Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.962
|
čitano: 3.241.917
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
moderator
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

Predobra utrka. Zao mi je Raikkonena, ali volim sto je Hamilton pobijedio.

Nudim profesionalne usluge: Pucanje u zrak na vjencanjima, povracanje na koncertima, opijanje na proslavama, parazitsko izlezavanje... Kontaktirajte me za kvalitetnu uslugu.
16 godina
offline
RE: Formula 1, ona prava, ne igra:)

strašno.. kimi je trebo bit prvi :s

15 godina
neaktivan
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

Meni je isto žao kimia ali što se može

CPU:Athlon 64X2 6000+@3.12GHZ,MEM:2x 1GB PATRIOT@800MHZ ,VGA:Gecube x1950pro 621/1418,PSU:Fortron blue storm 2 atx2 500w,HDD:400GB WD SATA2,MBO:Asrock Alivedual-eSATA2,OS:Windows XP SP3
16 godina
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

Super trka!

 

Šteta kaj nije prije počela kiša, možda bi Alonso sve iznenadil jer je bil spreman na to.

 

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
neaktivan
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

Kimi preplaćeni idiMršti set još jedan put.

16 godina
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

Kimi me opet razočarao, jedva čekam dok Alonso dođe u Ferrari

...something diabolic
16 godina
neaktivan
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

Dobra trka, Kimi je defintivno previše riakirao

Intel Pentium 4 630 3 giga ati hd 2600 pro 512 mega de-de-er-a 2 2 giga de-de-er-a 400 ...
15 godina
protjeran
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

www.f1racing.com.hr - odlična stranica, svi ljubitelji F1 nek posjete

15 godina
neaktivan
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

Ljudi HAMILTON NIJE POBIJEDIO TRECI JE. Kaznjen je valjda zbog

http://www.f1racing.com.hr/index.php?subaction=showfull&id=1220803883&archive=&start_from=&ucat=2&

pogledajte.

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

 

AMD Phenom 9950 2,6(OC3,0) /Zalman 8700LED/), DFI LanParty DK790FX M2RS, 2X 2GB OCZ, Reaper 1066MHz, Club3D Radeon 4870, Hiper 730W.
16 godina
moderator
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

Evo bas sam to procito, bezveze, najbolje je vozio danas i sad ga kazne.

Nudim profesionalne usluge: Pucanje u zrak na vjencanjima, povracanje na koncertima, opijanje na proslavama, parazitsko izlezavanje... Kontaktirajte me za kvalitetnu uslugu.
16 godina
offline
RE: Formula 1, ona prava, ne igra:)
DrNasty kaže...

Evo bas sam to procito, bezveze, najbolje je vozio danas i sad ga kazne.

Nepošteno,
Pa pustil je Kimia a sve dalje je nebitno...
Mršti se
Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
neaktivan
offline
RE: Formula 1, ona prava, ne igra:)

nemogu vjerovat. ovo je stvarno totalno prejadno. pustio ga je ispred sebe i sad opet seru. nevjerujem

15 godina
neaktivan
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

Evo opet FIA štiti Ferrari.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Formula 1, ona prava, ne igra:)
ManchesterUTD kaže...

Ljudi HAMILTON NIJE POBIJEDIO TRECI JE. Kaznjen je valjda zbog

http://www.f1racing.com.hr/index.php?subaction=showfull&id=1220803883&archive=&start_from=&ucat=2&

pogledajte.

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

 

 je, kažnjen je
Rezultati nakon kazne:
1. Felipe Massa (BRA/Ferrari)1 h 22:59.394
2. Nick Heidfeld (NJEM/BMW-Sauber) +09.383 sekundi 3. Lewis Hamilton (GBR/McLaren-Mercedes) 10.539
4. Fernando Alonso (ŠPA/Renault) 14.939
5. Sebastian Vettel (NJEM/Toro Rosso-Ferrari) 29.037
6. Robert Kubica (POL/BMW-Sauber) 29.498
7. Sébastien Bourdais (FRA/Toro Rosso-Ferrari) 31.196
8. Timo Glock (NJEM/Toyota) 56.506
9. Mark Webber (AUS/Red Bull-Renault) 57.237
10. Heikki Kovalainen (FIN/McLaren-Mercedes) 1 krug 11. David Coulthard (VB/Red Bull-Renault) 1
12. Nico Rosberg (NJEM/Williams-Toyota) 1
13. Adrian Sutil (NJEM/Force India-Ferrari) 1
14. Kazuki Nakajima (JAP/Williams-Toyota) 1
15. Jenson Button (VB/Honda) 1
16. Jarno Trulli (ITA/Toyota) 1
17. Giancarlo Fisichella (ITA/Force India-Ferrari) 1
18. Kimi Räikkönen (FIN/Ferrari) + 2

Vozači:
1. Lewis Hamilton 76
2. Felipe Massa 74
3. Robert Kubica 58
4. Kimi Räikkönen 57
5. Nick Heidfeld 49
6. Heikki Kovalainen 43
7. Jarno Trulli 26
8. Fernando Alonso 23
9. Mark Webber 19
10. Timo Glock 15

Konstruktori:
1. Ferrari 131
2. McLaren 119
3. BMW 107
4. Toyota 41
5. Renault 36
6. Red Bull 25
7. Williams 17
8. Toro Rosso 17
9. Honda 14
Intel Pentium 4 630 3 giga ati hd 2600 pro 512 mega de-de-er-a 2 2 giga de-de-er-a 400 ...
16 godina
neaktivan
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

Jao koja dobra trka dns...

Sjebano je ovo sa Hamiltonom, jer Kimi ga je natjero da presijece zavoj, i onda ga je jos Hamilton pustio, al opet pravila su pravila....

 

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

Kažnjen je zbog toga jer ga nije dovoljno pustio, te ga je pretekao odmah na sljedećem zavoju. Odmah mi je to bilo sumnjivo budući da je pustio Kimija samo malčice i odmah ga napao. Dvojbena, ali ipak mislim da pravedna odluka.

...something diabolic
16 godina
neaktivan
offline
RE: Formula 1, ona prava, ne igra:)
Armor kaže...
DrNasty kaže...

Evo bas sam to procito, bezveze, najbolje je vozio danas i sad ga kazne.

Nepošteno,
Pa pustil je Kimia a sve dalje je nebitno...
Mršti se
 Da dobro vidiš i da pratiš F1 samo malo duže i kužiš utrkivanje, znao bi da nije "pustil" Kimija. Lewis je nepošteno iskoristio to što ga je Kimi primorao da skrati zavoj. Lijepo ga je sačekao i pustio ga da tek prođe malo ispred. Da je sačekao da krene u napad poslije prvog zavoja, sve bi bilo legalno. Nema teorije da bi ga pretekao na onako kratkom pravcu da su izašli iz zavoja normalno jedan iza drugog, pri čemu ne branim Kimija niti mislim da je on 100% čist u svemu tome. Navesti ću ti vrlo sličan primjer iz ne tako davne 2005, kad je Alonso u Suzuki pretekao, mislim Kliena, nakon što je promašio zadnju šikanu pa se našao ispred, da bi ga samo nakratko propustio, ostavši vrlo blizu, iskoristio je vrlo povoljan (ilegalno stečen) položaj u zavjetrini te ga lagano prešao na pravcu. Kasnije je pozvan da uspori i propusti navedenog vozača ili da se suoči s kaznom. Na žalost za Lewisa, nije bilo vremena tijekom današnje utrke da se tako nešto učini.
16 godina
offline
RE: Formula 1, ona prava, ne igra:)
Schumix kaže...
Armor kaže...
DrNasty kaže...

Evo bas sam to procito, bezveze, najbolje je vozio danas i sad ga kazne.

Nepošteno,
Pa pustil je Kimia a sve dalje je nebitno...
Mršti se
 Da dobro vidiš i da pratiš F1 samo malo duže i kužiš utrkivanje, znao bi da nije "pustil" Kimija. Lewis je nepošteno iskoristio to što ga je Kimi primorao da skrati zavoj. Lijepo ga je sačekao i pustio ga da tek prođe malo ispred. Da je sačekao da krene u napad poslije prvog zavoja, sve bi bilo legalno. Nema teorije da bi ga pretekao na onako kratkom pravcu da su izašli iz zavoja normalno jedan iza drugog, pri čemu ne branim Kimija niti mislim da je on 100% čist u svemu tome. Navesti ću ti vrlo sličan primjer iz ne tako davne 2005, kad je Alonso u Suzuki pretekao, mislim Kliena, nakon što je promašio zadnju šikanu pa se našao ispred, da bi ga samo nakratko propustio, ostavši vrlo blizu, iskoristio je vrlo povoljan (ilegalno stečen) položaj u zavjetrini te ga lagano prešao na pravcu. Kasnije je pozvan da uspori i propusti navedenog vozača ili da se suoči s kaznom. Na žalost za Lewisa, nije bilo vremena tijekom današnje utrke da se tako nešto učini.
 
tako je, upravo o tome se i radi. hamilton je imao totalno drukčiji moment izlaska iz zavoja te time imao povoljniju situaciju za ubrzanje.
bit će ovo prvenstvo zanimljivo do kraja itekako.. još malo nam dolazi noćna utrka.. neka tamo padne kiša, pa još k tome i magla i bit će veselja :))
16 godina
moderator
offline
RE: Formula 1, ona prava, ne igra:)

Ma ok je to, al stvarno je lewis stizao kimija i bio brzi u zadnjem dijelu utrke. Ovaj se slupao, ne bi imao koga ni propustiti Osmijeh.

Mah, suci su tu da procjene jel postovao pravila ili ne (ocito nije :)), samo meni je zao lika.

Nudim profesionalne usluge: Pucanje u zrak na vjencanjima, povracanje na koncertima, opijanje na proslavama, parazitsko izlezavanje... Kontaktirajte me za kvalitetnu uslugu.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Formula 1, ona prava, ne igra:)
DrNasty kaže...

Ma ok je to, al stvarno je lewis stizao kimija i bio brzi u zadnjem dijelu utrke. Ovaj se slupao, ne bi imao koga ni propustiti Osmijeh.

Mah, suci su tu da procjene jel postovao pravila ili ne (ocito nije :)), samo meni je zao lika.

 Ma slažem se s tobom, bio je brži, vjerovatno ga je mogao i čisto preteći nešto kasnije u istom krugu.
Ali, postoji i druga strana, preticanjem je indirektno utjecao na Kimijevo odustajenje krug prije kraja, jer možda ipak Kimi ne bi pretjerao i razbio se da je vodio utrku.Namigiva

Ma, vjerovatno bi ipak, Kimi je to, čovjek nije normalan...ali ga zato ljudi valjda vole.

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.9.2008 20:29 (Schumix).
16 godina
moderator
offline
RE: Formula 1, ona prava, ne igra:)

Da... Al mogli u barem popustiti i kazniti ga jednim mjestom unazad, a ne sa dva. Ipak je pretekao jednog vozaca :)))

Nudim profesionalne usluge: Pucanje u zrak na vjencanjima, povracanje na koncertima, opijanje na proslavama, parazitsko izlezavanje... Kontaktirajte me za kvalitetnu uslugu.
16 godina
neaktivan
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

Pa, u principu se slažem, ali nažalost F1 ima par dosta glupih pravila, a ovo strogo 25 sekundi je jedno od njih. A da je Heidfeld bio samo 1.157s kasnije na cilju, Lewis bi bio drugi, jako je blizu bilo.

16 godina
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

Ovo kažnjavanje Hamiltona baca moje najgore misli na F1!

Koji su kaznili njega ja bi njih sa doživotnom jer su retardi!

 

 

Hamliton je uredno pustil Kimia nakon nepropisnog preticanja i nakon toga ga UREDNO pretekao.

Kimi je jednostavno bil PUNO SPORIJI!

 

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
neaktivan
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

Danas je bila izvrsna utrka, pogotovo start. Valjda je 5-6 bolida izletilo u 1. zavoju. Još kiša na kraju... WOW!

 

Mislim da je Hamilton oštećen (iako sam navijao za Raikkonena), Hamilton je uvidio da je napravio pogrešku te je uredno propustio Raikkonena, a tukle od Raikkonena je zaj*bao stvar i poklonio Hamiltonu 1. mjesto (mislim na trenutak nakon što je Hamilton propustio Raikkonena).

 

No, s druge strane, na snimci se vidi da Hamilton nije morao kratiti stazu, Raikkonen mu je ostavio prostora da ide po pasici, možda bi zahvatio travu i izvrtio se i on je to vidio i zato je kratio stazu.

 

Massa je na kraju pobijedio, uz malo sreće, ali je danas odvozio solidnu utrku.

 

BTW čini mi se da Raikkonen nije u maloj krizi nego u VEEELIKOJ krizi. S ovakvom vožnjom nema nikakve šanse za osvajanje naslova, a mislim da će biti teško i ako će se popraviti.

Rambo is watching you!
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.9.2008 21:20 (i_rambo_plache).
15 godina
neaktivan
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

Ma nije KIMI u nikakvoj krizi nego je problem sto njega boli k za sve ovo.

AMD Phenom 9950 2,6(OC3,0) /Zalman 8700LED/), DFI LanParty DK790FX M2RS, 2X 2GB OCZ, Reaper 1066MHz, Club3D Radeon 4870, Hiper 730W.
16 godina
moderator
offline
RE: Formula 1, ona prava, ne igra:)

Pa kakav je to vozac onda? Ako mu se ne vozi, nek ide raditi ko konobar negdje...

 

Cudni su ti finci, fini ljudi, fino voze i onda im to sve fino dosadi i fino odu (kao hakinnen :)))

Nudim profesionalne usluge: Pucanje u zrak na vjencanjima, povracanje na koncertima, opijanje na proslavama, parazitsko izlezavanje... Kontaktirajte me za kvalitetnu uslugu.
15 godina
neaktivan
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

Pa daj mi reci bil ti riskirao svoj zivot bezveze, a najplaceniji si sportas na svijetu i imas para za bacanje. To je isto bilo sa RONALDINJEM i bice sa C RONALDOM.

AMD Phenom 9950 2,6(OC3,0) /Zalman 8700LED/), DFI LanParty DK790FX M2RS, 2X 2GB OCZ, Reaper 1066MHz, Club3D Radeon 4870, Hiper 730W.
16 godina
moderator
offline
RE: Formula 1, ona prava, ne igra:)

Ma ne ocekuje se od njega da preuzme veci rizik od ostalih. Ako drugi rizikuju da bi vozili 100% onda nek rizikuje i on. Ako ne, ima bezbroj dobrih vozaca u nize rankiranim natjecanjima koji ce preuzeti rizik kao vozac F1.

U tome je stvar, od svih se ocekuje da voze 100%, inace nemaju sta traziti. Ko moze i vise, taj je extra vozac.

Toliko od mene, to je samo moje misljenje.

Nudim profesionalne usluge: Pucanje u zrak na vjencanjima, povracanje na koncertima, opijanje na proslavama, parazitsko izlezavanje... Kontaktirajte me za kvalitetnu uslugu.
15 godina
neaktivan
offline
Formula 1, ona prava, ne igra:)

Molio bih ljubitelje Formule 1 da se pridruže izvrsnom forumu Velika nagrada na linku :http://www.velika-nagrada.hr/

Svi smo mi dr.Šimić!!!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Formula 1, ona prava, ne igra:)
Armor kaže...

Ovo kažnjavanje Hamiltona baca moje najgore misli na F1!

Koji su kaznili njega ja bi njih sa doživotnom jer su retardi!

 

 

Hamliton je uredno pustil Kimia nakon nepropisnog preticanja i nakon toga ga UREDNO pretekao.

Kimi je jednostavno bil PUNO SPORIJI!

 

 LOL
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice