Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.962
|
čitano: 3.241.800
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Perez

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...

Perez

A baš kada sam pomislio da će utrka ispasti "ipak M procesija", a ono dogodilo se  !!!!! 

ATJ Lučko
6 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Russell ima muda,svaka mu cast a Bottas se dugo nebu oporavil od tog pretjecanja

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Jel postoji kakv rizik za kaznu za Russella zbog krivih guma?  

 

Bottas komotno moze u penziju...

6 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
KingNothing kaže...

Ovo je bilo tragicno lose od Mercedesovih mehanicara

 Ne sjebu cijelu sezonu i onda sada. 

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ovo nije normalno. 

6 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

steta steta,je meca dominantna i sve al Russell je zasluzio pobjedu,pokazao je muda al nije nagradjen na kraju

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ako završi prvi, stvarno je zaslužio. Ajmo Perez..

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Pardon my French, al koji kurac je ovo?!

15 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ovo rade zbog Bottasa.
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
tandara kaže...
Ovo rade zbog Bottasa.

 šta rade ? zaseru ga prvog, daju mu sporije gume ? 
svejedno, šteta za Russella, da je bar još bio koji krug da zaobiđe još jednom ovog poluvozača

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.12.2020 19:48 (loky4i4).
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Bravo Čeko, 19 pa na kraju prvi. Hvala Mercedesu na sranjima, dali su nam odličnu utrku.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Šteta što su se tako riješili pereza, dio suza je valjda i zbog toga

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ako ovo ne natjera Red Bull da stave Pereza u drugi auto, nista nece

12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Iapk se pokazalo da je ovakva kratka i brza staza jako dobra za utrku, čak i da nije bilo grešaka u mercedesu

6 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Već su krenule teorije zavjere da je Mercedes namjerno sjeb'o box. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.12.2020 20:13 (Vandit).
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Vandit kaže...

Već su krenule teorije zavjere da je Mercedes namjerno sjeb'o box. 

 Pa mislim prirodno je sumnjivo da prvi put shebu ove sezone i to drito kad Russell vozi/vodi

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ne volim Mercedes ali žao mi Russela u 3pm, a ovaj Bottas majko mila takav spaceship od bolida potratiti na takvog jazavca..

twice the pride double the fall
7 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Znam da je potvrđen Bottas za 2021. godinu, ali ako Mercedes želi ulagati u budućnost i naći pravu zamjenu za Hamiltona mora dati mjesto Russelu ispred Bottasa. Russel je perfektno odradio cijelu utrku, a pretjecanje nakon SCa sve govori - video pretjecanja

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Snoozly kaže...

Znam da je potvrđen Bottas za 2021. godinu, ali ako Mercedes želi ulagati u budućnost i naći pravu zamjenu za Hamiltona mora dati mjesto Russelu ispred Bottasa. Russel je perfektno odradio cijelu utrku, a pretjecanje nakon SCa sve govori - video pretjecanja

 

Slažem se sa prvim dijelom, ali da je bila obrnuta situacija misliš da Bottas na novim medium gumama ne bi pretekao Russela na starim hard gumama?

Bottas je bio sitting duck na tim gumama, vidio si da su ga još trojica obišla odmah poslije toga..

 

Nadalje, Bottas je iz kruga u krug stizao Russela prije safety cara, tim tempom bi došlo do duela unutar zadnjih 10 krugova da nije bilo safety car-a, tako da danas nisam vidio neku razliku između ta dva vozača. Ali ako uzmemo u obzir da je ovo novi bolid za Russela na koji se još nije navikao, vozio je izuzetno impresivno, Bottas je trebao pokazati više sve u svemu..

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.12.2020 22:33 (AFARON).
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Mercedes cijelu sezonu bez kvara na Hamiltonovom bolidu i danas odjednom problemi , pa problemi s gumama u boksu 

 

 

Ubili su cijeli sport i nastavljaju to radit pod svaku cijenu, o dominaciji bolida, sve je receno, GOAT (W11, ne LH)

Di2 & EPS FTW!
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.12.2020 23:20 (ivanoile).
7 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ne vjerujem da bi se Mercedes riješio Bottasa. Svakoj momčadi, pa i njima, treba vozač koji će, u slučaju da pretendent na mjesto prvaka ne uspije u navali na visoko mjesto, skupljati bodove dosljednim tempom, završio drugi ili treći ili peti. Ogromni su novci u konstruktorskom prvenstvu i nitko si ne može priuštiti dva lovca na titulu koji će svaku treću trku u jurišu na prvo mjesto izletjeti sa staze ili ostati van bodova.

Russellova odlična vožnja im, prije svega, daje odličnu početnu pozicju za pregovore oko Hamiltonovog novog ugovora jer u Russellu imaju mlađeg, jednako brzog (ako ne i bržeg) vozača kojeg za znatno manje novaca - izrazito važno uslijed COVID-19 pandemije - mogu ugovorom vezati na dulje vrijeme i na taj način riješiti problem s manjkom iskustva u bolidu i na F1 stazama.

Hamilton može pričati priče o "razmišljanju o mirovini" kome hoće kada svi znamo da zbog 7 titula prvaka vrlo vjerojatno misli da može postaviti uvjete kakve želi za nastavak karijere koja će biti ili u Mercedesu ili nigdje drugdje. U Red Bull definitivno ne ide jer su indirektno pokazali da im je Max vozač broj 1, a ostale momčadi jednostavno nisu kompetitivno na približno istoj razini kao MB i RB. Renault se polako približava i vjerojatno će se sljedeće sezone isprofilirati kao "velika momčad" broj 4 ako Ferrari uspije složiti bolid kako spada.

U svakom slučaju - jedna od zanimljivijih sezona do sada, definitivno, dovoljno zanimljiva da počnem pratiti nakon 5 godina pauze.
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.12.2020 8:51 (robogo).
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Bilo bi još zanimljivije da ima više brzi staza Canada, Austrija i sad ova, premalo je to.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
6 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Mitch kaže...

 Pa mislim prirodno je sumnjivo da prvi put shebu ove sezone i to drito kad Russell vozi/vodi

 Prvi puta navijam za Mercedes i onda završi ovako. 

 

Ja ne vjerujem u teorije zavjere, ali činjenica je da je Mercedes sa traljavim boksom zaštitio Hamiltonov i F1 ugled. Koliko god eventualna pobjeda Russella u Mercedesu slučajnom gledatelju djelovala kao bajka, nama koji pratimo F1 preko dva desetljeća služi samo kao potvrda dugogodišnjih nagađanja o (pre)velikoj važnosti kvalitete bolida u odnosu na vozačku kvalitetu. 

 

 

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
ivanoile kaže...

Mercedes cijelu sezonu bez kvara na Hamiltonovom bolidu i danas odjednom problemi 

 klaune kakav je kvar russell imao na bolidu ? :) 

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Vandit kaže...
Mitch kaže...

 Pa mislim prirodno je sumnjivo da prvi put shebu ove sezone i to drito kad Russell vozi/vodi

 Prvi puta navijam za Mercedes i onda završi ovako. 

 

Ja ne vjerujem u teorije zavjere, ali činjenica je da je Mercedes sa traljavim boksom zaštitio Hamiltonov i F1 ugled. Koliko god eventualna pobjeda Russella u Mercedesu slučajnom gledatelju djelovala kao bajka, nama koji pratimo F1 preko dva desetljeća služi samo kao potvrda dugogodišnjih nagađanja o (pre)velikoj važnosti kvalitete bolida u odnosu na vozačku kvalitetu. 

 

 

 Ne mislim ni ja da je zavjera jbg...dobit ce opet priliku, ali da su mogli bit koncentriraniji mogli su...

10 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

ima li videofila koji gledaju formulu u 60fps-a i(ili) 4k rezoluciji?
Postoji li neki servis (tipa IPTV) koji se plaća ali i garantira dobru kvalitetu prijenosa...
satelitsku antenu nemam

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.12.2020 13:05 (kurjeoko).
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
kurjeoko kaže...

ima li videofila koji gledaju formulu u 60fps-a i(ili) 4k rezoluciji?
Postoji li neki servis (tipa IPTV) koji se plaća ali i garantira dobru kvalitetu prijenosa...
satelitsku antenu nemam

 Sky Sport UHD DE, mislim da je 60 fps. Uglavnom, brutala slika. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
loky4i4 kaže...
ivanoile kaže...

Mercedes cijelu sezonu bez kvara na Hamiltonovom bolidu i danas odjednom problemi 

 klaune kakav je kvar russell imao na bolidu ? :) 

 Pa onaj trenutak kada je krenuo jaukat, no power, no nismo gledali istu utrku? A svjedocili smo da sad jako puno namjestanja sa snagom kada se krene prckat sa opcijama po volanu, tako da ne bi me cudilo i da je to bio nekakav znak.

 

https://www.reddit.com/r/formula1/comments/k7yk1j/russell_no_power_bono_tells_him_to_change_settings/ evo ti klaune link 

 

Edit: evo i kvar radija na Rusellovom bolidu isto 

Di2 & EPS FTW!
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.12.2020 15:47 (ivanoile).
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
ivanoile kaže...

 Pa onaj trenutak kada je krenuo jaukat, no power, no nismo gledali istu utrku? A svjedocili smo da sad jako puno namjestanja sa snagom kada se krene prckat sa opcijama po volanu, tako da ne bi me cudilo i da je to bio nekakav znak.

 

https://www.reddit.com/r/formula1/comments/k7yk1j/russell_no_power_bono_tells_him_to_change_settings/ evo ti klaune link 

 Hahah lol, malo namjestio settingse i odjednom radi, kakav je to kvar molim te ? Misliš da lewis tijekom sezone nije nikad morao prčkati po settingsima na volanu ? Xd

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice