MMA (Mixed Martial Arts) izdvojena tema

poruka: 10.518
|
čitano: 1.327.419
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Pa ako izgubi sigurno se neće odmah boriti s Khabibom, to je 100% sigurno. A (interni) pojas je samo dodatak. 

 

Ako pobijedi, dobio bi ono što je i originalno i trebalo biti. Znači ništa ne bi zaradio pobjedom protiv Ghaetjea.

Ako izgubi, sve gubi. I pojas i u doglednoj budućnosti borbu s Khabibom.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Odkud vadiš te zaključke? Ranking i pojasevi odavno nemaju nikakve svrhe.

Tony vs Khabib fanovi čekaju godinama i čim se steknu uvjeti taj fight će se dogoditi. Bez obzira na ishod ove borbe.

A s obzirom na situaciju, odbiti ovaj fight bi mogla stvarno kompletna budala.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Pa vadi zaključke po svemu viđenom dosad. Fergusona se šikanira i trebao je winning streak od 12 borbi da dođe do borbe za pojas.

I sad ako izgubi naravno da neće dobit borbu za pojas protiv Khabiba jer mu je nece dati ako je na losing streaku, i jedva cekaju da naprave Khabib vs. Conor rematch zbog love.

Što nije jasno tu..

13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Joj da, trebao je 12 winning streak. Odkad pratiš ufc? Do te borbe nije došlo spletom raznih okolnosti. Dijelom je kriv Khabib, dijelom Tony, a ovo trenutno je viša sila. Stvarno izgleda ko da je borba ukleta.

Jasan je meni Connorov star power, ali Tony vs Khabib bi bez frke postigao iste brojke ko Connor vs Khabib.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Gle pratim UFC očito duže od tebe, po ovome što pišeš. Kakve veze imaju prehodno ugovorene borbe Fergusona i Khabiba sa ovom.. jel jedna od njih bila za undisputed pojas?

Sama činjenica da je trebalo toliko da Ferguson dobije title shot, i da je Dana čak i nakon 5. ugovorene borbe između Fergusona i Khabiba pričao o Conor rematchu govori da nema šanse da Tony nakon poraza ide se borit za pojas.

 

Tony vs. Khabib je borba što svi istinski fanovi priželjkuju, ali Conor je PPV mašina i White će gurat u tom smjeru. Nadam se da ce Tony dobit Gaethjea i onda se mora ici na borbu za unificiranje pojasa.

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.4.2020 14:58 (Fulcrum).
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Hexfire kaže...
Joj da, trebao je 12 winning streak. Odkad pratiš ufc? Do te borbe nije došlo spletom raznih okolnosti. Dijelom je kriv Khabib, dijelom Tony, a ovo trenutno je viša sila. Stvarno izgleda ko da je borba ukleta.

Jasan je meni Connorov star power, ali Tony vs Khabib bi bez frke postigao iste brojke ko Connor vs Khabib.

 Nebi postigli ni pola, pogotovo sad s ovim ESPN dealom. 

13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Fulcrum kaže...

Gle pratim UFC očito duže od tebe, po ovome što pišeš. Kakve veze imaju prehodno ugovorene borbe Fergusona i Khabiba sa ovom.. jel jedna od njih bila za undisputed pojas?

Sama činjenica da je trebalo toliko da Ferguson dobije title shot, i da je Dana čak i nakon 5. ugovorene borbe između Fergusona i Khabiba pričao o Conor rematchu govori da nema šanse da Tony nakon poraza ide se borit za pojas.

 

Tony vs. Khabib je borba što svi istinski fanovi priželjkuju, ali Conor je PPV mašina i White će gurat u tom smjeru. Nadam se da ce Tony dobit Gaethjea i onda se mora ici na borbu za unificiranje pojasa.

Ne znam dal pričamo istim jezikom. Ti si rekao da se Tonya šikanira jer je trebalo 12 borbi win streaka da dobije title shot što nije točno pošto je njihov prošli otkazani fight bio za undisputed title. Tako se cijelo vrijeme prezentirao i nema šanse da ne bi tako i bilo. Onaj pretprošli je bio za Interim title. Ne vidim na koji način Tonya itko šikanira. A i brat bratu, trenutni prvak je lik s kojim je sad 5 puta već imao dogovorenu borbu i ni jednom nije održana. Dal je stvarno za zamjeriti ikome da nikad više ne pokuša to organizirati? 

 

Promster kaže...

 Nebi postigli ni pola, pogotovo sad s ovim ESPN dealom. 

 Ne vjerujem. Ljudi su se zaželjeli MMA, mislim da će tih slijedećih par evenata postići jako dobre PPV brojke bez obzira na card.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)

 Naslov veli jedno, a u tekstu je

 

“It’s great, it’ll be for the interim title, and we’re all going to have to wait again and try to do [Nurmagomedov-Ferguson] in September,” he said.“People want to see this fight, they want to see it happen. Brooklyn sold out in minutes, so it’s the fight that people want to see. Unfortunately, we’re just going to have to wait a little bit longer.”

 

Ne kužim.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Možda su oni krivo protumačili pa stavili kriva imena u uglate zagrade. Kakav interim ako će Ferguson već imati taj pojas, a Khabib pojas svoje kategorije.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
7 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Da, ni meni nije jasno šta su mislili u tom članku.

Ispada kao da je sad Tony-Gathje za interim pojas i pobjednik dobiva shot protiv Khabiba, to mi je jasno. Ali ovaj drugi dio - "Ali kao čekati će i pokušati opet dogovoriti Tony-Khabib u Septembru, svi žele tu borbu" - nešto s tim tekstom nije u redu

Gaming Rig - http://crosimracing.hcl.hr/forum/index.php?topic=97.msg85810#msg85810
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Pero Dinamit kaže...

Možda su oni krivo protumačili pa stavili kriva imena u uglate zagrade. Kakav interim ako će Ferguson već imati taj pojas, a Khabib pojas svoje kategorije.

 Ovo za Interim se odnosi na Tony vs Gaethje.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Mislio sam na ono gdje su napisali Tony-Khabib krajem godine.
Znači ako izgubi recimo Tony, odmah će mu dati šansu za pojas protiv Khabiba. Čisto sumnjam.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
12 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Ne vidim kako će White ovo organizirati, a da sve bude legalno i prema propisima. U svakom slučaju će biti zanimljivo.

 

Namajunas se povukla iz revanša protiv Andrade.

6 godina
neaktivan
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

UFC 249 otkazan.. stigla naredba sa viših instanci ESPN-a i Disneya

 

https://twitter.com/espnmma/status/1248371420226347008?s=20

 

S jedne strane sranje što i dalje nećemo dobit UFC event, no s druge strane Tony vs. Khabib lives 

12 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Fulcrum kaže...

UFC 249 otkazan.. stigla naredba sa viših instanci ESPN-a i Disneya

 

https://twitter.com/espnmma/status/1248371420226347008?s=20

 

S jedne strane sranje što i dalje nećemo dobit UFC event, no s druge strane Tony vs. Khabib lives 

Potpuno očekivano, jbga ne možeš glavom kroz zid. Jasno je da se tu vrti ogromna lova i da Dana sada gubi ozbiljne novce, ali stvarno nema smisla. Jest da sam se zaželio dizanja u 4h, ali što je tu je. 

 

White 06.04.
The fight is signed and is 100% ON LIVE on ESPN somewhere on EARTH!!!!

 

White prije 17h
this is gonna be a FUN fight. Just a little over a week and we will be watchin a LIVE fight again!!!

 

maloprije
UFC 249 was canceled Thursday after ESPN and parent company Disney stopped UFC president Dana White’s plan to keep fighting amid the coronavirus pandemic.

15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Malo previše su nas shebali s tim korona virusom.

Da stvar je ozbiljna ali kako oni mislie taj virus uopce istrijebiti ?

 

Cini mi se da ce ovo biti samo novi oblik gripe i desavat ce se svake sezone najmanje jednom...

 

A mi sto sad imamo, dodem u ducan jednom mjesecno i cekam u koloni sat vremena, ne mogu narucit online (jer u mom mjestu nema te opcije).  Ne mogu kod veterinara s ljubimcom jer eto i tamo guzva za popizdit ljudi na ulicama.

Doktori rade preko telefona, firme ne rade, mnogi vec dobili otkaze a vecina ih dobila smanjenu placu.

Selo propada jer nasi jos uvijek ne kupuju od seljaka, ajde oni sa zitaricama jos nekako ali npr prodaje Janjaca itd je ogromno pala...

 

I na kraju ostaje ti nesto da gledas na tv-u kao obozavatelj sporta niti to vise nemamo

 

a velim stvar se nece istrijebiti...

 

edit: Dana nesto izjavio da ce se dogoditi bez obzira na ESPN

 

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.4.2020 13:03 (toxic).
12 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
toxic kaže...

Da stvar je ozbiljna ali kako oni mislie taj virus uopce istrijebiti ?

 

Cini mi se da ce ovo biti samo novi oblik gripe i desavat ce se svake sezone najmanje jednom...

 

Selo propada jer nasi jos uvijek ne kupuju od seljaka, ajde oni sa zitaricama jos nekako ali npr prodaje Janjaca itd je ogromno pala...

Nikako bez cjepiva ili se nadati da će nestati sam od sebe kao što je to bilo sa SARSom. Do tada karantena, promjena životnog stila ili će određeni umirati i to ne samo starci. Lako moguće da će postati sezonska bolest, ali prije će biti cjelogodišnja jer je sezona gripe prošla, a ovaj virus i dalje ne popušta. Vidimo da je i u toplijim krajevima dosta aktivan.

 

Ono što se ja bojim je da ćemo se prebrzo vratiti na staro i onda je dosta jedno veće događanje da opet plane novo žarište. Neka se među 10.000 ljudi nađe jedan zaražen i eto problema.

 

Selo se mora prilagoditi i stvarno mi nije jasno zašto to već do sada nisu napravili. Sada ima dovoljno platformi preko kojih mogu nuditi svoje proizvode. Osobno već dugo većinu toga kupujem od naših proizvođaća i to daleko jeftinije i kvalitetnije nego što je u trgovinama. Na fejsu već ima na desetke grupa gdje ljudi nude svoje proizvode i koliko vidim svi pretrpani narudžbama. Sve što trebaju je organizirati slanje poštom ili kurirskom službom i to je to. Eko jabuke se prodaju po Slavoniji za 5kn, a iste su u trgovini po 20kn, da ne govorim o sirevima, suhomesnatim proizvodima, med, voće, povrće...

 

Na kraju njima je tako bolje jer dobiju bolju cijenu nego kad prodaju velikim trgovačkim lancima, a kupcima je bolje jer dobiju povoljnije nego u trgovinama. Win-win situacija. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.4.2020 13:50 (mzopg).
11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Ušli smo u fight week...osjećaj je dobar.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Tony 155, Gaethje 155...imamo main event!
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
12 godina
neaktivan
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
m77 kaže...
Tony 155, Gaethje 155...imamo main event!

Nekako bi radije Tony vs Khabib i Conor vs Justin, ali dobro nakon ovolike pauze da dovedu i dva dedeka u ring pogledao bi. 

Ngannou vs Rozenstruik me jako zanima, čak malo više od glavne borbe.

7 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

I na kraju Jacare ima Koronu kao i njegovi iz teama.

A lik je bio u blizini s tko zna koliko ljudi u backstageu i s koliko ih se još rukovao i slično..

Gaming Rig - http://crosimracing.hcl.hr/forum/index.php?topic=97.msg85810#msg85810
13 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Navodno event ide dalje bez obzira na to.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

Event će se održati.

Navinuo sam si alarm, ali se nadam da u 3:50 neće biti bog mater, bjesomučno gašenje alarma, okretanje na drugu stranu i spavanje 

I am over 9000!!!
15 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

A kaj kazete na Francisa ?

Katar je odlican bio.... to je zapravo po meni drugi najbolji match veceri poslije main eventa...

uff zaboravio sam pobjedu Luquea.. odlicna borba takoder.

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.5.2020 7:21 (toxic).
8 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
toxic kaže...

A kaj kazete na Francisa ?

Katar je odlican bio.... to je zapravo po meni drugi najbolji match veceri poslije main eventa...

 Skoro pa očekivan brz kraj borbe, baš sam prijatelju napisao prije početka da će borba vjerojatno trajati ispod minute, a ako ne da će otići do sudačke odluke.

Što se tiče Cruza i Cejuda, shvaćam da je glavni posao trećeg čovjeka u kavezu zaštiti borce, ali da nije pustio borbu još te dvije sekunde, e to mi je nevjerojatno.

 

Nisam gledao prelimse pa ne mogu komentirati, ali što se tiče main carda, da li su borci dobili neke naputke da ne idu u klinč, da ne ruše protivnika i ne bore se u parteru? 

I am over 9000!!!
15 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Shivi kaže...
toxic kaže...

A kaj kazete na Francisa ?

Katar je odlican bio.... to je zapravo po meni drugi najbolji match veceri poslije main eventa...

 Skoro pa očekivan brz kraj borbe, baš sam prijatelju napisao prije početka da će borba vjerojatno trajati ispod minute, a ako ne da će otići do sudačke odluke.

Što se tiče Cruza i Cejuda, shvaćam da je glavni posao trećeg čovjeka u kavezu zaštiti borce, ali da nije pustio borbu još te dvije sekunde, e to mi je nevjerojatno.

 

Nisam gledao prelimse pa ne mogu komentirati, ali što se tiče main carda, da li su borci dobili neke naputke da ne idu u klinč, da ne ruše protivnika i ne bore se u parteru? 

 Iskreno mislim da je Francis iduci prvak i da ce dosta dugo tu biti.... 

Bnet: mNik987#2148
7 godina
offline
MMA (Mixed Martial Arts)

E Toni Toni, šta ti je to trebalo. Baš sam imao osjećaj da će tako biti. Previše je stavio na pladanj, dok Justin nije imao šta izgubiti.
Ali možda ipak ima nade da ćemo vidjeti Khabib-Ferguson, ako Khabib pobijedi Justina, a mislim da hoće, možda Toni dobije šansu.

 

Nogannu je zastrašujuć lik, ne znam šta bi više rekao, ljudi padaju oko njega kao da su od kartona.

Gaming Rig - http://crosimracing.hcl.hr/forum/index.php?topic=97.msg85810#msg85810
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.5.2020 11:04 (the_prodigy).
16 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Odlican mi je Gaethje, obozavam njegov stil.

Rastavio je Fergusona kao da je pocetnik, strasno nesto. Sad Fergusonovo lice izgleda kao i nekad njegovi protivnici hehe!

Sve borbe su bile zanimljive, Nnganou je strasan.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
11 godina
offline
Re: MMA (Mixed Martial Arts)
Od 10 streamova koje sam vrtio sinoć niti jedan nije radio kako spada.

Event neću ni komentirati jer sam previše tužan zbog Tonyja.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice