Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.955
|
čitano: 3.234.107
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
deepshitcro kaže...
Ja mislim da tcom nece odustati od sportkluba jer bi u suprotnom ostali bez odredjenog broja korisnika... zivi bili pa vidjeli! :D

 Tako su i kod nas u BiH mislili pa se isto desilo. Dva najveća operatera su ostali bez Sport Klubova, a jedan koji i dalje ima SK je ostao bez Arena.

Bila je kuknjava mjesec dana na svim društvenim mrežama i nikom ništa...

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Widowmaker kaže...
deepshitcro kaže...
Ja mislim da tcom nece odustati od sportkluba jer bi u suprotnom ostali bez odredjenog broja korisnika... zivi bili pa vidjeli! :D

 Tako su i kod nas u BiH mislili pa se isto desilo. Dva najveća operatera su ostali bez Sport Klubova, a jedan koji i dalje ima SK je ostao bez Arena.

Bila je kuknjava mjesec dana na svim društvenim mrežama i nikom ništa...

Ostali su bez SportKlubova jer telecom srpske (podružnica u BIH od Telecoma SRBIJE) nije ponudi iste uvijete kao što je njima Telemach nudio za SportKlubove. To je sve što trebaš znati o toj famoznoj kuknjavi. A tek dolazi Katar 2022.

Svi državni telekomi su na aparatima jer od stare slave se ne živi a dok se uhljebarima podjele plaće, logično da je da nemaju niti za jedan Event live da ponude. Pa čak ni dodjelu oskara nekada u zoru ranu.


Zato sam sada ja na Teleamchu odgledao Eurosong (koji me uvijek na djetinjstvo asocira), gledam Euro 2021, te cijelu godinu Od Formule 1 pa do Moto GP-a. 

12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

U Mercedesu su odlučili izlaziti iz bokseva u drugoj brzini da bi dobili na vremenu i Bottas se okrenu u boksu i zaradio kaznu od 3 mjesta sutra na kvalifikacijama i 2 boda na licencu. RedBull izgledao jak danas na treninizima

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Sto dobio je kaznu sto je izgubio grip u boxu i okrenuo..
AUDIOFIL
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

nitko ne komentira kako se pogoduje ciganima povecavajuci vrijeme zamjene guma u boxevima???

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...

nitko ne komentira kako se pogoduje ciganima povecavajuci vrijeme zamjene guma u boxevima???

 misliš romima ? ali svakako nisam vidio da romska zajednica sudjeluje u formuli 1

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
loky4i4 kaže...
RuskeGTT kaže...

nitko ne komentira kako se pogoduje ciganima povecavajuci vrijeme zamjene guma u boxevima???

 misliš romima ? ali svakako nisam vidio da romska zajednica sudjeluje u formuli 1

 Mercedesu

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
volegradele kaže...
Sto dobio je kaznu sto je izgubio grip u boxu i okrenuo..

 

Gadi mi se mercedes,wolf i ta ekipa ali ta kazna mi nema nikakvog smisla.

 

RuskeGTT kaže...

nitko ne komentira kako se pogoduje ciganima povecavajuci vrijeme zamjene guma u boxevima???

 

Pa naravno zar nije zanimljivije gledati Hamiltona u solo utrci jer ima bolid brzi 2 sec od ostalih? Nedaj Bože da opet imamo utrkivanje pošteno ajmo čim više na ruku mečki jer nije bilo dosta dominacije svih ovih godina.

twice the pride double the fall
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Max leti stazom.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Da, Mercedes ja jako glasan u vezi svega u čemu je redbull trenutno bolji. Ako će početi davat kazne samo zato što netko krene brže od njihovog teoretskog vremena, to će biti glupost. Ovakve stvari su najveća glupost u bilo kojem sportu, mijenjati pravila usred sezone je smiješno.

 

PS: da li se to meni samo čini ili je Ricciardo prespor. Bio je burno reagirao kada su ga pitali zašto toliko kasni za Norrisom, na to se nije složio. Ali Norris  ga šamara u svakom segmentu

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
formula1live kaže...

Da, Mercedes ja jako glasan u vezi svega u čemu je redbull trenutno bolji. Ako će početi davat kazne samo zato što netko krene brže od njihovog teoretskog vremena, to će biti glupost. Ovakve stvari su najveća glupost u bilo kojem sportu, mijenjati pravila usred sezone je smiješno.

 

PS: da li se to meni samo čini ili je Ricciardo prespor. Bio je burno reagirao kada su ga pitali zašto toliko kasni za Norrisom, na to se nije složio. Ali Norris  ga šamara u svakom segmentu

 Ricc je promijenio hrpu konstruktora bez ikakvog razloga. Ceka da ubode nesto a na ovaj nacin koji on radi nece nikad. Ne mozes sjest u bolid i letit prvi put.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

DRS na ovoj stazi je ravan 0. Nikakvog učinka..

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Odlicna utrka,LeClerc pokazao da ipak zna vozit ,jos da ima konkurentan bolid..
AUDIOFIL
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
volegradele kaže...
Odlicna utrka,LeClerc pokazao da ipak zna vozit ,jos da ima konkurentan bolid..

 on je pokazao da ipak zna voziti i prije ove utrke haha

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Naravno,samo je upao u sivilo cijele momcadi!
AUDIOFIL
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
😅
Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Hahahahahahahhahahaah,jel moguce da je ovo izjavio?!
AUDIOFIL
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
volegradele kaže...
Hahahahahahahhahahaah,jel moguce da je ovo izjavio?!

 

Ne, to je izjavio za Vettela 2013-e, a ovo je fake (ali smiješno bez obzira)

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.6.2021 9:17 (AFARON).
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Njega je prpa već od početka sezone. A ovo je smiješno :)

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Meni je bilo smiiješno kada je jučer ili prekojučar Binotto iz ferraria izjavio da su u mercedesu slabiji ove godine jer ne djeluju kao ekipa, s obzirom da su u proteklu godinu dana odstupili Cowell i Allison u mercedesu. Da trebaju imati ekipu koja će moći pokazati što može kao što to ima Redbull. Ono, čitam i ne vjerujem da je Ferrari išao nešto takvo izjaviti.

 

PS: ferrari je izjavio da nisu uspjeli riješiti problem s pregrijavanjem guma, jer ne znaju u čemu je problem. Istina da minimalan tlak koji je sad obavezan nakon pucanja gume Verstappena, dopirnosi tome, ali još ga nisu riješili. Tako da očekuju probleme s gumama i na sljedećoj utrci

 

PPS: čitam svako malo nešto o sprint utrci i nekako ju s nestrpljenjem očekujem. stvarno se može sve dogoditi u toj utrci. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.6.2021 20:31 (formula1live).
5 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

01.07. je prošao, Sport Klub je i dalje na MaxTV-u. Ne vidim nigdje nikakvu informaciju da su postigli dogovor. Ima li tko kakvu informaciju?

11 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Traju pregovori, dok god traju ce emitirati.

Rekao bi da je HT skuzio da se bolje isplati platiti malo vise, nego izgubiti hrpu pretplatnika.
15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ljudi je li startamo?

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Zbog razloga tehničke prirode, ostao bih ionako do kraja ugovora, čitaj Svjetsko nogometno prvenstvo iduće godine. 

Ali, u narednom vremenskom periodu bih vjerojatno odjavio apasolutno sve, pa neka se oni razmišlaju zbog čega sam učinio!

ATJ Lučko
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Još malo pa druge kvale u Austriji.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.7.2021 14:37 (x18x05x).
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Koja sramota Ferrarija.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Fenomenalna vožnaja Russela, 9-to mjesto, uff. Odvozio savršeno. Ricciardo se pogubio do kraja, pogotovo kada je Norris tako dobar. Perez napokon odvozio dobar krug.  Ferrari je odvozio onako kako se i očekivalo od njih, nije to nikakva sramota. Pa prošlu sezonu su još izjavili da neće biti niti blizu konkurentni ostalima.

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
formula1live kaže...

Fenomenalna vožnaja Russela, 9-to mjesto, uff. Odvozio savršeno. Ricciardo se pogubio do kraja, pogotovo kada je Norris tako dobar. Perez napokon odvozio dobar krug.  Ferrari je odvozio onako kako se i očekivalo od njih, nije to nikakva sramota. Pa prošlu sezonu su još izjavili da neće biti niti blizu konkurentni ostalima.

 Ovo je veća sramota od prošle sezone. Williams je ispred.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Istina je da je Ferrari jako slab ove godine, ali nekako sam to uzeo lakše s obzirom da su prošle godine rekli da će biti u bannani. Tako da za ovu sezonu nemam očekivanja od njih. Ali za sljedeću... Tu se nadam borbi za naslov

 

EDIT: stvarno bi bilo dobro vidjeti Russela u Mercedesu druge godine.

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.7.2021 19:12 (formula1live).
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

zao mi sta necu pratit russelov pohod na podij danas

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice