Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.962
|
čitano: 3.244.414
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Jack Sparrow kaže...
* * *

Profili kolegice koja se multplicirala zvana kao Mary Sue ili Arendalle trajnu su uklonjeni (ali ima te ju na Discordu). Iako i tamo je pokušala uvoditi svoja pravila pa sada šuti kao zalivena.


Nego da se vratimo na temu.. ponovo kuknjava Mercedesa a za sve detalje evo link: Helmut Marko expects Mercedes to avoid Baku 'scandal' | Planet F1
Klasično za Mercedes kada mu nešto ne ide.. a sada kao test za kočnice pored Monaca ide i Baku, a od žale izgleda nema ništa.

Can't Wait! Samo da vidim facu Toto Wolffa ako mu Max ponovo uzme prijestolje.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Envy kaže...
Jack Sparrow kaže...
* * *

Profili kolegice koja se multplicirala zvana kao Mary Sue ili Arendalle trajnu su uklonjeni (ali ima te ju na Discordu). Iako i tamo je pokušala uvoditi svoja pravila pa sada šuti kao zalivena.


Nego da se vratimo na temu.. ponovo kuknjava Mercedesa a za sve detalje evo link: Helmut Marko expects Mercedes to avoid Baku 'scandal' | Planet F1
Klasično za Mercedes kada mu nešto ne ide.. a sada kao test za kočnice pored Monaca ide i Baku, a od žale izgleda nema ništa.

Can't Wait! Samo da vidim facu Toto Wolffa ako mu Max ponovo uzme prijestolje.

 Red Bull ide jako ove sezone mi se čini. Izgleda da im nije bila greška što su Pereza uzeli i drago mi je da jesu, lik je stvarno zaslužio. Mislim da se sad već podosta upoznao s bolidom i ima šanse pratit Maxa iako ovaj melje sve pred sobom. Hamu je Wolf nametnu taj God kompeks i ovaj si je umislio da je nepogrešiv i to bi ga moglo koštat

https://psnprofiles.com/MaliGremlin69
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
atiHD kaže...
Envy kaže...
Jack Sparrow kaže...
* * *

Profili kolegice koja se multplicirala zvana kao Mary Sue ili Arendalle trajnu su uklonjeni (ali ima te ju na Discordu). Iako i tamo je pokušala uvoditi svoja pravila pa sada šuti kao zalivena.


Nego da se vratimo na temu.. ponovo kuknjava Mercedesa a za sve detalje evo link: Helmut Marko expects Mercedes to avoid Baku 'scandal' | Planet F1
Klasično za Mercedes kada mu nešto ne ide.. a sada kao test za kočnice pored Monaca ide i Baku, a od žale izgleda nema ništa.

Can't Wait! Samo da vidim facu Toto Wolffa ako mu Max ponovo uzme prijestolje.

 Red Bull ide jako ove sezone mi se čini. Izgleda da im nije bila greška što su Pereza uzeli i drago mi je da jesu, lik je stvarno zaslužio. Mislim da se sad već podosta upoznao s bolidom i ima šanse pratit Maxa iako ovaj melje sve pred sobom. Hamu je Wolf nametnu taj God kompeks i ovaj si je umislio da je nepogrešiv i to bi ga moglo koštat

Da, sviđa mi se početak ove sezone.. Da se ne ponavljam opet bilo bi još zanimljivije da Max ima još veću vodstvo.

Vidjeti crnca da se zacrveni je posebna priča. Mislim nije uvreda nikakava, samo baš kada Hamija netko otrese tako se i Wolf i on ponašaju.
Još samo da Ferrari bude bolji eto nam konačno zanimljiva sezona, mada meni je oko F1 sve zanimljivo.

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Envy kaže...
atiHD kaže...
Envy kaže...
Jack Sparrow kaže...
* * *

Profili kolegice koja se multplicirala zvana kao Mary Sue ili Arendalle trajnu su uklonjeni (ali ima te ju na Discordu). Iako i tamo je pokušala uvoditi svoja pravila pa sada šuti kao zalivena.


Nego da se vratimo na temu.. ponovo kuknjava Mercedesa a za sve detalje evo link: Helmut Marko expects Mercedes to avoid Baku 'scandal' | Planet F1
Klasično za Mercedes kada mu nešto ne ide.. a sada kao test za kočnice pored Monaca ide i Baku, a od žale izgleda nema ništa.

Can't Wait! Samo da vidim facu Toto Wolffa ako mu Max ponovo uzme prijestolje.

 Red Bull ide jako ove sezone mi se čini. Izgleda da im nije bila greška što su Pereza uzeli i drago mi je da jesu, lik je stvarno zaslužio. Mislim da se sad već podosta upoznao s bolidom i ima šanse pratit Maxa iako ovaj melje sve pred sobom. Hamu je Wolf nametnu taj God kompeks i ovaj si je umislio da je nepogrešiv i to bi ga moglo koštat

Da, sviđa mi se početak ove sezone.. Da se ne ponavljam opet bilo bi još zanimljivije da Max ima još veću vodstvo.

Vidjeti crnca da se zacrveni je posebna priča. Mislim nije uvreda nikakava, samo baš kada Hamija netko otrese tako se i Wolf i on ponašaju.
Još samo da Ferrari bude bolji eto nam konačno zanimljiva sezona, mada meni je oko F1 sve zanimljivo.

 

Isto tako sam se osjećao godinama i godinama dok je Ferrari dominirao, tako da te potpuno razumijem. Iako evo, na žalost navijam za Hamiltona od njegove prve godine, tako da uživam u ispijanju tvojih suza.

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ako si ljubitelj F1 nije sve samo u tome tko osvoji. Nego i onima u sredini koji se bore za da budu u top 3-4.

 

Meni zanimljivo gledati i borbu McLarena, Ferraria za 3. mjesto. Ili Alpha Tauri, Alpine, Aston Martina

8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Same here... ;)
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Imam osjećaj da ovdje Mercedes bude pobjedio opet. Doći će do izražaja njihova snaga motora. Pogotovo niko nema šanse na onoj ravnici.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Pa ako je vjerovati izjavama kroz treninge onda ne bi trebali biti tako konkurentni. RedBull bi trebao bit na samom vrhu ako ne i najbrži. Perez vjeruje da je našao "caku" kako voziti RedBull i očekuje dobar rezultat, dok Bottas postaje sve nervozniji jer mu ovdje jednostavno ne ide. 

 

Od ovih treninga mi je zanimljivije čitati komentare timove vezano uz fleksibilno zadnje krilo. Ne sjećam se kada je Mercedes tako zadnji puta napadao pronalazak "loophola" u pravilima drugih ekipa, a što nisu sami uvidjeli.  Da li to znači da RedBull ima dobru priliku osvojiti prevenstvo? Ako ne vozačevo onda bar konstruktorski?

 

EDIT: mercedes nema više "neku" prednost na ravnini zbog promjene pravila koja se dogodila ove godine

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.6.2021 12:44 (formula1live).
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
formula1live kaže...

Pa ako je vjerovati izjavama kroz treninge onda ne bi trebali biti tako konkurentni. RedBull bi trebao bit na samom vrhu ako ne i najbrži. Perez vjeruje da je našao "caku" kako voziti RedBull i očekuje dobar rezultat, dok Bottas postaje sve nervozniji jer mu ovdje jednostavno ne ide. 

 

Od ovih treninga mi je zanimljivije čitati komentare timove vezano uz fleksibilno zadnje krilo. Ne sjećam se kada je Mercedes tako zadnji puta napadao pronalazak "loophola" u pravilima drugih ekipa, a što nisu sami uvidjeli.  Da li to znači da RedBull ima dobru priliku osvojiti prevenstvo? Ako ne vozačevo onda bar konstruktorski?

 

EDIT: mercedes nema više "neku" prednost na ravnini zbog promjene pravila koja se dogodila ove godine

 Mercedes ima isto flexi zadnje krilo, kao i Ferrari prednje, nije to nista novo u F1. Meni vise izgleda da je Lewis poceo gubit motivaciju, pa Mercedes trazi nacin da to prekrije.

Di2 & EPS FTW!
15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ovo volimo da vidimo, zar ne kolega Promster, pisao si prije 1 mjesec i kusur a prozivaš me u Ampere temi.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.6.2021 13:18 (Envy).
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

I ja se nadam da ne bude Mercedes, al oni uvijek se nekako izmigolje i eto ih na vrhu. Bude moj Ferrari među 5 i to je super.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ovo je ispalo predobro za ferrari. Samo što im ovo ne znači puno s obzirom da se ovdje lako prestiže. Mercedes je opet zeznuo bottasa.

 

Obožavam ovakve staze gdje se greške ne opraštaju. Nekako sam u nadi da će sutra biti dobra utrka, jer ako je ovaj iza tebe bar jednako brz kao ti, ne možeš ga kočiti, na ciljnoj ravnini te prolazi. Plus neopraštanje većih grešaka moglo bi utrku napraviti stvarno dobrom. Nadam se da nisam u krivu

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Kakav vozač moraš biti da u zadnoj sekundi skužiš da se vozač ispred zabio i ti reagiraš tako da spasiš obojicu vjv teži ozljeda?! Bravo Sainz, sreća pa nije svoj bolid puno slupao.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
formula1live kaže...

Ovo je ispalo predobro za ferrari. Samo što im ovo ne znači puno s obzirom da se ovdje lako prestiže. Mercedes je opet zeznuo bottasa.

 

Obožavam ovakve staze gdje se greške ne opraštaju. Nekako sam u nadi da će sutra biti dobra utrka, jer ako je ovaj iza tebe bar jednako brz kao ti, ne možeš ga kočiti, na ciljnoj ravnini te prolazi. Plus neopraštanje većih grešaka moglo bi utrku napraviti stvarno dobrom. Nadam se da nisam u krivu

Sutra će biti ludilo. Ako u Monacu na onom čuvenom zavoju nismo imali toliko slupanih bolida ovdje imam osjećaj biti će pakleno.

Inače svi novinari prenose kao "samo je pitanje vremena kada Će se MAX i HAM sudariti", pa ako ne bude sutra - hm.. ne znam da li će ikada biti.

Upravo gledam post pressicu, MAX je poprilično ljut a HAM kao da je na lotu dobio - sav sretan.. nešto to gvoroti.. Evo ga Max ljut k'o ris... "It's stupit... shit.."

Jedva čekam.

Oooojoooo čak ga (Maxa) komentator (voditelj) upozora na "jezik" :-D

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Mogao bi Ferrari do podija opet sutra. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Bio bi i ti ljut da imaš dva purple sektora i onda se mulac zabije u zid i opet ostaneš bez polea

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
loky4i4 kaže...

Bio bi i ti ljut da imaš dva purple sektora i onda se mulac zabije u zid i opet ostaneš bez polea

 Nije mulac, kao da se on jedini tu zabio? Sad je mulac?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Envy kaže...

Ovo volimo da vidimo, zar ne kolega Promster, pisao si prije 1 mjesec i kusur a prozivaš me u Ampere temi.

 

Ne znam na što se točno misliš na slici...Ali ja volim vidjeti 3 različite momčadi u top 3.

12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Kazna za norisa mi je malo glupa. Vidjeli smo na snimci razgovor kod crvene zastave i sve se dogodilo jako brzo. Mogli su mu malo popustiti jer nije nikoga ugrožavao, a crvena zastava ga je pogodila na stvarno glupom mjestu. Ako je već trebao biti kažnjen, zašto su mu dali 3 kaznena boda na licencu, to stvarno ne razumijem. Još više jer je i FIA sama izjavila da se sve dogodilo u dijeliću sekunde. 

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Envy kaže...
formula1live kaže...

Ovo je ispalo predobro za ferrari. Samo što im ovo ne znači puno s obzirom da se ovdje lako prestiže. Mercedes je opet zeznuo bottasa.

 

Obožavam ovakve staze gdje se greške ne opraštaju. Nekako sam u nadi da će sutra biti dobra utrka, jer ako je ovaj iza tebe bar jednako brz kao ti, ne možeš ga kočiti, na ciljnoj ravnini te prolazi. Plus neopraštanje većih grešaka moglo bi utrku napraviti stvarno dobrom. Nadam se da nisam u krivu

Sutra će biti ludilo. Ako u Monacu na onom čuvenom zavoju nismo imali toliko slupanih bolida ovdje imam osjećaj biti će pakleno.

Inače svi novinari prenose kao "samo je pitanje vremena kada Će se MAX i HAM sudariti", pa ako ne bude sutra - hm.. ne znam da li će ikada biti.

Upravo gledam post pressicu, MAX je poprilično ljut a HAM kao da je na lotu dobio - sav sretan.. nešto to gvoroti.. Evo ga Max ljut k'o ris... "It's stupit... shit.."

Jedva čekam.

Oooojoooo čak ga (Maxa) komentator (voditelj) upozora na "jezik" :-D

 

Ludilo bude sigrno, vec se dugo nije Max zakucal u nekoga mogel bi to konačno biti Lewis.

 

LeClerc je odlilčan ali RB i Mečka imaju dosta bolji race pace tako da bude teško sutra.

twice the pride double the fall
15 godina
neaktivan
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Danas sam na poslu pa nemam pristup Sportklubu, možete li mi dati neku dobru app ili link za stream na mobitelu?

7 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
sportsurge.net ima streamove sa Sky F1, možda i najbolji komentatorski tim trenutno
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Promster kaže...
Envy kaže...

Ovo volimo da vidimo, zar ne kolega Promster, pisao si prije 1 mjesec i kusur a prozivaš me u Ampere temi.

 

Ne znam na što se točno misliš na slici...Ali ja volim vidjeti 3 različite momčadi u top 3.

Vidim zabirnuto lice Wolfa kada skuži da mu je protivnik jači. Njegovo lice i grimase puno toga otkrivaju.

Naravno da i ja volim vidjeti 3 različite momčadi u top 3, ili 5 u top 5, nije bitno.. samo neka se gužvaju poen ispred poena do kraja sezone.
Na kraju krajeva slika je ne bitna.. samo sam te ovdje spmenuo jer me prozivaš o F1 u temi koja to nije.

Sad možemo pričati o ovdje o Formuli 1.

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

https://www6.formula1streams.com/azerbaijan-grand-prix/

 

Ode pola sata prije i kasnije imas Sky stream. Vise je linkova, pa biraj koji oces. Ja koristim zadnji jer u streamu znaju koristit memove. I ne smeta mu addblock.

Zajeb
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Da se vratimo na fleksibilno zadnje krilo i nesposobne mulce u FIA-i. Znači likovi iz FIA-e nisu rekli da je krilo legalno niti da je ilegalno. Ono što je još zanimljivije je da nisu uveli dodatno testiranje krila, koje bi ga trebalo jače opteretiti, a rekli su da budu. S obzirom da sve stoji na mjestu, ostale ekipe mogu u bilo kojemu trenutku uložiti žalbu protiv redbulla. 

 

Sad ono što je glupo, ako Verstappen pobjedi, mercedes ( i mclaren) će najvjerojatnije uložiti žalbu, i može se dogoditi da će žalbe biti uvažena i da će redbullu biti oduzeta pobjeda. Ako se to dogodi opet će se vući repovi da se pomaže Hamiltonu (potpuno nepotrebno). Mislim, tako će i izgledati jer neposobni FIA-ini suci ne žele taj problem riješiti odmah, nego daju ekipi da koristi fleksibilno krilo na utrci, a poslije će možda reći da je nelegalno.

 

Trebali bi napraviti kao kod DAS-a, ako samo krilo prolazi testove koje mora zadovoljiti, onda odmah reći da je legalno, ali da će se uvesti dodatna testiranja krila za sljedeću sezonu. najgore je da čekaju, tim čekanjem ostale ekipe ne znaju da li smiju i sami koristiti takvo krilo, i (kao što sam naveo) opet će se vući repovi da FIA nekoga favorizira. Krilo je bilo testirano prije početka sezone od strane FIA-e i dali su im dozvolu za korištenje istog, ako sad promjene mišljenje onda ih treba sve napucati i staviti spodobne ljude.

 

Da budemo jasni, krilo se zbog sila malo deformira kod svih, jedino je kod redbulla to dosta naglašeno i tu je sad problem. Problem koji je FIA sama umjetno stvorila sa svojim nepososbnim ljudima

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Vidio sam jucer slike na twiteru gdje su na zadnje spoilere stavili tocke da se vizualno moze viditi dodatno savijanje. Nemogu nac tu sliku ali je na svakom krilu po 6 dodatnih tocaka, dvije na svakom kraju i 2 u sredini.

 

 

Edit: dodana slika i sad kad sam vidio ima tu dosta tocaka, ne samo 6 kako sam prije naveo.

 

https://www.racefans.net/wp-content/uploads/2021/06/racefansdotnet-21-06-04-18-19-31-1.jpg

Zajeb
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.6.2021 13:16 (Zajeb).
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Sainz bi mogao dobiti crnu zastavu zbog ovoga

 

EDIT: ili se nešto promjenilo  u pravilima ili su malo progledali kroz prste Sainzu. Vratio se u trkaču putanju vožnjom u natrag, u nepreglednom zavoju dok je po trkačoj putanji dolazio bolid velikom brzinom.

 

EDIT 2: ovo je bilo neočekivano. Utrka gotova, perez pobjedio. redbull stvarno jak ovdje, mercedes ih nije mogao prestići niti s DRS-om. Vettel na postolju :). Idemo na restart s novim gumama, 3 kruga...

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.6.2021 15:37 (formula1live).
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Koda moderna F1 nije jadna dovoljno onda jos ovaj Pireli sa svojim govnima od guma godinama vec truje F1.

 

Nije im to prvi put, dok netko pogine kad mu guma pukne ko danas ovoj dvojici pri plus 300 km/h onda budu valjda shvatili to ozbiljno.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.6.2021 15:46 (dad0r).
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

GOAT

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Koja utrka!!!!!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice