Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.962
|
čitano: 3.244.278
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Treba prvo vidjeti da li će uopće imati prednost u utrkama i koliko su samim time "oslabili" komplentan ovjes (ako ga uopće jesu). Ovo su bila tek testiranja, tek nakon par utrka će se znati da li im to donosi prednost pred drugima ili ne. Nisam baš vidio da su previše zabrinuti u redbullu ili ferraiu.

 

PS: unatoč tome što fia kaže da je sve regularno, neke ekipe će nakon utrke u australiji uložiti žalbu da se napravljene promjene na ovjsu između utrke i kvalifikacija kod mercedesa, jer u pravilu piše da se od početka kvalifikacija do utrke ne smije ništa mijenjati na ovjesu, nikakav nagib kotača, tako da treba vidjeti odgovor fia-e na to. Ovo je prevenstveno da se dobi bolja slika kako sustav u mercedesu funkcionira za moguće kopiranje. A bottas je izjavio da zna za DAS skoro godinu dana

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.2.2020 0:33 (formula1live).
13 godina
online
Kutak za ljubitelje Formule 1
ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
ATJLučko kaže...

 

Ma daj malo previse svi histeriziraju, mislim da nebudu ipak tak ekstremni.

twice the pride double the fall
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Malo off topic od testiranja. Da li mislite da će korona virus utjecati na ovu sezonu? Lijeka po nekim najavama još neće biti neko vrijeme a F1 putuje po cijelome svijetu. Uz to u italiji se širi korona virus i već su države počele zadržavati ljude u karanteni ako dolaze iz Itallije. 

 

Baš čitam da to brine i ferrari i da traže od FIA-a da im osigura da njihovi radnici i inženjeri neće završiti u karanteni kada dođu u Australiju jer dolaze iz Italije. Ako se broj zaraženih počne širiti po europi to bi moglo donjeti dosta problema ekipama koje imaju svoje ljude u europi. Pod uvijetom da FIA-a ne stane na njihovu stranu i osigura im siguran ulazak (bez karantene) u države gdje se održava F1. S obzirom da karantena traje 2 tjedna a neke utrka su u tom razmaku, to bi značilo handikep za te ekipe. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.2.2020 11:02 (formula1live).
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Nek dođu 2 tjedna ranije.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
formula1live kaže...

Malo off topic od testiranja. Da li mislite da će korona virus utjecati na ovu sezonu? Lijeka po nekim najavama još neće biti neko vrijeme a F1 putuje po cijelome svijetu. Uz to u italiji se širi korona virus i već su države počele zadržavati ljude u karanteni ako dolaze iz Itallije. 

 

Baš čitam da to brine i ferrari i da traže od FIA-a da im osigura da njihovi radnici i inženjeri neće završiti u karanteni kada dođu u Australiju jer dolaze iz Italije. Ako se broj zaraženih počne širiti po europi to bi moglo donjeti dosta problema ekipama koje imaju svoje ljude u europi. Pod uvijetom da FIA-a ne stane na njihovu stranu i osigura im siguran ulazak (bez karantene) u države gdje se održava F1. S obzirom da karantena traje 2 tjedna a neke utrka su u tom razmaku, to bi značilo handikep za te ekipe. 

  To oko "korone" generalno je toliko totalno debilana situacija da je to stvarno apsurdno i nevjerovatno što se masovno dešava. Potpuno nepotrebno i neviđen cirkus a kako se histerija dešava i dalje te širi, postoje već glasine da će se odgoditi početak sezone. Nadam se da neće doći do toga, ali s obzirom na to kako sada sve skupa ide, ništa me ne bi čudilo.

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.3.2020 20:00 (itomic009).
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

sad da smo pametni, mozemo pokrenuti nesto na grobniku i ubaciti se...kao sta smo se ubacili u wrc, isto radi otkazivanja australije, smanjivanja itinerara svedske i jos neznam sta...

12 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Izašla je druga sezone Netflixove serije Formula 1 Drive to Survive. Meni je prva sezona bila odlična, a zasad mi je i ova takva. Lijepo je vidjeti kako to sve funkcionira iznutra.

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
KiX777 kaže...

Izašla je druga sezone Netflixove serije Formula 1 Drive to Survive. Meni je prva sezona bila odlična, a zasad mi je i ova takva. Lijepo je vidjeti kako to sve funkcionira iznutra.

 Upravo sam odgledao drugu sezonu i odmah mi je palo na pamet ovdje doći i preporučiti i vama da odgledate, ali pošto je kolega već učinio to, mogu samo reći da se slažem s njim i da se stvarno isplati pogledati. Eto jedva čekam prvu utrku za 2 tjedna i novu sezonu.

8 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

A prati li tko ovu uzbudljivu sezonu? 

 

 

12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Fia garantira svim ekipama ulazak i izlazak iz Australije što znači normalna početak sezone. 

 

Druga stvar koja mi je malo glupa, ferrari je dao izjavu, da će se, ako budu u prvih par utrka imali veliki zaostatak za vodećima, potpuno posvetiti razvoju bolida za 2021. Istina da se mijenjaju pravila i da treba što bolje razviti bolid prema njima, ali stvarno je glupo čuti takvu izjavu prije početka sezone. Da i mercedes je izjavio da ne smiju zakasniti s početkom razvoja bolida za 2021., ali ako odustaneš već sad od razvoja, odmah daješ mogućnost i konkurentima da se posvete sljedećoj sezoni.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2020 22:56 (formula1live).
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
formula1live kaže...

 Druga stvar koja mi je malo glupa, ferrari je dao izjavu

Slijede primjer Tota i Lewisa i pile naopako.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Koliko Ferrari siše kikija proteklih 10 godina, nek se odmah bace na razvoj bolida za 2050.

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ima li negdje hrvatskih titlova za novi Drive to survive S02?
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Darko150 kaže...
Ima li negdje hrvatskih titlova za novi Drive to survive S02?

 Mislim da nema još, prošli put se čekalo oko mjesec i pol na titlove

 

BTW. ne znam jesam li u manjini, no nije me se pretjerano dojmila sezona 2. Prva mi je bila puno bolja. Ovu sam odgledao tek toliko pošto sam fan.

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Meni je dobra i druga, odlična je serija.

9 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Ne, ja pratim ovo:

8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Je, i tah mi je dobar. Ali nisam gledao bas sve. Najvise sam gledao onaj reli 

12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Brawn je izjavio da ukoliko nekoj od ekipa bude zabranjen ulazak u državu zbog korona virusa, Fia će odustati od održavanja utrke ili će se održati utrka bez te ekipe, ali neće biti dodijeljeni bodovi za to utrku. Bar donekle trud da se održe utrke makar to značilo da se neće davati bodovi.

 

Treba vidjeti koliko će se ova situacija s korona virusom odraziti na dolazak publike na utrku

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Mr. Fugitive kaže...

Koliko Ferrari siše kikija proteklih 10 godina, nek se odmah bace na razvoj bolida za 2050.

 A koliko su imali suše prije Šumija? 20 godina nisu prismrdili prvenstvu tako da, ono... imaju još fore. :)

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Gnjavator kaže...
Mr. Fugitive kaže...

Koliko Ferrari siše kikija proteklih 10 godina, nek se odmah bace na razvoj bolida za 2050.

 A koliko su imali suše prije Šumija? 20 godina nisu prismrdili prvenstvu tako da, ono... imaju još fore. :)

 Kažeš na pola su...

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Utrka u Bahrainu će se voziti bez publike zbog koronavirusa. Bit će zanimljivo vidjeti da li će se još koja utrka ovako održati. Isto tako treba vidjeti kako će se situacija u Italiji odraziti na ferrari zbog karantena i da li će talijske vlasti dati dozvolu ljudima iz ferraria da putuju van iz područja u karanteni. Neki vele da će dobiti dok drugi nisu tako pozitivnog mišljenja. Ipak je puno mrtvih u italiji. Jedino ako ferrari misli održati utrke bez ljudi koji su ostali u italiji.

 

Pirelli je isto tako u pokrajni koja je pod karantenom, ali oni za sada nisu rekli da imaju nekakvih problema

 

Ako se virus počne jače širiti po svijetu nekako ne vjerujem da ćemo vidjeti sve utrke, pogotovo ako ne razviju cijepivo protiv virusa

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.3.2020 16:26 (formula1live).
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

jel ima kakav % na f1tv? onih 25% je isteklo...

 

koje su alternative osim arene? jel ima jos morningstreamsa? neki drugi kvalitetan fhd stream koji ne pada svakih 5min?

8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
iptv
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

tj?

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

IPTV sa SK 1 FHD Srbija, od balkanski i nema reklama za vrijeme utrke.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Smart tv + iptv aplikacija. Ja gledam na sky sports, komentatori odlicni, nema reklama, slika fullhd.
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
9 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

VN Australije je free na F1TV... kao i prošle godine 7 dana.

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Da li vam radi F1 TV stranica, 

Pokusavam sam se pretplatiti vec 2 dana.

Jucer im login nije radio, danas kad dodjem na subscription dio ne ucitava se stranica uopce.

 

Pokusao i u Edge-u i u Chrome-u.

 

Ima jos netko tih problema?

http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
9 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Meni radi normalno (Chrome i Firefox)

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice