MMA (Mixed Martial Arts) izdvojena tema

poruka: 10.518
|
čitano: 1.324.743
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

jel gol.hr ima app za tv? ili se mora gledat preko browsera

 

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
8 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Kill Frenzy kaže...

jel gol.hr ima app za tv? ili se mora gledat preko browsera

 

 Ne znam za app, ali ja otvorim u browseru na PC-u i onda "castam" na TV, pokazalo mi se kao najjednostavnije

I am over 9000!!!
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.3.2021 22:22 (Shivi).
16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Gledam preko browsera. Full screen stavim i toeto.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
5 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Kill Frenzy kaže...

jel gol.hr ima app za tv? ili se mora gledat preko browsera

 

crackstreams otvoris na TV-u preko browsera, gledas FHD, ili ako platis mozes i 4k

 

ne znam kak mozete slusat ove nase komentatore, jednostavno nemaju pojma

 

ako ne gledas live, drugi dan ti je odmah FHD za skinut na torrentima, pa gledas u miru, ako ti se neda cekati uzivo

 

 

www.youtube.com/TerabitTV
12 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Kodi -> Live TV Serbia -> Sport IPTV -> Rising Tides UFC 

15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Mitohondri kaže...
Kill Frenzy kaže...

jel gol.hr ima app za tv? ili se mora gledat preko browsera

 

crackstreams otvoris na TV-u preko browsera, gledas FHD, ili ako platis mozes i 4k

 

ne znam kak mozete slusat ove nase komentatore, jednostavno nemaju pojma

 

ako ne gledas live, drugi dan ti je odmah FHD za skinut na torrentima, pa gledas u miru, ako ti se neda cekati uzivo

 

 

 Ako moram birati između Rogana i Zelga, radije slušam Zelga...

Dodatno što ne volim kod Rogana i onih tamo što si u 99.9% slucajeva odaberu favorita u to se dosta osjeti u komentarima...

+ Kod naših komentatora osjetis ono sto i sam osjetis, dakle tocno se vidi kada se suzdrze od neke psovke ili slicno i to mi je zakon...

Radije cu ovaj mec Miocica gledat s nasim komentatorima nego s kretenima koji ne dozivljavaju Miocica uopce

 

Tamo svi jedva cekaju da Miocic ode i da ga Francis posalje u pm... i onda ce od Francisa napraviti ono sto je Miocic odavno trebao biti... uzas

+ Sviđa mi se optimizam Zelga koji je rekao da ce Miocic pobijediti u prvoj tj najkasnije drugoj rundi TKO

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.3.2021 9:36 (toxic).
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Meni je ok UFC ekipa. Rogan, Cruz, DC, Bisping. Ljudi znaju o čemu pričaju.

Kod ovih naših mi je čudno slušati tu kombinaciju engleskog i hrvatskog. Pa je malo jab pa je onda direkt, sad je rušenje, a dvije rečenice kasnije je takedown.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
5 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
toxic kaže...

 

 

 Ako moram birati između Rogana i Zelga, radije slušam Zelga...

Dodatno što ne volim kod Rogana i onih tamo što si u 99.9% slucajeva odaberu favorita u to se dosta osjeti u komentarima...

+ Kod naših komentatora osjetis ono sto i sam osjetis, dakle tocno se vidi kada se suzdrze od neke psovke ili slicno i to mi je zakon...

Radije cu ovaj mec Miocica gledat s nasim komentatorima nego s kretenima koji ne dozivljavaju Miocica uopce

 

Tamo svi jedva cekaju da Miocic ode i da ga Francis posalje u pm... i onda ce od Francisa napraviti ono sto je Miocic odavno trebao biti... uzas

+ Sviđa mi se optimizam Zelga koji je rekao da ce Miocic pobijediti u prvoj tj najkasnije drugoj rundi TKO

pa bas zato je gust, kak pizde kad im favoriti gube, ne govorim o tome da DC i Roga favoriziraju i da su pristrani, sto je istina.

 

Vec o komentarima sta se desava u borbi, tko sta pokusava kad su na podu naprimjer, ovi nasi ne znaju razliku izmedu kamure i triangla 

 

Bisbing i Felder su odlicni, i Trevor kada ima komentare izmedu rundi, meni su to zanimljivi dodaci, gdje dosta toga i naucim, pojasne mi kada mi nesto nije jasno

 

domaci komentatori su banana totalna, BT sport isto ima odlicne komentatore, ali taj stream nemrem nigdje uhvatit

www.youtube.com/TerabitTV
11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Ne prenosi li BT Sport američke komentatore, još nikad nisam naišao na neke njihove...
A što se Rogana i ovih ostalih tiče...jedino mi je Cormier odličan, Rogan mi ide na živac zadnje vrijeme, ne gledam više ni podcaste, neznam jel ga marihuana pojela ili dmt, ali baš je grozan.
Pristran je, a svaki borac koji naniže par pobjeda mu je 'jedan od najboljih ikada'.

Cruz je popio svu pamet svijeta, a Anik je robot koji služi samo za čitanje reklama i statistike.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
5 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
m77 kaže...
Ne prenosi li BT Sport američke komentatore, još nikad nisam naišao na neke njihove...
A što se Rogana i ovih ostalih tiče...jedino mi je Cormier odličan, Rogan mi ide na živac zadnje vrijeme, ne gledam više ni podcaste, neznam jel ga marihuana pojela ili dmt, ali baš je grozan.
Pristran je, a svaki borac koji naniže par pobjeda mu je 'jedan od najboljih ikada'.

Cruz je popio svu pamet svijeta, a Anik je robot koji služi samo za čitanje reklama i statistike.

 Ziher sam da sa gledo meceve gdje Dan Hardy komentira, ali sad se evo ne mogu sjetit jel jesam ili sam to gledao na YT njegove klipove najava i postfight analiza 

www.youtube.com/TerabitTV
15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Mitohondri kaže...
m77 kaže...
Ne prenosi li BT Sport američke komentatore, još nikad nisam naišao na neke njihove...
A što se Rogana i ovih ostalih tiče...jedino mi je Cormier odličan, Rogan mi ide na živac zadnje vrijeme, ne gledam više ni podcaste, neznam jel ga marihuana pojela ili dmt, ali baš je grozan.
Pristran je, a svaki borac koji naniže par pobjeda mu je 'jedan od najboljih ikada'.

Cruz je popio svu pamet svijeta, a Anik je robot koji služi samo za čitanje reklama i statistike.

 Ziher sam da sa gledo meceve gdje Dan Hardy komentira, ali sad se evo ne mogu sjetit jel jesam ili sam to gledao na YT njegove klipove najava i postfight analiza 

 Al Hardy je dobio otkaz zar ne ?

Bnet: mNik987#2148
5 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
toxic kaže...
Mitohondri kaže...
m77 kaže...
Ne prenosi li BT Sport američke komentatore, još nikad nisam naišao na neke njihove...
A što se Rogana i ovih ostalih tiče...jedino mi je Cormier odličan, Rogan mi ide na živac zadnje vrijeme, ne gledam više ni podcaste, neznam jel ga marihuana pojela ili dmt, ali baš je grozan.
Pristran je, a svaki borac koji naniže par pobjeda mu je 'jedan od najboljih ikada'.

Cruz je popio svu pamet svijeta, a Anik je robot koji služi samo za čitanje reklama i statistike.

 Ziher sam da sa gledo meceve gdje Dan Hardy komentira, ali sad se evo ne mogu sjetit jel jesam ili sam to gledao na YT njegove klipove najava i postfight analiza 

 Al Hardy je dobio otkaz zar ne ?

 Je u UFC, ali jos uvijek radi za BT

www.youtube.com/TerabitTV
14 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

jeste vidjeli debakl od interviewa na novoj, kaže frajer Miočiću da u zadnje 3 god nije napredovao ništa

16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Da, ne kužim to pitanje. WTF?

 

A i ingleski mu je super, kao robot. Loše uglavnom.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
loky4i4 kaže...

jeste vidjeli debakl od interviewa na novoj, kaže frajer Miočiću da u zadnje 3 god nije napredovao ništa

 Da to sam i ja skužio...

ali kakve je on analize radio? Brijem da je C/P Nicka iz BT sporta :)

 

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.3.2021 13:40 (toxic).
5 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

U 3h ujutro pocinje "main card" da ne zaboravite 

 

Stipe oko 5h

 

Sutra se dobro naspavat posljepodne tko gleda uzivo 

www.youtube.com/TerabitTV
16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)

u 4 počinje main card.

 

https://www.countdownmma.com/

Koristite blage riječi i jake argumente
5 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Dodinho kaže...

u 4 počinje main card.

 

https://www.countdownmma.com/

 u pravu si, sat mi je ne UK vremenu , isprika

www.youtube.com/TerabitTV
16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Ovu nedjelju bi se trebao i sat pomicati unazad pa i to treba uzeti u obzir. Ni ja više nisam siguran kad će početi haha

Koristite blage riječi i jake argumente
10 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Sat se pomiče unaprijed, tek sad nećeš znati kad počinje 😂
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Najsigurnije je ostati budan cijelu noć
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Hexfire kaže...
Najsigurnije je ostati budan cijelu noć

 a gle od 10 - 02 mogu sklopit oko da ga hebes :)

Bnet: mNik987#2148
15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Pogledajte ovo na 0:34 stavite speed na 0.25

ovakvih udaraca je Stipi prolazilo dosta u matchu no medutim niti jednom nije pronasao bas bradu..

Da je kojim slucajem ovaj udarac sjeo na bradu ja sam siguran da bi Francis pao...

 

 

 

Bnet: mNik987#2148
11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Ja sam za svaki slučaj odspavao 2 i pol sata ovo poslijepodne, noćas neki filmovi, nezdrava hrana, a onda ću se oko 2 uključiti u prijenos, pa kad počne počne.😁

Priželjkujem doktorsku prezentaciju Stipe, 5 rundi gnjavljenja i stiskanja, kako zbog same obrane naslova, ali još više zbog meča s Jonesom.

#AndStill!
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.3.2021 17:18 (m77).
13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Razlika u Francisovoj formi, prva borba i sad...I to dosta primjetna razlika, a opet ista kilaža.

 

Zanima me hoće li Woodley u mirovinu i stanje u glavi O'Malleyja.

 

A main eventa me strah.

13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Sugar show je back on track, Woodley penzija.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Nažalost kao što sam rekao, strpljivi Ngannou bez mahanja je dosta, nije trebao ni napredovati. 

10 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Totalna dominacija nganoa..stipe vrijeme je za penziju...  Mislim da ce tesko dobiti revans,a i ako ga dobije tesko ce ga pobijedit..vidim ogroman napredak 

15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

To je to... toga sam si bojao... napredovao je ohoho...

iako je Stipe ovdje shebo u pun k stvari ali eto... vidjet cemo sto dalje...

Na mjestu Stipea ja bi isto otiso

Bnet: mNik987#2148
11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Razočaravajuć nastup Stipe realno...jedan pokušaj td-a, neuspjeli, nakon toga čekanje da se Ngannou iscrpi sam od sebe...to je ono što je Khabib rekao jednom prilikom, američko hrvanje je takvo da se odustaje čim neuspije, za razliku od ruskog koji pucaju cijeli dan, jedno će proći, a onda je to to.

Šta je slijedeće, neznam, ako nije trilogija, onda možda mirovina.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice