Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.955
|
čitano: 3.233.271
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
loky4i4 kaže...
Envy kaže...

a HAM licemjer kao i uvijek. Kao pita HAM preko radio veze "kako je neki vozač", a onda pokaže pravo lice kada kada vidi koliko je MAX brz.

 hahahaha kakve veze ima jedno s drugim 

 Jedini minus Lewisa je kada je prokomentirao u smislu: Znas da je RBR brz kada je Checo iza tebe. 

 

To je ja se nadam krivo zvucalo jer nije lijepo, Checo je sasvim solidan vozac, nije Max, ali prva godina u potpuno drugom bolidu i vidi se da napreduje.

Di2 & EPS FTW!
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Pa vjerovatno je i na to mislio..svima pa i najboljima treba vremena da se prilagode na novu momcad i bolid!
AUDIOFIL
16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Maddog_HR kaže...
Ma da, Bottas je zajebao na startu. Trebao je zatvarat Maxa lijevo, sto bi vjerojatno omogucilo Hamiltonu da prodje na prvo mjesto. Prethodnih sezona je Bottas vozio puno puno bolje, imao atraktivnih poteza, a ove sezone je ocajan. Pa covjek se vozio Ricciardu u DRSu dobar dio utrke i nije imao niti jedan napad...

Bottas je napravio točno ono što je i trebao, zatvorio sredinu kompletno za oba RedBulla i McLaren (koji je bio i najbrži na startu), kako bi Hamilton prvi izašao iz tog zavoja. To što je Max išao na "Aryton Senna moment" (ako prođe bude vrhunski, ako ne morat će 120% voziti da se vrati na treće mjesto) u provom zavoju, je nešto što nitko nije očekivao.

S obzirom da je McLaren najbrži bolid na stazi (na ravnici), i da Daniel jako dobro (a nekad i beskompromisno) se brani, ništa čudno. U Meksiku se preticalo, više manje, samo u prvom zavoju, a Mercedes niti sa DRS-om nema brzinu McLarena po ravnome, prije zavoja 1.
Da Max nije u prvom zavoju prošao oba Mercedesa on bi imao isti problem i vjerovatno bi završio treći (jer su Mercedesi brži na ravnici)

 

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering. Friedrich Nietzsche
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.11.2021 18:54 (gkelekov).
16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Korny1603987 kaže...

Sramotno je vidjeti rezultate utrke i vremena zaostataka.

4. Gasly - zaostatak 63 s

5. LEC - zaostatak 81 s

6. Sainz - 1 krug zaostatka

7. pa nadalje - katastrofa. 

 

Gdje je tu fair play natjecanja ?? Prvih 10 bi trebalo biti unutar minute, a recimo zadnjih 5 da imaju krug zaostatka, a ne da jedan Haas ima pola trke zaostatka.

 Pa nekad je bilo puno puno gore... Koristio se 107% pravilo, kod kvalifikacija, jer su neki bolidi bili sporiji i po 5-8 sekundi po krugu (služili samo za marketing)

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering. Friedrich Nietzsche
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.11.2021 22:44 (gkelekov).
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Dolazi Brazil i sprint vikend, napetost na vrhuncu, sezona pri kraju.

Danas trening i kvale za sprint, sura trening i sprint utrka i preksutra utrka.

Navijam za RBR

BE HAPPY 要開心 : )
16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Navijam za RB zato što sam prisiljen. Čim Ferrari stane na noge navijam protiv svih ostalih.

Omiljeni gaming žanrovi: simulacije vozila i RPG
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Sam ovo ne bih bolje sročio haha

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Joe Cooker kaže...

* * *

Navijam za RBR

I ja također.

Korny1603987 kaže...

Navijam za RB zato što sam prisiljen. Čim Ferrari stane na noge navijam protiv svih ostalih.

Potpisujem. Maranello u srcu, u duđi, u kostima!
 

PowerRi kaže...

Sam ovo ne bih bolje sročio haha

Ni ja kolega moj - ni ja! 

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Omiljeni tim mi je:

7 Red Bull
5 Mercedes
24 Ferrari
12 McLaren
3 Favoriziram isključivo vozače
3 Ništa od ponuđenoga
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Tim Ferrari, pojedinac Max, ima mi nešto od Senne u njemu, ali ipak samo je jedan Senna.

BE HAPPY 要開心 : )
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Hamilton uzima novi motor i dobiva 5 mjesta kazne.

 

PS: trebao si staviti sve ekipe, ipak ih je samo 10 

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.11.2021 18:44 (formula1live).
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

McLaren i Lewis, najviše bi volio vidjeti njega i Norrisa u McLarenu 

2 godine
protjeran
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

McLaren i Lewis Hamilton. Želio sam da se vrati nazad u Woking i tu završi fenomenalnu karijeru.

2 godine
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Joe Cooker kaže...

Tim Ferrari, pojedinac Max, ima mi nešto od Senne u njemu, ali ipak samo je jedan Senna.

 U čemu je Senna samo jedan?

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ayre kaže...
Joe Cooker kaže...

Tim Ferrari, pojedinac Max, ima mi nešto od Senne u njemu, ali ipak samo je jedan Senna.

 U čemu je Senna samo jedan?

 Upravo to, a Bruno Senna?

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ayre kaže...
Joe Cooker kaže...

Tim Ferrari, pojedinac Max, ima mi nešto od Senne u njemu, ali ipak samo je jedan Senna.

 U čemu je Senna samo jedan?

 Meni je poseban Senna, najdraži mi je, prirastao mi je srcu. To je moje subjektivno mišljenje

BE HAPPY 要開心 : )
12 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

U Mercedesu opet fantaziraju sa krilima. Sporiji su, ali plačljivko mora nekako biti najbrži...https://amp.formula1.com/en/latest/article.breaking-hamilton-at-risk-of-penalty-over-drs-technical-infringement-in.2pDHh4Fu8pktfpdSrj6LDQ.html

12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

A gle. To je borba za prvenstvo. Ako su nešto izmuljali dobit će kaznu. To je rizik koji je Mercedes spreman napraviti jer ako ga i diskvalificiraju u najmanju ruku će završiti na 3 mjestu ako će Perez biti dobar, a ako ne onda drugi. To nije nešto što rade samo oni, svi pokušavaju naći neku rupu u pravilima da bi dobili prednost pred drugima

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ono što je problem je kako je Redbull otkrio tu neregularnost. Max je došao i prst gurno ispod krila i otkrio rupe.

Sad Mercedes se žali da je neregularnost otkrivena na način koji nije regularan, jer se auti u PF mogu gledati ali ne i dirati.

 

Znači Mercedes će se vjerovatno izvući na tehnikaliju, i neće od toga biti ništa, ili će i Max dobiti jednaku kaznu...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

cek stvarno mislite da profesionalci kao sta su oni ne vide dok se voze iza nekog drugog da nesto ne stima? na oko se vjerovatno moze vidjeti ili drugaciji nacin otvaranja ili malo veci razmak izmedu profila spoilera...

pa nije max bzvz isao zabadat ruke tamo, to da nije smio nije, ali sigurno je vidio da nesto ne valja...

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Ovo zvuči kao Hrvatsko pravosuđe. Nije problem što sam te uhvatio da radiš nešto ilegalno, nego kako sam to otkrio?  Predobro.

9 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Navodno je sat vremena prije kvala Newey prijavio FIA-i preveliko svijanje krila kod mečke na brzinama većima od 260... nije max sam nadošao na to.

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ne kažem da nisu primjetili savijanje krila, ali ova neregularnost je otkrivena tako što je max gurao pristiće gdje nije trebao 

 

To pravilo da se ne smije dirati bolid drugi je uvedeno kad je Seb okolo išao i nogom provjervao savitljivost prednjih krila 

 

Ja se nadam da će Mečka dobit kaznu, ali čini mi se da će se izvući na tehnikaliju...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
FileFicho kaže...

U Mercedesu opet fantaziraju sa krilima. Sporiji su, ali plačljivko mora nekako biti najbrži...https://amp.formula1.com/en/latest/article.breaking-hamilton-at-risk-of-penalty-over-drs-technical-infringement-in.2pDHh4Fu8pktfpdSrj6LDQ.html

 Ovo je za kaznu. Nema igranja oko bolida ako se ne smije.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
rooswelt1991 kaže...

Ne kažem da nisu primjetili savijanje krila, ali ova neregularnost je otkrivena tako što je max gurao pristiće gdje nije trebao 

 

To pravilo da se ne smije dirati bolid drugi je uvedeno kad je Seb okolo išao i nogom provjervao savitljivost prednjih krila 

 

Ja se nadam da će Mečka dobit kaznu, ali čini mi se da će se izvući na tehnikaliju...

 Najvjerojatnije... možda im vele ajd sad nek vam bude, al nemojte više... kao i za DAS

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
rooswelt1991 kaže...

Ono što je problem je kako je Redbull otkrio tu neregularnost. Max je došao i prst gurno ispod krila i otkrio rupe.

Sad Mercedes se žali da je neregularnost otkrivena na način koji nije regularan, jer se auti u PF mogu gledati ali ne i dirati.

 

Znači Mercedes će se vjerovatno izvući na tehnikaliju, i neće od toga biti ništa, ili će i Max dobiti jednaku kaznu...

 Valjate gluposti apsolutno svi ovdje. Dakle FIA je otkrila nepravilnost na DRS testu (ono s lopticom), ne moze Max dobit istu kaznu kao Lewis jer Lewis ima tehnicki neispravan bolid. (85mm dopustenost na DRSu)

 

Lewis vjerovatno starta zadnji sprint kvalifikacije jer tako kaze pravilnik, ali ipak je Lewis u pitanju jel.

Di2 & EPS FTW!
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

neka lewis starta zadnji, max neka dobije 5 mjesta i svi zadovoljni

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Max dirao 4-5 sekundi ,gleda li se po sekundama

Svakako su kruške i jabuke,nije za usporedbu tezina prekrsaja Hamiltona i Maxa.

BE HAPPY 要開心 : )
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Zasto je Hamm opet mijenjao motor?!
AUDIOFIL
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
volegradele kaže...
Zasto je Hamm opet mijenjao motor?!

 Zato jer su stavili motor na najveci stage i dolazi do opasnosti od kvara, Bottas je promijenio par motora u nekoliko utrka.

BE HAPPY 要開心 : )
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice