Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.955
|
čitano: 3.234.873
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Kakav podij, neće on ni bodove osvojiti danas...

12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Podij teško, ali ako mu izdrži bolid možda osvoji prve bodove za Williams. Možda ako se ostvari onih 40% za moguću kišu, tko zna, možda i dođe do podija

14 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...

zao mi sta necu pratit russelov pohod na podij danas

 Zar opet čistiš kupaonicu? Crni sine :) 

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Lujo samo 4. pa ja sam mislil da on čini razliku, a ne bolid.

 

Na ovoj trci su se raspištoljili s kaznama ko nikad do sad, sve u svemu solidna trka.

 

 

twice the pride double the fall
8 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Konacno kraj dominacije Mercedesa.

12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

solidna utrka, bilo bi bolje da smo opet vidjeli borbu za pobjedu, ali ipak, dosta dinamična. Po mojemu ja ne bi kaznio Norris i Pereza za to. Russel nije uspio doći do bodova

 

PS: Bottas je počeo kazati zube sad kad mu mjesto u Mercedesu nije sigurno. Vozi onako kako je trebao voziti svaku utrku u proteklih nekoliko godina

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.7.2021 16:36 (formula1live).
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
formula1live kaže...

solidna utrka, bilo bi bolje da smo opet vidjeli borbu za pobjedu, ali ipak, dosta dinamična. Po mojemu ja ne bi kaznio Norris i Pereza za to. Russel nije uspio doći do bodova

 

PS: Bottas je počeo kazati zube sad kad mu mjesto u Mercedesu nije sigurno. Vozi onako kako je trebao voziti svaku utrku u proteklih nekoliko godina

 Cim je Hamilton dobio ugovor, 95% ce i Bottas dobit svoj. Pa nije Hamilton glup, da sam sebi namjesta borbu unutar ekipe, zna kako to ide.

Di2 & EPS FTW!
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Kako Ferrari LeClerca moze bit brzi od RedBulla Pereza?!
Nije mi jasno to ..Verstapen svemirski brod za ostale..😘pa zar je tolika razlika u bolidima iste momcadi?!
AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.7.2021 17:19 (volegradele).
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
volegradele kaže...
pa zar je tolika razlika u bolidima iste momcadi?!

 Ne baš, baš sam čitao o tome neki dan, i Lando i Sainz su komentirali to.

Na primjeru mclarena, koji ima jako brz bolid, ali jako specifičan za vozit. Sainz je rekao da je Mclaren jedan od najtežih bolida za naučit vozit.

Isto je i sa Redbull-om, jako brz bolid, ali Perez, koliko god dobar bio, i dalje gubi na tim sitnicama, koje su Maxu sad dio njegovog stila vožnje.

Na primjeru Daniela, se baš vidi koliko mu McLaren pravi problema. Nije Lando sigurno sekundu brži od njega, ali jednostavno se lakše nosi s tim bolidom nego Daniel.

Sam Daniel je rekao da je McLaren specifičan, i da se jako teško prilagođava, i da mora konstano razmišljati o stvarima koje su mu u prošlim bolidima "prirodno sjedale na mjesto".

Cijelo vrijeme mora razmišljati za svaki zavoj, svaku promjenu brzine i slično, dok mu je u ostalim bolidima to jednostavno išlo podsvjesno.

Ista stvar je i Rb-om, Maxu bolid sjeda "prirodno", dok svi ostali koji dolaze, a izmjenilo ih se dosta, moraju sebe prilagodit bolidu, i tada gube koncetraciju s utrkivanja na hrvanje s bolidom.

Na Sky-u su pričali da je to vjerovatno razlog zašto je Lando produžio ugovor s McLarenom. Vidio je koliko se Daniel bori s bolidom, pa čak i Perez, i ne želi sebe dovoditi u tu situaciju.

 

Inače počinje kružiti priča ako Bottas potpise s Mercedesom, da bi Russel mogao u McLaren. I sam Russel je rekao da mu je jedini cilj imati Mercedes pogonsku jedinicu, da se i dalje može pripremati za Mercedes.

Iako ima dosta bolida s tom pogonskom jedinicom, Danielu se mjesto čini jako klimavo, plus ugovor mu je višestruko veći od Landa i Russela zajedno.

Iskreno bi volio vidjeti Russela i Norrisa zajedno, mogli bi imati show sličan kad je Sainz bio tamo 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Utrka je bila izvrsna, hrpa pretjecanja i dogadjanja na stazi.

....nekako ne cujem sad one koji su bili kriticni kad je Hamilton vodio utrku od prvog do zadnjeg kruga bez prave borbe za prvo mjesto, da se sad zale kad je Verstappen u istoj situaciji.
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Maddog_HR kaže...
....nekako ne cujem sad one koji su bili kriticni kad je Hamilton vodio utrku od prvog do zadnjeg kruga bez prave borbe za prvo mjesto, da se sad zale kad je Verstappen u istoj situaciji.

Koliko dugo je to radio Lewis, a koliko dugo to radi Max? 

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ili Schumacher. Ili Vettel. Ili Prost. Ili Senna.....

F1 nije samo borba za prvo mjesto. Da, bilo bi zanimljivo da se svaku utrku bore za prvo mjesto, ali jebi ga nije tako.

Od ovih sto se zale da je utrka dosadna ako nije bilo borbe za prvo mjesto su gori samo oni koji zazivaju sudar ili nesrecu u utrci.
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.7.2021 21:21 (Maddog_HR).
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Krule011 kaže...

Konacno kraj dominacije Mercedesa.

Fala dragom bogu! 

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Nezz..kako je Russel lagano uskocio u Mercedes i odvozio jebenu trku,steta sto su ga sjebali…mislim dojde pravac a RB i Ferrari neck to neck i Ferrai brzi..nije mi to jasno..a svi znamo kakvu formu Ferrari ima..Verstapen prestigne Lewisa bez problema..pa i jedan Bottas sa Mercom se muci..dobro jucer je nelose odvozio
AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.7.2021 8:57 (volegradele).
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Treba pričekati Veliku Britaniju. Ondje mercedes donosi veća poboljšanja pa ćemo vidjeti kako će biti.

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Da ovo je njihova staza i dvi zaredom sto mi je zesca glupost ali dobro sta je tu je..nadam se da ce se Merc malo dignut da vidimo malo sukoba na stazi izravno radi zanimljivosti!
Moram priznat da mi je sezona vrlo dobra i zanimljiva.Valjda moj posrnuli Ferrari sklepa stagod sljedece godine!
AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.7.2021 18:37 (volegradele).
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
volegradele kaže...
Valjda moj posrnuli Ferrari sklepa stagod sljedece godine!

Nikad se ne zna, budemo vidili. 

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Maddog_HR kaže...
Utrka je bila izvrsna, hrpa pretjecanja i dogadjanja na stazi.

....nekako ne cujem sad one koji su bili kriticni kad je Hamilton vodio utrku od prvog do zadnjeg kruga bez prave borbe za prvo mjesto, da se sad zale kad je Verstappen u istoj situaciji.

 

Nije stvar tako jednostavna, Max to radi kolko ono dvije trke?

 

Mercedes i Lujo su veliki licimjeri kao tesko im je dok imaju svemirski bolid naspram kojih su ostali kante, a čim zagusti malo odma FIA,ovaj bolid je ilegalan,onaj motor,ovo krilo itd.

 

Nitko nije imal takvu dominaciju ko Mečka i to je F1 napravilo dosadnom i sterilnom mislim da zato večina ljudi ne voli Mercedes, jao osobno nikad necu Hamilton staviti uz rame npr. Schuimia i Alonsa jer dok se sjetim tih borbi plust ostali vozaci koji su se upleli u to sve to je je bilo epski za gledati, a od Lewisa vecina titula dosla od solo voznje daleko ispred svih. (naravno Lewis spada među top vozače)

 

Naravno svaka čast Mercedesu sa su uspijeli toliko daleko od svih biti ali opet to je bilo jako dosadno za gledati i mogla je FIA malo karte ispremješati, mene osobno ne zanima borba za 6 mjesto ili si prvak ili si gubitnik.

 

 

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.7.2021 19:26 (dad0r).
11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ajde pa svi to rade...stalno momcadi ulazu prigovore. Pogledaj si jedan od zadnjih videa na YT kanalu The Race, bas lik prica o tome.

Jbga Mercedes je bio dominantan, prihvacam da je nekima to ucinilo formulu dosadnom. Ali jednako je bilo u vrijeme Schumija u Ferrariju.

Mene toliko ne smeta dominacija jedne momcadi, dok god ima zanimljivih dogadjanja nize u poretku. Eto prosla sezona kao primjer - Hamilton i Merc su relativno lako uzeli naslov. Ali se prava borba odvijala izmedju McLarena, Renaulta i Racing pointa. Meni je sezona bila odlicna.

I ova je - RB trenutno dominira, vidjet cemo do kad...ali nize u poretku je pravi fight. Evo samo zadnja utrka - gotovo cijelu utrku smo gledali fight na sredini poretka.
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
formula1live kaže...

Treba pričekati Veliku Britaniju. Ondje mercedes donosi veća poboljšanja pa ćemo vidjeti kako će biti.

 

volegradele kaže...
Da ovo je njihova staza i dvi zaredom sto mi je zesca glupost ali dobro sta je tu je..nadam se da ce se Merc malo dignut da vidimo malo sukoba na stazi izravno radi zanimljivosti!
Moram priznat da mi je sezona vrlo dobra i zanimljiva.Valjda moj posrnuli Ferrari sklepa stagod sljedece godine!

 

Da ali rekli su da neće ni u VB biti konkurentni Red Bullu.

A vidjet ćemo. Malo promjena uvije dobro došlo. Makar na sredini sezone.
Mislim idealno bi bilo da se bore HAM i MAX do kraja zadnje utkre do kraja zadnjeg zavoja ali da MAX osvoji titulu. To bi bilo san snova.

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Otpala Australija…kad ce ovi covid stat vise!!!🥺
AUDIOFIL
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
volegradele kaže...
Otpala Australija…kad ce ovi covid stat vise!!!🥺

Neće nedostajati, ima boljih staza za zamjenu.

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
volegradele kaže...
Otpala Australija…kad ce ovi covid stat vise!!!🥺

Pa sad je kod njih Zima dok je kod nas ljeto pa vjerujem da Covid pustoši u velikoj mjeri južnu polutku i (*)... 

Valentin17 kaže...
volegradele kaže...
Otpala Australija…kad ce ovi covid stat vise!!!🥺

Neće nedostajati, ima boljih staza za zamjenu.

.... (*)... kao što kolega kaže neće nam nedostajati. Ima Južna Afrka nismo ju gledati 100 godina, može ulična u Dubaiu (biti će EXPO 2021/2022)m možda je malo kasno za Toscanu i Monaco (jer tada će biti zim), ali što da - ne. Možda se i Singapure predomisli.. kada vide koliko je navijača bilo sada u Austriji... tko zna.

Ja bi samo sledeće godine povećao na još utrka.. makar 25, pa posljednju gledamo za 31. za novu godinu :-D

Samo nek se vozi.

16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ekipa ako kome treba relativno pouzdan stream (ima ih više pa jedan uvijek radi) za gledati F1 (skoro svi streamovi su Sky F1), svi FP-ovi, kvalifikacije i trka je (kao i f2 i f3)...

https://sportsurge.net/#/groups/2

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering. Friedrich Nietzsche
7 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
gkelekov kaže...

Ekipa ako kome treba relativno pouzdan stream (ima ih više pa jedan uvijek radi) za gledati F1 (skoro svi streamovi su Sky F1), svi FP-ovi, kvalifikacije i trka je (kao i f2 i f3)...

https://sportsurge.net/#/groups/2

 Također gledam tamo, gotovo uvijek na dubzstreams jer je bolja full hd slika i nije Sky već F1 TV, iako je zapravo isto

6 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Kaže Otmar da AMR razmišlja promijeniti boju bolida kako bi bio prepoznatljiviji na prijenosima utrka.

Meni ova zelena štima, al u nekim situacijama gotovo da se ne razlikuju od Mercedesa. Možda dodati kakve linije ili dvije nijanse zelene.
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
robogo kaže...
Kaže Otmar da AMR razmišlja promijeniti boju bolida kako bi bio prepoznatljiviji na prijenosima utrka.

Meni ova zelena štima, al u nekim situacijama gotovo da se ne razlikuju od Mercedesa. Možda dodati kakve linije ili dvije nijanse zelene.

 Samo neka nabace ovakvu boju i biće i više nego prepoznatljivi, a nije neko izmišljanje tople vode jer su već koristili ovu nijansu na Le Mansu...

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
robogo kaže...
Kaže Otmar da AMR razmišlja promijeniti boju bolida kako bi bio prepoznatljiviji na prijenosima utrka.

Meni ova zelena štima, al u nekim situacijama gotovo da se ne razlikuju od Mercedesa. Možda dodati kakve linije ili dvije nijanse zelene.

 Ja bi rekao da nije toliko problem u neprepoznatljivosti boje koliko u tome što su pred koji tjedan iz BWA rekli da su bili puno zadovoljniji rozom. Tako da nekako mislim da rješenje neće biti nešto u skladu sa zelenom samo prepoznatljivije nego bi opet mogla roza uletiti. Što bi bilo fora samo po sebi, ali AM kao brand ne znam kako bi povezali s time. Teško će u slučaju BWA pomiriti želje sponzora sa vizualom branda.

8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Pohvala liku koji se potrudio oko hr wiki za F1 https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Formula_1_-_sezona_2021.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Bencho2211 kaže...
Pohvala liku koji se potrudio oko hr wiki za F1 https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Formula_1_-_sezona_2021.

 Ne kužim poantu tvog posta...što želiš reći? Pa nema članka dok ga netko ne napiše ili prevede...a to možeš i ti i ja i bilo tko...

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice