Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.955
|
čitano: 3.232.641
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
FileFicho kaže...

Kad smo već načeli tu temu...meni je osobno pun qurac tog woke sranja. Ako ne podilaziš dotičnoj skupini, odmah si rasist ili homofob. 

 

Da argumentiram svoje tvrdnje...igrom slučajeva postao sam team lead za neki projekt na poslu. Podređeni su mi konzultanti iz raznih IT firma i zajednički trebamo riješiti neki problem. Podijelio sam zadatke i rekao sam da ćemo imati weekly reportove, ne daily kao što je običaj da ih ne gnjavim na dnevnoj bazi. Jedan dečko, kojeg niti jednom uživo nisam vidio niti ga poznam, u tjedan dana je napravio 10% posla od onog što mu je dodjeljeno. Konretno, napravio je jednu input formu sa validacijama u TJEDAN dana (max 2h posla), iako je u svojoj firmi na mid poziciji. I naravno, rekao sam mu da to nije u redu i da neka se trgne jer i ostali pate zbog njegovog nerada, a ovaj put će ga pokriti kolege.

 

Za 3 dana stiže poziv od njegovog šefa mojem šefu za hitan sastanak. I da ne duljim, mislim da ostatak priče možete predvijediti. Ja njega javno diskriminiram jer je pripadnik LQBTQ1A+ Ultra Pro Max zajednice, imam 'pik' na njega i ostala prateća sranja i prijetnje prijavama raznim udrugama. Naravno, do tog sastanka nisam imao pojma da je pripadnik te zajednice...hvala Bogu šef je stao na moju stranu i više ne radimo s njima.

 

Sve sam to napisao radi paralele s Hamiltonom. Mene stvarno nije briga što je on niti njegova orijentacija, ali lik se ponaša kao pičkica i svaka kritika je za njega rasizam. I tu je TOČKA. Nikad ga nisam volio, niti ću ga ikad voljeti, ali to nije zbog njegove boje kože nego jer se ponaša kao pičkica i kontinuirano radi žrtvu iz sebe. Daleko od toga što je napravio kao pilot, tu skidam kapu za uspijehe. Isto vrijedi i za Neymara, ne biste vjerovali, ne smeta mi što je Brazilac, nego što se ponaša isto kao Hamilton. Samo gleda kako bi i zašto mogao plakati. To bi isto vrijedilo i da je Slovenac, Hrvat ili Srbin. Ali dotičnoj woke ekipi je to odmah nacionalizam, sve gledaju kroz neku izvrgnutu prizmu paralelne realnosti.

Woke pizdarije u IT-u su rasprave jel u redu da imamo pojam master-slave, master branch na gitu ili kad se moraš obraćati se kolegama zamjenicama koje oni odaberu.

 

Ovo što si ti opisao je neradnik koji se odlučio sakriti iza pripadništva nekoj manjini u kombinaciji s nesposobnim šefom (a možda je i šef taj koji je odlučio pokriti radnika pod tom izlikom, te vanjske firme tak i onak samo gledaju da izvuku što više para pa im ne odgovara da prebrzo rade). Da li je LGBT, rom, invalid ili branitelj tako svejedno.

 

Eto, meni je s druge strane pun kufer toga da se ne može raspravljati ni o jednoj temi bez da uleti ekipa vrišteći: "sve je woke, ja jadan patim, ne mogu više", a obično upravo oni okrenu temu u tom smjeru. Došao sam prvi put na temu o F1 na Bugu jer sam mislio da je civiliziranija rasprava nego na drugim portalima/fejsu gdje se sve svodi na vrijeđanje. I prvo što me dočeka je lik koji nadugo kaže da će pljuvati po Hamiltonu jer je woke i ne zastupa njemu bliske stavove, i još počne post s "nisam rasist ali..."(tip #1 kak prepoznati rasista) i drugi lik koji prepričava svoj dodir s pripadnikom LGBTQ zajednice jer to ima veze s ičim. Nema razlike od index komentara, nema argumentirane rasprave. Isti primitivizam svugdje.

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

James Key u Sauberu/Audiu. 

Da li je to znak da nije bilo sve do njega u trenutnoj neuspješnosti McLarena, ili je doveden da odradi osnovne poslove i onda 2024. ili 2025. dođe neka druga faca i preuzme?

Mislim da Andreas nije budala i nije ga pozvao bez veze, a opet, nije bio baš nešto u McLarenu.

 

Allison dođe i promijeni se koncept u Mercedesu. Totto navodno donio odluku o promjeni. Da se barem sad otvore i ispričaju što im je zero sidepod bio toliko primamljiv.

 

Šta ćemo s Ferrarijem? Da ga ne bi sad i Alpine počeo šamarati.

In vino veritas
7 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ne razumijem zašto neki smatraju da nije legitimno ne simpatizirati nekog sportaša jer se netko ne slaže s njegovim stavovima i postupcima van staze? Ako ste već dozvolili da se politika uveliko umiješa u sport, onda i gledatelji imaju pravo da ne simpatiziraju nekog sportaša radi iste te politike. Npr. je li itko osporava da je Novak Đoković jedan od tri najveća tenisača u povijesti? Ne, ali jednako tako ga ljudi imaju pravo ne simpatizirati radi njegovih političkih stavova u vezi Kosova ili toga što se slika s ilustracijom četničkog vođe.

5 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Snoozly kaže...

Ne razumijem zašto neki smatraju da nije legitimno ne simpatizirati nekog sportaša jer se netko ne slaže s njegovim stavovima i postupcima van staze? Ako ste već dozvolili da se politika uveliko umiješa u sport, onda i gledatelji imaju pravo da ne simpatiziraju nekog sportaša radi iste te politike. Npr. je li itko osporava da je Novak Đoković jedan od tri najveća tenisača u povijesti? Ne, ali jednako tako ga ljudi imaju pravo ne simpatizirati radi njegovih političkih stavova u vezi Kosova ili toga što se slika s ilustracijom četničkog vođe.

 I te stavove izrazavati na za to predvidjenim temama a ova nije jedna od tih. Jel ti sada ista jasnije? Ako je tema F1 onda se prica o F1 a ne o politickim, modnim ili nekom drugim stavovima vozaca formule 1. 

Otvori temu mrzitelja vozaca F1 ili koga vec mrzis i svu jal i animozitet tamo iskali a ne maltretiraj svojim problemima ljude koje to ne zanima. 

7 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Posmatrač kaže...
I te stavove izrazavati na za to predvidjenim temama a ova nije jedna od tih. Jel ti sada ista jasnije? Ako je tema F1 onda se prica o F1 a ne o politickim, modnim ili nekom drugim stavovima vozaca formule 1. Otvori temu mrzitelja vozaca F1 ili koga vec mrzis i svu jal i animozitet tamo iskali a ne maltretiraj svojim problemima ljude koje to ne zanima. 

 Pa je i Formula 1 najviša klasa u automobilizmu, odnosno sport, pa opet određeni vozači na stazi i na paddocku promoviraju svoje političke, modne i druge stavove, umjesto da se samo utrkuju. Ako mogu oni to raditi u F1 kao sportu, ne vidim problem zašto to ne bi mogli gledatelji u temi namjenjenoj tom sportu? Koliko sam ja upoznat niti staza, a ni paddock nisu primarno namijenjeni za slanje političkih poruka. To ti je ono; "Nema mjesta politici u sportu, osim ako ta politika nije ona koja odgovara našem narativu". Kontradiktorno u najmanju ruku.

5 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Snoozly kaže...
Posmatrač kaže...
I te stavove izrazavati na za to predvidjenim temama a ova nije jedna od tih. Jel ti sada ista jasnije? Ako je tema F1 onda se prica o F1 a ne o politickim, modnim ili nekom drugim stavovima vozaca formule 1. Otvori temu mrzitelja vozaca F1 ili koga vec mrzis i svu jal i animozitet tamo iskali a ne maltretiraj svojim problemima ljude koje to ne zanima. 

 Pa je i Formula 1 najviša klasa u automobilizmu, odnosno sport, pa opet određeni vozači na stazi i na paddocku promoviraju svoje političke, modne i druge stavove, umjesto da se samo utrkuju. Ako mogu oni to raditi u F1 kao sportu, ne vidim problem zašto to ne bi mogli gledatelji u temi namjenjenoj tom sportu? Koliko sam ja upoznat niti staza, a ni paddock nisu primarno namijenjeni za slanje političkih poruka. To ti je ono; "Nema mjesta politici u sportu, osim ako ta politika nije ona koja odgovara našem narativu". Kontradiktorno u najmanju ruku.

 Ko ti brani da pises bilo sta??????? otvori novu temu i mlati do besvijesti. Ako te clanovi ove teme opominju da to ne pises ovdje a ti i dalje tupis svoje u cemu si ti bolji od tih o kojim ti mlatis?????

Otvori temu i udri. Pusti nas da komentarisemo sport. uostalom ides na block jer je pricati sa tobom cisto gubljenje vremene i offtopic je.......

7 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Posmatrač kaže...

 Ko ti brani da pises bilo sta??????? otvori novu temu i mlati do besvijesti. Ako te clanovi ove teme opominju da to ne pises ovdje a ti i dalje tupis svoje u cemu si ti bolji od tih o kojim ti mlatis?????

Otvori temu i udri. Pusti nas da komentarisemo sport. uostalom ides na block jer je pricati sa tobom cisto gubljenje vremene i offtopic je.......

 Ne razumijem s kim se ti svađaš? Oprosti, ali očito si pogriješio i obraćaš se krivoj osobi, ja sam prvi post o ovoj temi napisao prije par sati već nakon što je rasprava trajala više od dva dana. Očito si me zamijenio s nekim, mene nitko ne opominje niti sam napisao ijedan uvredljiv komentar, prije nego što napadaš nekog dvaput provjeri kome se obraćaš.

 

Također, smanji malo s upitnicima, nije potrebno 10 upitnika na kraju svake rečenice. Predlažem ti da pročitaš netiquette foruma jer očito ne znaš kako komentiranje/raspravljanje na forumu funkcionira.

Lp

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Snoozly kaže...
Posmatrač kaže...
I te stavove izrazavati na za to predvidjenim temama a ova nije jedna od tih. Jel ti sada ista jasnije? Ako je tema F1 onda se prica o F1 a ne o politickim, modnim ili nekom drugim stavovima vozaca formule 1. Otvori temu mrzitelja vozaca F1 ili koga vec mrzis i svu jal i animozitet tamo iskali a ne maltretiraj svojim problemima ljude koje to ne zanima. 

 Pa je i Formula 1 najviša klasa u automobilizmu, odnosno sport, pa opet određeni vozači na stazi i na paddocku promoviraju svoje političke, modne i druge stavove, umjesto da se samo utrkuju. Ako mogu oni to raditi u F1 kao sportu, ne vidim problem zašto to ne bi mogli gledatelji u temi namjenjenoj tom sportu? Koliko sam ja upoznat niti staza, a ni paddock nisu primarno namijenjeni za slanje političkih poruka. To ti je ono; "Nema mjesta politici u sportu, osim ako ta politika nije ona koja odgovara našem narativu". Kontradiktorno u najmanju ruku.

 Ako se ne varam ali mislim da su zabranili vozacima bilo kakvu promociju,slanje politickih poruka,itd..

Al sta je je LH je napravio svoju "vojsku" ljudi da jos bere ogromne pare van staze.napravio je pravi biznis i sto je ok. 

Al mozemo ga mi voliti,mrziti ili sta vec a ipak je on top 5 najboljih vozaca ikada.dali bi alonso,max,ms to napravio sa mercom? Sigurno da bi,ali lh je pogodio tim i to je to.ostalo je povijest.

Isto tako mozemo reci za ronalda je je K od nogometasa.zasto sada sa nekim arapskim klubom ne osvoji LP!? Zato sta nema momcad. Zasto sto mesi sa parizom nine osvojio LP? Zato sta je imao ekipu ali koja nije ekipa.

Dali sada to dovodi u pitanje dali su oni najbolji nogometasi jedne ere!?

Naravno da ne. Ista stvar sa vozacima f1.

9 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Snoozly kaže...

Ne razumijem zašto neki smatraju da nije legitimno ne simpatizirati nekog sportaša jer se netko ne slaže s njegovim stavovima i postupcima van staze? Ako ste već dozvolili da se politika uveliko umiješa u sport, onda i gledatelji imaju pravo da ne simpatiziraju nekog sportaša radi iste te politike. Npr. je li itko osporava da je Novak Đoković jedan od tri najveća tenisača u povijesti? Ne, ali jednako tako ga ljudi imaju pravo ne simpatizirati radi njegovih političkih stavova u vezi Kosova ili toga što se slika s ilustracijom četničkog vođe.

 U ovoj temi ne smiješ protiv mečke, kao što u temi o grafičkim karticama ili procesorima ne smiješ protiv AMD-a... jbg. to je tako na bug forumu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.6.2023 9:13 (miki_the_pirat).
5 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
miki_the_pirat kaže...
Snoozly kaže...

Ne razumijem zašto neki smatraju da nije legitimno ne simpatizirati nekog sportaša jer se netko ne slaže s njegovim stavovima i postupcima van staze? Ako ste već dozvolili da se politika uveliko umiješa u sport, onda i gledatelji imaju pravo da ne simpatiziraju nekog sportaša radi iste te politike. Npr. je li itko osporava da je Novak Đoković jedan od tri najveća tenisača u povijesti? Ne, ali jednako tako ga ljudi imaju pravo ne simpatizirati radi njegovih političkih stavova u vezi Kosova ili toga što se slika s ilustracijom četničkog vođe.

 U ovoj temi ne smiješ protiv mečke, kao što u temi o grafičkim karticama ili procesorima ne smiješ protiv AMD-a... jbg. to je tako na bug forumu.

 Gori ste od djece.... Pricaj protiv mecke kao tima ili vozaca ali pricato protiv mecke zbog oblacenja vozaca ili njegovih stavova o drustvenim temema je jadno i bijedno i off topic. Umjesto mecke stavi ime bilo kojeg tima....

Mecka ne propisuje kako ce se lewis obuci ili sta ce pricati privatno.....

 

 

Procitajte naslov teme pa ako ne razumijete rado cemo vam objasniti znacenje....

9 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Posmatrač kaže...
miki_the_pirat kaže...
Snoozly kaže...

Ne razumijem zašto neki smatraju da nije legitimno ne simpatizirati nekog sportaša jer se netko ne slaže s njegovim stavovima i postupcima van staze? Ako ste već dozvolili da se politika uveliko umiješa u sport, onda i gledatelji imaju pravo da ne simpatiziraju nekog sportaša radi iste te politike. Npr. je li itko osporava da je Novak Đoković jedan od tri najveća tenisača u povijesti? Ne, ali jednako tako ga ljudi imaju pravo ne simpatizirati radi njegovih političkih stavova u vezi Kosova ili toga što se slika s ilustracijom četničkog vođe.

 U ovoj temi ne smiješ protiv mečke, kao što u temi o grafičkim karticama ili procesorima ne smiješ protiv AMD-a... jbg. to je tako na bug forumu.

 Gori ste od djece.... Pricaj protiv mecke kao tima ili vozaca ali pricato protiv mecke zbog oblacenja vozaca ili njegovih stavova o drustvenim temema je jadno i bijedno i off topic. Umjesto mecke stavi ime bilo kojeg tima....

Mecka ne propisuje kako ce se lewis obuci ili sta ce pricati privatno.....

 

 

Procitajte naslov teme pa ako ne razumijete rado cemo vam objasniti znacenje....

Ajd razmisli još jednom.

5 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
miki_the_pirat kaže...
Posmatrač kaže...
miki_the_pirat kaže...
Snoozly kaže...

Ne razumijem zašto neki smatraju da nije legitimno ne simpatizirati nekog sportaša jer se netko ne slaže s njegovim stavovima i postupcima van staze? Ako ste već dozvolili da se politika uveliko umiješa u sport, onda i gledatelji imaju pravo da ne simpatiziraju nekog sportaša radi iste te politike. Npr. je li itko osporava da je Novak Đoković jedan od tri najveća tenisača u povijesti? Ne, ali jednako tako ga ljudi imaju pravo ne simpatizirati radi njegovih političkih stavova u vezi Kosova ili toga što se slika s ilustracijom četničkog vođe.

 U ovoj temi ne smiješ protiv mečke, kao što u temi o grafičkim karticama ili procesorima ne smiješ protiv AMD-a... jbg. to je tako na bug forumu.

 Gori ste od djece.... Pricaj protiv mecke kao tima ili vozaca ali pricato protiv mecke zbog oblacenja vozaca ili njegovih stavova o drustvenim temema je jadno i bijedno i off topic. Umjesto mecke stavi ime bilo kojeg tima....

Mecka ne propisuje kako ce se lewis obuci ili sta ce pricati privatno.....

 

 

Procitajte naslov teme pa ako ne razumijete rado cemo vam objasniti znacenje....

Ajd razmisli još jednom.

 Nije ni vama lako. Zao mi vas je......

9 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

mojne mi tih pasiv-agresiv shema kad ostaneš bez argumenata

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Uspio pronaći dobar LeMans stream, možda koga zanima

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.6.2023 17:20 (Chronosus).
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Chronosus kaže...

Uspio pronaći dobar LeMans stream, možda koga zanima

Ne radi link, šteta.

14 godina
offline
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Valentin17 kaže...
Chronosus kaže...

Uspio pronaći dobar LeMans stream, možda koga zanima

Ne radi link, šteta.

 Evo: cdn.livetv668.me/webplayer2.php?t=ifr&c=2156123&lang=ru&eid=139813599&lid=2156123&ci=1545&si=7

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Hvala.

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Koja suluda utrka. Izletavaju, udraju u zidove, zapinju u šljunku, udaraju se međusobno, u zidove XD Koliko će ih preživjeti noć? :/

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Lijepo za vidjeti da ferrari još uvijek zna pobjeđivati. Sad nek to prenesu u F1.

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Oj Ferrari, pa dajte barem jednom poslušajte vozače. Lec traži soft gume oni ga zajebu.

Xbox: RENZOR GT 01. PSN: RENZOR_GT_01
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Na putu prema dolje... Ferrari.

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Kako je moguće da su toliko nesposobni?

Sainz je skoro svima smetao u zadnjoj krivini, kaznu mora dobit.

Ferrari danas izgubljen slučaj.

Xbox: RENZOR GT 01. PSN: RENZOR_GT_01
6 godina
online
Kutak za ljubitelje Formule 1

Kvalifikacije sinoc zanimljivije od nekih utrka.

14 godina
online
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ove sezone klasifikacije su zanimljivilje od od utrke, jer vrijeme igra veliku ulogu u tome, tama gumirijau stazu padne kiša ili je tempartura niža od očekivane.

A utrka za prvo mjesto je unaprijed riješena.

 

 

P.S.

 

Saniza su trebali izbaciti iz kvalifikacija, zbog gluposti koje je radi, s takoreć zaustvljanem bolida nasred staze, jer je to radio već u FP3 par puta.

Dobio je samo 3 mjesta kazne za to, isto kao Yuki i Stroll, te i Hulkenberg, ali za drugo.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.6.2023 12:03 (T-bone's).
16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Mislim da je Sainza mučila crta za boks. Ne branim ideju da se vozi toliko sporo doduše.

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Danas suha utrka ili?

13 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Valentin17 kaže...

Danas suha utrka ili?

da.. oblačno uz iznimno malu šansu za kišu

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Albon vozač cijelog vikenda. Svaka mu čast!

Ferrari iz mrtvih do 4 i 5. Čestitam!

Xbox: RENZOR GT 01. PSN: RENZOR_GT_01
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.6.2023 21:52 (x18x05x).
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Misliš 4-5? 😅
Odlična Kanada, da je Alonso imao manje problema s bolidom bilo bi i na vrhu svega 😢
Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice