Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.955
|
čitano: 3.233.275
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
moderator
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

Kazu da F1 ima najbolji zvuk na izlasku iz tunela u Monacu pri 270 km/h...

Bas bih se volio uvjeriti jel to istina :)))

Nudim profesionalne usluge: Pucanje u zrak na vjencanjima, povracanje na koncertima, opijanje na proslavama, parazitsko izlezavanje... Kontaktirajte me za kvalitetnu uslugu.
16 godina
neaktivan
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

Za koji Tim navijate?

Ja sam osobno "fan" BMW Sauber F1 Team.

16 godina
offline
RE: Formula 1, ona prava, ne igra:)
DrNasty kaže...

Kazu da F1 ima najbolji zvuk na izlasku iz tunela u Monacu pri 270 km/h...

Bas bih se volio uvjeriti jel to istina :)))

Pa ima, slušal sam prek slušalica jednom, tj. prošle godine.
Onaj "proboj" kad izađu van iz tunela je fantastičan, prejak...
Da ne govorim o utjecajima svjetla, sunca na izlasku.
Istina je...
Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
neaktivan
offline
RE: Formula 1, ona prava, ne igra:)
Sonny kaže...

Za koji Tim navijate?

Ja sam osobno "fan" BMW Sauber F1 Team.

 McLaren-Mercedes
16 godina
neaktivan
offline
RE: Formula 1, ona prava, ne igra:)

Za Ferrari, naravno.
A od dvojice trenutnih vozača Scuderije, nekako mi je Felipe puno draži i nadam se da će osvojit prvenstvo.

16 godina
moderator
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

Volim Ferrari, ali bilo bi mi drago da Hamilton osvoji ove godine prvenstvo, jer stvarno ima talenta. Radi glupe greske nekad jer je neiskusan (udario je Raikonena na izlasku iz boksa LOL), ali neke je staze vozio prvi put i pobijedio.

Prosle godine sam zelio da Raikonen osvoji prvenstvo, ali kad sam vidio Hamiltona kako se ubedirao, bilo mi ga zao :), mislim da je zasluzio naslov i prosle godine, pokazao je onom Spanjolcu da se nema pravo qurciti.

Nudim profesionalne usluge: Pucanje u zrak na vjencanjima, povracanje na koncertima, opijanje na proslavama, parazitsko izlezavanje... Kontaktirajte me za kvalitetnu uslugu.
16 godina
offline
RE: Formula 1, ona prava, ne igra:)
Sonny kaže...

Za koji Tim navijate?

Ja sam osobno "fan" BMW Sauber F1 Team.

 neam baš omiljen tim.. više vozače gledam.
a simpatiziram ferrari, bmw, honda i toyota, eventualno williams.
mcl mi se gadi zbog dennis-a, reno zbog briatore-a..
16 godina
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

Ja sam oduvijek za BMW.

Pogotovo za vrijeme Montoye.

Naravno, najviše poštujem šumija, zaslužio je.

 

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
neaktivan
offline
RE: Formula 1, ona prava, ne igra:)
Armor kaže...

Ja sam oduvijek za BMW.

Pogotovo za vrijeme Montoye.

Naravno, najviše poštujem šumija, zaslužio je.

 

 To care!!!
Mislio sam da sam jedini koji navija za BMW, mislim da sada za njih ima nade, nakon predstavljana novog bolida, Kubica u njemu i među prvima su.
Svakako respect prema Šumiju, definitivno.
16 godina
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

Evo baš sam odgledal kvalifikacije na GP Njemačke.

Hamliton opet prvi starta.

 

Ali nije to tolko bitno već sam Hockenheim, ove su ga godine dodatno "zaštopali", ne znam kaj im je i  zbog čega to delaju.

Kad se sjetim Hockenheima 90-ih, kad se je išlo velikom i dugom ravnicom kroz onu šumu da bi nju potpuno izbacili, a sad su još smanjili mogućnosti prolaska.

 

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
neaktivan
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

Naviše volim ove genije koji seru kako je lagoano voziti F1. Ljudi Alonso(kojeg kao tip osobe ne volim) je pretekao Schumachera  pri vjerojatno 250+ knph.

https://www.youtube.com/watch?v=yLZLxT1ZEPA&feature=related

Onda ono po kiši... kada je onboard cam ništa se ne vidi skoro a vozaci su još 15ak cm niže...

Interesantno je bilo ove sezone par puta zbog kiše, bilo bi zgodno da padne i u spa. :)

16 godina
neaktivan
offline
RE: Formula 1, ona prava, ne igra:)
Armor kaže...

Evo baš sam odgledal kvalifikacije na GP Njemačke.

Hamliton opet prvi starta.

 

Ali nije to tolko bitno već sam Hockenheim, ove su ga godine dodatno "zaštopali", ne znam kaj im je i  zbog čega to delaju.

Kad se sjetim Hockenheima 90-ih, kad se je išlo velikom i dugom ravnicom kroz onu šumu da bi nju potpuno izbacili, a sad su još smanjili mogućnosti prolaska.

 

 Kako misliš: "ove su ga godine dodatno "zaštopali" "? Zar sam nešto propustio?
16 godina
neaktivan
offline
RE: Formula 1, ona prava, ne igra:)
Zoidberg kaže...

Naviše volim ove genije koji seru kako je lagoano voziti F1. Ljudi Alonso(kojeg kao tip osobe ne volim) je pretekao Schumachera  pri vjerojatno 250+ knph.

https://www.youtube.com/watch?v=yLZLxT1ZEPA&feature=related

Onda ono po kiši... kada je onboard cam ništa se ne vidi skoro a vozaci su još 15ak cm niže...

Interesantno je bilo ove sezone par puta zbog kiše, bilo bi zgodno da padne i u spa. :)

 Da, bilo je to one sezone kad je Ferrari bio totalno u q... ponajviše zbog guma, inače brzina je bila 320kmh+. I?
Inače odlična utrka, Kimijeva najbolja dosad. Zapravo, to mi i jest najveći plus vezan uz Kimijev dolazak u Ferrari, naime da ekipa za koju navijam ima vozača koji je dobio Suzuku 2005, zakon!
16 godina
moderator
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

Evo dvije brzopotezne slike koje sam slikao (proslogodisnji bolid):

Nudim profesionalne usluge: Pucanje u zrak na vjencanjima, povracanje na koncertima, opijanje na proslavama, parazitsko izlezavanje... Kontaktirajte me za kvalitetnu uslugu.
16 godina
neaktivan
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

Evo tko misli da je Hockenheim spora staza: http://www.hockenheimring.com/Default.aspx?tabid=530

I nije tako skupo.

 

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Formula 1, ona prava, ne igra:)
nixass kaže...
MRK 22 kaže...

pratio sam formulu dok je hakkinen vozio, onda sam prestao je nisam volio "šumija". sad opet pratim kad je hamilton došao. ove godine idem u mađarsku na trku pa čemo vdjet kako je to.

 po meni, kad je šumi bio na vrhu, jedino mu je mika mogao skinuti skalp.. kao što je i učinio nemalo puta..
kasnije eventualno kimi ili alonso..
 Sa MRK-om se slazem, ali sa nixass-om bas i ne. Schumi je vise bio reklama za televiziju nego pravi vozac i sportas, radio je previse sranja koja su mogla neke ljude kostat zivota. Budi prvak ali imaj muda i reci da si pogrijesio. Gledao sam ja f1 od Andrettija, Laude, Hunta i Senne. Ovo je jedna od najuzbudljivijih sezona, samo da je jos vozaca poput Kimija, Lewisa i Kubice. Nadam se da ce Bruno Senna brzo u f1.
MY ROFLWC GOEZ FLUSH FLUSH FLUSH THE B***H 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Formula 1, ona prava, ne igra:)
GW freak kaže...
 Sa MRK-om se slazem, ali sa nixass-om bas i ne. Schumi je vise bio reklama za televiziju nego pravi vozac i sportas, radio je previse sranja koja su mogla neke ljude kostat zivota. Budi prvak ali imaj muda i reci da si pogrijesio. Gledao sam ja f1 od Andrettija, Laude, Hunta i Senne. Ovo je jedna od najuzbudljivijih sezona, samo da je jos vozaca poput Kimija, Lewisa i Kubice. Nadam se da ce Bruno Senna brzo u f1.
Nisi ovo loše napisao.
Ja bih samo među aktualne dodao i Alonsa (kojeg mnogi ne mogu smislit) samo što ima krš od bolida.
Od bivših svakako fali jedna sirovina kao Mansel, ali vanserijski trkač. Čovjek ima ako se ne varam preko 30
pobjeda i isto toliko pole position-a. I to u vrijeme jako velike konkurencije, a kada su sezone imale po 14 utrka. 
16 godina
neaktivan
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

F1 je meni genijalan sport, možda i najbolji, najuzbudljiviji baš zato što treba biti majstor da bi vozio formulu. Ipak bolidi jurcaju preko 300 km/h i teže manje od 700 kg. To lako može izmaknuti kontroli bez aerodinamičkih pomagala. Prije su bolidi bili teži i čvršći, nisu bili ni toliko brzi, zato im nisu ni trebala današnja pomagala. Dovoljno je mučenje vožnja bez traction controla i ABS-a, pogledajte samo što se Massi događalo u Silverstonu...

 

Tko god rekao ono da je F1 smeće je idiot. On vjerojatno ne zna da u današnji bolid ne stane dovoljno goriva da se završi utrka, a ne zna ni da bi bilo lakše voziti sa slick gumama jer bolje prianjaju (nemaju onih rezova). Ne zna ni da bi bez aerodinamičkih pomagala bilo gotovo nemoguće voziti današnju formulu. I vjerojatno bi trebao znati da se u MotoGP-u i Superbikeu vozi na MOTORIMA, a u formuli u BOLIDIMA, tako da je ta usporedba nebulozna... samo provokacija napaljenog dalmatinca...

 

Navijam za Ferrari otkad sam počeo gledati F1, Hamilton mi je nekako odbojan (čini mi se da je bahat i arogantan) - nemojte se uvrijediti Hamiltonovi fanovi, a eto najbolji su mi duo iz Ferrarija i duo iz BMW-a.

 

Schumacher mi je vjerojatno najbolji vozač u cijeloj F1, jedino što me smeta kod njega i što je definitivno ostavilo mrlju na njegovom imenu je podlost. Taj lik bi sve napravio samo da završi prvi. Sjetimo se 1994. - velikog skandala sa Schumacherom i Hillom u Australiji, zatim 1998. i skandala s boxevima, 2002. - kad je Barrichello propustio Schumachera, i na kraju 2006. kad je Schumacher omeo Alonsa u kvalifikacijama...

 

 

Rambo is watching you!
16 godina
offline
RE: Formula 1, ona prava, ne igra:)
GW freak kaže...
nixass kaže...
MRK 22 kaže...

pratio sam formulu dok je hakkinen vozio, onda sam prestao je nisam volio "šumija". sad opet pratim kad je hamilton došao. ove godine idem u mađarsku na trku pa čemo vdjet kako je to.

 po meni, kad je šumi bio na vrhu, jedino mu je mika mogao skinuti skalp.. kao što je i učinio nemalo puta..
kasnije eventualno kimi ili alonso..
 Sa MRK-om se slazem, ali sa nixass-om bas i ne. Schumi je vise bio reklama za televiziju nego pravi vozac i sportas, radio je previse sranja koja su mogla neke ljude kostat zivota. Budi prvak ali imaj muda i reci da si pogrijesio. Gledao sam ja f1 od Andrettija, Laude, Hunta i Senne. Ovo je jedna od najuzbudljivijih sezona, samo da je jos vozaca poput Kimija, Lewisa i Kubice. Nadam se da ce Bruno Senna brzo u f1.
 
ne ne. nisi me shvatio Smijeh
govorio sam za vozače koji su bili (ili još uvijek jesu) aktivni za vrijeme šumija i njegove vladavine.
dakako da kroz povijest ima više vozača koji bi ga itekako ugrozili ako ne i skinuli s trona. ali takve usporedbe nema smisla raditi, drukčija vremena..
16 godina
neaktivan
offline
RE: Formula 1, ona prava, ne igra:)
nixass kaže...
 
ne ne. nisi me shvatio Smijeh
govorio sam za vozače koji su bili (ili još uvijek jesu) aktivni za vrijeme šumija i njegove vladavine.
dakako da kroz povijest ima više vozača koji bi ga itekako ugrozili ako ne i skinuli s trona. ali takve usporedbe nema smisla raditi, drukčija vremena..

Pitanje dali bi ga ili ne bi skinuli s trona. Daj im danasnje bolide i mislim da bi bilo interesantno vidjeti tko je bolji. Ali ostaje cinjenica da jednog sportasa ne cine samo njegove pobjede, vec i fair-play, ponasanje na sportskom terenu na kojem se bori.

MY ROFLWC GOEZ FLUSH FLUSH FLUSH THE B***H 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

Ljudi, u kojem svijetu vi živite?
Kakav sport, kakav fair play? Pa profesionalno utrkivanje na najvišoj razini je od svega najmanje sport. F1 je sportsko natjecanje, s tim  da je naglasak na natjecanju, a ovo sport je tu više iz neke tradicije i nekih romantičnih vremena s početka stoljeća kad je motorsport u svom začetku stvarno bio sport...
A licemjeri kojima je Schumacher mrzak i nesportski a Senna im je bio svetac...no comment.
A još su mi mrži licemjeri vozači koji su u svoje vrijeme, od muke i zavisti stalno nešto prigovarali načinu vožnje nekih konkurenata, pritom radeći puno gore stvari (JP Montoya)...

Ljudi bi trebali bit svjesni da kad voziš non-stop na rubu i sasvim je normalno da tu i tamo malo preser..

16 godina
neaktivan
offline
RE: Formula 1, ona prava, ne igra:)
GW freak kaže...
nixass kaže...
MRK 22 kaže...

pratio sam formulu dok je hakkinen vozio, onda sam prestao je nisam volio "šumija". sad opet pratim kad je hamilton došao. ove godine idem u mađarsku na trku pa čemo vdjet kako je to.

 po meni, kad je šumi bio na vrhu, jedino mu je mika mogao skinuti skalp.. kao što je i učinio nemalo puta..
kasnije eventualno kimi ili alonso..
 Sa MRK-om se slazem, ali sa nixass-om bas i ne. Schumi je vise bio reklama za televiziju nego pravi vozac i sportas, radio je previse sranja koja su mogla neke ljude kostat zivota. Budi prvak ali imaj muda i reci da si pogrijesio. Gledao sam ja f1 od Andrettija, Laude, Hunta i Senne. Ovo je jedna od najuzbudljivijih sezona, samo da je jos vozaca poput Kimija, Lewisa i Kubice. Nadam se da ce Bruno Senna brzo u f1.
 Zanimljivo, ti koji spominješ reklame za televiziju, nadaš se Bruni Senni u F1...LOL
Dude, u r killing me...Smijeh
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.7.2008 11:34 (Schumix).
16 godina
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

Kroz monaco sam se vozio - sa osobnim autom pri brzini od 50km/h je tesko hvatat zavoje, možeš zi onda zamislit kak to izgleda sa 150-200km/h i kad ti je guzica 15 cm od asfalta!!

A za sve one koji govore da treba ukinut elektronićke kontrole proklizavanja na formulama - ajde probajte sjesti u auto od tone i pol sa 200-250 konja i sa zadnjim pogonom pa se dofurajte u zavoj i pritisnite gas! Ak ga uspijete zadrzat na cesti (bez elektronike) svaka vam čast!!

A sad si zamislite kako je to u autu od 600-700kg i sa 3 puta više konja (tocnije oko 900)

Prije formule nisu razvijale toliku snagu i imale su blokadu diferencijala. To današnje formule nemaju jer se tezi tome da bude što lakša!!

Tj. imaju to ali ne stvarno već se to simulira preko elektronike (Board Computera)

PC RULES!!!!
15 godina
neaktivan
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

Defintivno staza koju bi želio vidjeti iz bliza je Monza i to da na njoj pobjedi neki renault dok ja gledam xD

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
16 godina
neaktivan
offline
RE: Formula 1, ona prava, ne igra:)

Formula 1 je početkom '80-ih godina prošlog stoljeća prešla 700 KS, a kad su došli turbo motori znali su imati i preko 1300 KS.

Ne znam sad baš da li danas imaju toliko.

Na kraju baš i ne vidim neku promjenu od prethodne sezone kad su vozili sa TC-om.

Svi koji su vozili dobro tada - voze i sada.

 

 

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Formula 1, ona prava, ne igra:)
Level 1 kaže...

Formula 1 je početkom '80-ih godina prošlog stoljeća prešla 700 KS, a kad su došli turbo motori znali su imati i preko 1300 KS.

Ne znam sad baš da li danas imaju toliko.

Na kraju baš i ne vidim neku promjenu od prethodne sezone kad su vozili sa TC-om.

Svi koji su vozili dobro tada - voze i sada.

 

 

 

 Najjači u to vrijeme su bili (mislim) Hondni motori. Imali su po 1600KS na 2 litre obujma.
Danas - V10 motori su imali oko 920-950KS maksimum je navodno imao BMW- 980KS.  Danas V8 mogu imati oko 900KS, ali zbog restriktora i još nedovoljnog istraživanja jer je tek nedavno uveden imaju oko 800KS.

Kako voze s TC je relativno, sjećam se da je Schumacher imao 4 pobjede zaredom, a kada su na sredini sezone isključili TC nije nijedamput više pobijedio (te sezone). Ja osobno ne volim Schumachera, imao je dosta nepoštenih poteza i udaraca ispod pojasa, naravno nije bio jedini - Villeneuve je isto bio takav, a rivalstvo Senna - Prost je bilo epskih razmjera (doduše oni su bili samo jedan prema drugom takvi, možda Prost je znao ponekad i ove druge).
Meni su uivijek nekako prerasli srcu vozači iz skandinavskih zemalja. Najdraži mi je osobno bio Häkkinen, pa Räikkönen (više ne, ne podnosim Ferarri) a sada Hamilton.

I vozači su oni koji pobjeđuju bez elektronike i  svu bi je izbacio, ako se ko sjeća grupe B u reliju? Lancia Delta S je 1985 ubrzavala od 0-100 u 2,3 skundi na makadamu!!! Di je tada bila elektronika?
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.7.2008 12:35 (Paolo2612).
16 godina
moderator
offline
RE: Formula 1, ona prava, ne igra:)
Paolo2612 kaže...

 

 Najjači u to vrijeme su bili (mislim) Hondni motori. Imali su po 1600KS na 2 litre obujma.
Danas - V10 motori su imali oko 920-950KS maksimum je navodno imao BMW- 980KS.  Danas V8 mogu imati oko 900KS, ali zbog restriktora i još nedovoljnog istraživanja jer je tek nedavno uveden imaju oko 800KS.

I vozači su oni koji pobjeđuju bez elektronike i  svu bi je izbacio, ako se ko sjeća grupe B u reliju? Lancia Delta S je 1985 ubrzavala od 0-100 u 2,3 skundi na makadamu!!! Di je tada bila elektronika?
 Mislim da su za kvalifikacije motori razvijali oko 1500ks iz 1500ccm jer je tad to bio limit za turbo motore (bmw je isto bio tu negdje).
Limiter je na 19000rpm, a vrtili su se preko 20000 kad su ih uveli.

Elektronikom ce auto brze startati (renaultov launch control je bio najbolji) jer se nece dogoditi da vozac krene s pogresnih obrtaja pa proklize kotacima ili ostane na startu. Po meni bi izbacivanje elektronike dovelo ionako opasan sport na jos jednu opasniju razinu (primjer borbenih aviona gdje se elektronika brine za hrpu razlicitih sistema jer se desavalo da se piloti usljed prckanja po radaru sruse)
Nudim profesionalne usluge: Pucanje u zrak na vjencanjima, povracanje na koncertima, opijanje na proslavama, parazitsko izlezavanje... Kontaktirajte me za kvalitetnu uslugu.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Formula 1, ona prava, ne igra:)
DrNasty kaže...
 Mislim da su za kvalifikacije motori razvijali oko 1500ks iz 1500ccm jer je tad to bio limit za turbo motore (bmw je isto bio tu negdje).
Limiter je na 19000rpm, a vrtili su se preko 20000 kad su ih uveli.

Elektronikom ce auto brze startati (renaultov launch control je bio najbolji) jer se nece dogoditi da vozac krene s pogresnih obrtaja pa proklize kotacima ili ostane na startu. Po meni bi izbacivanje elektronike dovelo ionako opasan sport na jos jednu opasniju razinu (primjer borbenih aviona gdje se elektronika brine za hrpu razlicitih sistema jer se desavalo da se piloti usljed prckanja po radaru sruse)
 Pa neka bude opasan sport ako će to pridonit atraktivnosti, ipak su plaćeni da bi zabavljali ljude, a ne da bi njima bilo ugodno šta voze neki siguran bolid. Čini mi se da si ti poput Caseya Stonera(nije F1 al su isto trke) koji se ukenja čim ga je Rossi priša u Corkscrewu. Keže on Rossiu da su njegove priticanja bila preriskantna, a Rossi će njemu jel ovo dičja igra ili utrka.

BTW čestitam mom favoritu Hamiltonu(čovik je inače jedini reka da ga nije briga šta je ukinut TC iako je možda sigurnost manja) na izvrsnoj vožnji i više nego zasluženoj pobjedi.
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.7.2008 13:32 (Bara).
16 godina
moderator
offline
RE: Formula 1, ona prava, ne igra:)
Bara kaže...
 Pa neka bude opasan sport ako će to pridonit atraktivnosti, ipak su plaćeni da bi zabavljali ljude, a ne da bi njima bilo ugodno šta voze neki siguran bolid. Čini mi se da si ti poput Caseya Stonera(nije F1 al su isto trke) koji se ukenja čim ga je Rossi priša u Corkscrewu. Keže on Rossiu da su njegove priticanja bila preriskantna, a Rossi će njemu jel ovo dičja igra ili utrka.

BTW čestitam mom favoritu Hamiltonu(čovik je inače jedini reka da ga nije briga šta je ukinut TC iako je možda sigurnost manja) na izvrsnoj vožnji i više nego zasluženoj pobjedi.
 Bio bi vise opasniji nego atraktivniji. Bilo bi vise onih scenarija kao kad se Alessandro Zanardi (bivsi F1 pilot) izvrtio na stazi kao vodeci u utrci (mislim da je usljed asimetricnih setova guma ako se dobro sjecam, imam clanak u nekom od primjeraka Auto-kluba) i na njega naletio Tagliani pri 330 km/h i otkinuo mu obe noge.
.

Jednostavno, danasnji bolidi su par puta bolji od bilo kojeg covjeka koji je sjeo u njih, a voze se na limitu. Isto kao da kazes pilotu mlaznjaka (opet ja s avionima, sta cu :)) hajde napravi +11 G luping a zabranis mu G-suit :)
Nudim profesionalne usluge: Pucanje u zrak na vjencanjima, povracanje na koncertima, opijanje na proslavama, parazitsko izlezavanje... Kontaktirajte me za kvalitetnu uslugu.
16 godina
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

Evo ovo kaj govori DrNasty, bit svega u današnjosti je sigursnost vozača, pošto je brzina bolida itekako velika nema se tu šta prigovarati. Budite sigurni da današnjem boldu nebi puknul prvi kraj (u slučaju one nesreće), prije bi cijela formula odletjela u zrak ili napravila mnogostruki spin. Sjećam se izravnih izleta u željeznu ogradu koji su nam priredili Montoya i Ralf Schumacher, Ralf je gore prošel jer je moral jedno vrijeme nositi ovratnik. A lupil je izravno s prvim krajem pri 320kmh.

Sve otpalo, no nos ostao ko novi.

Ima itekako atraktivnosti u današnjoj F1, jeste gledali jučer Hockenheim?

Kolko može jedan safety car zagorčati život uvjerljivo prvom i najboljem vozaču, no on je to ipak sve nadoknadil i pokazal sve svoje kvalitete. Isto i Raikkonen u drugom djelu utrke.

Jedva čekam Monzu

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice