Hrvatska nogometna reprezentacija izdvojena tema

poruka: 2.562
|
čitano: 391.574
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
protjeran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Protiv MPT je zakonski odbijena prekršajna prijava zbog govora mržnje, nacionalne netrpeljivosti stiha pjesme Čavoglave i time je sve rečeno.

 

Trebalo bi sad podnijeti prekršajnu prijavu zbog onih koji mu brane ili bi mu zabranili nastupe.

Zakon je zakon i treba ga poštovati.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
12 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Po Srpskim portalima citam i ne mogu da vjerujem koja to kolicina mrznje se sije sa njihove strane,ali ono,iskonska mrznja i zavist prema ono sto su Hrvati napravili!

To svo negodovanje u svezi Thompsona je ustvari pocelo od njih,potaknuto vladajucom politickom vecinom u Hrvatskoj,te njihovim satelitima.

Dokazi su brojni,a vide se u iskljucivanjem mikrofona na bini,seciranjem Dalicevoga govora,gospodin "sinkopa" i čaća na finalu...

Budite sigurni,da su vatreni na svome doceku slucajno nosili crne čarape,to bi se vec povezalo sa Ustastvom!

 

Sto se tice stadiona,trebalo bi izgraditi dva,jedan na Jadranu,drugi u Slavoniji,jer nogometni talenti ionako dolaze odatle

Ne vjeruj ženi koja laže!
6 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Louis Pluto kaže...
Paolo Maldini kaže...

 Grad Zagreb neka proda makisimirsko ruglo nekom da to sve sruši i tamo napravi neki centar, stanove ili šta već. S tim novcima + HNSov dio + Dinamov dio i nek izgrade stadion od 25-30K sa svim pratećim sadržajem. Dakle ne ništa megalomansko, obavezno bez atletske staze i naravno natkriven. Premala smo država da imamo stadion isključivo za reprezentaciju, to treba biti i Dinamov a možda i još kojeg stabilnog prvoligaša iz metropole.

 zašto bez atletske staze?

Jeftinije, i da se približe tribine terenu, radi ugođaja. Pogledaj kako izgledaju praktički svih većih klubova, Santiago Bernabeu, San Siro, Emirates, Old Traford, Camp Nou....

 

Nego kako to da su sada baklje prihvatljive? Pale ih igrači, pale ih po trgu, u busu, među ženama i djecom. Skoro su i zapalili onaj otok koji ima oblik srca - hoćemo imena 

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.7.2018 8:21 (Paolo Maldini).
7 godina
protjeran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Malo sam pogledao neke komentare na srpskim portalima vezano uz utakmicu i sve sto mogu reci je da ti ljudi zive u nekom paralelnom svemiru. Biti ce ovdije jos sranja s njima, to je lud narod, odvojen od stvarnosti skroz. Ljudi koji izaberu covijeka za premijera koji je naoruzan hodao po Hrvatskoj i BiH u ratu i govorio kako je to sve Srbija, Karlobag-Ogulin-Karlovac-Virovitica, da u ratu treba ubiti 100 muslimana za svakog srbina(nakon toga se desila Srebrenica)...

 

 

 

 

 

I njima smeta Thompson...

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
7 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Paolo Maldini kaže...

Jeftinije, i da se približe tribine terenu, radi ugođaja. Pogledaj kako izgledaju praktički svih većih klubova, Santiago Bernabeu, San Siro, Emirates, Old Traford, Camp Nou....

 

Nego kako to da su sada baklje prihvatljive? Pale ih igrači, pale ih po trgu, u busu, među ženama i djecom. Skoro su i zapalili onaj otok koji ima oblik srca - hoćemo imena 

 Znači atletičare ko jebe ili misliš da imamo para raditi još jedan stadion namjenjen atletičarima i nk lokomotivi...

ne previše srati, treba nam multifunkcionalan stadion a ne predrkavanja sa izvođenjem auta iz gledališta

ravna zemlja i šupalj mjesec
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.7.2018 10:29 (Louis Pluto).
15 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Louis Pluto kaže...
Paolo Maldini kaže...

Jeftinije, i da se približe tribine terenu, radi ugođaja. Pogledaj kako izgledaju praktički svih većih klubova, Santiago Bernabeu, San Siro, Emirates, Old Traford, Camp Nou....

 

Nego kako to da su sada baklje prihvatljive? Pale ih igrači, pale ih po trgu, u busu, među ženama i djecom. Skoro su i zapalili onaj otok koji ima oblik srca - hoćemo imena 

 Znači atletičare ko jebe ili misliš da imamo para raditi još jedan stadion namjenjen za atletičare i nk lokomotivu...

ne previše srati, treba nam multifunkcionalan stadion a ne predrkavanja sa izvođenjem auta iz gledališta

 Tako nekako. Ako ne naprave atletsku stazu stadio će biti prazan večinu vremena i bacit će lovu. U Milanu kad su planirali renoviranje San Sira su mislili čak smanjiti prvi par redova kako bi uveli tu stazu. Kako bi i kad nema utakmica bili nekih događaja tamo i kako bi se dodatno zaradilo.

16 godina
online
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Evil Access kaže...

Malo sam pogledao neke komentare na srpskim portalima vezano uz utakmicu i sve sto mogu reci je da ti ljudi zive u nekom paralelnom svemiru. Biti ce ovdije jos sranja s njima, to je lud narod, odvojen od stvarnosti skroz. Ljudi koji izaberu covijeka za premijera koji je naoruzan hodao po Hrvatskoj i BiH u ratu i govorio kako je to sve Srbija, Karlobag-Ogulin-Karlovac-Virovitica, da u ratu treba ubiti 100 muslimana za svakog srbina(nakon toga se desila Srebrenica)...

 

 

 

 

 

I njima smeta Thompson...

 Vidi, kad čitam komentare na internetu (ne samo vezano za srpsko-hrvatska pitanja, nego i za pitanja društva, porodice itd), i meni pripadne muka, ali kad pogledam ljude oko sebe, bude mi malo lakše. Prosek je negde između, pri čemu su oni najnenormalniji, rekao bih, najglasniji (a to izgleda podržavaju i portali, jer mi jako često razložan, argumentovan post ne prođe, a objavljuju se besmisleni svađalački i vređajući komentari za obe strane).

 

Od ta dva izuzetna gospodina koje si okačio, Šešelj trenutno ne bi prešao cenzus. Ovaj drugi malo više zabrinjava. On se, kao, jako promenio tokom 25 godina otkad je nastao taj snimak i upravo na tu foru je i prigrabio podršku velikog broja ljudi koji nikada nisu bili za radikale. Međutim, na primer, sad kad je bilo prvenstvo, napravio je veliku stvar od toga što nije navijao za Hrvatku, tako da je čak rekao da mu je u prenosu utakmice Rusija-Hrvatska na državnoj televiziji toliko smetalo "navijačko" komentarisanje da je morao da ugasi ton (pri tom je on jedina osoba za koju znam da se žalila na to, uključujući i one koji nisu navijali za vas), zatim kako su neki koji su navijali za Hrvatsku na toj utakmici to verovatno činili kako bi se dodvorili zapadu (?!), a već u sledećoj rečenici kako Englezi nisu svesni koliko će navijača imati u Srbiji na sledećoj utakmici. I tako je čovek koga ogroman deo naroda sluša (a pri tom ima armiju internet botova iza sebe), ukratko, objasnio da je nepatriotski da nam bude drago što su nam prve komšije uspešne u fudbalu. I iskreno i mene malo brine što je imao potrebu da to uradi.

 

No običan narod je većinom ipak solidno normalan. Rekao bih vam svima da dođete da se uverite, al' nisam baš siguran da imamo neku sjajnu turističku ponudu. :-/ Inače, offtopic, ali izgleda da mi je propao plan za more, Split je bio u planu, i moram priznati da mi je krivo, iako inicijalno nije bila moja ideja.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
11 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Znači prošao SP, euforija lagano isparava, pa se možemo vratiti svakodnevnom jelovniku; ustaše/partizani/srbi/bošnjaci/45-a/91-a/95-a... i prikladan GIF.

 

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
11 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija
7 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

 Nikola je zasluzio medalju, kvalifikacije i pripreme je odradio, cak je bio na klupi u toj nesretnoj tekmi u kojoj nije hito uci. Nije nikada dobro udarati covijeka dok je na zemlji. Ispalo je kako je ispalo, tako je to nekada u zivotu, na kraju krajeva on je u toj cijeloj prici najveci gubitnik.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Medalja se dobila za uspijeh na prvenstvu, ne za kvale i pripreme. On ničim nije pridonjeo na tom prvenstvu, štoviše narušio je mir sa svojom glupošću i igrali smo cijeli SP sa jednim igračem manje na raspolaganju, što je najgore na toj poziciji smo bili najtanji. Šta da se mandžo ozljedio? Praktički bi igrali bez špice kad se uzme u obzir da krama veći dio karije igra kao neka polušpica a ne najistureniji napadač.

6 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Ivan(4) kaže...

 

No običan narod je većinom ipak solidno normalan. Rekao bih vam svima da dođete da se uverite, al' nisam baš siguran da imamo neku sjajnu turističku ponudu. :-/ Inače, offtopic, ali izgleda da mi je propao plan za more, Split je bio u planu, i moram priznati da mi je krivo, iako inicijalno nije bila moja ideja.

 Čitao sam dosta tvojih postova i potpuno si u pravu da je dio običnog naroda normalan, no u Srbiji većinom nije.

Tu ti se radi o postocima i time se gleda na civilizacijski napredak neke zemlje.

One bljuvotine što je objavio Informer i Blic su ekstra čitane u Srbiji i to su dva najčitanija web portala.

 

Takve svinjarije u Hrvatskoj nećeš pročitati na tako čitanim portalima poput Informera i blica.

Dakle, možemo reći da je npr 30% ljudi u Srbiji normalno, dok je 70% nenormalno (ako ćemo već koristiti tu medicinsku terminologiju)

 

Mi smo ulaskom u EU nešto evoluirali pa je kod nas 70% normalnih a broj nenormalnih se drastično srozao.

 

Držim i vama fige da se postotak "normalnih" poveća.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
7 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
ibme74 kaže...

Medalja se dobila za uspijeh na prvenstvu, ne za kvale i pripreme. On ničim nije pridonjeo na tom prvenstvu, štoviše narušio je mir sa svojom glupošću i igrali smo cijeli SP sa jednim igračem manje na raspolaganju, što je najgore na toj poziciji smo bili najtanji. Šta da se mandžo ozljedio? Praktički bi igrali bez špice kad se uzme u obzir da krama veći dio karije igra kao neka polušpica a ne najistureniji napadač.

 Uspijeh na prvenstvu je rezultat priprema.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
11 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Znam, ali on nije ničim pridonio na prvenstvu. Nije tim igrao bolje na prvenstvu jer je on bio član pruiprema.

i kvalifikacije i pripreme su tu za glavnu stvar, SP na kojem on nije sudjelovao, na kojem je stvorio problem u ekipi i ostavio suigrače na cjedilu sa jednom napadačkom opcijom i oni su takvi došli do medalje - iste te medalje koju on uopće ne zaslužuje zbog svojih postupaka.

10 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Anđeo bez falinge kaže...
Ivan(4) kaže...

 

No običan narod je većinom ipak solidno normalan. Rekao bih vam svima da dođete da se uverite, al' nisam baš siguran da imamo neku sjajnu turističku ponudu. :-/ Inače, offtopic, ali izgleda da mi je propao plan za more, Split je bio u planu, i moram priznati da mi je krivo, iako inicijalno nije bila moja ideja.

 Čitao sam dosta tvojih postova i potpuno si u pravu da je dio običnog naroda normalan, no u Srbiji većinom nije.

Tu ti se radi o postocima i time se gleda na civilizacijski napredak neke zemlje.

One bljuvotine što je objavio Informer i Blic su ekstra čitane u Srbiji i to su dva najčitanija web portala.

 

Takve svinjarije u Hrvatskoj nećeš pročitati na tako čitanim portalima poput Informera i blica.

Dakle, možemo reći da je npr 30% ljudi u Srbiji normalno, dok je 70% nenormalno (ako ćemo već koristiti tu medicinsku terminologiju)

 

Mi smo ulaskom u EU nešto evoluirali pa je kod nas 70% normalnih a broj nenormalnih se drastično srozao.

 

Držim i vama fige da se postotak "normalnih" poveća.

 To vase donosenje zakljucaka preko medija jeli neki narod normalan ili nije je pogresan i nasi mediji masovno pljuju po Srbima isto kao sto njihovi pljuju po nama. Medije uopce ne biste trebali uzimati kao mjerilo jer ja svakog srbina kojeg sam upoznao bio je normalan. Ja ne kazem da su svi njihovi normalni nisu isto kao sto nisu ni nasi normalni vidio sam toliko glupih komentara nasih po raznim portalima i bude ti zao sto sa takvim ljudima dijelis drzavu ako zelite sudit jeli netko normalan ili nije onda upoznajte tu osobu i onda procijenite kakva je osoba a ne odmah on je srbin on je cetnik jer njegovi mediji pljuju po hrvatima. Vi ne kuzite da je ovima u vrhu cilj da se nasa dva naroda mrze a ne da se postuju i cijene zato se i siri mrznja.

10 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
ibme74 kaže...

Znam, ali on nije ničim pridonio na prvenstvu. Nije tim igrao bolje na prvenstvu jer je on bio član pruiprema.

i kvalifikacije i pripreme su tu za glavnu stvar, SP na kojem on nije sudjelovao, na kojem je stvorio problem u ekipi i ostavio suigrače na cjedilu sa jednom napadačkom opcijom i oni su takvi došli do medalje - iste te medalje koju on uopće ne zaslužuje zbog svojih postupaka.

 Ako su igraci i stozer odlucili mu dati medalju onda mi nemamo sto komentirati jeli to pravedno ili nije. Oni su je osvojili i oni imaju pravo odluciti hoce li mu je dati ili ne.

13 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Ne vjerujem da će ga pustiti, dobar ugovor će mu dati i ostaje. Osim ako hoće otići sad kad je ''na vrhu''... Ne bi bilo prvi put da se tako nešto dogodi ali ne vjerujem da će t napraviti. Za klubove ima vremena, uvijek će imati ponuda jer si ih je ovim uspjehom zakapario do kraja života.

 

Makar je Kalinić sudjelovao samo na pripremama nek su mu dali tu medalju ali bit će mu jako gorka ako ju uzme. Sigurno mu je bilo teško gledati naše kako se bore i probijaju do finala i još sva ona slavlja... Ma iskreno, ko ga jebe, kako si je skuhao tako je i pojeo.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Evil Access kaže...

 Nikola je zasluzio medalju, kvalifikacije i pripreme je odradio, cak je bio na klupi u toj nesretnoj tekmi u kojoj nije hito uci. Nije nikada dobro udarati covijeka dok je na zemlji. Ispalo je kako je ispalo, tako je to nekada u zivotu, na kraju krajeva on je u toj cijeloj prici najveci gubitnik.

 Sagledaj ovu problematiku malo šire. Igrači i stručni stožer su predložili da mu se da medalja, a na njemu je hoće li je uzeti ili neće. Tako će još jednom imati priliku da dokaže kakav je čovjek ili će biti po refrenu one stare pjesme "Ostani đubre do kraja".

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
14 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Ako je ovo istina, razumijem ga zašto je odbio igrati.

 

 

https://i.imgur.com/e0hDztE.png

 

c/p forum.hr:

 

Kaliniću je pred SP žena imala spontani, cijela familija je zbog toga u kurcu... Kalinić je rekao Daliću da ga ne vodi u Rusiju ako mu neće trebat i neće igrat, ovaj mu je objasnio da je potreban, da nas je odveo u Rusiju... to se tijekom priprema promijenilo, protiv Brazila je Kalinić vidio da nije dio plana igre, tad je odbio uć na kraju utakmice prvi put... onda mu se Dalić ispričao i protiv Senegala je igrao normalno... nakon šta je protiv Nigerije trebao uć u 85. Kalinić je pukao... tu večer i sutra su se dogovorili da je najbolje da ode doma i bude sa ženom. Primijetit ćete da i Dalić i igrači pričaju u dosta prijateljskim tonovima o Kaliniću, nije to bila nikakva veleizdaja nego tragedija jednog čovjeka i njegova nemogućnost nošenja s istom. Bilo bi lijepo kad bi javnost sjašila s leđa Kaliniću, nije da mu je lako i bez dežurnih humorista.

11 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

BTW jel zna netko kada izlazi nova FIFA Ranking ljestvica? Jel to početkom svakog mjeseca ili?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
ibme74 kaže...

BTW jel zna netko kada izlazi nova FIFA Ranking ljestvica? Jel to početkom svakog mjeseca ili?

The ranking system has been revamped on several occasions, generally responding to criticism that the preceding calculation method did not effectively reflect the relative strengths of the national teams. The latest calculation method will be used for the first time starting on 16 August 2018 and reflect matches held during the 2018 FIFA World Cup.

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
15 godina
online
Hrvatska nogometna reprezentacija

Biti ćemo opet najbolji moveri (3. put) 

14 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
superJozo kaže...

Kaliniću je pred SP žena imala spontani, cijela familija je zbog toga u kurcu...

 Neznam, nema mi logike da bi se tako nešto trebalo prešutiti. Da je tako moglo se onda reći da je otišao iz Rusije zbog "obiteljskih razloga" i nitko mu ne bi zamjerio.

13 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
dastefan kaže...
superJozo kaže...

Kaliniću je pred SP žena imala spontani, cijela familija je zbog toga u kurcu...

 Neznam, nema mi logike da bi se tako nešto trebalo prešutiti. Da je tako moglo se onda reći da je otišao iz Rusije zbog "obiteljskih razloga" i nitko mu ne bi zamjerio.

 I meni ta priča zvuči nategnuto. Čak i ako se dogodilo tako nešto, on je profesionalac i trebao je znati hoće li moći igrati sa takvim teretom u glavi. A ne pobjeći kad je shvatio da neće biti prvi izbor za napadača.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
plavi08 kaže...

Biti ćemo opet najbolji moveri (3. put) 

 Bojim se da nećemo previše daleko zbog "najnovijeg" sistema bodovanja. Mislim oko 15.tog mjesta! Grrr... Mafija sused Mafija

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
6 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
superJozo kaže...

rimijetit ćete da i Dalić i igrači pričaju u dosta prijateljskim tonovima o Kaliniću, nije to bila nikakva veleizdaja nego tragedija jednog čovjeka i njegova nemogućnost nošenja s istom. Bilo bi lijepo kad bi javnost sjašila s leđa Kaliniću, nije da mu je lako i bez dežurnih humorista.

 Kalinić je pravio slična sranja i u drugim svojim klubovima tako da taj tragični događaj nije uzrok njegova ponašanja.

 

On je pukao zbog Rebića jer je sebe vidio na toj poziciji.

"""di je mali bia cile kvalifikacije, ja san zaslužia biti prije njega, odnia i đava sve..."eto, to je istina o Kaliniću.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
13 godina
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Neznam bas jel bi povjerovo u tu pricu o Kalinicu , kolko znam Daliću je otac imao mozdani za vrijeme trajanja SP-a, Srni je za vrijeme EP preminuo otac, otisao na sprovod i vratio se igrat...

ak si profić, budi jebeni profić...

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.7.2018 14:14 (Spike1983).
12 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija
Rečeno je da na trgu nije bilo niti jednog WC-a a vidimo na jednoj priloženoj slici da je bilo.
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
6 godina
protjeran
offline
Hrvatska nogometna reprezentacija

Dakle sad kad se slegla prašina od SP trebalo bi podsjetiti da je HRT izgubio prava na prijenos reprezentacije koju ćemo od sada vjerojatno gledati na Novoj TV iako je prava kupio SportKlub. Zašto je tako:

https://www.index.hr/sport/clanak/evo-na-kojem-kanalu-cete-gledati-hrvatsku-reprezentaciju/2014574.aspx

 

9 godina
offline
Re: Hrvatska nogometna reprezentacija

Super, ono bi bila katastrofa da se mora plaćati

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice