Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.955
|
čitano: 3.233.717
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
I sada kreće show..
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Dead kaže...

 Takvo razmišljanje o Bottasu iznose uglavnom mrzitelji Lewisa Hamiltona. Fincu ne mogu oprostit što nije bio dovoljno dobar da obuzda Hamiltonov niz titula pa ga u nemoći proglašavaju smećem.

 

Kakve veze ima Hamilton kaj je Bottas loš vozač pa da velikoj vecini vozača das ovaj merceds u ruke letjeli bi stazom, a ovaj ne zna gdje mu je glava a gdje rep.

 

Nego nisam fan Red Bulla niti Maxa ali mi zao covjeka da na taj način dvije trke za redom popuši bodove za titulu, totalno sranje.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.8.2021 16:47 (dad0r).
14 godina
online
Kutak za ljubitelje Formule 1

Vozač dana je Alonso. Na iskustvo zadržava Hamiltona iza.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Fora. Race hard! 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
online
Kutak za ljubitelje Formule 1

Haha. Isplatilo im se. Honda 1 bod, Mclaren 0.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Za mi sta je Okon pobjedia, ali Williams napokon ima bodove.

Zajeb
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Fenomenalna utrka, bilo je svega. Opet je kiša napravila utrku fenomenalnom

14 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Alpinaaaaaaaaa ❤️❤️❤️❤️ 👏👏👏👏
Let them taste the triple guns... Aye, Captain
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

ha ha ha. čak je i završni krug poseban 

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.8.2021 17:14 (formula1live).
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ukratko, evo Bottasu novog ugovora. Čovjek u jednom potezu izbaci oba RB iz utrke. Da me nebi heroji ovdje napali, ne kažem nužno namjerno, ali činjenica je da je izbacio 3 konkurenta. RB oba gotova, plus Norrisa koji ga je prešao čisto i s kojim se bori u prvenstvu. 5 pozicija je smiješno, kad imaš bolid takvih performansi. Na utrci gdje je jako teško proći, Hamilton se prošetao s kraja na podij.
Alonsu dignuti spomenik za ovu utrku, i vidjeli smo koliko je zapravo Hamilton brzi od ostatka. Da je kojim slučajem prešao Alonsa krug ranije, odnio bi pobjedu bez problema.
Ako Russell ne dobije ugovor u Mercedesu, dajte mu ovaj drugi McLaren, koliko god mi Daniel bio drag kao osoba na gridu, mučno mi ga je gledati u McLarenu.
Latifi odlična utrka, i potez dana Russell kad je rekao timu, zrtvujte moju utrku za Latifia 👌
Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ovo mora da je neki rekord isto.

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.8.2021 17:45 (Valentin17).
14 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Par slikica na temu

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Pozvan Ocon u sudaca sta nije isa u park firme nakon utrke.

 

Pozvani jos Vettel, Sainz, Stroll i Bottas radi majica za vrijeme himne.

Zajeb
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Dead kaže...
dad0r kaže...
Dead kaže...

 Takvo razmišljanje o Bottasu iznose uglavnom mrzitelji Lewisa Hamiltona. Fincu ne mogu oprostit što nije bio dovoljno dobar da obuzda Hamiltonov niz titula pa ga u nemoći proglašavaju smećem.

 

Kakve veze ima Hamilton kaj je Bottas loš vozač pa da velikoj vecini vozača das ovaj merceds u ruke letjeli bi stazom, a ovaj ne zna gdje mu je glava a gdje rep.

 

Nego nisam fan Red Bulla niti Maxa ali mi zao covjeka da na taj način dvije trke za redom popuši bodove za titulu, totalno sranje.

 Ja samo želim reć da proglasit čovjeka smećem iako ima devet pobjeda u karijeri, 17 pole-positiona i isto toliko najbržih krugova, i koji je bio dvaput viceprvak, pa makar pri tome vozio i Mercedes, je ništa drugo već neobjektivno i nepošteno. Naravno da nije u top pet vozača, ali Mercedesu i nije trebao bolji.

 

Sve to stoji, ali ako budemo relani to sve je postigel jer je imal raketu od bolida dok su svi ostali vozili kante u usporedbi s tim mercedesom.

 

I opet ima najbolji/drugi najbolji bolid a vožnje su mu tragikomične i meni je žalaosno da jedan takav vozač okupira mjesto u takvom bolidu, naravno odlilčan je vodonoša i zato je tu ali meni je to žalosno i dodsadno za gledati više.

 

EDIT: Meni je pun kurac vise dominacije jedna momčadi kak god da se zove.

 

Želim utrkivanje iz ere V8,V10 - Scuhmi,Alonso,Raikonen,Montoya pa i Ralf,Button i ostala ekipa je tu uskakala to je bilo jebeno zabavno za gledati a ova dominacije jedno destljece sa tim električnim kosilicama nije sjena toga.

 

FIA stalno nesto prica da zeli napraviti po pitanju utrkivanja a gume sve losije doslovno nakon 5 kruga explodiraju ako iz vozis malo jace, aeordinamika da ne pricamo koja je to komedija itd itd...

 

Samo prazne rijeci of FIA-e dok u pozadini lovu beru, jadno i prozirno.

 

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.8.2021 19:15 (dad0r).
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
dad0r kaže...

 

FIA stalno nesto prica da zeli napraviti po pitanju utrkivanja a gume sve losije doslovno nakon 5 kruga explodiraju ako iz vozis malo jace, aeordinamika da ne pricamo koja je to komedija itd itd...

 

Samo prazne rijeci of FIA-e dok u pozadini lovu beru, jadno i prozirno.

 

 

Izgleda da nisi vidio promjene specifikacije bolida za slijedeću sezonu.

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
AFARON kaže...

 

Izgleda da nisi vidio promjene specifikacije bolida za slijedeću sezonu.

 Zadnje promjene specki su donjele 1 godinu zanimljivosti gdje je vec sljedecu pocela dominacija jedne ekipe. RBR 2010, Merc 2014, realno i Ferrari takoder u 2000ima.

 

 

A i ovo sada je zanimljivo jer da nema RBRa koji ganja ludacki Merc, opet bi bila kurcna. Pa nitko ne moze ni blizu te dvije ekipe.

Di2 & EPS FTW!
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Vettel mozda izgubi 2 mjesto jer nije ima dovoljno goriva za testiranje. Mozda se slicno dogodi i Russelu.

Zajeb
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Neka su pravila totalno glupa..da ima treba minimalno litra da mogu testirat jesu varali..kako sta ne razumim?!
AUDIOFIL
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Uglavnom odlicna utrka..na moru sam samo jedan put uletio u more da se ohladim,eto toliko sam gusta danas!!
AUDIOFIL
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Aj da se maknemo malo od direktno formule 1.
How to build a car. Autobiografija jedog od najvećih tehničkih stručnjaka formule1, ali i indy cara.
Definitivno preporučavam svima!
Hrpa stvari, sitnica koje toliko utječu na čovjekov put, od ničega do statusa kojeg danas ima. Newey the legend.
Najviše me se dojmio dio s Sennom, što je prethodilo nesreći, zašto je bolid baš tako dizjaniran, da je bilo drugačije, možda bi živ bio.
Uglavnom zakulisne igre u indyu u f1, privatni život. Uglavnom samo riječi hvale 😁
Sorry na spamu, ali morao sam😅
Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

LOL, Vettel službeno diskvalificiran, navodno mu je falilo cca 7 deci goriva... Koja lakrdija od sporta, pa kaznite tim novčano, a ne vozača koji s tom kanticom u nizu nesretnih okolnosti zgrabi 2. mjesto i bori se tamo dva sata...

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.8.2021 22:37 (Lovac).
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Da totalno glupo pravilo,zasto je to tako,sto se tocno dobiva s tom određenom kolicinom goriva koja mora ostat u svakom bolidu!?
Dobro malo glupo sto se ne moze dovest do boxa ali tolika drasticna kazna..🤦
AUDIOFIL
12 godina
odjavljen
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
AFARON kaže...

 

Izgleda da nisi vidio promjene specifikacije bolida za slijedeću sezonu.

 Da, netko iz FIA-e (ne sjećam se tko) je izjavio prije par tjedana da ne trebamo očekivati veliku razliku u utrkivanju od sljedeće sezone i veliki teret lakšem napadanju i pretjecanju ovisi o ekipi. Tako da treba pričekati da li će se stanje popraviti ili će opet biti teško pratiti bolid ispred

 

EDIT: hmm, da malo opet spomenemo FIA-u i njezinu dvoličnost. Znači 4 vozača su dobila opomenu jer su nosili majce "we race as one" i vettel majcu u bojama, dok prošle godine nisu kaznili hamiltona jer je isto tako iznosio politički stav s majcom "arrest the cops who killed Breonna Taylor" i još k tome kleknuo. Malo je glupo da se neke kažnjava a druge ne

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.8.2021 23:07 (formula1live).
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
formula1live kaže...
AFARON kaže...

 

Izgleda da nisi vidio promjene specifikacije bolida za slijedeću sezonu.

 Da, netko iz FIA-e (ne sjećam se tko) je izjavio prije par tjedana da ne trebamo očekivati veliku razliku u utrkivanju od sljedeće sezone i veliki teret lakšem napadanju i pretjecanju ovisi o ekipi. Tako da treba pričekati da li će se stanje popraviti ili će opet biti teško pratiti bolid ispred

 

Vjerovatno neće biti toliko lakše pratiti bolide u krivinama kao što se predviđa simulacijama, jer će timovi pronaći načina da nakrkaju raznih dijelova koji će opet remetiti taj izlazni zrak. Ali trebalo bi biti lakše jer je kompletna aero filozofija bolida izmjenjena u tom smjeru, većina downforca će dolaziti od poda bolida, vraća se neka verzija kontroverznih "skirtsa" ("suknji") koje su bile banovane krajem 70-ih čini mi se i dosta drugih izmjena..

12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ja sam bio jako optimističan glede promjena jer su na papiru izgledale jako dobro, no sada ću s rezervom pričekati sljedeću sezonu. Bolje biti ugodno iznenađen neko imati prevelika očekivanja 

 

Možda Vettelu vrate drugo mjesto ako sutra ekipa izvadi još koji decilitar goriva. Aston Martin je izjavio da im je i ovih 3dcl dosta, ali da bi u bolidu trebalo biti još 1,44 L pa da će im to dati

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ovi suci će mi ubiti volju da gledam SPA.

 

Inače kojem je onom Bolidu nestalo goriva na startno ciljnom pravcu pa ga mislim Šumaher prestigao, ima tome i 15-20, godina možda?
Ako se tko sjeća.

10 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Hakkinenu u zadnjoj krivini za pobjedu.
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
A koja godina, koja utrka.. ajde kad ustanem možda i ja pogledam na Wikipediji.
Znam da su ga htjeli redari pogurati ali on im je odmahivao jer je bilo zabranjeno da drugi pomažu (valjda par konjskih snaga više LOL).

Ehhh to su bila ona vremena, i zvuk na 22.000+ obrtaja + plavi dim u svakoj utrci!
Because anything Korea does, Japan does it better.
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
formula1live kaže...

 

EDIT: hmm, da malo opet spomenemo FIA-u i njezinu dvoličnost. Znači 4 vozača su dobila opomenu jer su nosili majce "we race as one" i vettel majcu u bojama, dok prošle godine nisu kaznili hamiltona jer je isto tako iznosio politički stav s majcom "arrest the cops who killed Breonna Taylor" i još k tome kleknuo. Malo je glupo da se neke kažnjava a druge ne

 

Politika i novac, a FIA je poštena ko javna kuca.

 

Nego pravila su pravila ali ovog jadnog Vettla s tom kantom od bolida diskvalificiraju a Bottas i Stroll polomili pola grida i 5 mjesta kazna rofl. Pa kaj je 5 mjesta kazna za taj mercedes na SPA pojede ove ostale kante oko sebe 

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.8.2021 9:24 (dad0r).
6 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Novi preokret: službeni poredak je Vettel P2.

Aston Martin uložio službenu žalbu na odluku sudaca i dok žalba ne bude konačno riješena, Sebu i AM-u 18 bodova i 2. mjesto.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice