MMA (Mixed Martial Arts) izdvojena tema

poruka: 10.518
|
čitano: 1.323.632
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Današnji event s Magnyjem i Chiesom u glavnim ulogama počinje u 18h...prelimsi kreću u 15h.

...a trebali su tu biti Chimaev i Edwards, jao, jao...😔
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
12 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
loky4i4 kaže...
mzopg kaže...

Ova dvojica će imati veselu starost. 

Mislim da je Kattar progutao preko 300 udaraca, strašno, a nije ni Holloway prošao lišo.

 točnije 445 

Strava, od toga 274 u glavu. Da ti netko odvali 274 čvrge u 25min. ne bi ti bilo svejedno, a kamoli 274 udarca. 

13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
m77 kaže...
Današnji event s Magnyjem i Chiesom u glavnim ulogama počinje u 18h...prelimsi kreću u 15h.

...a trebali su tu biti Chimaev i Edwards, jao, jao...😔

 Solidan event, sad se čeka subota.

 

Chimaev vs Edwards je ponovno "bukan" za 13 ožujka. Baš su zapeli za taj fight.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ljudi, kad počinje danas event po našem vremenu? 

Nisam nikad gledao live, uvijek samo snimke a ovo danas se ne propušta naravno:). 

11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
4h...ali borba Poiriera i Conora neće prije 6h.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
7 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
dalja46 kaže...

Ljudi, kad počinje danas event po našem vremenu? 

Nisam nikad gledao live, uvijek samo snimke a ovo danas se ne propušta naravno:). 

 Glavni program počinje u 4 ujutro, glavna borba oko 6:30 - prijenos na gol.hr

13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
m77 kaže...
4h...ali borba Poiriera i Conora neće prije 6h.

 Ursusc kaže da hoće 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Nikad više ni slova sumnje prema Poirieru s moje strane...fenomenalno...a Conor i Dana mogu odjebat sa prozivanjem Khabiba.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Cilj je bio jasan, destabilizirati prednju nogu a kad to uspijes napraviti drugi borac izgubi gotovo sve svoje mogucnosti osim mozda otici u parter...

Sjajna pobjeda...

Bnet: mNik987#2148
10 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Pocetak kraja mcgregora.nema tu vise one gladi kao prije.. a ni brada nije vise kao prije.. sve slijedece borbe su totalno nepotrebne.

11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Moram priznati da sam puno više očekivao od Conora, silne najave o najboljem kampu ikad, cardio, prehrana, lijevo-desno...a osim par solidnih udaraca nije to izgledalo nimalo spektakularno, slabašno, usporeno, obrana isto takva, a ni brada čini se nemože podnijeti kao prije.

Uglavnom, ja zadovoljan, da je pobjedio bilo bi qurchenja, prozivanja i vrijeđanja Khabiba.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

 Dustin Diamond Poirier is the Man! Nek sam i to dočekao 

Tigar Krezumica From all the things i lost, i miss my mind the most!
14 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Conor tapkaroš konačno i pošteno nokautiran. Super je završilo.

13 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Baš mi drago, imao sam predosjećaj da bi Porier mogao ovo dobiti.

 

Očekujem Porier/Oliveira vs Chandler ili Khabib vs Chandler za pojas.

 

Conor Khabib 2 je ovim stavljen sa strane za jedno vrijeme, pa je pitanje što sad s Conorom dalje. Trilogy s Diazom ili eventualno neka kombinacija s Volkanovskim ili Hollawayem. Ili sa Masvidalom za BMF belt. 

 

 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ma još i tog Masvidala nek netko natambura pa će valjda zaboraviti i na redneck BMF retardaciju. Pride je barem bio zanimljiv po tom pogledu, ovdje fejkaju neki sport.

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.1.2021 11:15 (forumaš).
11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Hexfire kaže...

Baš mi drago, imao sam predosjećaj da bi Porier mogao ovo dobiti.

 

Očekujem Porier/Oliveira vs Chandler ili Khabib vs Chandler za pojas.

 

Conor Khabib 2 je ovim stavljen sa strane za jedno vrijeme, pa je pitanje što sad s Conorom dalje. Trilogy s Diazom ili eventualno neka kombinacija s Volkanovskim ili Hollawayem. Ili sa Masvidalom za BMF belt. 

 

 

 Conor protiv Masvidala ne bi imao nikakve šanse. Najbolje za Conora je treća borba s Diazom, to bar moze dobiti.

8 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Čestitke Poirieru, baš mi je drago što je pobijedio McGregora.

11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Možda Ferguson?...iako je uvjerljivo izgubio zadnjih 8/8 rundi u kojima je bio, i dalje je veliko ime i pobjeda nad njim ima težinu.

Ne bih volio instant revanš Poiriera i Conora, protiv Natea bi to opet vjerojatno bilo u velteru.

Sve ostalo je jako opasno za Conora, ako mu je Poirier ovako razvalio nogu, pa onaj manijak Gaethje bi mu sa svojim kickovima tu nogu otkinuo i odnio kući kao trofej.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
12 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Navio budilicu u 5:40h, upalim gol.hr taman završila borba Eye - Calderwood, savršeno.

Vidim ovi naši na gol.hr nešto tiho komentiraju, a navikao sam se slušati DC-a i ekipu pa se prebacim na drugi stream, fHD super slika, odlično.

 

Krene Hooker - Chandler, odmah na ulasku u ring vidim da mi Hooker ne izgleda dobro, iscrpljen, a ovaj drugi izrezan do kraja. Ali dobro mislim se Hooker je takav tip borca, djeluje relativno bezopasno, ali onda uvijek iznenadi. Međutim odmah se vidjelo da Chandler ima dobru taktiku, da je nabrijan i da ga je maskimalno stisnuo. I onda gledam koliko je Chandler niži i mislim se teško će Hookera dohvatiti po tikvi, ali me ovaj odmah demantira taktikom, udarac u tijelo, Hooker radi grešku i spušta se u niži stav da zaštiti tijelo i potpuno otvara glavu. 3-4 takva napada za redom i vidjelo se odmah kako će to završiti. Moram priznati da sam više očekivao od Hookera, a i simpatičan je lik.

 

Dobro će osvježenje biti Chandler u ovoj kategoriji, puno je tu zanimljivih kombinacija, a i bilo bi ga zanimljivo vidjeti u nižoj kategoriji, protiv Volkanovkog ili Hollowaya, sve bi to bilo jako atraktivno.

 

I onda glavna borba, adrenalin uvijek raste kad je Irac u ringu. Ranije je ipak imao bolji imidž, sad ovako čelav sa cvikama djeluje kao dedek. Prva runda Conor, dobro kretanje i jebeni kutevi sa tom ljevicom, čudo kako je plasira i provuće iz nekog ludog kuta. Dustin dosta suzdržan, forsira klinč koji mu baš ne leži, ali s druge strane odlična taktika napasti low kickovima, jako pametno. Krene druga runda i meni pukne stream, popizdim od sreće, brzo ga probam ponovno pokrenuti ništa, valjda zaštekao internet, prebacim se na gol.hr i naravno vidim Dustina gdje slavi i Conora na podu. E jbga, baš je zaštekalo u najgorem trenu, još se tih 20 sekundi koliko nisam imao slike mislim ma neće valjda sad završiti i eto, sranje. Jebeni Murphy. 

 

Drago mi je da je Dustin dobio, lik je skroz na mjestu i dobar je primjer. Conor je s druge strane sebe izgradio na svom ludilu i arogantnosti i ljudi to vole vidjeti, to što je on napravio u 6-7 godina je čudo. Nije imao za račune platiti i u tih 6-7 godina je sebi osigurao ostatak života i upravu bi tu mogao biti problem. Pitanje je da li ćemo više ikada vidjeti starog Conora koji je bio maksimalno lud i motiviran.

 

Vidim da sada traži treću borbu protiv Dustina, ali mislim da ćemo ga prije gledati protiv Fergusona i to će biti borba koja bi mogla završiti jednu od te dvije karijere. Ferguson je već protiv Gathjea izgledao loše i to se ponovilo protiv Oliveire i ukoliko nešto drastično ne promijeni ne vidim kako će se vratiti na stare staze, ali dajmo mu još jednu šansu.

 

Sad je upitno da li će Dustin na Oliveiru za pojas ili ipak na Gaethjea u svakom slučaju sva trojica imaju dobre šanse.

 

Nisam pogledao cijeli event, ali ove dvije borbe su bile ok i to je to, ništa posebno i po meni je to bilo dosta slabo za PPV event, nedavni Holloway - Katar mi je bio daleko bolji event.

15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Kakav KO Sandhagena, i to protiv Edgara 

 

Vrijeme je da se Alister pošalje u mirovinu...

 

Inače solidan event  jučer...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Jako dobar event, samo me Overeem zeznuo na kladionici, pogodio i Dariusha i Pantoju i Guidu.

A Sandhagenovo koljeno će teško tko prestići u utrci za KO godine.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
12 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Overeem totalno nepripremljen došao glumiti vreću. Baš šteta zadnjih par mečeva je bio jako dobar, ali ovo sinoć je bilo jako loše, ne vidim kako je mislio dobiti borbu bez napada, ruke stalno preko cijele glave i toliko primanje udaraca. Loše.

 

Johnson - Guida dobra borba, zabavna i puna akcije.

Sandhagen izvrstan nokaut, baš mu je naletio Frankie.

 

Sad Valentinovo i Usman - Burns.

11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Opa, opa, Rumble se vraća i to protiv Romera 16.4. u Bellatorovom LHW Grand Prixu.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Bellator sada ima najjakiji LHW roster, baš su se naoružali super borcima, samo da ne bude ozljeda!

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
m77 kaže...
Opa, opa, Rumble se vraća i to protiv Romera 16.4. u Bellatorovom LHW Grand Prixu.

 Zanimljivo. I dan danas mi je žao što nikad nismo vidjeli Rumble vs Jones. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Opet otkazano Chimaev/Edwards.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
11 godina
protjeran
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Kamaru Usman vs. Gilbert Burns - pobjeda Durinha i to "ladno"

Maycee Barber vs. Alexa Grasso - lagana pobjeda nokautom Maycee

Gillian Robertson vs. Miranda Maverick - pobjeda polugom Gillian

0 Slažem se
0 Ne slažem se sa nijednim
1 Slažem se sa svime osim Burnsa
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
m77 kaže...
Opet otkazano Chimaev/Edwards.

 Veli čika Dana da će probati dogovoriti Colby vs Edwards za taj event ako bude moguće. Ili ubrzo nakon toga.

 

A i izgleda da ide Porier vs Connor 3 negdje na ljeto.

 

 

 

 

Zanimljiv event sutra, nadam se pravom zalogaju za Usmana napokon iako je po kladionicama veliki favorit. 

 

Od ostalih fightova ništa mi ne odskače ovako na prvu.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Mene zanima samo main event i novi nastup Rodolfa Viere...ostatak priredbe je za neki europski fight night, a ne za PPV od 70 dolara.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Yep. Da se slučajno nešto zakompliciralo kod main eventa, morali bi otkazati.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice