Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.955
|
čitano: 3.234.983
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Meni je utrka bila zanimljiva.

No Fear. No Excuses. No Limits. :D
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.8.2022 5:24 (Valentin17).
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Valentin17 kaže...

Meni je utrka bila zanimljiva.

 dosadna je samo onima koji prate F1 ko moja žena koja samo pita poslije trke ko je pobijedio... ostali nisu bitni i onda naravno da im je dosadno.

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Prva utrka u zadnjih par godina koju namjerno nisam pogledao cijelu. 

Ne zato što je Max bio izvanserijski, nego zato što su mnogi bili toliko loši. 

Iskreno sam mislio da će Mercedes biti brži (od ovog) i da će biti zanimljivo sa low downforce setupom. Nije. 

McLaren s brzim Landom i Danielom na dobroj startnoj poziciji... Propuh. I još k tome donijeli najveći popis promjena.

Haas i Alfa su trebali biti brži. Što je to jučer bilo - nemam pojma. 

 

Max je odvozio nadrealno. Čak i ostali sa svježim motorima nisu bili ni blizu. Nemam pojma što tjera taj RB. Zasluženo prvaci. 

Ferrari nije zaslužio ni treće mjesto s ovakvim nastupima.

Alpine - kapa do poda. Trude se. Alonso očito zna nešto što mi ne vidimo.

 

In vino veritas
16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Maddog_HR kaže...
deepshitcro kaže...
Strucnjaci kao ti nam trebaju u FIA-i, ovi trenutni kazu da Alonso nije nista kriv, pa posto znas bolje slobodno se ukljuci, mozes i ti poceti u suknji dolaziti na utrku.

 A gdje sam ja tocno rekao da je Alonso kriv? 

 

Ako te vec zanima moje misljenje trebalo je kazniti Hamiltona, kao sto je trebalo kazniti Verstappena svaki put kad je to napravio prosle sezone. No, tada ne bi bio prvak. I moje misljenje o tome je dosljedno, za razliku od tu nekih kojima je to bilo ok kad je Verstappen radio, a sad kritiziraju kad je Hamilton isto napravio.

Sad da citiram tebe i kolegu:

Maddog_HR kaže...
Maddog_HR kaže...

soft kaže...

Na snmci iz Alonsovog bolida vidi se da okrenuo full lijevo kada je vidio da Lewis nije odustao.

  Ma takve stvari ti ovi nasi objektivni forumasi ne vide.

Nije fer da tokom utrke aludiraš jedno (a kroz retke si reko puno), a sad poslije tvrdiš da ti nešto nisi nikad rekao. Misao nije uvijek samo napisana riječ.
Sa kolegom si "zaključio" da manevar Alonsa, tokom sudara, gdje sa volanom na sekundu skreće lijevo, da spasi zadnji dio bolida od spin-a, zbog sudara, je mogući uzrok sudara, i da to "objektivni forumaši" ne vide, no to nisi "nigdje napisao" točno tim riječima.
Budi čovjek, ne "političar"...

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering. Friedrich Nietzsche
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.8.2022 11:18 (gkelekov).
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
soft kaže...

Na snmci iz Alonsovog bolida vidi se da okrenuo full lijevo kada je vidio da Lewis nije odustao.

Ne znam koju si ti snimku gledao, ali

stavi na 0.25X.

U trenu dok Hamilton zatvara Alonsa izvana, već je tu Hamilton kriv.

I tren kasnije se uredno vidi da se Alonsov prednji lijevi točak penje na vanjski desni dio Hamiltonova floora (opet prouzrokovano time što ga Hamilton zatvara).

U kojem paralelnom svemiru pri toj brzini i takvim uvjetima bi Alonso trebao ostati desno i riskirati još veći kaos da je završio tu na otvaranju utrke u šljunku?


Apsolutna krivica Hamiltona. Nije bilo penalty jer je penalizirao sam sebe što je DNF.

Dovoljna činjenica da se on onako poknjapio i nije previše vajnao govori da je apsolutno svjestan krivice.
Ali mene više frapira činjenica da je prednja lijeva guma Alonsa izdržala toliko karbona blizu i da nije dobila porezotinu.

Da su to prošlogodišnji bolidi, kad je floor bio par cenata viši, ovo bi vjerojatno rezultiralo i Alonsovim puknućem gume.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Po meni je to bila greška Hamiltona. Hamilton to i priznaje. Kasno kočenje, nije htio dati Alonsu poziciju. Ja mislim da je računao da je već ima prednost za idući lijevi zavoj, a ni Alonso nije predao svoj desni. Ništa strašnog i razlika je možda u desetinki (ili ~20m) da je Hamilton kočio ranije i prošli bi oboje. Nema smisla raspravljati. 

 

Hamiltonov bolid je bio pod posebnim pretragama (nasumično odabran) i Mercedes je prošao sve bez problema. Ne želim biti čovjek koji se nada da će naći nešto na RB. Ili Ferrariju.

 

Ako je ovo sve od Ferrarija i Mercedesa, i ako se McLaren utopio (i ubio fight sa Alpineom), kaj ću gledati? Aston, Williams, užasni AT, Haas i Alfu kako se bore za 2-3 boda?!

 

 

In vino veritas
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
GranDaddo kaže...

Ako je ovo sve od Ferrarija i Mercedesa, i ako se McLaren utopio (i ubio fight sa Alpineom), kaj ću gledati? Aston, Williams, užasni AT, Haas i Alfu kako se bore za 2-3 boda?!

Meni je jedan od prekrasnijih poteza Albona na izlasku iz boxa (zadnji ulazak, 27. krug) kad je Stroll odmah iza njega ušao, imao bolji pit time.

Na izlasku nailazi Latifi i Albon namjerno uspori nakon pit limitera da Stroll izgubi momentum i na taj način ode ispred, a Latifi obiđe Strolla.

Tim si je potezom Albon zacementirao 10. mjesto, doduše svejedno je bio Williams osjetno brži tokom utrke, ali poredak određuje niz spretnih i sretnih okolnosti.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Gnjavator kaže...

 dosadna je samo onima koji prate F1 ko moja žena koja samo pita poslije trke ko je pobijedio... ostali nisu bitni i onda naravno da im je dosadno.

Primjer, Ocon prošao dvojicu istovremeno i to dva puta. Borbe Vettela npr., pretjecanja u samom O ružu (ili kako se već piše).

Onaj početak sami kad su krenuli nisi znao tko je di, po petorica jedan uz drugoga gore na pravcu.

No Fear. No Excuses. No Limits. :D
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.8.2022 12:07 (Valentin17).
11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Alonsov potez je meni odvojen od toga sto je Hamilton napravio.

Hamiltonov potez je nesportski i po meni bi trebao biti kaznjiv (kao sto sam rekao trebalo je kazniti i Verstappena svaki put kad je napravio isto). Ok, mozemo reci da je rijec o vozackoj pogresci, no po meni je ipak rijec o namjeri.

Alonso nije popustio kao sto su drugi popustali kad je Verstappn radio iste stvari (jbga to je Alonso), ali je i naglo okrenuo volan na lijevo trenutak prije kontakta. Meni ne izgleda da je rijec o korekciji vec o namjeri, no mozda sam u krivu, nisam vidio sve kamere, samo onu iz bolida. Sto naravno ne abolira Hamitona za zabijanje u Alonsa. Mozemo diskutirati da li je trebao popustiti ili ne, no sigurno je bio svjestan da nema kamo sa bolidom i vjerojatno je pametnije bilo popustiti i ne kompromitirati utrku.

Nadam se da je sad jasnije kako nisam izmedju redaka hintao da je kriv Alonso.
21 mjesec
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
GranDaddo kaže...

Po meni je to bila greška Hamiltona. Hamilton to i priznaje. Kasno kočenje, nije htio dati Alonsu poziciju. Ja mislim da je računao da je već ima prednost za idući lijevi zavoj, a ni Alonso nije predao svoj desni. Ništa strašnog i razlika je možda u desetinki (ili ~20m) da je Hamilton kočio ranije i prošli bi oboje. Nema smisla raspravljati. 

 

Hamiltonov bolid je bio pod posebnim pretragama (nasumično odabran) i Mercedes je prošao sve bez problema. Ne želim biti čovjek koji se nada da će naći nešto na RB. Ili Ferrariju.

 

Ako je ovo sve od Ferrarija i Mercedesa, i ako se McLaren utopio (i ubio fight sa Alpineom), kaj ću gledati? Aston, Williams, užasni AT, Haas i Alfu kako se bore za 2-3 boda?!

 

 

 Svi ti likovi velikani poput Lewisa, Maxa, Alonsa... kad idu u pretjecanje izvana očekuju da će se ovaj iznutra povuči zbog njihovog imena pa zato sijeku zavoj, a ne bi smijeli. To su radili i u prošlosti, naročito Senna. Umišljaju da su bogovi, a i bogovi rikavaju što je potvrdio Tamburello u Imoli. Hamilton je htio zaobići Alonsa na taj pokvareni način iako je rekao nakon utrke da mu je bio u blind spotu. Ne vjerujem mu, ali i ja bih to rekao na njegovom mjestu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.8.2022 13:31 (Mariner).
21 mjesec
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Maddog_HR kaže...
Alonsov potez je meni odvojen od toga sto je Hamilton napravio.

Hamiltonov potez je nesportski i po meni bi trebao biti kaznjiv (kao sto sam rekao trebalo je kazniti i Verstappena svaki put kad je napravio isto). Ok, mozemo reci da je rijec o vozackoj pogresci, no po meni je ipak rijec o namjeri.

Alonso nije popustio kao sto su drugi popustali kad je Verstappn radio iste stvari (jbga to je Alonso), ali je i naglo okrenuo volan na lijevo trenutak prije kontakta. Meni ne izgleda da je rijec o korekciji vec o namjeri, no mozda sam u krivu, nisam vidio sve kamere, samo onu iz bolida. Sto naravno ne abolira Hamitona za zabijanje u Alonsa. Mozemo diskutirati da li je trebao popustiti ili ne, no sigurno je bio svjestan da nema kamo sa bolidom i vjerojatno je pametnije bilo popustiti i ne kompromitirati utrku.

Nadam se da je sad jasnije kako nisam izmedju redaka hintao da je kriv Alonso.

 Ne ne ne i ne. Kad ga je Hamilton stisnuo Alonsu je volan i dalje bio desno. Tek kad se Alonso popeo na njega volan mu je otišao ulijevo možda i prisilno kad su im se dotakli kotači. Sve je kristalno jasno vidljivo iz screenshotova dolje.

21 mjesec
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Kad tebe čitam uvijek se osjeti nekakva namjera da se Hamiltona opravda i uglavnom se to stavlja u relaciju s Verstappenovim zlodjelima. Isto tako postoje ovdje likovi koji su nabrijani iz nekog razloga na Hamiltona, ali baš ono nabrijani, ne znam zbog čega, ali predmnijevam. Nisu to navijači Schumachera koji ne mogu podnijeti što im je ovaj potukao večinu rekorda njihovog ljubimca.

Svi ti vrhunski vozači imaju dozu prepotencije i bahatosti na stazi u čemu posebno prednjači Verstappen, koji ipak po tome nije nadmašio Sennu. S druge strane ta bahatost i prepotencija proizlaze iz činjenice što su svi oni ipak top vozači svih vremena. Hamilton jest najuspješniji vozač svih vremena i među najboljima koji su ikad sjeli u bolid, ali ovo jučer zaslužuje sramoćenje koje mu je izreako Alonso u onoj izjavi iako ta izjava ne odgovara istini. On je ipak od svojih stotinjak pole position startova u pobjedu pretvorio 40% njih.

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.8.2022 14:57 (Mariner).
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

jesi zbilja prilično objektivno napisao, ali... 

 

LGBT Sir mi se popeo na vrh glave sa svojim modnim izričajima, nek se bolje bori na stazi...

 

prije dok je mrčio sve one pevaljke i manekenke je bar bio normalan, ali ovo:

 

 

WTF ?!?!?!?

Ju je je? Je ju je!
8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Hahahahhaha, pa mora napraviti nesto da se pise o njemu, ipak se radi o najvecem licemjeru ovog sporta. Posto nema sekundu po krugu brzi bolid od svih kao prethodnih 7 godina, preostaje mu samo "ovo" sto god to bilo. Ahahahhaah
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Stric_Jura kaže...

jesi zbilja prilično objektivno napisao, ali... 

 

LGBT Sir mi se popeo na vrh glave sa svojim modnim izričajima, nek se bolje bori na stazi...

 

prije dok je mrčio sve one pevaljke i manekenke je bar bio normalan, ali ovo:

 

 

WTF ?!?!?!?

Blasfemija!
Kako se samo usuđuješ toliko bogohuliti?!?!


Nevjerojatni su mi navijači Lewisa. Frajer kaže da je u krivu, oni i dalje njega opravdavaju.

Hezus

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
21 mjesec
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Stric_Jura kaže...

jesi zbilja prilično objektivno napisao, ali... 

 

LGBT Sir mi se popeo na vrh glave sa svojim modnim izričajima, nek se bolje bori na stazi...

 

prije dok je mrčio sve one pevaljke i manekenke je bar bio normalan, ali ovo:

 

 

WTF ?!?!?!?

 Krivac je George Floyd!

11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Mariner kaže...
Maddog_HR kaže...
Alonsov potez je meni odvojen od toga sto je Hamilton napravio.

Hamiltonov potez je nesportski i po meni bi trebao biti kaznjiv (kao sto sam rekao trebalo je kazniti i Verstappena svaki put kad je napravio isto). Ok, mozemo reci da je rijec o vozackoj pogresci, no po meni je ipak rijec o namjeri.

Alonso nije popustio kao sto su drugi popustali kad je Verstappn radio iste stvari (jbga to je Alonso), ali je i naglo okrenuo volan na lijevo trenutak prije kontakta. Meni ne izgleda da je rijec o korekciji vec o namjeri, no mozda sam u krivu, nisam vidio sve kamere, samo onu iz bolida. Sto naravno ne abolira Hamitona za zabijanje u Alonsa. Mozemo diskutirati da li je trebao popustiti ili ne, no sigurno je bio svjestan da nema kamo sa bolidom i vjerojatno je pametnije bilo popustiti i ne kompromitirati utrku.

Nadam se da je sad jasnije kako nisam izmedju redaka hintao da je kriv Alonso.

 Ne ne ne i ne. Kad ga je Hamilton stisnuo Alonsu je volan i dalje bio desno. Tek kad se Alonso popeo na njega volan mu je otišao ulijevo možda i prisilno kad su im se dotakli kotači. Sve je kristalno jasno vidljivo iz screenshotova dolje.

 Kao sto sam rekao nisam vidio druge kamere osim one u liveu, iskreno nisam niti primjetio da je Alonso najasio na Hamiltona. Rijec je o milisekundama, meni je tijekom prijenosa izgledalo da je okrenuo volan na lijevo prije kontakta.

 

No ne znam zasto se mene citira, ja sam jasno rekao da je Hamilton kriv. A mislim da je Alonso trebao popustiti kako bi smanjio rizik i kako ne bi kompromitirao svoju utrku. E sad, da li je mogao reagirati to je drugo pitanje.

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.8.2022 16:24 (Maddog_HR).
11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
sudy_freak kaže...
Stric_Jura kaže...

jesi zbilja prilično objektivno napisao, ali... 

 

LGBT Sir mi se popeo na vrh glave sa svojim modnim izričajima, nek se bolje bori na stazi...

 

prije dok je mrčio sve one pevaljke i manekenke je bar bio normalan, ali ovo:

 

 

WTF ?!?!?!?

Blasfemija!
Kako se samo usuđuješ toliko bogohuliti?!?!


Nevjerojatni su mi navijači Lewisa. Frajer kaže da je u krivu, oni i dalje njega opravdavaju.

Hezus

 Koliko vidim jasan je konsenzus da ja rijec o Hamiltonovoj gresci. Nitko ga ne opravdava, barem ne na ovom topicu. 

11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Mariner kaže...

Kad tebe čitam uvijek se osjeti nekakva namjera da se Hamiltona opravda i uglavnom se to stavlja u relaciju s Verstappenovim zlodjelima. Isto tako postoje ovdje likovi koji su nabrijani iz nekog razloga na Hamiltona, ali baš ono nabrijani, ne znam zbog čega, ali predmnijevam. 

 Meni je problem licemjerstvo. Kad je Verstappen isto radio prosle sezone, hvalilo ga se na sva usta za pravo, cvrsto utrkivanje. A Hamiltona bi sad trebalo na vjesala za istu stvar. 

 

Lik je pogrijesio, da nije imao DNF trebao je biti kaznjen. Kao sto je trebao biti i Verstappen za svaku svoju glupost. 

 

A ovo da neki ovdje imaju fiksaciju na Hamiltona je za proucavanje. Sto je dodatno zanimljivo, najcesce kritike ne idu u smjeru Hamiltona vozaca, vec Hamiltona kao osobe, njegovih stavova, nacina odijevanja i slicno.

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ono što bih ja možda u razgovoru s Alonsom razgovarao je da Alpine još uvijek nije brz kao Mercedes (+33s vs Mercedes). Možda nije morao riskirati, jer je iza njega bio još i Perez i George. Taj sudar je možda bio nepotreban rizik za Alpine. 

Hamilton i dalje NIJE trebao rezati, niti to ne tvrdim. 

Isto tako ne vidim previše konflikta kad se Max probija kroz stazu. Nemaš mu što smetati. 

U taj isti zavoj Albon je išao s vanjske strane Maxu, pa mu nije palo na pamet ni rezati. Jedino je Vettel malo počastio kolegu Lancea. 

In vino veritas
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Meni je osobno izjava Alonsa prebahata i preglupa..obicni trkaci incident di oba nisu popustila i dobili smo to sta smo dobili..idemo dalje!
AUDIOFIL
21 mjesec
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
deepshitcro kaže...
Hahahahhaha, pa mora napraviti nesto da se pise o njemu, ipak se radi o najvecem licemjeru ovog sporta. Posto nema sekundu po krugu brzi bolid od svih kao prethodnih 7 godina, preostaje mu samo "ovo" sto god to bilo. Ahahahhaah

 A slušaj, svi su oni licemjeri pošto svi propagiraju čistoću utrkivanja, a malo odn. nitko nije čist. Znam da se odluke donose u tisućinki pa se pogriješi bez namjere, ali onda je bolje šutit. Jedan od jačih, možda i najjači licemjer mi je bio Schumacher koji bi se znao buniti na poteze konkurenata da je jednom išao tuči Coultharda u garaži, a kad promislim što je učinio Hillu, Villeneuveu, pa prepriječivanje staze Alonsu u Monte Carlu... strašno.

21 mjesec
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
volegradele kaže...
Meni je osobno izjava Alonsa prebahata i preglupa..obicni trkaci incident di oba nisu popustila i dobili smo to sta smo dobili..idemo dalje!

 Istina je da će Alonso uvijek tako tretirati čovjeka koji ga je kao rookie otfikario kao početnika i to odmah na startu prve trke sezone 2007. i to će mu zauvijek ostati rana na njegovom prevelikom egu. Mislim da je on jako jako zajebat lik koji nije ostvario svoj maksimum baš zahvaljujući toj svojoj prgavoj naravi radi koje je donosio uglavnom pogrešne odluke.

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.8.2022 16:52 (Mariner).
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Nije više do strategije Ferrarija, zaboravite na to.

Upravo svjedočimo "Mercedes" dominaciji. Ovaj Red Bull je nedodirljiv. Ferrari može imati 1-2 na svim kvalifikacijama do kraja sezone, ali neće dobiti niti jednu trku. Ovo je kraj.  Očekujem 1-2 Red Bull do kraja sezone.

 

Ferrari mora drastično pojačati sve elemente bolida, smanjiti potrošnju guma. I opametiti se za iduću sezonu što se tiče idiotskih grešaka.

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

 I da nisu legalni sta im vrijedi kad Max krene sa P14, prede Pereza koji je u 99% istom bolidu krenuo 2. i onda ga jos dobije s 17 sek...

 

Leclerc mu ocito nije na razini. A stratezi nisu na razini Grobnika

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.8.2022 1:43 (Mitch).
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
A to ti je ono, znaš da Alonso neće popustit nikome pa ga ideš zatvarat kao da je neko od ovih što popuštaju... Moglo je završit ovako ili tako da obojica ispadnu, ali nepotrebnog popuštanja sa njegove strane nema. Da nije taki ne bi osvojio onaj prvi naslov u borbi protiv Schumija... Ono, miki naviko da svi bježe sa puta kad naiđe njegov ferrari sa leđa i onda se nađe tamo neki Alonso koji mu neda da ga glat obiđe.
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.8.2022 8:33 (Gnjavator).
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Za one kratkog pamćenja, ovo jako podsjeća na onaj Mercedesov potez od prošle godine kad su promjenili motor, popušili kaznu a Lewis prošeto kroz trku do pobjede.
12 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Navijač sam Maxa i bilo mi je drago svih ovih godina dok se borio i skupio par pobjeda po sezoni. Početak ove sezone bio mi je možda najdraži u mnogo godina, borbe njega i Leclerca, utrkivanja "kotač do kotača", tehnički problemi na obje strane...ugl napeto je bilo. I onda se dogodi Spa i odmah se sjetim perioda Lewisa...iskreno se nadam da Max neće to raditi i da je Spa iznimka, a ne pravilo za predstojeću sezonu jer će F1 nakon jedne i pol sezone opet postati dosadan sport.  Sa >10 startnog broja doći do 17 sekundi prednosti na kraju utrke je čak i Lewis rijetko radio. Ako i na Zandvoortu bude slična situacija, slijedi par godina (dosadne) dominacije Maxa.

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Meni je RB napravio biznis sezone što je uskočio s novim motorom kad ih je dosta mijenjalo i maksimizirali su bodove s novcatim motorom. 

Mislim da Ferrari ni u jednoj zamjeni nije bio tako uspješan. 

Perez, oba Mercedesa, Daniel, Pierre, oba Astona, oba Williamsa... svi su na trećem. Ako svi krenu u Monzi na novi motor, Perez bi mogao krenuti sa 11. pozicije... I nije uopće teško zamisliti da završi na postolju. To je zastrašujuće. U istom trenu ne vjerujem da bi ni George ni Hamilton imao baš otvoren put u top 10. To je strašno.

In vino veritas
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice