Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 23.980
|
čitano: 2.361.188
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
Kutak za ljubitelje Formule 1

Nisam mislio ništa loša sa netflixovim odabirom ženske novinarke, nego više na sjw kulturu koja traži jednakost u svemu, a netflix najviše pazi na takve stvari. No nebitno, nije mi stvarno bio cilj predstaviti novinarku kao nešto loše kao što su odmah neki ovdje zaključili. 

Back on topic, meni je ovo najslabija sezona, no to ne znači da mi je loša. Pogledao sam sve epizode u komadu. Svakako ću Bottasa ove sezone gledati drugačijim očima, no to nema veze s njegovom guzicom. :)

8 godina

stari moj, ti imaš neki problem s glavom kad u svemu vidis sjw jebote

Bajdavej, što se tiče dramatizacije tu se i meni čini da su pretjerali jer je bilo nekih scena i nesreca sa jedne utrke, a radio voice sa neke druge samo zato da bi se drama napravila. Mislim, to može proć kod nekog ko f1 ne prati ili slabo prati al meni koji gledam svaku trku skoro je to bezveze

10 godina
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

"Odmah sam zamijetio da je u pravom netflixovom stilu dodana, naravno, ženska novinarka. Nije da mi smeta, ali mi je smiješno koliko Netflix potencira takve stvari."

Kako bismo trebali protumačiti ovu izjavu nego kao negativnu? Da ti ne smeta ne bi uopće spominjao novinarku.

A Bottas je po meni i dalje netko tko je u nezasluženo dobrom položaju. Je simpa i sve to stoji ali kad je Russel u jednoj utrci dokazao koliko je Bottas zapravo loš i koliko rezultata nosi sam bolid izgubio sam sav respekt za njega. On je realno vozač za donju polovicu poretka a ne za top tim.

8 godina
Najradije bi te izvrijedjao, to apsolutno zasluzujes. Treba te biti sramota uopce davati takve sovinisticke kvalifikacije, a kamoli ih iznositi u javnom prostoru.

Mama, cura, zena ,sestra, ujna, kcer, koga god da imas, bi sigurno bile odusevljene.
12 godina

Skinuo sve tri 2 sezone F1 Drive to Survive sa Netflixa. Poslao sam im mail da kada sam imao Netflix nisam uspio da odgledam, sada izgleda da nemam pa sam im rekao platiti za ovo :-D
Fer od mene zar ne.

Inače nadam se Turskoj za ovu TBN stazu... kako su turci krenuli sa svojim masovnim reklamam za Tursku ništa me ne bi čudilo.

PS: jeste li znali: Po kiši jedna guma upije i izbaci 85L vode - i to u jednoj sekundi. To se desilo prošle godine na VN Turske.

11 godina

Imam A1 i vidim da ništa od F1 ove godine .Da li neki drugi operater nudi sk tv? U 5 mjesecu mi izlazi pretplata

Spreman sam platiti i dodatno, pa me zanima što je best buy da mogu pratiti online i preko tv? F1 tv mi se čini super, samo 500,00 kn dati.. Hmmm nisam siguran. Može neki prijedlog. Hvala

13 godina
Džekson kaže...

Imam A1 i vidim da ništa od F1 ove godine .Da li neki drugi operater nudi sk tv? U 5 mjesecu mi izlazi pretplata

Spreman sam platiti i dodatno, pa me zanima što je best buy da mogu pratiti online i preko tv? F1 tv mi se čini super, samo 500,00 kn dati.. Hmmm nisam siguran. Može neki prijedlog. Hvala

kupi si iptv liste pa ces osim formule imati i druge sadrzaje...

Nego kakva Vam je prognoza za ovu sezonu, hoce li Mercedes opet biti uvjerljivo prvi ili ?

Bnet: mNik987#2148
12 godina
Džekson kaže...

Malo ilegalno ili nije: imaš ona 48h IPTV test besplatan.. pa svaki put promjeniš drugog dobavljača IPTV usluga.

8 godina

offtopic mali, ima li vas koji igrate fanatasy? Ako ste zainteresovani da se liga kakva napravi

8 godina

dupli post...

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.3.2021 11:34 (TITO_broz).
12 godina
TITO_broz kaže...

offtopic mali, ima li vas koji igrate fanatasy? Ako ste zainteresovani da se liga kakva napravi

Što je to? 

13 godina
TITO_broz kaže...

Ja sam za

8 godina

imas da odaberes 5 vozaca i konstruktora. budzet ti je 100 miliona. poene dobijas zavisno od voznje vozaca. svake sedmice imas jednog vozaca koji ti duplo donosi( sa ograanicenjem ne moze to npr biti hamilton) i jednom u 6 trka mega driver koji ti donosi 3x poena(moze biti bilo koji vozac). fina zajebancija, posebno ove sezone mnogo teze ekipu sastavit u odnosu na proslu

13 godina
TITO_broz kaže...

Ja sam za isto!

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
9 godina
Ja sam za!
AUDIOFIL
9 godina
Ja sam za!
AUDIOFIL
12 godina

Odgeldao Drive to Survive Sezonu 3 i to pet epizoda u komadu :-D

Serija je top.. mnogo mnogo insiderskih informacija što se ne vidi na utkama i što komentatori i sami ne znaju.

Samo ako se ne varam prošle godine je bila u toku same F1, a sada je cijela sezona 3 prije same utrke... nadam se Sezoni 4 koja će biti u toku utrka... tko će ga znati.
Možda vlasnik F1 i ne želi više Netflixu da dâ prava.. tko će ga znati ionako se špekulira da žele prodati F1.

11 godina

Ajde ako nas se skupi vise pa nek neko rjesi taj fantasy, nek napravi post o tome, netko ko je već igrao

8 godina

evo napravio sam, kod lige 5b3e73f683 , pa se joinajte. Uglavnom do kvalifikacija mozete mijenjat ekipu

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.3.2021 23:44 (TITO_broz).
13 godina
Nova sezona DTS-a mi je li-la. Čekam kao ozebao sunce Russella u Bahrainu i uvid u boks Mercedesa kad ono ništa. Nula.
12 godina

F1 Pro ili to online geldanje ili šta već vam je gratis 7 dana. Pogledajte na njihovoj FB ili Web stranici.
Ja ako budem u subotu i nedelju slobodan registrovat ću se da vdiim što oni nude.

9 godina
@TITO_broz
Malo sam glup..di se igra fantasy..app za skinut..link za stranicu...
AUDIOFIL
13 godina
volegradele kaže...
@TITO_broz
Malo sam glup..di se igra fantasy..app za skinut..link za stranicu...

Official 

https://fantasy.formula1.com/

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
9 godina
Zahvaljujem..tko pita taj ne skita!😁
AUDIOFIL
13 godina

BTW nisam fan Kimia, ali ovo:

8 godina
Ekipa, kako cete gledati utrku.

Probao sam F1 tv, ali izgleda ocajno kad ga castam na TV...nije full screen, a rezolucija je za onu stvar.

Gledam da uzmem ovaj MaxTV sport plus paket, ali nemam pojma sta ce biti nakon 30.6. kad im istekne ugovor. Ne znam zasto nemaju u ponudi samo utrku PPV.
13 godina
Legends😂
13 godina
Maddog_HR kaže...
Ekipa, kako cete gledati utrku.

Probao sam F1 tv, ali izgleda ocajno kad ga castam na TV...nije full screen, a rezolucija je za onu stvar.

Gledam da uzmem ovaj MaxTV sport plus paket, ali nemam pojma sta ce biti nakon 30.6. kad im istekne ugovor. Ne znam zasto nemaju u ponudi samo utrku PPV.

Ja cu na sport klubu, a uzmi iptv liste i to ti je to...

Bas me zanima kako ce to Sport klub odradit eto za cca 1h krece trening i to ce se isto prenositi ...

Iz nekog razloga jedva cekam :)

8 godina
Rijesio...sad sam zvao HT i ukljucili su mi Sport klub paket, iako ga nema vise u ponudi na aplikaciji/maxtv boxu. U ponudi mi je bio samo Max sport plus za 89kn/mj, ovaj sam sad dobio za 49 kn/mj.
11 godina

Ja na Sky DE, UHD kanal, vjv bude i HDR.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice