Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.962
|
čitano: 3.241.539
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Korny1603987 kaže...

Zašto je Red Bull sramota F1?  Sramota F1 su svi iza Red Bulla.

 Zato što nije zanimljivo gledati uvijek iste na pol poziciji i da jedna ekipa pobjeđuje sa 30 sek kad imaju loš dan.

XBOX: RENZOR GT 01
8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Onda se prebaci na F2... :D
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
13 godina
online
Kutak za ljubitelje Formule 1

Čuj ovo, sramota . Da se možda povuku iz F1 jer su drugi nesposobni da ih prate? Da FIA naredi Maxu da ne vozi tako brzo?

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
vrinho kaže...

Čuj ovo, sramota . Da se možda povuku iz F1 jer su drugi nesposobni da ih prate? Da FIA naredi Maxu da ne vozi tako brzo?

 Nešto mora da se desi. F1 je skupina nesposobni debila i njima pašu očito ovakve dominacije.

XBOX: RENZOR GT 01
13 godina
online
Kutak za ljubitelje Formule 1

I ja bih da svi vozači dobiju identične aute pa nek se onda utrkivaju ali tako to ne funkcionira, ni u jednom sportu.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
vrinho kaže...

I ja bih da svi vozači dobiju identične aute pa nek se onda utrkivaju ali tako to ne funkcionira, ni u jednom sportu.

 Upravo to bi bilo jedino ispravno, ali nemoguće.

XBOX: RENZOR GT 01
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...
vrinho kaže...

I ja bih da svi vozači dobiju identične aute pa nek se onda utrkivaju ali tako to ne funkcionira, ni u jednom sportu.

 Upravo to bi bilo jedino ispravno, ali nemoguće.

 Ali poanta F1 je da se momčadi utrkuju a vozsč je tu jer eto bez njega ne može. :)

Druga stvar što su gledatelji sebi odabrali heroje pa se eto više broje vozači. E, sad što Perez nije dovoljno u rangu da učini sezonu zanimljivom, jbg.

Mclaren je 2007 bio pristojno dominantan, ali je rat između Alonsa i Hamiltona omogućio Kimiju da odnese prvenstvo vozača...

Ili recimo sezona 1988, samo jednu trku nije dobio McLaren nego Ferrari - Senna se slupo obilazeći za cijeli krug a Prostu crko motor... i za tu sezonu niko neće reći da je bila dosadna. Jbg, kad imaš dva najbolja vozača tog vremena u istoj momčadi garantirana je zabava.

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
vrinho kaže...

I ja bih da svi vozači dobiju identične aute pa nek se onda utrkivaju ali tako to ne funkcionira, ni u jednom sportu.

 imaš NASCAR, gdje su skoro pa identični

13 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Da, zaboravio na to. Vjerojatno iz razloga na kakvim stazama voze. To je dosadnije nego gledati Maxa kako svaku utrku vodi od početka do kraja 😄

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Tko danas odnosi pobjedu?

12 Max
0 Perez
0 Leclerc
1 Norris
0 Sainz
1 Hamilton
0 Russel
XBOX: RENZOR GT 01
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Zanimljivo prvih 5 krugova i to je to ako kiša ne padne.

twice the pride double the fall
16 godina
online
Kutak za ljubitelje Formule 1

McLaren debilizam s hardovima -.- Šteta, sad će imati možda Landa na P3 (Ham će ga preskočiti na softu).

EDIT: Ili ipak ne :D

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.7.2023 17:22 (Lovac).
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Poslije ove utrke: još jedan dan, još jedno pitanje tko je tu lud..... Biti navijač Ferrarija.

11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Korny1603987 kaže...

Poslije ove utrke: još jedan dan, još jedno pitanje tko je tu lud..... Biti navijač Ferrarija.

Prika, ništa neće zamijenit ludost bit navijač McLarena za vrijeme GP2 motora Honde.

Ja sam počeo 1997. i ako se ne varam, prvog West liveryja na McLarenu.

ako si navijač Ferrarija, nisi dotakao tu razinu ludosti, a toplo se nadam (iako ne volim Ferrari), da ni nećeš.

 

danas sam psovao sve po spisku svim mozgovima strategije u McLarenovom boksu, jer sam bio uvjeren da su sj***li i Norrisa i Piastrija sa tvrdim gumama (posebno Norrisa, jer je u boksu bio za vrijeme SC-a).

ali sam bio u krivu, i krivo mi je ko psu što i Piastri nije došao na postolje zbog Magnussena i SC-a zbog njegovog bolida...

 

Nadam se ipak da su ovo neke ljepše vijesti za McLaren u idućih par utrka, makar ne znam koliko će Hungaroring odgovarat bolidu (a konačno bi trebali oba bolida imat sve "upgrade"-e)

 

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
TheAnswer023 kaže...
Korny1603987 kaže...

Poslije ove utrke: još jedan dan, još jedno pitanje tko je tu lud..... Biti navijač Ferrarija.

Prika, ništa neće zamijenit ludost bit navijač McLarena za vrijeme GP2 motora Honde.

Ja sam počeo 1997. i ako se ne varam, prvog West liveryja na McLarenu.

ako si navijač Ferrarija, nisi dotakao tu razinu ludosti, a toplo se nadam (iako ne volim Ferrari), da ni nećeš.

 

danas sam psovao sve po spisku svim mozgovima strategije u McLarenovom boksu, jer sam bio uvjeren da su sj***li i Norrisa i Piastrija sa tvrdim gumama (posebno Norrisa, jer je u boksu bio za vrijeme SC-a).

ali sam bio u krivu, i krivo mi je ko psu što i Piastri nije došao na postolje zbog Magnussena i SC-a zbog njegovog bolida...

 

Nadam se ipak da su ovo neke ljepše vijesti za McLaren u idućih par utrka, makar ne znam koliko će Hungaroring odgovarat bolidu (a konačno bi trebali oba bolida imat sve "upgrade"-e)

 

 

Iako sam strastveni navijač crvenih taj West livery na McLarenu mi je bio top. Još kad se sjetim legendarnih okršaja Hakkinen vs Schumacher 

 

twice the pride double the fall
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ako RB osvoji sve utke do kraja je li to prvi put ili je još neki tim napravio,iako u današnje doba je više trka nego prije...

Btw Bravo za McLaren kao tim i za Albona

 

BE HAPPY 要開心 : )
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.7.2023 0:22 (Joe Cooker).
13 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Joe Cooker kaže...

Ako RB osvoji sve utke do kraja je li to prvi put ili je još neki tim napravio,iako u današnje doba je više trka nego prije...

Btw Bravo za McLaren kao tim i za Albona

 

Bit će prvi put u povjesti, najbliže je bio Mclaren koji je pobjedio sve utrke osim jedne, mislim da je to bilo u doba Senne.

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Valentin17 kaže...
Joe Cooker kaže...

Ako RB osvoji sve utke do kraja je li to prvi put ili je još neki tim napravio,iako u današnje doba je više trka nego prije...

Btw Bravo za McLaren kao tim i za Albona

 

Bit će prvi put u povjesti, najbliže je bio Mclaren koji je pobjedio sve utrke osim jedne, mislim da je to bilo u doba Senne.

 Eto sam ti ja gore par poruka iznad napisao da je 1988 Mclaren imao totalnu nadmoć kao Red Bull ove godine ali im se jedna trka otela jer je Prostu ošo motor, a Senna se slupo u backmarkera kojeg je obilazio za krug inače bi imali sve pobjede. Ali sezona je bila daleko od dosadne...

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

drago mi da sam u 20. krugu morao se vratit na posao i ugasit stream

ovo nema smisla vise

76% krugova ove godine vodio ovaj krastavac

jbt pa u ostalim prvenstvima sta je dobio nije prelazio 50%

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
TheAnswer023 kaže...

Prika, ništa neće zamijenit ludost bit navijač McLarena za vrijeme GP2 motora Honde.

Ja sam počeo 1997. i ako se ne varam, prvog West liveryja na McLarenu.

ako si navijač Ferrarija, nisi dotakao tu razinu ludosti, a toplo se nadam (iako ne volim Ferrari), da ni nećeš.

 

danas sam psovao sve po spisku svim mozgovima strategije u McLarenovom boksu, jer sam bio uvjeren da su sj***li i Norrisa i Piastrija sa tvrdim gumama (posebno Norrisa, jer je u boksu bio za vrijeme SC-a).

ali sam bio u krivu, i krivo mi je ko psu što i Piastri nije došao na postolje zbog Magnussena i SC-a zbog njegovog bolida...

 

Nadam se ipak da su ovo neke ljepše vijesti za McLaren u idućih par utrka, makar ne znam koliko će Hungaroring odgovarat bolidu (a konačno bi trebali oba bolida imat sve "upgrade"-e)

 

 

A pusti to. McLaren u Mika/Kimi danima je naizmjence po sezonama bio brz i krhak, ili pouzdan al nedovoljno brz. Također, silazna putanja je krenula već 2013. kada su završili 5. u prvenstvu iako su imali isti Mercedes V8 kao prije. U 2014. je postalo jasno da je to sjena prijašnjeg McLarena kad su s apsolutno dominantnim Mercedesovim V6 završili 5. u prvenstvu. Čak je i Williams s tim istim Mercedesovim motorom proživljavao renesansu, završili su 3. u prvenstvu. Kad je došla Honda zapravo je nada bila da se mogu vratiti na stare staze uspjeha, al su samo pali još više u poretku. U retrospektivi je jasno da su podjednako krivi za to koliko i Honda. Cijelo vrijeme su pričali da imaju genijalnu šasiju i prebacivali svu krivnu na Hondu, al kad su prešli na Renaultov motor više nije bilo skrivanja. U tom razdoblju sam ih prekrižio kao svoje favorite. Sad su mi simpatični ali više ih uopće ne prepoznajem kao stari McLaren, ovo djeluje kao potpuno drugi tim s potpuno drugom filozofijom.

16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Nešto mi govori da su mnogo navijači Mclarena iz 90ih kasnije krenuli navijati za Mercedes.  Navijači Williamsa su davno skočili kroz prozor, a navijači Ferrarija i dalje vole bičeve, užad i plaćanje skupih domina.

11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Chronosus kaže...

 

A pusti to. McLaren u Mika/Kimi danima je naizmjence po sezonama bio brz i krhak, ili pouzdan al nedovoljno brz. Također, silazna putanja je krenula već 2013. kada su završili 5. u prvenstvu iako su imali isti Mercedes V8 kao prije. U 2014. je postalo jasno da je to sjena prijašnjeg McLarena kad su s apsolutno dominantnim Mercedesovim V6 završili 5. u prvenstvu. Čak je i Williams s tim istim Mercedesovim motorom proživljavao renesansu, završili su 3. u prvenstvu. Kad je došla Honda zapravo je nada bila da se mogu vratiti na stare staze uspjeha, al su samo pali još više u poretku. U retrospektivi je jasno da su podjednako krivi za to koliko i Honda. Cijelo vrijeme su pričali da imaju genijalnu šasiju i prebacivali svu krivnu na Hondu, al kad su prešli na Renaultov motor više nije bilo skrivanja. U tom razdoblju sam ih prekrižio kao svoje favorite. Sad su mi simpatični ali više ih uopće ne prepoznajem kao stari McLaren, ovo djeluje kao potpuno drugi tim s potpuno drugom filozofijom.

 

slažem se, Honda je samo kulminacija, al kad spomeneš to razdoblje, svima je sve jasno... bombastične izjave kako je to "jedini" pravi konkurent Mercedesu, kako su napravili motor koji je lakši nekih 200kg (ili tako nešto), "revolucionaran" dizajn sidepoda i još čudesa raznih.

dođe prva utrka Alonso bio u nokdaunu nakon testova, Magnussen nije pomako bolid iz boksa do startne pozicije, Button završio 11. od 11 bolida koji su završili utrku sa tolikim zaostatkom da su drugi već završili s dodjelom pehara i presicom nakon utrke. Pa tokom sezone GP2 engine na DOMAĆOJ utrci Honde u Suzuki, pa "Fernando, how's the car?" - "It feels great, even slower than before" i ostalih inih pizdarija, da se tako izrazim + Boullier kao glavni i odgovorni... majko moja mila

 

2006. sa Kimijem i Montoyom mi je bio šou program od sezone, scena stajanja Kimija radi motora i odlazak ladno na jahtu. usred sezone (navodno zbog toga što je ekipa favorizirala Kimija) se Montoya naljutio i objavio na kraju sezone da odlazi u NASCAR, a na njegovo mjesto došao Pedro de la Rosa i imao relativno slične rezultate kao i kolumbijac. 2013. godina je, ako se ovako na pamet ne varam, zadnja godina "mozga operacija" Martina Whitmarsha (preuzeo sve od Rona Dennisa), nakon toga je otišao. 2014. godine su stavili u pravilnik da bolid mora imati samo jednu isturenu točku na bolidu (pa su sve momčadi imale one bibke na nosu) da ne kažem nešto gore i ružnije.

 

kvragu, da je Netflix snimao tada, pa to bi bio pravi sitcom samo sa McLarenom...

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.7.2023 20:40 (TheAnswer023).
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Daniel R..in Nyck De Vries out? Ima li istine u tome?

XBOX: RENZOR GT 01
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.7.2023 17:03 (x18x05x).
8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Sluzbeno, da. Odluka stupa na snagu odmah i vrijedi do kraja sezone.
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.7.2023 16:54 (deepshitcro).
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ako bude vozio kao u zadnjoj svojoj sezoni brzo ide na hlađenje.

XBOX: RENZOR GT 01
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ma vozit će bolje, jasno je da mu Mclaren nije ležao. Meni je veći problem što se nada postići? Očito je glavna ideja da zamjeni Pereza. Ali što onda? Prošli put je sam odlučio otići iz Red Bulla jer su momčad podredili Maxu. Tad je mogao parirati Maxu, ali to je bio Max u startu karijere. Sve da Dani vozi kao u najboljim danima teško će mu sada parirati. Da li je spreman biti vodonoša?

S druge strane jasno je da je ovo zapravo ponajprije test za Tsunodu. Mislim da se RB nada da će Tsunoda parirati Ricciardu tako da mogu njega strpati u RB pored Maxa. U svemu tome Dani ima jako malo toga za dobiti, a puno za izgubiti.
9 mjeseci
protjeran
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Vidim da je RB bacio oko na Landa Norrisa kojemu ugovor s McLarenom istječe 2025. Stari Helmuth ga vidi kao idealnog vozača vodonošu Maxu.

16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Tržište će biti zanimljivo kada se makne Alonso, a bilo bi lijepo i da se Sir makne što prije.

 

Ono što je obično uvijek problem je kako napredovati u najbolje ekipe. Jer obično najbolje ekipe već imaju svojeg broja 1 i ne vole kada dođe omladinac koji bi prkosio organizaciji.

Da je Mclaren bio 2007. posvećen Alonsu ovaj bi laganini osvojio naslov, ali nitko nije imao volje reći Hamiltonu da smanji doživljaje i da je trenutno njegova uloga da pomaže dvostrukom svjetskom prvaku.

9 mjeseci
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Ja sam nostalgičan pa zbog toga želim vidjeti Hamiltona i Alonsa još pokoju godinu.

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Chronosus kaže...
Ma vozit će bolje, jasno je da mu Mclaren nije ležao. Meni je veći problem što se nada postići? Očito je glavna ideja da zamjeni Pereza. Ali što onda? Prošli put je sam odlučio otići iz Red Bulla jer su momčad podredili Maxu. Tad je mogao parirati Maxu, ali to je bio Max u startu karijere. Sve da Dani vozi kao u najboljim danima teško će mu sada parirati. Da li je spreman biti vodonoša?

S druge strane jasno je da je ovo zapravo ponajprije test za Tsunodu. Mislim da se RB nada da će Tsunoda parirati Ricciardu tako da mogu njega strpati u RB pored Maxa. U svemu tome Dani ima jako malo toga za dobiti, a puno za izgubiti.

 

Pa dobit će to da još neko vrijeme vozi u F1. A šta može izgubiti, to da bude test vozač? Sa ostalim se slažem..

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice