Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.955
|
čitano: 3.235.188
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
loky4i4 kaže...
ivanoile kaže...

 Pa onaj trenutak kada je krenuo jaukat, no power, no nismo gledali istu utrku? A svjedocili smo da sad jako puno namjestanja sa snagom kada se krene prckat sa opcijama po volanu, tako da ne bi me cudilo i da je to bio nekakav znak.

 

https://www.reddit.com/r/formula1/comments/k7yk1j/russell_no_power_bono_tells_him_to_change_settings/ evo ti klaune link 

 Hahah lol, malo namjestio settingse i odjednom radi, kakav je to kvar molim te ? Misliš da lewis tijekom sezone nije nikad morao prčkati po settingsima na volanu ? Xd

 Mislis da Bottasu nisu nikad ogranicili snagu motora? Ili ostalim vozacima, to sto ti ne znas sto odredena opcija znaci, ne znaci da on nije bio svjesan kvara senzora, smanjivanja snage ili ostalog.

 

 

+ radio, Mercedes se trudi iz petnih zila uljepsat ovo sve.

Di2 & EPS FTW!
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.12.2020 15:51 (ivanoile).
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Sinko moj samo ti vjeruj u te teorije zavjera, pojacaj dozu ili smanji nesto ti ne stima...bas u komentarima pise

He's graduated from the Lewis Hamilton School of Bullshitting the commentators.

Even set a fastest lap after that, like Hamilton

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
loky4i4 kaže...

Sinko moj samo ti vjeruj u te teorije zavjera, pojacaj dozu ili smanji nesto ti ne stima...bas u komentarima pise

He's graduated from the Lewis Hamilton School of Bullshitting the commentators.

Even set a fastest lap after that, like Hamilton

 Pa upravo to je i poanta mog posta, ali ti to nisi skuzio (do sada ocito)...nego mi trosis vrijeme da ti odgovaram uopce.

Di2 & EPS FTW!
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.12.2020 15:55 (ivanoile).
10 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

veliki "kvar", nakon toga je napravio fastest lap hahahahahaha

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

netko je pisao da su sjebali hamiltonu 2 pobjede...ma mucica...2 od 90...a russelu 1 od 1...cisto sumnjam da ce imat vise neke prilike...

a sto se tice pereza u red bullu, NE! tsunoda po meni obavezno tamo...strollu dat pedalu i ostavit pereza (nemoguce jer mu stari vlasnik, jbg)

ili malo realnije, oconu pedala i tamo pereza sa alonsom

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...

2 od 90...

 nisam znao da jedna sezona ima 90 utrka 

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
loky4i4 kaže...
RuskeGTT kaže...

2 od 90...

 nisam znao da jedna sezona ima 90 utrka 

 

Da je barem to napisao, al nije.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
6 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ako se ne varam nije taj box toliko unazadio poziciju Russella. On bi do kraja utrke sigurno bio na postolju, a vjerojatno bi i pobijedio. Ljudi zaboravljaju da mu je nedugo nakon izlaska iz boxa probušena guma. 

 

A ono sa boxom je presmiješno. Peh, šta drugo reći. Kako se samo ona guma otkotrljala iza leđa mehaničara...

16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Jučer na treningu Raikkonenu crkla Alfa, u plamenu, i odmah nakon toga SkySports F1 reklame "brought to you by Alfa Romeo" 😅

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Zašto se Blažičko oprašta? Tko će prenositi F1?
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
tandara kaže...
Zašto se Blažičko oprašta? Tko će prenositi F1?

najvjerojatnije da Arena više neće.. nadam se da možda bude Sport Klub, s obzirom da prenose u Bosni, Srbiji, Crnoj Gori i Makedoniji

15 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Samo da bude sportklub, samo da ne bude planet sport.
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ubitacno dosadna utrka. Od SC-a se manje vise nista nije dogodilo

12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Čestitke maxu ali kako je ova staze užasna. utrka dosadna od početka do kraja.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Bravo MCL 🍾🥉❤️❤️
Let them taste the triple guns... Aye, Captain
6 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Radio oprostajke

 

 

Ferrarijeva poruka Seb-u

 

 

 

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
formula1live kaže...

Čestitke maxu ali kako je ova staze užasna. utrka dosadna od početka do kraja.

 ako te zanima samo pobjednik onda je zadnjih desetljeća više-manje svaka dosadnjikava, ali bilo je zbivanja na stazi... ali valjda ti je falilo Hamiltonovo "ove gume su mrtve" na pola trke i onda vozi do kraja i obara rekorde staze... jbg...

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Spas F1 je u kraćim stazama, tj bržim. Ove procesije su dosadne do bola.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

https://www.24sata.hr/sport/hamilton-nije-dobro-korona-me-unistila-sretan-sam-sto-sam-ziv-734016

 

Kad kazu da je najveci folirant i glumac u sportu Neymar varaju se, evo jos vecega...

Mogao je pustiti Russella da odvozi jos jednu utrku na zadovoljstvo svih navijaca.

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2020 12:25 (Xboxn00b).
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Ma nije to neka novost nama koji pratimo F1, a nismo njegovi goreći obožavatelji. Najveći patetičar i glumac u F1 (pa i šire), potvrđeno masu puta. Teški drlog od čovjeka.

14 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Xboxn00b kaže...

https://www.24sata.hr/sport/hamilton-nije-dobro-korona-me-unistila-sretan-sam-sto-sam-ziv-734016

 

Kad kazu da je najveci folirant i glumac u sportu Neymar varaju se, evo jos vecega...

Mogao je pustiti Russella da odvozi jos jednu utrku na zadovoljstvo svih navijaca.

 

Sumnjam da je imao izbora, a i da jeste, bi li ti pustio Russella?

12 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Pustio bih ga samo da se potvrdi da svatko moze pobjedjivat u Mercedesu i da Bottas nije vozac cak ni za Formulu 3

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2020 16:54 (Xboxn00b).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Kreću pripreme brzo će početak sezone 😎
Let them taste the triple guns... Aye, Captain
14 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Xboxn00b kaže...

Pustio bih ga samo da se potvrdi da svatko moze pobjedjivat u Mercedesu i da Bottas nije vozac cak ni za Formulu 3

 Da sigurno, jedva bi dočekao da ga pustiš..

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

 

Sumnjam da je imao izbora, a i da jeste, bi li ti pustio Russella?

 Naravno da je imao izbora.

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Xboxn00b kaže...

https://www.24sata.hr/sport/hamilton-nije-dobro-korona-me-unistila-sretan-sam-sto-sam-ziv-734016

 

Kad kazu da je najveci folirant i glumac u sportu Neymar varaju se, evo jos vecega...

Mogao je pustiti Russella da odvozi jos jednu utrku na zadovoljstvo svih navijaca.

 A jok, da je bio na respiratoru Hamilton bi sjeo u svog Mercedesa, samo da se ne pokaže da Russell nije ništa lošiji od njega nego da je možda i bolji, a šta bi onda bilo...

12 godina
odjavljen
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Gnjavator kaže...
formula1live kaže...

Čestitke maxu ali kako je ova staze užasna. utrka dosadna od početka do kraja.

 ako te zanima samo pobjednik onda je zadnjih desetljeća više-manje svaka dosadnjikava, ali bilo je zbivanja na stazi... ali valjda ti je falilo Hamiltonovo "ove gume su mrtve" na pola trke i onda vozi do kraja i obara rekorde staze... jbg...

 Nisam navijač Hamiltona niti sam ikada bio. Oduvijek navijam za Ferrari, valjda još od prije nego si ti uopće znao da postoji F1. Još dok je Schumacher vozio za Benetton, ako znaš kada je to bilo.

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
formula1live kaže...
Gnjavator kaže...
formula1live kaže...

Čestitke maxu ali kako je ova staze užasna. utrka dosadna od početka do kraja.

 ako te zanima samo pobjednik onda je zadnjih desetljeća više-manje svaka dosadnjikava, ali bilo je zbivanja na stazi... ali valjda ti je falilo Hamiltonovo "ove gume su mrtve" na pola trke i onda vozi do kraja i obara rekorde staze... jbg...

 Nisam navijač Hamiltona niti sam ikada bio. Oduvijek navijam za Ferrari, valjda još od prije nego si ti uopće znao da postoji F1. Još dok je Schumacher vozio za Benetton, ako znaš kada je to bilo.

 Ja sam čito knjižice o Niki Laudi, a prve trke sam gledao uživo kada su se Senna i Prost klali u Mclarenu... ako znaš kada je to bilo :)

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Dosadniju utrku u životu nisam gledao, a osjetio sam da i komentatori ostaju bez riječi.

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Envy kaže...

Dosadniju utrku u životu nisam gledao, a osjetio sam da i komentatori ostaju bez riječi.

 Pa nisi ih onda baš puno gledao... U ovoj utrci je bar bilo neke akcije, a procesija sam se nagledao i u nekim drugim vremenima... Možda se nije borila bitka za prvo mjesto, ali dole je bilo ne baš previše, ali bilo je akcije.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice