Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.962
|
čitano: 3.243.257
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

ja neznam kakvu ste vi trku gledali, da tvrdite da ima pretjecajnih zona da bi lec bio 1. ne vidim ga jednostavno na tom mjestu ni sa zonama. max prije bi bio 1. nego on

i da, gasly je pretjecao...dok ove placipicke nisu se usudile nista, ali svejedno mi bilo gust gledati i pratiti alonso vlakic i - onog tamo da ne napisem nesto ruzno i popijem ban - kako se muci iza njega

10 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Od kad je Ross Brawn otisao iz Ferrarijevog boxa tamo je raspad sistema. A to je od 2006.

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.5.2022 18:48 (Chico12).
6 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
volegradele kaže...
Jebem ti sve pa dokad cemo sami sebe kopat..!?

 No, reci im, dragi drugovi, ne možemo tako više. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...

ja neznam kakvu ste vi trku gledali, da tvrdite da ima pretjecajnih zona da bi lec bio 1. ne vidim ga jednostavno na tom mjestu ni sa zonama. max prije bi bio 1. nego on

i da, gasly je pretjecao...dok ove placipicke nisu se usudile nista, ali svejedno mi bilo gust gledati i pratiti alonso vlakic i - onog tamo da ne napisem nesto ruzno i popijem ban - kako se muci iza njega

 A zanimljivo, Alonso napravio vlakić, a čak je bio imao i najbrži krug jednom ili dvaput :)

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ali nije mi jasno nesto..znaci 24/7 zivis i radis za F1..trka krene ti imas 1-2..vozis..staza se susi..ekipe pocmu prelazit na nove gume..pa brate cim jedan od RB ode u box a znas da su skoro za pola a nekad i sekundu brzi u izmjeni guma….izracunuas si razliku..uspori sa Sainzom malo da Lec napravi malu prednost i onda posalji prvog u box i tako opet..u prednosti si ..samo cekas potez RB
AUDIOFIL
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
volegradele kaže...
Ali nije mi jasno nesto..znaci 24/7 zivis i radis za F1..trka krene ti imas 1-2..vozis..staza se susi..ekipe pocmu prelazit na nove gume..pa brate cim jedan od RB ode u box a znas da su skoro za pola a nekad i sekundu brzi u izmjeni guma….izracunuas si razliku..uspori sa Sainzom malo da Lec napravi malu prednost i onda posalji prvog u box i tako opet..u prednosti si ..samo cekas potez RB

Daj se prijavi za posao stratega u Ferrariju, vidim da sve znaš.

No Fear. No Excuses. No Limits. :D
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ne znam u čemu je tamo problem ? Meni se čini da je dosta nepotizma pa da se neke osobe ne mogu maknuti s radnog mjesta.

Strategija im je bullshit zadnjih 15 godina, a likovi se i dalje čude u čemu je problem.

 

Dok Red Bull uvijek gleda kako može nešto improvizirati za svoju korist, Ferrari je vanilija... Čekaju da drugi povuku poteze, a oni će povući isto što i oni. U situacijama kada je prva reakcija odlučujuća ovo je katastrofa. Dok oni pregovaraju i čekaju prođe idealan trenutak za pitstop.

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Valentin17 kaže...
volegradele kaže...
Ali nije mi jasno nesto..znaci 24/7 zivis i radis za F1..trka krene ti imas 1-2..vozis..staza se susi..ekipe pocmu prelazit na nove gume..pa brate cim jedan od RB ode u box a znas da su skoro za pola a nekad i sekundu brzi u izmjeni guma….izracunuas si razliku..uspori sa Sainzom malo da Lec napravi malu prednost i onda posalji prvog u box i tako opet..u prednosti si ..samo cekas potez RB

Daj se prijavi za posao stratega u Ferrariju, vidim da sve znaš.

 Ne znam čemu ovakav komentar.. Kolega je napisao ono što je bilo očito. Ako imaš poziciju na stazi onda samo trebaš "pokriti" protivnika i napraviti isto što i on ali ne.. Pa čak im je i vlastiti vozač govorio što on misli i nisu ga htjeli poslušati. Nesposobni su i nije mi ih uopće žao kao ekipe. Leclerca ne simpatiziram ali njemu skidam kapu, i da imaju još jednog vozača s rezultatima koje ima Sainz vjerojatno bi već krenuli s izjavama da će se fokusirati na sljedeću sezonu. Ako ćemo gledati "kvalitetu" njihovih nadogradnji u prošlosti, mislim da će ih do kraja sezone i Mercedes prestići.

Pa nedaj Bože da se oni moraju psihički boriti van staze s nekim kao RB s Mercedesom prošle godine, imam osjećaj da su to sve mlakonje u toj ekipi krenuvši od Binota i trkaćih inženjera pa nadalje.

Da je imao pravu ekipu iza sebe koja bi ga podržala, uvjeren sam da bi Vettel imao barem jednu titulu s Ferrarijem.

12 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Sljedeća staza - Baku bolje odgovara Red Bullu (low downforce) i još Red Bull donosi nove verzije motora tako da mislim da je Ferrari propustio dvije najbolje šanse, Barcelonu i Monaco. Naravno, ako se RB ne zapali, što me ne bi čudilo hahah

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ma bit ce Ferrari i tamo dobar..samo da box ne sjebe nesto opet ili ne da Bog kvara bolida u kraju!

Bolid je najbrži na gridu i Leclerc nelose to vozi.
AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.5.2022 23:16 (volegradele).
16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Ne vjerujem u development Ferrarija. Mislim da je bilo potrebno maksimalno iskoristiti prvi dio sezone i napraviti nedostižnu razliku s nizom prvih mjesta, a onda do kraja kao Rosberg druga mjesta ili nešto kao Button 2009.

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

leckrleck rusi kulu u baku

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Glupo je što se nakon Binottovih komentara o budgetu RB bahato nabacivao s izjavama - nema problema, da bi sad bili gotovo predvodnici u traženju većeg budgeta i Horner čak govorio o izostajanju sa zadnjih utrka. Gunther samo rekao - više bodova za nas.

Zašto nema nekakvih analiza ili izvješća o budgetu? Barem kvartalno.

In vino veritas
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

https://www.gp1.hr/2022/06/wolff-nasi-su-vozaci-podjednako-brzi-samo-lewisa-prate-nesretne-situacije/

 

Da, nesretna situacija da nije bolid brži 2 sekunde od ostatka grida

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.6.2022 19:45 (dad0r).
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
simeparanoja kaže...
Envy kaže..


Evo i ja čekam F1 pa onda večeras zaruke :-D Imam tremu :-D

 Zbog utrke naravno 

 

P.S. sretno veceras

Prošlo je i bolje negoš to sam i zamislio.

  

A sada jedno glasanje da bude sa da smo u temi:
Da se bira između Monte Carla i Baku-a odabrao bih da u kalendaru ostane:

24 Baku
7 Monte Carlo
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

LOL

Zaruke pri kojima je ženska ovako sređena su obično one gdje ona zna vrijeme i mjesto prošnje... i već ti naredi što moraš imati na sebi, ali i kakvo cvijeće mora biti na stolu :-D

Ti si oženjen, samo nisi svjestan.

7 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Kao da je to loša stvar.
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Korny1603987 kaže...

LOL

Zaruke pri kojima je ženska ovako sređena su obično one gdje ona zna vrijeme i mjesto prošnje... i već ti naredi što moraš imati na sebi, ali i kakvo cvijeće mora biti na stolu :-D

Ti si oženjen, samo nisi svjestan.

To što dama nosi bluzu i sat, ne mora značiti da je on-purpose sređena.

Postoje žene koje su izvan domene nas geekovagamera.

Čupave, masne kose i prištave u poderanoj i musavoj odjeći.

Postojii i drugačije..

 

Anyways, čestitam kolega.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Zato je F1 kruna motosporta.

 

source

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
6 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Iskrene čestitke. Savršenstvo.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
12 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Odmah za početak tjedna jedna prognoza, prije nego što smo išta vidjeli...kome dajete prednost ovaj trkaći vikend i zašto? Ja RedBullu, vrlo jednostavno, staza sa 2 DRS zone, jedna od tih je gdje brzine idu do 350 km/h i općenito staza kojom se vozi sa niskim downforceom. Jedini problem RB-u bi mogao biti drugi sektor koji će više odgovarati Ferrariju, ali mislim da bi moglo biti isto kao u Miamiju. Naravno to sve uz pretpostavku da im se bolidi neće zapaliti

 

 

16 Red Bull
11 Ferrari
2 Mercedes
2 McLaren
2 ...
8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Lewis Hamilton to Corriere dello Sport:

"If I could sit down with the fans on the bleachers over there, I would support Charles. I am a Ferrari fan."

Zna prva suknja F1 razliku izmedju Ferraria i ostalih na gridu... :D
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.6.2022 14:26 (deepshitcro).
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Ja i dalje idem na Ferrari za favorita. Bili su vrlo brzi prošle godine, ove godine su puno bolji. 

Ne bi me iznenadio dobar rezultat Alpinea (ako se ne pokvare) i Alfe. 

 

In vino veritas
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Korny1603987 kaže...

LOL

Zaruke pri kojima je ženska ovako sređena su obično one gdje ona zna vrijeme i mjesto prošnje... i već ti naredi što moraš imati na sebi, ali i kakvo cvijeće mora biti na stolu :-D

Ti si oženjen, samo nisi svjestan.

Ja sam odavno oženjen i da sam toga itekako svjestan. I ne bunim se... jer većina parova koji probleme u braku imaju mi smo to riješili u vezi.
Da, takva je generacija da ona bira sve... ali znajući moju osobnost, nema ona tu puno toga da odlučuje. 

Usotalom duga veza od cca 8 godina to tako i zahtijeva pa ti se zamisli možeš li zi sa 39 godina [koji bološki izglrfaš ko netko tko ims 27] naći mladu koja ima 26 koja biološki izgleda kao 22] i izgleda kao iz najluđih magazina.... Ali da idem vodu vučem na tvoj mlin, pa i na svoj, nekre granice sam direktno odredio.. svidjelo joj se to ili ne [njoj, ali sviđa joj se]. A sviđa jer osjeća da više ona nije ta koja svoje FB i Instagrame prebacuje na mene nego da sam ja taj koji kaže "THE END", mislim u smilu moja je zadnja - svijedlo joj se to ili ne ili tebi kolega.

Ok, moj privatni život, je valjda samo moj, idemo na F1:

F1 NATION: Will sparks fly in the Land of Fire as the title battle heads to Baku?

Russell admits he expected to be a race winner at this stage of the season

Perez in the title mix and Ferrari looking to hit back – 5 storylines we’re excited for ahead of the Azerbaijan Grand Prix-

Sve na F1.com

Dobio sam ID i Pass za F1 pretpaltu neku od 110€, more toga je dostupno.

11 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

...

 

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Dobio sam mail za kupnju aplikacije F1 TV Pro, ali neznam prekonekoliko detalja, koliko stoji pretplata, odnosno sve one mini pretplate?! 
Pa, ako netko zna, što mogu očekivati, što me očekuje, koliko bi me to dugoročno zadovoljstvo koštalo, obzirom bih utrke onda isključivo gledao putem aplikacije i vjerojatno streama po njoj?! 

Svaki dobronamjeran komentar je dobrodošao! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Merc opet u problemima sa porpoisingom

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.6.2022 13:14 (loky4i4).
12 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

RB i fearari za sad neck to neck..top brzina RB ma startnoj ciljnoj 343 km/h,Ferrari 334 km/h..minimalni zaostatak u 3 treningu Leclerca..Sainz nije koristio nove soft gume..znaci ima jos mjesta za napredak!Russel opet guzi Hamiltona..sad to vise nije bad luck..mali je bolje skuzio bolid..ima ranija kocenja,bolji izlazak..jedva cekam kvale!

 

Amo Fearrari treba nam ova pobjeda!!

AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.6.2022 15:42 (volegradele).
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

kakav krug Leclerca, svaka čast... kako Lewis poskakuje, pa ak mu ne otpadne kičma nakon ove utrke ne zna kad će

16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ferrari opet ima priliku postati tragičarem dana.   Strategijo zlatna.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice