Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.958
|
čitano: 3.236.155
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Russell pokazao - it's all about car. 

 

Sad će krenuti još veće osporavanje Hamiltona. :)

12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

dobre kvalifikacije. LeClerc napravio doslovno maksimum, niti oni sami nisu ovo očekivali. Russel jako dobro s obzirom da je prvi puta u ovome bolildu. Albon je ostao izgubljeni u prijevodu, stvarno slabo.

 

Ova konfiguracija staze za kvalifikacija mi nekako nije baš sijela. Ali možda bude pogodak za utrku pa će biti puno pretjecanja.

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
formula1live kaže...

dobre kvalifikacije. LeClerc napravio doslovno maksimum, niti oni sami nisu ovo očekivali. Russel jako dobro s obzirom da je prvi puta u ovome bolildu. Albon je ostao izgubljeni u prijevodu, stvarno slabo.

 

Ova konfiguracija staze za kvalifikacija mi nekako nije baš sijela. Ali možda bude pogodak za utrku pa će biti puno pretjecanja.

 Upravo suprotno, napokon zanimljivo a ne da prvog i drugog dijeli skoro sekunda.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
6 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
E sad.

Ili je Russell talent kojeg koči loš bolid Williamsa, ili je Mercedes toliko ispred svih da bi ga i baba s pijaca mogla držati u top 3?
7 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
robogo kaže...
E sad.

Ili je Russell talent kojeg koči loš bolid Williamsa, ili je Mercedes toliko ispred svih da bi ga i baba s pijaca mogla držati u top 3?

 I jedno i drugo. 

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Snoozly kaže...
robogo kaže...
E sad.

Ili je Russell talent kojeg koči loš bolid Williamsa, ili je Mercedes toliko ispred svih da bi ga i baba s pijaca mogla držati u top 3?

 I jedno i drugo. 

Uvjeren sam da će biti, tako bi bar trebalo sudeći po vremenima iz kvalifikacija zar ne, među osvajačima postolja, ali utrka je nešto sasvim drugo, pogotovu još sa ovako kratkim krugom?! 
Ako ne bude krša i loma u prvom krugu, još je uvijek puno toga mogućeg u cijeloj utrci, koja će imati jako jako puno krugova. 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Vandit kaže...

 

Btw, Mazepinu ovakve stvari neće prolaziti u F1: 

 

 učio je od boljih od sebe

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Jel zna netko di se mogu pogledati reprize F2 utrka?

16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Mađarski M4 Sport HD prije prijenosa F1 ti pušta snimke F2, koje i prenosi uživo. Mogu ga pratiti svi preko DVB-T koji su dovoljno blizu granice.

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Jel Mick osvojio prvenstvo?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...

Jel Mick osvojio prvenstvo?

Mick je osvojio prvenstvo.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
3 godine
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Malo o Mečki

Pararera
6 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Bottas legendo. 

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Vestappen je mogao izbjeći ovo da nije na trenutak dao gas dok je obilazio okrenuti racing point...valjda nije očekivao pijesak?

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ovaj SC predugo traje..

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
6 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Trade

 

Bottas >>> Williams

Russell >>> Mercedes

 

Da bar sezona 2021. bude zanimljiva.

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Jedini zakljucak koji sam izvukao iz ovih prvih 10ak krugova je da je Bottas prevarant, a da je Mercedes glupavo brz boild. Ako on moze biti drugi u ovom autu u prvenstvu, vecina ostalih vozaca bi se borila za prvo mjesto sa Lewisom.  

Russel vozi auto 3 dana i vec bjezi 2 sec.  

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Mislim da se navijači ferrarija i maxa trebaju poklopiti ušima, sramota kakvi mulci, mislio sam da sad napokon imaju šanse, kad ono ...

6 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
KingNothing kaže...

Jedini zakljucak koji sam izvukao iz ovih prvih 10ak krugova je da je Bottas prevarant, a da je Mercedes glupavo brz boild. Ako on moze biti drugi u ovom autu u prvenstvu, vecina ostalih vozaca bi se borila za prvo mjesto sa Lewisom.  

Russel vozi auto 3 dana i vec bjezi 2 sec.  

Ja cekam izjavu Hamiltona kak je Russell mozda najveci talent ikada,mora covjek sad nekak opravdat rookie-a u vlastitom bolidu s tom dominacijom

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Nemoš a da ne navijaš za Pereza. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
PCNjubara kaže...

Ja cekam izjavu Hamiltona kak je Russell mozda najveci talent ikada,mora covjek sad nekak opravdat rookie-a u vlastitom bolidu s tom dominacijom

 Nema se šta pravdati, tko je kriv onim mulcima što ne znaju voziti, i onda su oni materijal za prvaka, prva prilika da se pokažu, zaseru 

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
loky4i4 kaže...

Mislim da se navijači ferrarija i maxa trebaju poklopiti ušima, sramota kakvi mulci, mislio sam da sad napokon imaju šanse, kad ono ...

 Max je pametno postupio sto se maknuo od Pereza i Bottasa, ali Leclerc je usao u prostor koji nikad nije ni bio za uci, njegova greska. Max je zeznuo taj luk, ali iskreno u tom djelicu sekunde, odlicna reakcija da nije bilo pjeska.

Di2 & EPS FTW!
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
ivanoile kaže...

 Max je pametno postupio sto se maknuo od Pereza i Bottasa, ali Leclerc je usao u prostor koji nikad nije ni bio za uci, njegova greska. Max je zeznuo taj luk, ali iskreno u tom djelicu sekunde, odlicna reakcija da nije bilo pjeska.

 slažem se ali nemoguće da nije znao kak se tu nalazi pijesak, pa znaju napamet stazu u detalj, barem bi trebali

6 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
ivanoile kaže...
loky4i4 kaže...

Mislim da se navijači ferrarija i maxa trebaju poklopiti ušima, sramota kakvi mulci, mislio sam da sad napokon imaju šanse, kad ono ...

 Max je pametno postupio sto se maknuo od Pereza i Bottasa, ali Leclerc je usao u prostor koji nikad nije ni bio za uci, njegova greska. Max je zeznuo taj luk, ali iskreno u tom djelicu sekunde, odlicna reakcija da nije bilo pjeska.

 Tak je uletio proslu utrku Vettelu koji je popustio i vjerujem da mu je objasnio par stvari al ocito uzalud...

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
loky4i4 kaže...
ivanoile kaže...

 Max je pametno postupio sto se maknuo od Pereza i Bottasa, ali Leclerc je usao u prostor koji nikad nije ni bio za uci, njegova greska. Max je zeznuo taj luk, ali iskreno u tom djelicu sekunde, odlicna reakcija da nije bilo pjeska.

 slažem se ali nemoguće da nije znao kak se tu nalazi pijesak, pa znaju napamet stazu u detalj, barem bi trebali

 A cuj, velika brzina, puno bolida, to je ona odluka u milisekundi, cak i da je bio svjestan, mozda je ocekivao da ce uspjet izbjeci zid ili nesto.

 

Meni je drago sto je Max ovdje postupio zrelo, vjerujem da bi prije 2-3 godine uletio izmedu ove dvojice i napravio show, ali sad je stvarno pametno odigrao sa tim povlacenjem.

Di2 & EPS FTW!
6 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Leclercova pogreška u svakom slučaju. Nije mu prvi put da krivo procijeni. To je sada već zabrinjavajuće. Verstapen vjerojatno nije očekivao pjesak na tom djelu. 

 

Eventualna Russellova pobjeda je najgore što se može dogoditi Bottasu i Hamiltonu. 

6 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ferrari 🤡🤡🤡

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
PCNjubara kaže...

Ferrari 🤡🤡🤡

 A Mercedes tek... 

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ovo je bilo tragicno lose od Mercedesovih mehanicara

12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ne možeš vjerovati da tako zeznu Russela. Ali ipak je pokazao da je bottas treće razredni vozač

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice