MMA (Mixed Martial Arts) izdvojena tema

poruka: 10.518
|
čitano: 1.323.949
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
zoharbizo kaže...

Jones prve dvije runde nema šanse, bez dobre eskivaže.

Prejak je fizički ovaj i udara isto tako, baš je mutant.

I sad je puno pametniji, čeka a nitko nemože s njim u razmjenu, to mi je bila najveća glupost koju je Stipe rekao, da ide po nokaut...

Jedina šansa mu je bila tri runde eskivaže, onda rušenje i gnp do beskraja, sve ostalo gubi...

Nganoua može dobiti jedino top hrvač sa 110-115kg, top kondicijom, sa odličnim refleksima i eskivažom.

Razmjene ne dolaze u obzir, s njim nitko to nemože...

 Bježi ti tri runde od jebenog Hulka haha.

 

Rekao je sam da je puno naučio iz prve borbe. Vjerovatno je i bio spreman na moguću eskivažu od Stipe.

 

Jednostavno, ovo je razina više. Ovakvog ga nitko ne može dobit. 

 

Pogle koliko mu je Usman pomogao. Stvorili su hebeno čudovište.

 

 

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Neznam koliko bi Jonesu range bio od pomoći, a i on stvarno više nije onoliko nedodirljiv kao prije 7-8 godina kad je bio ispred svog vremena...on je na tom nivou ostao, sport brzo raste i lagano ga sustiže, zato i ima na jedvite jade izborene pobjede protiv boraca koji nisu neki top kalibar.

Biram Ngannoua u tom matchupu, isto kao što bih birao i Stipu da je do meča došlo.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Jones je top borac, ali nije prirodni teškaš kao Francis, razlika između njih je oko 15kg van kampa čak i sada kada je nabacio kile...

Po meni definitivno UFC-u fali međukategorija, 105kg i 120kg+.

Jones ima šansu dobiti na bodove ili submission u 3,4 i 5 rundi, s tim da je i treća upitna, nokautirati Francisa nemože.

Mislim da i Stipe nema baš velike šanse u revanšu, jedino da nabije 10kg i bježi tri runde sa malo lowkickova, i onda gnp nakon rušenja.

Iskreno, Francis je debelo napredovao, pogotovo mentalno...

Svjestan je da ga koče jedino pluća...

12 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

e jesam si usrao event sinoć, odnosno jutros, ali na kraju mi čak i nije žao. računao sam se dići u 5h po starom vremenu da pogledam Seana, Tyrona i naravno Stipu. Upalim TV kad ono već Stipe - Francis prva runda na samom kraju.  Sve je bilo gotovo prije nego sam se razbudio, što i nije loše.

 

Sean očekivano, Tyron isto tako kad taj lik nije imao motivacije i žara protiv Colbya nakon svega rečenog onda nema više ništa što njega može motivirati.

Stipe - Francis to je stvarno bila borba koju je bilo tko od njih mogao dobiti, teško je tu nešto predviđati.

Na kraju mogu reći da je Stipe jebeno čvrst, nevjerojatno što i kako je izdržao i ima tu puno mjesta za revanš. S druge strane Francis ima gotovo netaknutu bradu i isto tako je jako čvrst. Svejedno uz dobru taktiku, izbjegavanje polu distance, klinč i hrvanje Stipe to može dobiti.

 

Budućnost, vjerojatno će nas sad cimati sa Jones - Francis, ali ja tu ne vidim apsolutno nikakve logike, tako da na kraju očekujem Lewis - Francis, a možda čak i revanš protiv Stipe.

 

Jones - Francis

Ovo bi bila jako loša odluka i potez Jonesa. Vidjeli smo kako je Cain pogriješio u svom povratku i tada sam odmah napisao da mu je to loš potez, nakon gotovo tri godine pauze on odmah u povratku odabere Francisa, završilo je kako je jedino i moglo.

 

Jones već duže nije na top nivou, upitna pobjeda protiv Santosa, upitna protiv Reyesa, kojeg je Blachowicz razmontirao. Moguće da je problem motivacije, ali prelazak u tešku kategoriju i odmah napad na prvaka, ne vidim to kao pametan potez. Jones fizički ne može dominirati u toj borbi, nema power punch s kojim može nokautirati protivnika, u zadnih 15 borbi ima 2 ili 3 nokauta, da sad ne provjeravam, znam da je bio Gustafsson i Sonnen, DC-a ne računam.

 

Mislim da će tu sad biti hrpa prepucavanja, hajpanja i osalih sranja, ali na kraju ništa od te borbe.

 

Francis - Lewis

Ne znam što reći za ovu borbu. Prva je bila vjerojatno jedna od najgorih koje sam u životu pogledao. Lewis mi je simpa lik, ali kao borac mi je potpuno nezanimljiv. Nema tehnike, nema kretanja, ništa samo se stisne i kontrira. Ono što ima je snagu koja te može nokautirati. Mislim da bi ovo bio jako lagan posao za Francisa.

 

Francis - Stipe (revanš)

Zašto ne, ako Stipe to želi. Naravno da će Dana sve poduzeti da se to ne desi, jer jbga Stipe nije atraktivan kao Jones, ali zašto Stipe ne bi imao pravo na revanš? Mirovina? Pa to je na Stipi, mislim da on može još puno toga napraviti samo je pitanje koliko će za to imati motivacije, postigao je i više nego što smo svi očekivali, zaradio dovoljno. Činjenica je da je on psihički iznimno jak, pogledajmo kako se vratio protiv DC-a, a kako se Francis vratio protiv Lewisa nakon poraza od Stipe. Ovdje je sad sve stvar motivacije, želje i taktike i Stipe može dobiti Francisa. Ovaj put je Francis bio gladniji, čekao je toliko dugo, svi su ga pripremali da postane prvak, pojačanje u kutu, dok je Stipe već bio na tronu, porazio je sve što mu je bilo na putu uključujući i Francisa.

 

Teška kategorija mi trenutno djeluje loše, u top 15 osim Stipe ne vidim tko bi mogao biti dobar protivnik za Francisa.

Lewisa će mu baciti čisto da izjednači skor one užasne borbe.

I ostaje Jones.

Što nakon te borbe?

16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
toxic kaže...

Sada, onako na stranu sve, jel mislite da se ovakva misicna masa moze dobiti na 100% prirodan nacin?

Ovih dana sam slucajno naletio na ovo na yotubeu...

 

 

navodno cak ako samo jednom u zivotu koristis Steroide oni ti pomazu u rastu misica cijeli zivot (neke substance itd..) ne razumijem se u ovu shemu..

No ne mogu se ne zapitati jel moguce da se prirodnim putem bude ovakav ?

 

 

Gordan Kožulj je nedavno bio u Podcast Inkubatoru i govorio je na temu steroida. Gotovo da nema profi sportaša koji nije na nečemu.

 

Znanstvenici su utvrdili neku gornju granicu za određene markere (testosteron kao najočitiji primjer) i onda se steroidima/dopingom gura do te gornje granice i to je praktički legalni doping. Sportaš ne pada na testu jer su mu markeri unutar granice a to što je njemu prirodni testosteron 1.3 a on ga gura do 3.9 nije uopće bitno a 4 je granica za sve (lupam brojeve).

Koristite blage riječi i jake argumente
16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
zoharbizo kaže...

Jones je top borac, ali nije prirodni teškaš kao Francis, razlika između njih je oko 15kg van kampa čak i sada kada je nabacio kile...

Po meni definitivno UFC-u fali međukategorija, 105kg i 120kg+.

Jones ima šansu dobiti na bodove ili submission u 3,4 i 5 rundi, s tim da je i treća upitna, nokautirati Francisa nemože.

Mislim da i Stipe nema baš velike šanse u revanšu, jedino da nabije 10kg i bježi tri runde sa malo lowkickova, i onda gnp nakon rušenja.

Iskreno, Francis je debelo napredovao, pogotovo mentalno...

Svjestan je da ga koče jedino pluća...

 Ovo još nije testirano. Svi padnu kad tad. 

Meni je žao što je Stipe izgubio, ali Francis je tu večer bio bolji borac. Ako ga ne pojede hype mogao bi vladati nekoliko godina. Cyril Gane bi mu mogao biti najveća prepreka uz Jonesa.

 

Jones ima yeben borilački IQ, solidnu bradu i velik raspon ruku i nogu. Nabacio je sigurno 15ak kg i vjerujem da bi mogao zadati problema Francisu ako do te borbe dođe.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
14 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Čitam i ne vjerujem da je samo jedna osoba spomenula Ganea. Pogledal sam 3 njegove borbe i lik mi izgleda tehnički daleko najbolji u HW kategoriji.

13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
kepmip kaže...

Čitam i ne vjerujem da je samo jedna osoba spomenula Ganea. Pogledal sam 3 njegove borbe i lik mi izgleda tehnički daleko najbolji u HW kategoriji.

Dvije.

Promster kaže...

 Jedino mi Gane djeluje kao zanimljiv match-up, ali oni su kolege i sigurno se neće boriti.

 

 

 

 

Što se tiče i Ngannoua i njegovog physiquea, lik je jednostavno genetski blagoslovljen. Ima snimki prvih borbi 2013. kad je tek došao u Europu i izgleda veoma slično kao i sad. Čisto sumnjam da bi se išao igrati (a i da ima uopće znanja, ili da je odmah upoznao ljude koji mu mogu pomoći oko toga) i ugroziti karijeru i novac zbog nečega što ti realno i netreba. Još na sve to je bio i siromašan i beskućnik pa zajebavanje s tim nema smisla.

 

Postoje i slike iz Afrike gdje se već vidi da je mrcina, a vjerojatno nije imao optimalne uvjete (prehrana, odmor, trening), a vjerojatno nije ni ciljano radio na mišićnoj masi.

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.3.2021 10:20 (Promster).
14 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Samo sam tvoj post videl prije nego sam natipkal, od Pere tek nakon objave :D

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.3.2021 15:31 (kepmip).
12 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
kepmip kaže...

Čitam i ne vjerujem da je samo jedna osoba spomenula Ganea. Pogledal sam 3 njegove borbe i lik mi izgleda tehnički daleko najbolji u HW kategoriji.

 Gane ima potencijala, ali prerano je za njega, još barem 2-3 ozbiljnije borbe pa čemo onda bolje znati što može. On je koliko sam skužio u MMA jako kratko, tek koju godinu.

 

Zadnje dvije borbe je imao ozbiljnije protivnike, s tim da je Junior nažalost zadnje četiri pao čim ga se krivo pogledalo, tako da je on daleko od svoje top forme i ozbiljnog protivnika.

Neka Gane ide na Blaydesa, pa Volkov i onda može biti korak do napada na titulu.

13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Evo, točno kao što sam i rekao.

 

Već je počeo srati i dramiti, ne znam kako netko može biti fan ovog krkana. 

15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Jel netko prati Ante Deliju? Cini mi se da bi mogoa biti dobar u UFC-u... gledam borbe po youtube i lik je životinja u pozitivnom smislu, steta sto je imao onu ozljedu....

Morao se borit protiv Ganea ali je imao problema nekih pravnih itd... pa je to sve otkazano...

 

 

Bnet: mNik987#2148
8 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
toxic kaže...

Jel netko prati Ante Deliju? Cini mi se da bi mogoa biti dobar u UFC-u... gledam borbe po youtube i lik je životinja u pozitivnom smislu, steta sto je imao onu ozljedu....

Morao se borit protiv Ganea ali je imao problema nekih pravnih itd... pa je to sve otkazano...

 

 

 Delija je životinja, po meni jedan od jačih boraca ako bi se mjerila samo sirova snaga (kao što si i naveo - životinja). S obzirom na tešku kategoriju u UFC-u, mislim da bi tamo solidno kotirao, ali po meni fali mu inteligencija da bi bio top. Nadam se da se varam, da će mu treneri usadit taj IQ i da će postić velike stvari.

I am over 9000!!!
14 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Pao je dogovor za borbu između Ngannou i Jon Jonesa

5 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
loky4i4 kaže...

Pao je dogovor za borbu između Ngannou i Jon Jonesa

 hahahaha, ovaj komentar ispod je vrhunski, da gleda online besplatno

www.youtube.com/TerabitTV
12 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
mzopg kaže...
kepmip kaže...

Čitam i ne vjerujem da je samo jedna osoba spomenula Ganea. Pogledal sam 3 njegove borbe i lik mi izgleda tehnički daleko najbolji u HW kategoriji.

 Gane ima potencijala, ali prerano je za njega, još barem 2-3 ozbiljnije borbe pa čemo onda bolje znati što može. On je koliko sam skužio u MMA jako kratko, tek koju godinu.

 

Zadnje dvije borbe je imao ozbiljnije protivnike, s tim da je Junior nažalost zadnje četiri pao čim ga se krivo pogledalo, tako da je on daleko od svoje top forme i ozbiljnog protivnika.

Neka Gane ide na Blaydesa, pa Volkov i onda može biti korak do napada na titulu.

Eto preskočio Gane Blaydesa i odmah ide na Volkova. 

 

Od drugih noviteta:

Wonderboy - Burns

Poirier - McGregor (potvrđeno)

Diaz - Edwards

Dariush - Ferguson

 

Biti će zanimljivo.

13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
mzopg kaže...

Eto preskočio Gane Blaydesa i odmah ide na Volkova. 

 

Od drugih noviteta:

Wonderboy - Burns

Poirier - McGregor (potvrđeno)

Diaz - Edwards

Dariush - Ferguson

 

Biti će zanimljivo.

 I ide Vettori vs Holland drugi tjedan. Till se ozlijedio.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
5 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

nismo spomenuli borbu za pojas u najjacoj kategoriji, ako jesmo promaklo mi je 

 

chandler vs oliveira - moguca vrlo dobra i napeta borba

 

Dustin je procjenio da mu je bolje uzet pare, pa kasnije se boriti za pojas tko god to bio, sto mi se cini sasvim logican potez

www.youtube.com/TerabitTV
5 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Dodinho kaže...
toxic kaže...

Sada, onako na stranu sve, jel mislite da se ovakva misicna masa moze dobiti na 100% prirodan nacin?

Ovih dana sam slucajno naletio na ovo na yotubeu...

 

 

navodno cak ako samo jednom u zivotu koristis Steroide oni ti pomazu u rastu misica cijeli zivot (neke substance itd..) ne razumijem se u ovu shemu..

No ne mogu se ne zapitati jel moguce da se prirodnim putem bude ovakav ?

 

 

Gordan Kožulj je nedavno bio u Podcast Inkubatoru i govorio je na temu steroida. Gotovo da nema profi sportaša koji nije na nečemu.

 

Znanstvenici su utvrdili neku gornju granicu za određene markere (testosteron kao najočitiji primjer) i onda se steroidima/dopingom gura do te gornje granice i to je praktički legalni doping. Sportaš ne pada na testu jer su mu markeri unutar granice a to što je njemu prirodni testosteron 1.3 a on ga gura do 3.9 nije uopće bitno a 4 je granica za sve (lupam brojeve).

 svi su na necemu, to je jednostavno tako, neke uhvate neke ne, neki imaju bolje farmakologe koji im omogucuju da se ne detektira supstanca

 

neki legalno dobijaju recepte za TRT, naon sto se na filaju, pa uzimaju blokatore, da im padne razina testosterona, pa im doktor prepise TRT :)

 

iako je danas sve manje uzimanja stereoida za podizanje testosterona, vise se prebacuju na neuro suplemente, koji su sve vise i vise u uporabi, a ne otkrivaju se ili se uopce ne testira na njih, GSP je par puta govorio o tome, da su takvi PED, puno veca prednost od "standardnih" stereoida za misice, poboljsanje reakcija je puno bitnije

 

svi su na necemu, koliko god neki pricali da nisu, ako zeli biti konkurentan mora biti u korak sa ostalima, koliko god moze a da ga se ne uhvati

www.youtube.com/TerabitTV
5 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
loky4i4 kaže...

Pao je dogovor za borbu između Ngannou i Jon Jonesa

Cini se da to nije 100%.

 

Koliko vidim sad se prica da ce ipak Lewis se boriti.

 

Podsjetnik da je danas/sutra ujutro Demetrious Johnson vs Adriano Moraes 

 

ako ste propustili pressicu 

 

Uzivo na YT

www.youtube.com/TerabitTV
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.4.2021 8:38 (Mitohondri).
12 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Evo pogledao tek maloprije ONE borbe od sinoć, dvije zanimljive situacije.

 

Moraes - Johnson

KO koljenom dok je ovaj sjedio na podu, u UFC-u bi to bila diskvalifikacija ovdje je pobjeda.

Sama borba čist ok, Moraes je dobro iskoristio svoje prednosti.

 

Alvarez - Lapicus

Ovdje obrnuta situacija Alvarez diskvalificiran iako je imao pobjedu u rukama, nisam siguran da bi to tako završilo u UFC-u. Po meni ga je sudac trebao malo oštrije upozoriti, nekako mi je ovo nategnuta diskvalifikacija pogotovo jer je Lapicuz ciljano maksimalno okrenuo glavu, ali Alvarez je dovoljno iskusan pa je ipak trebao biti oprezniji.

 

Reug - Schimd

U startu mi je djelovalo da bi moglo biti i nešto borbe, ali je vrlo brzo krenulo u jednom smjeru i očekivana pobjeda Reuga.

 

 

Inače dok sam jučer brljao po youtubeu izletio mi video sa Bellatora 252, kraj prošle godine, Weichel vs Sanchez.

Jako dobra borba, isplati se pogledati.

12 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Malo "zabave"

 

12 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ekipa danas UFC u 18h, a main card u 21h! Da ne zaboravite. 

 

Ovo sam jednostavno morao zakačiti. 

 

 

 

evo i još jedna "zanimljiva" borba.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.4.2021 18:27 (mzopg).
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Niš od toga, Real Barca je od 21:00. :)

Gledati će se sutra.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Večeras Askren/Paul te Whittaker/Gastelum...sorry Bobby, ali moram ispratiti freak show yt zvijezde i Askrena.🤭
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Sad slijedi Paul vs Ngannou
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
m77 kaže...
Večeras Askren/Paul

 Dogovorena predstava, Askren pokupio vjerojatno i do 1mil.$ za minutu skakutanja i otišao doma sa smješkom na licu, nikad lakše zarađena lova. 

11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Ma nema šta biti dogovoreno, Paul ima nekog talenta i vještine, a Askren samo zahvaljujući CM Punku nije najlošiji standup borac koji je ikad zakoračio u UFC-ov kavez...potpuno očekivan ishod...što se same priredbe tiče, neznam, valjda to pali milenijalce koji su vjerojatno ciljana publika, meni užasno, 'komentatori' kojima je svaka druga riječ 'mfucker', neki frenetični kutevi kamere, glazba...priredba nakon koje sam se pomalo sramio pogledati u ogledalo jutros.😬


A u UFC-u, Whittaker odradio možda i najbolji meč otkad ga pratim.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Kakav event noćas.
Bilo mi je gadno gledati Crutea kako se sapliće o vlastito stopalo koje je totalno obamrlo, da bi par minuta kasnije to izgledalo kao dječji crtić u odnosu na ono što će usljediti...
Zvuk pucanja Weidmanove noge, koja se praktički omotala oko Hallove noge...užas...neznam da li starim ili šta, ali snimku sam gledao ko horore dok sam bio klinjo, onako kroz prste.

Valentina razvalila Andrade u njenoj igri samo da pokaže koliko je nadmoćnija od ostalih.

Rose kad uzima pojas to mora napraviti spektakularno.

A Usman je P4P, to je jednostavno to.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
11 godina
protjeran
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
m77 kaže...
Kakav event noćas.
Bilo mi je gadno gledati Crutea kako se sapliće o vlastito stopalo koje je totalno obamrlo, da bi par minuta kasnije to izgledalo kao dječji crtić u odnosu na ono što će usljediti...
Zvuk pucanja Weidmanove noge, koja se praktički omotala oko Hallove noge...užas...neznam da li starim ili šta, ali snimku sam gledao ko horore dok sam bio klinjo, onako kroz prste.

Valentina razvalila Andrade u njenoj igri samo da pokaže koliko je nadmoćnija od ostalih.

Rose kad uzima pojas to mora napraviti spektakularno.

A Usman je P4P, to je jednostavno to.

 Ni sam bolje nebih napisao. usput igrao kladionicu pogodio sve osim crute-a.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice