Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 23.808
|
čitano: 2.324.040
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Navodno nova sezona Drive To Survive sljedeći mjesec.
5 godina

Taman sam kupio F1 2020 deluxe Schumacher edition, G29 je spreman, jos omega gt apex wheel stand ili nesto slicno i deri !!! :D
Jedva cekam cuti Ferrari F1-2000 na 5.1....... :D

Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.2.2021 23:59 (deepshitcro).
12 godina
Kutak za ljubitelje Formule 1

Možda je objavljen a možda i nije.. Evo i kalnedara pa da ga malo prokemtarišemo:

The updated 2021 F1 race calendar now looks as follows:

28 March – Bahrain (Sakhir)
18 April - Italy (Imola*)
2 May - TBC
9 May – Spain (Barcelona)
23 May – Monaco (Monaco)
6 June – Azerbaijan (Baku)
13 June – Canada (Montreal)
27 June – France (Le Castellet)
4 July – Austria (Spielberg)
18 July – United Kingdom (Silverstone)
1 August – Hungary (Budapest)
29 August – Belgium (Spa)
5 September – Netherlands (Zandvoort)
12 September – Italy (Monza)
26 September – Russia (Sochi)
3 October – Singapore (Singapore)
10 October – Japan (Suzuka)
24 October – USA (Austin)
31 October – Mexico (Mexico City)
7 November – Brazil (Sao Paulo)
21 November - Australia (Melbourne*)
5 December - Saudi Arabia (Jeddah**)
12 December - Abu Dhabi (Yas Island)

*Revisions to calendar are subject to World Motor Sport Council approval **Subject to circuit homologation

Što se mene tiče mogli su opet još jednu ili dvije do nove godine.. i za novu godinu jednu :-D
Imola je ponovo vraćena.

Krlajica kočnica je ponovo vraćena (Montreal).

Jedino me Monaco više ni malo ne privlači. To su moja mišljenja. 

11 godina
Envy kaže...

Možda je objavljen a možda i nije.. Evo i kalnedara pa da ga malo prokemtarišemo:

2 May - TBC
23 May – Monaco (Monaco)
13 June –Canada (Montreal)
4 July –Austria (Spielberg)
29 August –Belgium (Spa)
5 September –Netherlands (Zandvoort)

*Revisions to calendar are subject to World Motor Sport Council approval **Subject to circuit homologation

Što se mene tiče mogli su opet još jednu ili dvije do nove godine.. i za novu godinu jednu :-D
Imola je ponovo vraćena.

Ove staze su za mene prava uživancija. Em voziti u F1 2020 em gledati prave utrke.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
10 godina

Maknut Arabiju, kao sto su Vijetnam makli. Nabacit jos neki europski klasik poput njemackih staza koje fale. Iako sve vise mi se cini da su stare staze jednostavno pre uske za nove bolide, a i DRS zone su im dosta upitne.

Di2 & EPS FTW!
11 godina
x18x05x kaže...
Envy kaže...

2 May - TBC
23 May – Monaco (Monaco)
13 June –Canada (Montreal)
4 July –Austria (Spielberg)
29 August –Belgium (Spa)
5 September –Netherlands (Zandvoort)

Imola je ponovo vraćena.

Ove staze su za mene prava uživancija. Em voziti u F1 2020 em gledati prave utrke.

Monaco je grozan za voziti zbog onog hairpina, nemogu dovoljno okrenuti volan pa gubim uvijek bar pola sekunde...a neda mi se mijenjati postavke volana svaki put samo zbog te staze.. A Singapur je daleko najteža staza, bar protiv AI.

12 godina
ivanoile kaže...

Maknut Arabiju, kao sto su Vijetnam makli. Nabacit jos neki europski klasik poput njemackih staza koje fale. Iako sve vise mi se cini da su stare staze jednostavno pre uske za nove bolide, a i DRS zone su im dosta upitne.

Imola mi je ove godine donijela pravi spektakl. Još su dizajneri sami rekli da je staza za Motore ali nije nikako za F1.. ali cirkusa je bilo.

Bahrein je dobra.. pogotovo dvije postavke.. postavke snage i postavke brzine.

Zadnja utrka je bila uvjedljivo najdosadnija utrka od kada pradim F1, bila bi zanimljivija da se Hamilton nije Vratio.

Montreal je ultimativni test kočnica, jer i sami inžinjeri Brembo mislim, kada su ih pitali koji je najveći izazov, sad šta je bilo Avioni, Vozovi, auta oni su rekli: F1 u Montrealu. 

11 godina
Envy kaže...
ivanoile kaže...

Imola mi je ove godine donijela pravi spektakl. Još su dizajneri sami rekli da je staza za Motore ali nije nikako za F1.. ali cirkusa je bilo.

Zadnja utrka je bila uvjedljivo najdosadnija utrka od kada pradim F1, bila bi zanimljivija da se Hamilton nije Vratio.

Montreal je ultimativni test kočnica, jer i sami inžinjeri Brembo mislim, kada su ih pitali koji je najveći izazov, sad šta je bilo Avioni, Vozovi, auta oni su rekli: F1 u Montrealu. 

Brembovi tehničari su u tom nekom istraživanju rekli da su im dvije najteže staze za kočnice, gledano iz njihovog kuta, podjednako Montreal i Abu Dhabi.

A bilo je zanimljivo jer je bio cijeli pregled svih staza i koliko su "teške" na kočnicama iz različitih kuteva glednaja, u smislu najteža staza u pogledu zagrijavanja kočnica, najteža staza u smislu vremena korištenja kočnica i najteža staza po viđenju Brembovih tehničara.

I Montreal i Abu Dhabi su bile dvije najteže staze po viđenju Brembovih tehničara.

Sad možda sam nešto malo fulao u opisu, bilo je to pred par godina, ali sigurno su u pitanju bile dvije podjednako teške staze, Montreal i Abu Dhabi.

Međutim to o čemu ja govorim je bilo isključivo s Brembovim tehničarima vezanima uz F1, tako da to nije isti tekst o kojem i ti govoriš jer vidim da spominješ i druge vidove korištenja.

12 godina
miki1981 kaže...
Envy kaže...
ivanoile kaže...

Brembovi tehničari su u tom nekom istraživanju rekli da su im dvije najteže staze za kočnice, gledano iz njihovog kuta, podjednako Montreal i Abu Dhabi.

A bilo je zanimljivo jer je bio cijeli pregled svih staza i koliko su "teške" na kočnicama iz različitih kuteva glednaja, u smislu najteža staza u pogledu zagrijavanja kočnica, najteža staza u smislu vremena korištenja kočnica i najteža staza po viđenju Brembovih tehničara.

I Montreal i Abu Dhabi su bile dvije najteže staze po viđenju Brembovih tehničara.

Sad možda sam nešto malo fulao u opisu, bilo je to pred par godina, ali sigurno su u pitanju bile dvije podjednako teške staze, Montreal i Abu Dhabi.

Međutim to o čemu ja govorim je bilo isključivo s Brembovim tehničarima vezanima uz F1, tako da to nije isti tekst o kojem i ti govoriš jer vidim da spominješ i druge vidove korištenja.

Slažem se sa tobom da nije isti kontekst (širi) u kojem sam ja govorio.. malo smo ovdje ipak vezani za F1. Zato mi je zanimljiv Montreal + kod onog jezera uvijek namahuje neka voda.

Bilo je ideja kada je Mclarene ili Mercedes htio da stavi duple kočnice (dva diska), kao što je u jednoj sezoni bila Formula sa 6 kotača.

Uglavnom meni je zanimljivo da ću F1 pratiti do božića, nadam se da će ubaciti još koju :-D

Uređivano: i ova Australija mi ide na nerve.. bilo je zanimljivo kad je F1 počinjala u Martu tj. kada se pratilo gdje je najtoplije i sl, sada mi ni ona nema smisla.

Uređivano2: Ove arapske i bogate zemlje gdje se vozi - vozi se zbog para. Ne ide se dole da se gleda isključivo F1.. nego je tu 1000 nekih eventa. Dobro za godišnji ili za bračno :-D

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.2.2021 16:02 (Envy).
11 godina
Envy kaže...

Slažem se sa tobom da nije isti kontekst (širi) u kojem sam ja govorio.. malo smo ovdje ipak vezani za F1. Zato mi je zanimljiv Montreal + kod onog jezera uvijek namahuje neka voda.

Bilo je ideja kada je Mclarene ili Mercedes htio da stavi duple kočnice (dva diska), kao što je u jednoj sezoni bila Formula sa 6 kotača.

Uglavnom meni je zanimljivo da ću F1 pratiti do božića, nadam se da će ubaciti još koju :-D

Uređivano: i ova Australija mi ide na nerve.. bilo je zanimljivo kad je F1 počinjala u Martu tj. kada se pratilo gdje je najtoplije i sl, sada mi ni ona nema smisla.

Uređivano2: Ove arapske i bogate zemlje gdje se vozi - vozi se zbog para. Ne ide se dole da se gleda isključivo F1.. nego je tu 1000 nekih eventa. Dobro za godišnji ili za bračno :-D

Svuda se vozi zbog para. Druga je stvar zbog čega se dođe gledat...neki da ih se vidi, neki zbog gušta, neki jer mogu itd...
Ali generalno što se tiče bilo koje utrke za pogledati u živo, radije ću ako je ikako moguće iskombinirati nešto da odem i na F1 vikend i kad sam već negdje još par dana ostati dodatno i malo švrljati okolo nego da odem samo i jedino pogledati utrku. A naravno čim je destinacija udaljenija to treba više dana/tjedan/a produljiti...jer zašto ne, kad sam već tamo. Ako je izvedivo, naravno.
Što se tiče Australije, ma i bilo koje druge staze, nema niti jedne koja mi smeta ili živcira. Hrpa staza bude nekih godina procesija, nekih godina totalno ludo dobre utrke, tako da nisu staze krive. Barem ne isključivo. I u Mađarskoj je znalo biti dobrog utrkivanja, a i u Valenciji...kao što je znalo biti dosadnih utrka u Spa, u Rusiji itd da ne vadim sad baš pres stare primjere iz naftalina.

8 godina
Ekipa gdje cete gledati F1 ove sezone. Imam osnovni MaxTV paket, ne znam da li ce na ovom Sportklub start biti prijenos, ili moram uzeti dodatni paket....a bilo bi dobro i da je u HDu, pretpostavljam da je 4k preoptimisticno ocekivati.
11 godina

Tvviet iptv. Ima Sportklub 4K. Prošle sezone je bio prijenos al bez komentatora. Ove sezone bi trebao biti i komentator. Tako da na Sportklub 4k ili SK 1 HD SR.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
8 godina
Pa valjda ce napravit prijenos sa HR komentatorima, kad su vec kupili prava...barem se nadam.

Znaci morao bi uzeti Sportklub paket za MaxTV, ne da mi se zaje sa IPTVom, morao bi spajati komp na TV....osim ako ima app za Samsung QLED.

...ja sam do sad gledao preko Arene, i bio sam zadovoljan kvalitetom, pa i samom emisijom/komentatorima.
5 godina
Ima app za qled (iptv), samo ju moras skinuti na usb i tako usnimiti ako se dobro sjecam. A i spajanje kompa na tv(samsung) preko steamlinka traje svega 2 sec tako da ni tu ne bi trebao biti problem. :D
Biti ce i na nasem sportklubu prijenos F1, ali mislim da voditeljska postava nece biti ni blizu one sa arene, iako nas je sve katkad znala dosta nazivcirati... :D
11 godina

5 godina

19.03. izlazi Formula 1: drive to survive na netflixu

12 godina
deepshitcro kaže...

19.03. izlazi Formula 1: drive to survive na netflixu

Nadam se da će prevoditi ovaj put. 

5 godina

Lako moguce da ce biti popraceno sa nasim titlovima, posto su vec poceli ubacivati Cro titlove na netflix.

11 godina

Sve me strah prijevoda...

12 godina

Nema Turske u kalendaru.. nadam se da će ona nepoznata biti Turska.

7 godina

obrisali podcast, malo je on preopušteno tu odgovarao pa su neki genijalci naši išli prevodit njegove izjave i stavljat na formula 1 reddit.

Malo se pročulo do mclarena nazad i eto ti vraga

inače, kodrić je u pitanju

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.2.2021 15:41 (Del_Boy97).
3 godine

O kome pričamo?

8 godina
Del_Boy97 kaže...

obrisali podcast, malo je on preopušteno tu odgovarao pa su neki genijalci naši išli prevodit njegove izjave i stavljat na formula 1 reddit.

Malo se pročulo do mclarena nazad i eto ti vraga

inače, kodrić je u pitanju

Imaš neki link od posta na redditu? Šta je uopće bio rekao, nisam stigao pogledat.

7 godina

https://imgur.com/a/ETMHItV

možete ovdje pročitat

svašta je još pričao što tu nije zapisano, al eto neki genijalac je izvukao ono što će podić najveću prašinu

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.2.2021 16:05 (Del_Boy97).
11 godina

Na vrijeme sam poslao podcast, a nitko ne gleda :D 
Meni je najkontroverzniji dio kad mu je rekao šef momčadi u Formula Renault (ak se ne varam) da se zabije namjerno u Russell-a, to mislim da nije trebalo u javnost.

7 godina

definitivno, al veli simke da se strpimo.

Očekujem da će ga vratit samo ce vjv bit jako izrezan podcast

3 godine

Ovo što je izašlo na redditu baš djeluje kao hrpa informacija izvedenih iz konteksta. Jebiga, dečko vjerojatno nije mislio da će netko prenijeti informacije sa lokalnog podcasta na subreddit od milijun članova. 

12 godina
loky4i4 kaže...

Na vrijeme sam poslao podcast, a nitko ne gleda :D 
Meni je najkontroverzniji dio kad mu je rekao šef momčadi u Formula Renault (ak se ne varam) da se zabije namjerno u Russell-a, to mislim da nije trebalo u javnost.

Nije to bilo u formuli nego u kartingu.

4 godine

Evo ga cijeli uklonjeni podcast i Q&A s Martinom Kodrićem za one koji nisu gledali, nažalost samo audio. Video je na unlisted tako da samo oni s linkom imaju pristup, tako da vas molim da ne dijelite linkove ni po kakvim subredditima gdje će smećari prevodit neke izjave kako bi dobili par stotina karme. Simke će navjerojatnije ubrzo vratiti podcast na kanal Podcast Inkubatora, ali s puno izrezanih dijelova.

Podcast:

Q&A:

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.2.2021 10:32 (Snoozly).
12 godina
Maddog_HR kaže...
Ekipa gdje cete gledati F1 ove sezone. Imam osnovni MaxTV paket, ne znam da li ce na ovom Sportklub start biti prijenos, ili moram uzeti dodatni paket....a bilo bi dobro i da je u HDu, pretpostavljam da je 4k preoptimisticno ocekivati.

x18x05x kaže...

Tvviet iptv. Ima Sportklub 4K. Prošle sezone je bio prijenos al bez komentatora. Ove sezone bi trebao biti i komentator. Tako da na Sportklub 4k ili SK 1 HD SR.

SK1 ili SK4K.. ne znam kako nije bio komentator?! Možda SK za Hrvatsku ne nudi komentatora jer ovi pričaju kao 'srspki" koji je "nama" totalno ne razumljiv.

E-mail:
Lozinka:

vrh stranice