MMA (Mixed Martial Arts) izdvojena tema

poruka: 10.518
|
čitano: 1.322.816
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
MMA (mixed martial arts)

Navijam za Forresta cijelo vrijeme od kada je u UFC-u i nadam se da će zbombati Silvu. Mora ga netko kada tad pa neka to bude onda on Osmijeh Ali mislim da će biti zanimljiva borba koja će završiti nokautom jednog od njih. A BJ i Kenny bi isto trebala biti zanimljiva borba, BJ mora pobijediti jer je izgubio sada od GSP-a a Kenny je sav neki nabrijan na BJ-a. Sve u svemu, samo neka budu kratke borbe i svi sretni Osmijeh

Najbrži put do čovjekova srca je pomoću šake Chucka Norrisa. ...:::www.lan-wars.com:::...
16 godina
neaktivan
offline
MMA (mixed martial arts)

Večeras u vijestima na novoj Mirko najavljuje borbu za naslov do kraja godine

Drugs and alcohol are not the only addictions.Gaming is one of them too.My God i am an addict.
16 godina
neaktivan
offline
MMA (mixed martial arts)

Zaintrigirala me najava na novoj tv u kojoj su prikazivali isječke iz lige prvaka,kojekakvih raznih sportskih događaja i pazi sad ovoUFC-A.....

Što je zanimljivo nisu prikazivali samo Mirka već nekoliko različitih boraca.....

Tko zna možda ćemo biti blagoslovljeni cijelim UFC-ovim eventima ..........

Drugs and alcohol are not the only addictions.Gaming is one of them too.My God i am an addict.
16 godina
neaktivan
offline
MMA (mixed martial arts)

Večeras smanjujem unos velikih količina alkohola i raznih opijata a čak ću i ranije doć doma...UFC 101!!!!!!!!!!!!!

Negdje oko 4 h

Drugs and alcohol are not the only addictions.Gaming is one of them too.My God i am an addict.
16 godina
neaktivan
offline
MMA (mixed martial arts)

Griffin je prelako popušio....Silvi je ova borba bila zajebancija...Spuštenog garda...dok je išao unatrag a Griffin napadao srušio ga je jednim udarcem...

Mislim da bi silva bez problema mogao počistiti i polutešku?????????????

Drugs and alcohol are not the only addictions.Gaming is one of them too.My God i am an addict.
15 godina
offline
MMA (mixed martial arts)

Evo i ja pogledao silvu i forresta... glupo je popušio, strašno. Neki mi je prespor, ne znam. A to da bi mogao počistiti i polutešku, ne vjerujem. Sigurno je u top 5 ali tu je Shogun, Rampage, Machida, Rashad, Thiago Silva... Ako se Shogun oporavi i bude kao i u PRIDE-u teško će biti Silvi. A o Machidi i da ne govorim, brži je od svoje sjene hehe! Mogu se okladiti da bi se Silva sada mogao boriti za naslov u 205 protiv Shogun/Machida pobijednika za naslov.

Najbrži put do čovjekova srca je pomoću šake Chucka Norrisa. ...:::www.lan-wars.com:::...
16 godina
neaktivan
offline
RE: MMA (mixed martial arts)
Evo oprostite na upadu, da ne otvaram novu temu... Dali zna tko od vas kakvu MMA PC igru, igrao sam UFC 2009 na ps3 i igra mi je dobra pa me zanima dali ima koja na PC-u?
16 godina
neaktivan
offline
RE: MMA (mixed martial arts)
Raven kaže...
Evo oprostite na upadu, da ne otvaram novu temu... Dali zna tko od vas kakvu MMA PC igru, igrao sam UFC 2009 na ps3 i igra mi je dobra pa me zanima dali ima koja na PC-u?

Nažalost nema.Ja sam kupio x box 360 samo radi te igre...

Drugs and alcohol are not the only addictions.Gaming is one of them too.My God i am an addict.
16 godina
neaktivan
offline
RE: MMA (mixed martial arts)
Koliko je Xbox 360 kn-a?
16 godina
neaktivan
offline
MMA (mixed martial arts)

Kupio polovni za 500

Drugs and alcohol are not the only addictions.Gaming is one of them too.My God i am an addict.
16 godina
neaktivan
offline
RE: MMA (mixed martial arts)
Evo navukao sam se sad na MMA(zbog igre ufc 2009) i sada me zanima dali mi netko može objasniti par stvari(kao mali intro): jeli bolji po vama K1 ili UFC(u čemu je razlika), ko je najbolji borac(odnosno prvak), koje borce volite i koje su najbolje borbe bile... Meni je nekako najbolji frank mir koliko sam vidio na youtube-u... Hvala!
16 godina
neaktivan
offline
RE: MMA (mixed martial arts)

K1 je zapravo kickbox a ne mma.Znači samo kickbox nema ništa na podu ovo ono a UFC ti je čisti MMA a za razliku od bivšeg Pridea I sad već propalog Afflictiona u UFC-u se smije udarati laktovima a u ova ostala 2 ne ali se smije cipelariti po glavi na podu i čak koljenima dok je u UFC-u to dozvoljeno samo u tijelo.Da ti govorim o borcima bilo bi malo dvije stranice...Pogledaj LYOTO MACHIDA,George saint pierre,Quinton Rampage Jackson,

Drugs and alcohol are not the only addictions.Gaming is one of them too.My God i am an addict.
15 godina
neaktivan
offline
RE: MMA (mixed martial arts)
Raven kaže...
Evo navukao sam se sad na MMA(zbog igre ufc 2009) i sada me zanima dali mi netko može objasniti par stvari(kao mali intro): jeli bolji po vama K1 ili UFC(u čemu je razlika), ko je najbolji borac(odnosno prvak), koje borce volite i koje su najbolje borbe bile... Meni je nekako najbolji frank mir koliko sam vidio na youtube-u... Hvala!

K1 je organizacija u kojoj nije dopuštena borba u parteru i nije dopušteno udaranje laktovima. UFC je po meni puno bolji i zanimljiviji baš zbog tih stvari :)  Najbolji borac je relativan pojam, svaka kategorija ima svoje borce i prvake. Recimo u lightweight kategoriji najbolji je BJ Penn, u Welterweight George Saint Pierre, u Light Heavyweigh Rasheed Evans ( iako su po meni Forest Griffin,Anderson Silva i Quinton Jackson bolji borci), dok je u Heavyweight najbolji Brock Lesnar. Meni najdraži borci su Anderson Sylva, GSP i Rampage Jackson, no svako ima svoj ukus.

Music is my life :)
15 godina
offline
MMA (mixed martial arts)

Meni je draži K-1 jer je sve stand-up a i borbe su mi nekako brže,nema udaranja na podu. A i uglavnom završe nokautom... U K-1 najdraži borci su mi Bonjasky i Badr Hari. Ali nije da ne obožavam UFC i mma općenito. Osmijeh pogledao sam skoro svaki UFC od 70. mislim od kada to malo više pratim. Najdraži borci su mi GSP, Machida, Forrest i Rampage.

Najbrži put do čovjekova srca je pomoću šake Chucka Norrisa. ...:::www.lan-wars.com:::...
16 godina
neaktivan
offline
RE: MMA (mixed martial arts)
Pogledao sam UFC best of 2008 koji sam našao na netu... Zanima me jesu li Lesnar i Mir imali taj revanš i dali ima koji event ovaj mjesec? Gdje vi to gledate i kako?
16 godina
neaktivan
offline
MMA (mixed martial arts)

Imali su revanš i Lesnar je dobio borbu...Na UFC.com imaš kad su borbe a pošto je praćenje ilegalno ne mogu ti davat nikakve linkove

probaj malo proguglat ili dan poslje na torrentima...

Drugs and alcohol are not the only addictions.Gaming is one of them too.My God i am an addict.
16 godina
neaktivan
offline
RE: MMA (mixed martial arts)
Dali mi može ko poslati pozivnicu za mma-torrents? please :)
16 godina
neaktivan
offline
MMA (mixed martial arts)

Ja nemam...ali ako tko ima slobodno pošaljite....

Drugs and alcohol are not the only addictions.Gaming is one of them too.My God i am an addict.
14 godina
offline
MMA (mixed martial arts)

Netko tu čuo za Branka Cikatića? Ja sam slučajno nabasao na njega i ostao iznenađen. Čovjek se borio u K1 pa evo jedne borbe iz davne 1993. godine -

(HD) (pod Related videos - ima još borbi u HD-u). Pogledao sam nekoliko borbi na youtubeu i vidim da je dosta borbi završio s nokautom. U jednoj je borbi bio diskvalificiran jer je protivnika maznuo nekoliko puta sa laktom u vrat što je po pravilim zabranjeno. U drugoj je protivnika razvalio nogom u glavu - ovaj dobio čvorugu veličine kruške - također diskvalifikacija (to su borbe protiv
i
- ispale prilično loše po njega, ponio se onak idiotski, dok su ostale i više nego dobre). Imao je strašan pogled a pjesma s kojom je ulazio u ring izaziva strahopoštovanje i ledi krv u žilama - Carmina Burana (čuje se u prvom videu gore).

 

Njegova stranica: LINK.

 

Evo jednog komentara ispod videa koji opisuje Cikatića (nadam se da su podaci istiniti):

"Clearly a fighter ahead of his time. He was 39 years old already in this fight, but I consider him the first great MMA fighter. Black belt in Taekwondo, Karate, blue belt in Judo, trained and competed also in Boxing. So well rounded, smart and powerful. His KB rating: 92-5-1. Did I mention about 200 KO's? Who could match that!?"

 

A evo i jednog sažetka borbi koje su završile pobjedom - iz '93 kada je postao prvak svijeta u K1 -

(nije baš neka kvaliteta ali se može pogledati).

They took our jobs!
16 godina
neaktivan
offline
MMA (mixed martial arts)

Ma čuo sam za njega još prije par godina.Čovjek je osvoio k1 GP dok sam se ja još igrao u pijesku.Jako dobar borac ali nisam ga spoinjao jer se borio po k1 pravilima

a baziram se uglavnom na UFC.Ali svejedno je ljepo čuti za naše borce u kojoj god disciplini

Drugs and alcohol are not the only addictions.Gaming is one of them too.My God i am an addict.
16 godina
offline
RE: MMA (mixed martial arts)
Kako nebi čuo za Cikatića... Pa čovjek je glavni zaslužan za bilo kakvu popularnost borilačkih sportova osim boksa kod nas.

Bio je najbolji kickboxer svoga vremena, i zbilja legenda sporta. Skor 92 pobjede i 5 poraza.

Imao je i izlet u MMA ali to nije dobro završilo. 2 poraza i jedan no contest.

Cikatić je taman završavao karijeru kada je Filipović počinjao. Filipoviću je bio i trener.
...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
14 godina
offline
RE: MMA (mixed martial arts)
Danny_HR kaže...
Cikatić je taman završavao karijeru kada je Filipović počinjao. Filipoviću je bio i trener.

Veli mi stari da su se njih dvojica nešto opasno zakačila, navodno je bilo i fajta. A Cikatić se nakon tog incidenta navodno povukao. Sad da li je to istina ili ne, ne bih znao. U svakom slučaju Cikatića su lagano stisle i godine kada je Filipović započeo karijeru... Možda ga izjedala ljubomora Izlanuo se

 

EDIT:

 

Evo malo sam iskopao o tom sukobu - dio intervjua (ostatak intervjua na linku pri dnu stranice):

 

"Mirko: Spreman sam se boriti bilo kada. Bilo je priča o tome, ali gdin Cikatić je dao uvjet da će se boriti samo za nevjerojatno veliku naknadu. Tko će to platiti, pitao sam se. Našli su se sponzori koji su htjeli sponzorirati taj meč. Nakon toga, iznenada, gdin Cikatić je postavio novi uvjet koji me je jako iznenadio. Htio je smrtonosni meč u ringu ograđen žicom!"

 

CIJELI INTERVJU

They took our jobs!
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.8.2009 22:15 (Stimulans).
16 godina
neaktivan
offline
MMA (mixed martial arts)

Tjedan dana  do Ufc-a 102 da čujem predviđanja???????

Ja se ne bih usudio predviđati Couture vs Nougeira jer su obojica legende i obojica su pre dobri..

A Jardine vs Silva će biti stand up rat.....jedva čekam....

Drugs and alcohol are not the only addictions.Gaming is one of them too.My God i am an addict.
16 godina
offline
RE: MMA (mixed martial arts)
Ne želim predviđati rezultate, ali znam da će ovo biti dobar event.

Žao mi je jedino kaj Gonzagina borba nije na main cardu. :(
...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
16 godina
neaktivan
offline
RE: MMA (mixed martial arts)

Spike tv prenosi besplatno sve preliminary card borbe pa će bit streaming negdje a vjerovatno i od Igora

Drugs and alcohol are not the only addictions.Gaming is one of them too.My God i am an addict.
16 godina
neaktivan
offline
MMA (mixed martial arts)

Ufc 104 Machida vs Rua!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Drugs and alcohol are not the only addictions.Gaming is one of them too.My God i am an addict.
16 godina
neaktivan
offline
MMA (mixed martial arts)

Ha ha ha kako se Silva slikao na vaganju sa cvikama pre dobro ha ha ha

Drugs and alcohol are not the only addictions.Gaming is one of them too.My God i am an addict.
16 godina
neaktivan
offline
RE: MMA (mixed martial arts)
Dali mi može neto poslati pm s linkovima i objasniti kako da večeras pratim borbe? please guys
15 godina
offline
RE: MMA (mixed martial arts)
Spaz kaže...

Spike tv prenosi besplatno sve preliminary card borbe pa će bit streaming negdje a vjerovatno i od Igora

E to te ja pitam. U koliko sati po našem vremenu su borbe? Obično ako su u Vegasu onda je u 4 ujutro...

Spaz kaže...

Ufc 104 Machida vs Rua!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

E to će biti pravi rat nadam se. Dobri su i jedan i drugi. Ako Rua bude kao u PRIDE-u neće biti lako Machidi... Ali opet, Machida je lud kao puška, brz, dobar taktičar tako da ne očekujem ništa više osim dobre borbe. I naravno, ne vjerujem da će biti svih 5 rundi, prije će se to završiti Namigiva

Najbrži put do čovjekova srca je pomoću šake Chucka Norrisa. ...:::www.lan-wars.com:::...
15 godina
offline
MMA (mixed martial arts)

Eo idem pogledati UFC 102 pa javim dojmove ;)

Ali vidim da je dosta borbi kratko trajalo tako da će biti zanimljivo tko je koga rastavio...

Najbrži put do čovjekova srca je pomoću šake Chucka Norrisa. ...:::www.lan-wars.com:::...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice