Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.962
|
čitano: 3.244.278
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
22 mjeseca
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Pa izgleda da nema kiše, ni u subotu, a pogotovo ne u nedjelju. Neće bit ni vruče što je znalo pogodovati Mercedesu. Sve im to zvuči lijepo i ohrabrujuće, ali kad se Verstappen sjuri ozada... Na prvom treningu Russel je testirao novu podnicu. Rezultati nisu neki, iako to je prvi trening. Svejedno, kladio bih se na Verstappena.

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2022 16:18 (Mariner).
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Mariner kaže...

1.9 TDI PD... welcome to Formula 1.

 ispravio sam te :D

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Mariner kaže...

Verstappen, Leclerc, Lando, Bottas, Ocon, Mick... svi startaju ozada zbog brojnih izmjena. Mogla bi trka bit ludilo.

 Max i Charles idu u top 5, mozda i Lando...ali Hamilton i Sainz imaju cistinu pred sobom...bit ce zanimljivo.

22 mjeseca
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Jesi gledao drugi trening? Hamilton u srednjem sektoru gubi sekundu na Verstappena. Red Bull je svemirski brod, imaju najboljeg vozača i uz to vrlo rijetko griješe u strategiji, a da ne spominjem već legendarno mijenjanje guma.

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Mariner kaže...

Jesi gledao drugi trening? Hamilton u srednjem sektoru gubi sekundu na Verstappena. 

 to ti ništa ne znači, uvijek su lošiji u odnosu na kvale, a pogotovo u odnosu na utrku, no po meni Ver svakako ima šanse biti prvi 

22 mjeseca
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
loky4i4 kaže...
Mariner kaže...

Jesi gledao drugi trening? Hamilton u srednjem sektoru gubi sekundu na Verstappena. 

 to ti ništa ne znači, uvijek su lošiji u odnosu na kvale, a pogotovo u odnosu na utrku, no po meni Ver svakako ima šanse biti prvi 

 Ali zato treći znači. Mercedes je još gori.

22 mjeseca
protjeran
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Predviđam negdje do desetog kruga će Verstappen preuzeti vodstvo u trci for good. Kakva bulshit sezona!

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Sve vuče na još jednu dominaciju. A to nije gledljivo.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
A nije vam bilo dosadno i "bullshit" svih prijasnjih godina kada je mercedes imao takvu prednost svaku utrku ? Licemjerni ko i lujo...
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
deepshitcro kaže...
A nije vam bilo dosadno i "bullshit" svih prijasnjih godina kada je mercedes imao takvu prednost svaku utrku ? Licemjerni ko i lujo...

 Dijamantu, smiri se. Dosadno je i točka. Ja sam oduvijek bio protiv toga da samo jedan vozač dominira i da je uvijek prvi. To je gubljenje 90 minuta na ništa. Šteta što Ferrari vozi svaku utrku protiv sebe, vjv bi bili konkurentni za konstruktore ako ne za prvo mjesto vozača.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
22 mjeseca
protjeran
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Pa naravno da je bulshit sezona kao i sve one Mercedesove, Red Bullove, Ferrarijeve. Ali treba se s time pomirit jer do onog Prostovog i Senninog McLarena nije bilo tako, a od tada na ovamo uglavnom jest i to sad izgleda kao neminovnost. Osim prošle sezone, pa prve Hamiltonove titule u McLarenu, pa druge titule Alonsa, Kimmijeve i Hillove titule... možda je još koja tu, sve drugo je za zaborav. Ali i tu se nađe draž. U doba vladavine Schumachera i Hamiltona pratio sam kako ta dva velemajstora gutaju kilometre kao nepogrešivi strojevi vrteći krug za krugom bez greške što je također za divit se. Mnogima je to dosadno, ali moraš nešto osjećati za ovaj sport pa ćeš se zadovoljit i s mrvicama.

22 mjeseca
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
deepshitcro kaže...
A nije vam bilo dosadno i "bullshit" svih prijasnjih godina kada je mercedes imao takvu prednost svaku utrku ? Licemjerni ko i lujo...

 Nevjerojatno površan i bezvezan komentar bez pokriča.

9 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

wtf je ovo?

Jbt Vet se ispričavao kad je reagirao na hamstu impulzivno (bikoz brakecheck) jer pruža loš primjer mladima. A šta je ovo jbt... tko se može s ovim poistovjetiti... uzor samo takav... strašno

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.8.2022 19:07 (miki_the_pirat).
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Dok je Lujo vozao naprijed na svakoj utrci sa ogromnom prednoscu zbog Mercedesovog bolida nije bilo dosadno... sad kad tako voza neko drugi sad je odjednom dosadno ehhh koje licemjerje...

Vidi se da je Lujo bez bolida nista. Scumi je za njega majstor, cak mu je i razvio bolid da se Lujo ne mora mucit...

 

Pocetak sezone je bio zanimljiv jer se nije nis znalo, sutra jedino SC moze spasit utrku.

mihi
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.8.2022 19:12 (mihi999).
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
mihi999 kaže...

Dok je Lujo vozao naprijed na svakoj utrci sa ogromnom prednoscu zbog Mercedesovog bolida nije bilo dosadno... sad kad tako voza neko drugi sad je odjednom dosadno ehhh koje licemjerje...

 lol pa kukalo se stalno kad je Merc bio prvi, kuka se još uvijek iako nisu ni blizu prvog mjesta tak da ne vidim neko licemjerje o kojem ti pričaš 

ovaj drugi dio ne treba ni komentirati xd

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.8.2022 19:16 (loky4i4).
10 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
@mihi999
Izgleda da još nisi ni brucoš.
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.8.2022 19:19 (Chico12).
15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Najjace mi je kako daju Leclercu stare gume za hot lap, a nove gume za toe...

9 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Mitch kaže...

Najjace mi je kako daju Leclercu stare gume za hot lap, a nove gume za toe...

Vjerujem da mu je pozlilo u tom trenutku... pa koji likovi jbt. Uvjeren sam da bi naš uhljebnički kadar bio sposobniji

22 mjeseca
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Mitch kaže...

Najjace mi je kako daju Leclercu stare gume za hot lap, a nove gume za toe...

 Pogubljena ekipica.

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Haha, cemu vrijedanje?

Pa samo sam napisao istinu, a fanove to boli kad neko napise istinu o njihovom miljeniku koji je samo prosjecan vozac koji je imao srecu naci se u odlicnom bolidu koji je bio svjetlosnim godinama ispred svih ostalih. Drago mi je da su ih Ferrari i Red Bull prestigli i konacno poslozili bolide. Jedino je steta sto su ovi u Ferrariju tolko nesposobni da ne mogu posloziti i strategiju da imamo konacno kolko-tolko zanimljivu sezonu.

 

 

Ferrari je danas odradio kvalifikacije standardno, u svom stilu, zeznu gdje mogu. Cekamo utrku da vidimo sto ce im jos past na pamet da zeznu i utrku.

mihi
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
mihi999 kaže...

Pa samo sam napisao istinu, a fanove to boli kad neko napise istinu o njihovom miljeniku koji je samo prosjecan vozac koji je imao srecu naci se u odlicnom bolidu koji je bio svjetlosnim godinama ispred svih ostalih. 

 Schumacher, Vettel, Alonso, Verstappen su sve prosječni vozači. Sorry nemoj se uvrijediti samo sam napisao istinu haha :))

 

btw jel upratio netko jesu novinari pitali Hornera, Verstappena zašto nisu pomogli Perezu ?

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.8.2022 23:13 (loky4i4).
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
loky4i4 kaže...
mihi999 kaže...

Pa samo sam napisao istinu, a fanove to boli kad neko napise istinu o njihovom miljeniku koji je samo prosjecan vozac koji je imao srecu naci se u odlicnom bolidu koji je bio svjetlosnim godinama ispred svih ostalih. 

 Schumacher, Vettel, Alonso, Verstappen su sve prosječni vozači. Sorry nemoj se uvrijediti samo sam napisao istinu haha :))

 

btw jel upratio netko jesu novinari pitali Hornera, Verstappena zašto nisu pomogli Perezu ?

Jedino je Hamilton prosjecan vozac sa odlicnim bolidom koje je bio 7 godina najaci na gridu. To se moze vidjeti da je vozac no2 uvijek bio 2. na kraju sezone. To ti pokazuje kakav je bolid to bio kojeg su vec davno morali srediti s promjenom pravila ali vec sam pisao o tome da je bila prodaja F1 Lybertiju pa nisu htjeli(smjeli kako vec). Isto tako osvojili su svaki konstruktorski naslov sa 100 do 200 bodova razlike. Pogledaj si statitike. To svako ko F1 promatra neutralno vidi jedino Lujo fanovi ne zele to vidjeti.

 

Ovi koje si nabrojao su vrhunski vozaci.  

Vettel bi imao barem 7 titula da se pravila nisu mjenjala. Shumi barem 10. Pa Shumi je poslozio Mercedes da Lujo moze osvojiti titule.

 

Verstapen ce ako ne zeznu Red Bull sa podnicama i novim pravilima imati barem 7 ako ne i vise, sve ovisi o tome koliko ce Merceds kmecati i koliko ce se pravila podrediti Mercedesu.

 

 

Red bull se oglasio da Perezu nije trebao pull. Mogao je i sam doci na pole da nije zeznuo krug.

 

mihi
8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Istina, nazalost ljudi ne gledaju cinjenice.
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.8.2022 8:38 (deepshitcro).
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Realno mislim da su najzanimljivije sezone bile 2007. i 2008., a možda još i bolje su bile Alonso/Ferrari godine kada je u onom kršu Alonso skoro 2 puta osvojio naslov.

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
mihi999 kaže...

 hahahahaha kakve ti debilane pišeš u 4 ujutro 

 

da ne bude off topic tko osvaja VN Belgije

 

13 Verstappen
2 Sainz
2 Leclerc
1 Perez
2 Hamilton
1 Russell
1 Alonso
2 netko drugi
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

meni je svaka sezona gdje hamilton nije u vrhu, odlicna sezona. makar bila i dominacija maxova, iza njega je zanimljivo gledati sta ce uprskati u ferrariju, gledati kako se mercedesi jos muce, kako se boru alpine i mclaren, pa da li ce osvojiti bodove haas, aston, alfa, pa vidjeti ovako dobrog williamsa mi vrh...

11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
....by by pameti.

Na ovom topicu se neki valjda natjecu tko ce dati debilniju izjavu.

Da nismo bas off topic - Perez pobjednik. Osim ako mu ne narede da propusti Verstappena.
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.8.2022 13:06 (Maddog_HR).
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

sainz pobjednik

LP

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ako bude kišno i Alpina se ne pokvari. Alonso je broj jedan.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

A ja mislio ovi eksperti za nogomet zvuce ko tetkice kad komentiraju ionako izlizan sport, kad ono postoji i F1 tema na BUG forumu...

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice