Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.955
|
čitano: 3.232.688
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Russell kažnjen s 3 mjesta na gridu i jednim bodom zbog incidenta sa Sainzom.
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Dead kaže...
formula1live kaže...

Pa ne znam baš. Reakcije su pozitivne na sprint. Sprint je bio, pa meni, jako dobar. Nije se štedjelo, svi su dali maksimum, Hamilton nije mogao pratiti Verstappena, zato nije bilo napada, ferrari ne može konkurirati mercedesu zato nije bilo napada na Bottasa, mclaren kada je došao do 5,

6 mjesta, više nije bilo vremena za napad na ferrari.

 

Sviđa mi se da greške puno koštaju kao kod pereza, koji sada traži izlike za grešku u turbulentnom zraku. Ja bi jedino maknuo bodove za sprint, nema smisla dijeliti bodove ako se ne dijele i za kvalifikacije.

 Mislim da je ovaj format bezvezan. Zamisli kako bi sprint izgledao u Monte Carlu, Mađarskoj...

 

Sprint bi trebao biti izostavljen iz Monte Carla, čak i ako se uvede za čitavu sezonu, ali inače nemam ništa protiv dodatne mini-utrke...još pogotovo ako se u slijedećoj sezoni bolidi budu mogli pratiti pa čak i obilaziti kroz krivine, bar približno kao što je zamišljeno.

12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

uff koji početak

12 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Jedino kak i moze trenutno bit prvi. Poslat ovog van.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Jedino kak i moze trenutno bit prvi. Konstantno zatvarat vrata u sred zavoja, a ima mjesta za 3 bolida.

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
ZooZ kaže...

Jedino kak i moze trenutno bit prvi. Konstantno zatvarat vrata u sred zavoja, a ima mjesta za 3 bolida.

 Po meni se u taj zavoj nejde preticat na taj nacin. Razumijem da je ovo sad pritisak Hornera, al nema logike. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ali da bar jednom se nekaj polomi na tom mercedesu, uvijek drugi izvuku deblji kraj..

 

Free win za mečku, LeClerc nema sanse sa kantom od Ferraria.

 

 

twice the pride double the fall
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

lewis NIJE bio ispred maxa, i usao je SIROKO barem 2m u zavoj u odnosu na apex. to sta je bio ALONGSIDE, bio je mozda na dijelic sekunde, a nije napravio zavoj kako treba i tu je krivica

TOCKA

i da dobije 10s kazne, nedovoljno naspram onoga sta je napravio sad za prvenstvo

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Meni Lewis nije kriv nista..sto
Je trebao napravit,Max je mogao siri luk napravit jer je Lewis vec bio u krivini s boljom putanjom!
AUDIOFIL
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Po jednoj strani bi želio da bude kažnjen jer ne želim da netko dobije prvenstvo na taj način, a po drugoj strani, ovo je utrkivanje i ako će se sve kažnjavati onda niti ne trebamo vozače. Ako neće kazniti hamiltona i on osvoji prvesntvo, to će se vuči dugo i izgledat će kao da su suci poklonili hamiltonu prvesntvo. Teška odluka za suce

11 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

ALONGSIDE je čak i da je samo 5 cm prednjeg nosa jednog bolida ispred zadnje gume drugog bolida. Maxu nije prvi put da ovo radi, on ima mjesta da mu ostavi i on namjerno neće, dosta je odrastao u zadnje 2 godine,ali nije to to.

A ovo je čisti racing incident.

8 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Po meni je sve cisto ovdje. 

12 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

... 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

ma sta? sta je to max napravio? jel se vi drogirate? pokazali su jasno u slow motionu da je max vratio volan prema lijevo kad je uocio lewisa, al ovaj je uletio u njega, par m dalje od apexa, usporedite putanju hamiltona i leclerca iza njega, usli su u zavoj skroz drugacije, lewis da je htio uc kako treba u zavoj, to se ne bi desilo i trebao bi pustit maxa ispred, jer je max bio ISPRED njega...5cm ili 5m, bio je ispred. al ovaj isao u njega jasno i glasno...

ako nije jasno, potrazite slow motion snimku i vrtite 70x ako treba. jasno je 1/1

15 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Nije ovo za kaznu, Max jest vratio volan na momenat i onda je bio full lock na desno opet i tu je došlo do kontakta. 

Ovdje je u najboljem slučaju 50/50 krivica jer je Hamilton mogao oštrije ući u krivinu, ali Max je imao i više nego dovoljno mjesta da šire odveze...

12 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

10s 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Kazna nema smisla. Ako je Hamilton napravio grešku onda kazna treba biti ista kao i za vozača koji je morao odustati s obzirom da se direktno bore za prvenstvo. Ili ga kazni kako treba ili uopće ne, ovako izgleda, kao što sam i rekao, kao da poklanjaju prvenstvo hamiltonu.

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
formula1live kaže...

Kazna nema smisla. Ako je Hamilton napravio grešku onda kazna treba biti ista kao i za vozača koji je morao odustati s obzirom da se direktno bore za prvenstvo. Ili ga kazni kako treba ili uopće ne, ovako izgleda, kao što sam i rekao, kao da poklanjaju prvenstvo hamiltonu.

 

Tako bi trebalo biti, ovih 10 sec ispada da su ga kaznili tek toliko i bolje da ga onda nisu. FIA na razini opet  ali iskreno za bolid koji je 1 sec brzi od drugih tih 10 sekundi je vazno ko i lanjski snjeg.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.7.2021 16:56 (dad0r).
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ma Lewis nije nista vise ni manje kriv od Verstapena zato i je dobio simbolicnu kaznu,reda radi!
AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.7.2021 16:56 (volegradele).
11 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ovaj Helmut gori od RuskeGTT . Hoće da suspendiraju Lewisa na jednu utrku.

Edit: Helmuta pitat koliko su puta Max i Kvyat trebali bit suspendirani za svoju vožnju.

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.7.2021 17:03 (ZooZ).
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Kazna je jadna. Očekivao sam isti napad na Lec, očito Ferrari malo brži trenutno.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
ZooZ kaže...

Ovaj Helmut gori od RuskeGTT . Hoće da suspendiraju Lewisa na jednu utrku.

 Čovjek kad nije brži, onda je opasnost na stazi.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Lewis trenutno štedi gume, idu dalje vjerojatno na 1 stop i žele što duže bit na medijumu, tak da na kraju ide brže na hardu, i vjerojatno pokupi 3. ili 4. mjesto.

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...
ZooZ kaže...

Ovaj Helmut gori od RuskeGTT . Hoće da suspendiraju Lewisa na jednu utrku.

 Čovjek kad nije brži, onda je opasnost na stazi.

Nije istina, Verstappen stalno vozi ko da je apsolutni gazda na stazi i kad drugi ne popuste do maksimuma dolazi do havarije, kao danas. 

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ferrari iznenađujuce brz..ako nastavi ovako…uuuuuuuu ne smim na glas rec 🤫
AUDIOFIL
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ja ne kažem da je Hamilton kriv, ali ako su procjenili da je hamilton kriv i da je ovim potezom izbacio glavnog i jedinog konkurenta za naslov, onda kazna nema smisla jer je Hamilton bez oštečenja na bolidu na 2-om mjestu. Ovo nije 5s kazna, nego 10s, znači nije mala greška. 

 

Nadam se da će Ferrari izdržati

 

EDIT: nostalgija Ferrari-Mercedes-Ferrari-Mercedes :)

 

Leclerc prvi, malo je puls porastao :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.7.2021 17:26 (formula1live).
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ako ovdje Ferrari pobjedi Mercedes, kakav ljep šamar FIA bude dobila.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Stvarno sam iznenađen da je ferrari tako dobar na ovoj utrci i da bez problema konkuriria mercedesu. sigurno je jako malo onih koji su očekivali da će ferrari biti tako dobar. samo da bolid izdrži

12 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

I dalje dokaz da ovaj kazna Hamiltonu je ruganje. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Kakvo preticanje Hamiltona. Bottas nije imao šanse.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice