegavao sam TV, portale, sve živo samo da ne vidim rezultate. 

 

Usput sam pogledao i Lomachenka, lijepa predstava, tehnički jako dobar boks uz fenomenalno kretanje.

 

UFC event mi je bio vrlo dobar, niti jedna borba me nije baš oborila s nogu, ali opet niti jedna mi nije bila loša, uglavnom sve što sam pogledao je bilo vrlo dobro, zanimljivo i vrijedno gledanja.

 

Wright - Silva, Sakai - Tuivasa, dva odlična nokauta.

Munhoz - Cruz odlična borba, dva jako čvrsta lika, napokon dobro suđenje, sad vidimo što bi propustili da je sudac prekinuo borbu. Kako je ono sve Cruz preživio svaka mu čast, a i Munhozu na čvrstoći i borbenosti. Cruz kad krene ima tako dobre kombinacije i izvrstan prednji direkt, kirurški precizan.

Emmett - Ige, opet dva jako čvrsta lika i još jedna jako dobra borba.

 

Paiva - O'Malley, jednosmjerna borba, očekivao sam više od Paive, ovako je to bio sparing trening za Seana.

 

Kara-France - Garbrandt, uživao sam u ovoj borbi, kako ga je lijepo Kai prizemljio. Cody je trubio kako u nižoj kategoriji nemaju knockout snagu i bla bla bla... Dobra borba i odličan nokaut.

 

Neal - Ponzinibbio, opet dva čvrsta lika, solidna borba.

 

Nunes - Pena, nisam očekivao ovakav rasplet, ali vidjelo se da Nunes više nema motivacije, nije ni čudo. Ova borba me podsjetila na Nunes - Cyborg, kad je Cyborg krenula kao terminator sa stavom nitko mi ništa ne može, bez obrane samo napad. Slično je sad odradila Nunes, podcijenila je snagu udarca Pene i primila previše štete. U gotovo svakom napadu je kasnila i primala kontra udarce, stalno je bila prekratka. Na kraju zaslužena pobjeda Pene koja je pokazala čvrstinu i odlučnost. Nunes mi je inače draga i korektna borkinja i mislim da je ovdje prvenstveno u pitanju gubitak motivacije, nije ni čudo nakon niza od 12 pobjeda i kombinirano 7 obrana pojasa.

 

I za kraj Oliveira - Poirier, još jedna odlična borba, Oliveira je pokazao koliko je čvrst, preživio sve i završio Poiriera, potpuno zasluženo. Connor se već gura u priliku za titulu koju nikako ne zaslužuje, ali kao i obično lova će odlučiti, a on je zlatna koka.

3 godine
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

jel se itko ovdje zna tuć ili samo promatrači?

14 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
volegradele kaže...
Znaci drago mi je da je netko napikon skinuo Nunes..koliko 7 godina bez poraza..Penna pokazala dobru bradu i odlicno srce..respect..prva mama prvak.

 a Nunes si zaboravio ? xd

13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Petar hw kaže...

jel se itko ovdje zna tuć ili samo promatrači?

 Šta, jel te dira ko?

Say hello to my little friend
12 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
@loky4i4

Penna je rodila ..na to sam se referirao..Nunes nije kao sto nisam ni ja a roditelj sam 😉
AUDIOFIL
14 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
volegradele kaže...
@loky4i4

Penna je rodila ..na to sam se referirao..Nunes nije kao sto nisam ni ja a roditelj sam 😉

 a pod šta se vodi kao roditelj, majku ili oca ? ;)

13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Majka je roditelj, a otac je pravitelj
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Jel zna netko stream za Soldića ?

 

Bnet: mNik987#2148
14 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Roberto manijak, usmrtio ga skoro, al jbt njemu se ni ne isplati u ufc osim radi neke "slave".

Zarađuje u ksw-u oko 150k-200k, plus USADA koje nema u ksw-u plus što mu je konkurencija u ufc-u Usman, Covington itd. zajebano

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.12.2021 0:44 (loky4i4).
12 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Sramota gledat ovog Woodleya. Ovaj ga poslao po cevape jedino ako nije do te mjere namjesteno da primaju takve udarce.

12 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
monsieur kaže...

Sramota gledat ovog Woodleya. Ovaj ga poslao po cevape jedino ako nije do te mjere namjesteno da primaju takve udarce.

 evo ja još umirem od smijeha 

 

do te šeste runde sam se mislio kojeg vraga trošim vrijeme na gluposti, ali vrijedilo je samo zbog tog jednog udarca. Očekivao sam poraz Woodleya na bodove, ali ovo je još bolje, a nakon zadnje borbe sam mislio da ne može pasti niže... ipak može. I još se koristi laktovima, hrvačkim bacanjima, udarcima u potiljak i glavom u glavu...

*ebe mu se spremiti će koji mil.$, ali svejedno je jadno, da vidimo što će sada tetovirati za novi revanš u kojem će 10000% biti spreman i pobijediti. 

 

inače nije tu bilo puno u biti nije bilo gotovo ništa boxa, ovo je samo predstava za one koji ne znaju što je box. teško bi dao iti lipe za ovo pogledati.

Paul ako naleti na malo ozbiljnijeg pravog boksača iz svoje kategorije i pobjeći će iz ringa, nije pokazao ništa i do tog jednog udarca je po meni i gubio, mada je sve ovo odrađeno prema scenariju.

 

 

UFC

Lewis pregazio Daukausa

Thompson potpuno izdominiran u jednoj jako dosadnoj borbi, ali Muhammad je to odradio prema planu i iskoristio svoje tehnike

Assuncao - Simon dobra borba

Ferreira - Gamrot solidna, nije me toliko oduševila kao što je oduševila komentatore

Swanson - Elkins, Cub odličan vidi se da je u dobroj formi

12 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Cijeli dan izbjegavam sve portale, TV vijesti, uvjeren da je nedjelja. I tražim satima snimku eventa i nigdje je pronaći i mislim se koji q*** zar je Dana stvarno pogasio sve pirate. 

Pa gledam Nova TV raspored i mislim se vidi šu*ci više ni snimku ne puštaju nedjeljom navečer.

I pričam to maloprije ženi i ona mi onako ladno kaže pa danas je subota. 

 

Bila bi fora da sam se dizao jutros u 3h na UFC. 

 

Dakle, UFC 270

dvije borbe za pojas Moreno - Figueiredo, Ngannou - Gane + uvijek atraktivni Pereira. Moglo bi biti zanimljivo.

 

Zagrijavanje...

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.1.2022 23:00 (mzopg).
11 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Francis kao i stipe kad je promjenio taktiku za dc-a u drugoj borbi.svaka cast.da nije radio parter izgubio bi

14 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Sad mi je drago što se noćas nisam budio, mislim na zadnju borbu. Pogledo baš na gol hr. Nije borba loša, solidna je ali očekivao sam nokaut. 

11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
GSP kaže...

Francis kao i stipe kad je promjenio taktiku za dc-a u drugoj borbi.svaka cast.da nije radio parter izgubio bi

ma nije to za nikakvu čast, francis nije uspio jedan pošteni udarac dati, čak niti u parteru u kojem se valjao pola borbe

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice