Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 28.955
|
čitano: 3.234.650
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Envy kaže...
Valentin17 kaže...
Envy kaže...

Iako je ostalo još samo dvije utrke - poželi te mi dobrodošlicu.  

Jedva čekam Bahrein ovaj vikend.

I ja isto.. biti će utrka snage.. što nemam blage veze kako će uticati na gume. Još ako bude zahladnilo.. ohoooo.

Definitivno bi volio da sezona ide i ranije pa nek bude godišnji odmor od mjesec lupam, pa onda sve do nove godine.. ako treba i novogodišnja 31. decembra. Prije je bilo noćna mora. Utrka pa 2 sedmiče čekanja.

Ali u svakom slučaju biti će zanimljivo.  

 Ferrari, Haas, Williams zaostaju koliko 3, 4 kruga?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
x18x05x kaže...
* * *

 Ferrari, Haas, Williams zaostaju koliko 3, 4 kruga?

Tu negdje. Više pe-šes krugova. Od Williamsa je samo jedan dio W slova ostalo, mislim da je ovaj: \ tako da je to prodato i biznis stavljen u bravu a ime je netko zadržao. Predpostavljam da si u tome upućen.

Kao veliki ljubitelj Scuderie (veći nego svoje matere) veći mi je gušt sada gledati kako se muče da osvoje 1 pojen nego prije dok su osvajali 1. mjesto i to mislim ozbiljno.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2020 12:15 (Envy).
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Vandit kaže...

OK, istina. 

 

Trenutni poredak: 

 

Mazepin - 162 boda

Schwartzman- 159

 

Znači tri boda razlike, a ti to predstavljaš kao neki bitni argument u usporedbi ova dva vozača. Schwartzman je osvojio F3 i: "Shwartzman is the first rookie to win a feature race since Russel, Norris and Leclerc." Po objektivnim kriterijima on više zaslužuje F1 mjesto od bogatog Rusa. 

 

 

Moj argument je bio da Schwartzman nije puno bolji vozac. Takdoer ne moze biti objektivno bolji kad ima objektivno manje bodova u objektivno istom autu. Moze biti samo subjektivno za nijansu bolji/losiji. Zivcira me to izdrkavanje fanova F1 di je vozac sa puno novaca uvijek nezaluszeno u nekoj ekipi i da je neki drugi vozac uvijek bolji. Vidim da jos uvijek masa ljudi ne voli Strolla, kao da je on kriv sto mu tata ima milijarde dolara.

 

 

A to sto je pobjedio utrku u F3 ne znaci nista. I Bojan Krkić je potukao nekoliko Messijevih rekorda prije 20. godine pa pogledaj di je sad.

6 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
KingNothing kaže...

Moj argument je bio da Schwartzman nije puno bolji vozac. Takdoer ne moze biti objektivno bolji kad ima objektivno manje bodova u objektivno istom autu. Moze biti samo subjektivno za nijansu bolji/losiji. Zivcira me to izdrkavanje fanova F1 di je vozac sa puno novaca uvijek nezaluszeno u nekoj ekipi i da je neki drugi vozac uvijek bolji. Vidim da jos uvijek masa ljudi ne voli Strolla, kao da je on kriv sto mu tata ima milijarde dolara.

 

 

A to sto je pobjedio utrku u F3 ne znaci nista. I Bojan Krkić je potukao nekoliko Messijevih rekorda prije 20. godine pa pogledaj di je sad.

 

Dovoljno je bolji da više zaslužuje mjesto u F1 od Mazepina. Tkogod gleda F2 i ne vidi kvalitetu Schwartzmana trebao bi promijeniti sport. I velika većina njih će potvrditi moje da je Schwartzman kvalitetniji vozač od Mazepina. 

 

Nije uvijek nezasluženo u momčadi, ali je u 80% slučajeva. Perez - Stroll. Perez sa jednom rukom i jednom nogom vozi bolje od Strolla. Znamo tko je ostao bez mjesta. Latifi isto ostaje u F1 zbog starog. F1 je takva bila i takva će uvijek biti, no to ne znači da ljudi ne smiju kritizirati vozače koji su zbog tatinih novaca u F1. 

 

Btw, Schwartzman je osvojio F3. 

 

Al' dobro, vidjet ćemo malog rusa. Ja sam uvjeren da će se boriti s Latifijem za 19. mjesto. 

8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Vasi argumenti su potpaljeni egoizmom i potrebom za svadanjem, bilo bi dobro da ih prebacite u PM... :D
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

da li morning stream pusta uzivo trke formule 2?

ako da, ima li tko slucajno invite da podijeli, volio bi stvarno popratiti uzivo dvoboj

 

ako isto tko zna pouzdane streamove u koliko toliko hd kvaliteti, nebitno cak, samo da nije zrnato, a da nije morning stream i da ne treba rijesavati neznam kakve ankete i kupovati persil prasak za dobiti link :D

16 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Morningstream daje Ace streamove na kojima se prikazuje Sky Sports F1 dakle "pušta" ovo (na sva vremena dodati 1h):


When's the Sakhir GP on Sky Sports F1 this weekend?

Friday, December 4
12pm: F2 Practice LIVE!
1pm: Welcome to the Weekend LIVE!
1.30pm: Sakhir GP Practice One LIVE!
3.40pm: F2 Qualifying LIVE!
5.15pm: Sakhir GP Practice Two build-up LIVE!
5.30pm: Sakhir GP Practice Two LIVE!

 

Saturday, December 5
12pm: F2 Race One LIVE!
1.45pm: Sakhir GP Practice Three build-up LIVE!
2pm: Sakhir GP Practice Three LIVE!
4pm: Sakhir GP Qualifying build-up LIVE!
5pm: Sakhir GP Qualifying LIVE!

 

Sunday, December 6
12.50pm: F2 Race Two LIVE!
3.30pm: Grand Prix Sunday LIVE!
5.10pm: THE SAKHIR GRAND PRIX LIVE!
7pm: Chequered Flag LIVE!
8pm: The Notebook LIVE!
9pm: Sakhir GP highlights
12.35am (Monday): Sakhir GP race replay

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

gdje nac tocne linkove za ace stream? bio sam nabrzaka prosli vikend trazio, nisam nasao vise na redditu friske linkove? ili samo stvarno prebrzo sve to trazio...

mislim da je jednostavnije ako netko ima invite za podijeliti, a ako ne, onda cu probat nac friske linkove...nekad davno sam pratio preko acestreama, dok nisam uzeo f1tv prosle godine, a ove godine nisam htio placati punu cijenu, prevelika je bila...pa i sezona nije na kraju bila god dana, nego pol god...

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Na kojem prenosu se gleda F1/F2/F3 u Hrvatskoj?

8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ja gledam na ArenaSport 2. Ima 6 reklama od nekih 30tak sekundi tijekom cijele utrke. Imas kvale i utrku, treninge nazalost ne prenose. Lp
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

arena 2 prenosi samo f1

evo nasao acestream link za skyf1 i pogledao malo kraj treninga f2

 

mick 7. ilott 18., 0.241s izmedu njih, prvih 20 unutar 1s, krug 1:03

po meni bi f1 mogla bez beda biti 10s brza...dakle 53...ne 55 kako su predvidjeli

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.12.2020 13:59 (RuskeGTT).
16 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Grosjeanovo svjedočanstvo o nesreći... što sve čovjek proživi u 27 sekundi i što mu prođe kroz glavu, nevjerojatno.

 

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Đ

O
R
Đ
!!!!!!!!!!!!!!!!!!

15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
deepshitcro kaže...
Ja gledam na ArenaSport 2. Ima 6 reklama od nekih 30tak sekundi tijekom cijele utrke. Imas kvale i utrku, treninge nazalost ne prenose. Lp

Čuj ima reklama tokom utrke?!?! Koliko znam FIA kao i FIFA i UEFA ne daju reklame TV sponzorima kada utrka (utakmica) počne.

Ja geldam na SportKlubu, prije su na 4 kanala prenosili različite feedove, pa si mogao gledati što ti je redatlj ponudi (ono klasično) ili iz nečijeg bolida ili iz druga dva, ove godine ide samo na jednom kanali ali zato prenose sve.. baš sve i treninge i kvalifikacije i utrke.. i to ne samo F1 i F2 i F2 nego i MotoGP, Moto 2, Moto 3, Nascar, SBK.. točkova kao u priči.



Inače nisam nacionalno opterećen pa mi je baš Cool kada je kolegu iz SK zamjenio kolega koji priča Hrvatski (a ne Srpski) pa još nekako više u srcu mi drago kada za prave ljubitelje sporta politička i jezična barijera ne prestavlja problem.

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.12.2020 16:28 (Envy).
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...

Đ

O
R
Đ
!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 Kazu nije do bolida...

13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Pazi se sad, izaci ce ovi Hamiltonovi fanovi opet ovdje borit se sa "argumentima", iako je rookie sjeo u njegov bolid i bio na stazi bolji od svih vozaca na prvom treningu. Doslovce nije se ni trebao priviknut na bolid koliko je on bolji od konkurencije.

Di2 & EPS FTW!
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
AFARON kaže...
Vandit kaže...

Sad kad Russel bude brži od Bottasa. 

 

Nema šanse, nije navikao na bolid, a i nije Bottas baš toliko spor kakvim ga mnogi smatraju.. Anyway biti će zanimljivo za gledati :)

 

Sada moram pojesti svoje riječi, izgleda da ipak ima šanse

12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Pa ako će Russel bit prvi i pobjedi to će samo dodatno pokazati koliko je Bottas slab vozač. Nije isto pobjeđivati kada ti je vozač u istome rangu kao ti ili kada ti ne može ništa.

6 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
formula1live kaže...

Pa ako će Russel bit prvi i pobjedi to će samo dodatno pokazati koliko je Bottas slab vozač. Nije isto pobjeđivati kada ti je vozač u istome rangu kao ti ili kada ti ne može ništa.

 Ja bi prije rekao da je Bottas odlican vozac ali je psihicki preslab.

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Krivina 8 radi probleme svima.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ovime je samo dokazano da je hamilton prosjecan vozac koji ima nazalost bolid 5 koplja iznad svih. Covjek bez prilagodbe, sa modifikacijama koje mu ne idu na ruku (tenisice itd) i bez ijednog km u takvom bolidu, pisa po bottasu i ispred svih je. Da se razumjemo, jako mi drago za njega, al ovime se jako umanjuju zadnjih par godina hamiltonove dominacije. Po meni trebali su u mercedesu dat panju vandoornu da vozi, da sjebe i da hamiltonova reputacija ostane netaknuta. Ali eto, ocito imaju druge planove za 2022 isto tako zele se rijesiti bottasa i pokopati ga jos vise, kao sta rade zadnjih par sezona

 

Molio bi novaka i ove panjeve da danas ne izgovaraju aitken, nego EIKEN, inace cu prebaciti na stream. Hvala

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

zadnjih 20 krugova formule 2 bolji nego zadnjih 5 sezona formule 1

mislim da sam dozivio orgazam

6 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...

zadnjih 20 krugova formule 2 bolji nego zadnjih 5 sezona formule 1

mislim da sam dozivio orgazam

 F2 je cisti uzitak za gledat...

 

p.s. Mazepin max antipatican,svi daju mjesta samo on ne.Preagresivan u obrani...

10 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

mazepin je prljavo smeće

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

stvarno sta je radio...ali mislim da ce se morat mrvicu smiriti u f1 ili ce dobivat bodove (u f2 ih bas ne dijele?) ili cak pedalu ako ne smiri strasti, pogotovo sta ce imat schumija kao kolegu, pa ce se htjet dokazat

6 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...

stvarno sta je radio...ali mislim da ce se morat mrvicu smiriti u f1 ili ce dobivat bodove (u f2 ih bas ne dijele?) ili cak pedalu ako ne smiri strasti, pogotovo sta ce imat schumija kao kolegu, pa ce se htjet dokazat

 Tesko bu dobio pedalu,nemoj se cudit ak Mazepin stariji kupi Haas F1.

13 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

tocno...zaboravio sam da je money-powered :D

 

cisto za info kome prati: u 17h je wrc monza, pa onda su Q na areni 2...

6 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
AFARON kaže...

 

Sada moram pojesti svoje riječi, izgleda da ipak ima šanse

 Sad će kvalifikacije pa ćemo vidjeti na čemu je. Ali čak sam i ja iznenađen da je tako dobar. 

 

Btw, Mazepinu ovakve stvari neće prolaziti u F1: 

 

6 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Vandit kaže...
AFARON kaže...

 

Sada moram pojesti svoje riječi, izgleda da ipak ima šanse

 Sad će kvalifikacije pa ćemo vidjeti na čemu je. Ali čak sam i ja iznenađen da je tako dobar. 

 

Btw, Mazepinu ovakve stvari neće prolaziti u F1: 

 

 nebi smjelo ni u f2,opasno i bahato...Frajer valjda misli da je on jedini pametan a svi ostali glupi.Neznam jel tko jos cuo interview nakon utrke,mislim da je rekao za Tsunodu da je dobro vozio ali da je imao bolji auto. Taj bu ziher miljenik navijaca u F1.

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Vandit kaže...
AFARON kaže...

 

Sada moram pojesti svoje riječi, izgleda da ipak ima šanse

 Sad će kvalifikacije pa ćemo vidjeti na čemu je. Ali čak sam i ja iznenađen da je tako dobar. 

 

Btw, Mazepinu ovakve stvari neće prolaziti u F1: 

 

 Pa ovaj je gori od Verstappena.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice