HNK Hajduk Split izdvojena tema zaključana tema

poruka: 2.232
|
čitano: 538.060
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hajduk 2012/2013
JackD kaže...
Ocajna utakmica, i nepostojeci penal. Samo u HNL-u se sude penali metar van sesnaesterca. A i ovom sudcu treba oduzet zvizdaljku, svaki kontakt faul totalno je unakazijo igru.

 nažalost-protiv suđenja se nemože-al nije mi jedno jasno-

dinamu na svakoj prvenstvenoj utakmici dosude penal-5 utakmica-5penala...gledal tekmu i dinama i našega hajduka--ovo na samiru nije bil penal garant...

 

http://sportski.net.hr/nogomet/hnl/dinamo-s-31-svladao-lokomotivu

Bahrija
14 godina
neaktivan
offline
Hajduk 2012/2013

no coment-sami procjenite jel bil penal protiv rijeke!

Što ga više lome-to ga više volim!
14 godina
neaktivan
offline
Hajduk 2012/2013

ovo lopovluk sudaca protiv lokomotive!

Što ga više lome-to ga više volim!
13 godina
offline
Re: Hajduk 2012/2013
Tako svake godine kad hajduk se priblizi dinamu.
AMD u <3 Intel u C===3
15 godina
neaktivan
offline
Re: Hajduk 2012/2013
bahrija kaže...
JackD kaže...
Ocajna utakmica, i nepostojeci penal. Samo u HNL-u se sude penali metar van sesnaesterca. A i ovom sudcu treba oduzet zvizdaljku, svaki kontakt faul totalno je unakazijo igru.

 nažalost-protiv suđenja se nemože-al nije mi jedno jasno-

dinamu na svakoj prvenstvenoj utakmici dosude penal-5 utakmica-5penala...gledal tekmu i dinama i našega hajduka--ovo na samiru nije bil penal garant...

 

http://sportski.net.hr/nogomet/hnl/dinamo-s-31-svladao-lokomotivu

To ti je nova taktika guranja Samira u reprezentaciju, ako ovako nastavi imat ce vise postignutih golova nego Dudu pa ce ga Stimac i pozvat.

Bar znam sta da odigram na kladionici svaki vikend. Al dosta agregata.

 

Pogledaj di stoji pomocni, pa meni nije jasno da on nevidi da je ovo metar van sesnaesterca, gadljivo!

Penal Penal
Float like a butterfly, sting like a bee. His hands can't hit what his eyes can't see. Now you see me, now you don't. George thinks he will, but I know he won't.
14 godina
neaktivan
offline
Hajduk 2012/2013

sramota je da takvi suci uopče sude 1hnl..--pa boljih kvalitetnijih sudaca ima po županijskim ligama--kaj suci amateri...

ma lopina taj pomočni-još k tome čak je skoro i u liniji-al budala nije htela da vidi da van 16 prekršaj jbga...

Što ga više lome-to ga više volim!
13 godina
offline
Re: Hajduk 2012/2013

Ovakvi penali, i gol Lokomotive je čisto iživljavanje na Hajduku. Očito je da Hajduk ove godine se neće borit za titulu, pre mlada i neiskusna momčad da bi cijelu sozenu odigrali na vrhunskom nivou. Stvarno mi nije jasno zašto to rade, možda hoće sasjeć u korjenu napokon jedan dobar projekt u Hajduku, a to je stvaranje ove momčadi. Treba se ovo istrpit, i mladu momčad i mafiju iz HNS-a i titula će doći, nije bitno kad al doći će.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Hajduk 2012/2013
bradonja_85 kaže...

Ovakvi penali, i gol Lokomotive je čisto iživljavanje na Hajduku. Očito je da Hajduk ove godine se neće borit za titulu, pre mlada i neiskusna momčad da bi cijelu sozenu odigrali na vrhunskom nivou. Stvarno mi nije jasno zašto to rade, možda hoće sasjeć u korjenu napokon jedan dobar projekt u Hajduku, a to je stvaranje ove momčadi. Treba se ovo istrpit, i mladu momčad i mafiju iz HNS-a i titula će doći, nije bitno kad al doći će.

kad zdravkec ode....

12 godina
neaktivan
offline
Hajduk 2012/2013

bolje odmah srezat u korjenu da na kraju sezone nebi bili 1. ili bod-dva iza dinama...

15 godina
neaktivan
offline
Hajduk 2012/2013

Ma nema ovo veze s Dinamom, bar se nadam da nema, ovakav Hajduk nemoze osvojit prvenstvo i sigurno nije prijetnja Dinamu. Igra je totalno pala i to se vidi ova zadnja dva kola protiv Dinama 2 i Rijeke.

 

Jedino cemu se nadam je da ce se dobro odmorit i poslozit sad tijekom reprezentativne stanke. Nasa realnost je sredina tablice i treba pokusat dogurat u kupu do finala.

 

A ove konstantne greske sudaca su postale smijesne i to ne samo protiv Hajduka vec i drugih klubova (osim jednog naravno), a dobro je ministar Jovanovic zagazijo u mocvaru stvarno se vidi napredak sad kradu onako bezobrazno bez imalo stida.

Float like a butterfly, sting like a bee. His hands can't hit what his eyes can't see. Now you see me, now you don't. George thinks he will, but I know he won't.
14 godina
neaktivan
offline
Hajduk 2012/2013

zdravkecu jedan suzavac na tekmu protiv Lyona,,pa da vidiš...{#}..bbboysi u par navrata hteli prekinuti tekme u hnlu al nisu uspijeli--razmirice između njih i zdravkeca svakim danom su sve veće i veće--...

Što ga više lome-to ga više volim!
12 godina
protjeran
offline
Hajduk 2012/2013

Nešto mi se učinilo ili sam na RTL vijestima čuo da su glavni sudac i pomoćnik utakmice Rijeka-Hajduk protjerani u drugu ligu !?

 

EDIT;

 

O svemu je progovorio i novi povjerenik za suđenje Dušan Kukić. koji je otkrio kako sudac Križarić i njegovi pomoćnici sele u drugu ligu...

"U srijedu se sastaje Komisija, koja će razmatrati prvih sedam kola 1. HNL i na prijedlog povjerenika odlučiti o spuštanju sudaca na 2. HNL, što su sankcije predviđene našim normativnim aktima. To se odnosi na suce utakmice Rijeka – Hajduk, glavnog Križarića i pomoćnika Pejića, koji su evidentno pogriješili. Neće biti tolerancije prema nikome, bez obzira na ime i prezime. Gospoda koja su se ogriješila moraju snositi sankcije", rekao je za predsjednik Komisije za suce HNS-a Dušan Kukić.

"Prema pravilniku će suci koji su se ogriješili biti spušteni u Drugu ligu do daljnjega. Tek kad dostignu i ako dostignu formu mogu biti vraćeni na prvoligaške utakmice. Dakle, pitanje je hoće li se uopće ikada vratiti. Nikome nećemo tolerirati velike propuste. U slučaju na Kantridi mi je neshvatljivo da pomoćni na toj strani nije vidio gdje je prekršaj", dodao je u razgovoru za Dalmacijanews.

 

http://www.index.hr/black/clanak/pogledajte-kako-je-hajduk-pokraden-na-kantridi-sudac-krizaric-seli-u-drugu-ligu/634797.aspx

Pazite kada ce Kepler da ga nafuraju mali sirok i pljosnat..(c) Vlada011
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.9.2012 19:14 (Budokai).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hajduk 2012/2013
Budokai kaže...

Nešto mi se učinilo ili sam na RTL vijestima čuo da su glavni sudac i pomoćnik utakmice Rijeka-Hajduk protjerani u drugu ligu !?

ja sam vidio na indexu

15 godina
neaktivan
offline
Re: Hajduk 2012/2013
Budokai kaže...

Nešto mi se učinilo ili sam na RTL vijestima čuo da su glavni sudac i pomoćnik utakmice Rijeka-Hajduk protjerani u drugu ligu !?

Da glavni i linijski + onaj linijski u proslom kolu protiv Dinama 2.

 

I navodno ce HNS odsad ovakve sudije slat direktno u drugu ligu da se uce, samo mi nije jasno tko ce ostat na kraju jer su svi isti !?

Float like a butterfly, sting like a bee. His hands can't hit what his eyes can't see. Now you see me, now you don't. George thinks he will, but I know he won't.
13 godina
offline
Re: Hajduk 2012/2013

Opametit će se valjda drugi kad vide da zbog takvih greški idu u drugu ligu.

 

Koja ''slučajnost'', sudci s zadnja dva Hajdukova susreta idu u drugu ligu :)

12 godina
neaktivan
offline
14 godina
neaktivan
offline
Hajduk 2012/2013

eh sad bi bilo zanimljivo kad bi ti suci počeli govoriti-dal je bilo potplačivanja utakmica{#}..kao svijedok pokajnik {#}

Što ga više lome-to ga više volim!
13 godina
offline
Hajduk 2012/2013
Mislim da je Hajduk u ovoj situaciji došao samo kao "slučajni prolaznik" jer je previše sredstava uloženo u Rijeku da bi ostali bez rezultata i eventualno se borili za ostanak, mislim da bi se ovo dogdilo da je Rijeka igrala sa bilo kime, a eto Hajduk je naletio. Neznam, ovo je presmiješno, pomoćni sudac stoji u ravnini i ne vidi. A inače drugi razlog zašto bi se ovo događalo stvarno me vidim, ionako je činjenica da ovakav trenutni Hajduk još uvijek nemože konkurirati za naslov ove godine, tako da ne vidim razlog da se Hajduka zakida namjerno.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hajduk 2012/2013
GeneralPag1997 kaže...
Tako svake godine kad hajduk se priblizi dinamu.

Mislim da nisi u pravu , da je hajduk pravi kakav je njih ni to ne bih sprijecilo nego bi zabili Rijeci 2 gola i cao, al dobro jedina izlika im je sto su mlada momcad, ali to je nikakva izlika , ako se moze u milanu intera dobiti 2 0 ( premda je rezultat trebao biti drukciji u svakom slucaju ) onda se moze dobiti svakoga u HNL ligi , posebno ove malo slabije klubove , sada opcenito govorim o svim klubovima osim dinama , cim su oni ostali 1-1 protiv osijeka kuci ja sam znao da ce kiksati sljedecu sigurno.. 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Hajduk 2012/2013
HP4520s kaže...
GeneralPag1997 kaže...
Tako svake godine kad hajduk se priblizi dinamu.

Mislim da nisi u pravu , da je hajduk pravi kakav je njih ni to ne bih sprijecilo nego bi zabili Rijeci 2 gola i cao, al dobro jedina izlika im je sto su mlada momcad, ali to je nikakva izlika , ako se moze u milanu intera dobiti 2 0 ( premda je rezultat trebao biti drukciji u svakom slucaju ) onda se moze dobiti svakoga u HNL ligi , posebno ove malo slabije klubove , sada opcenito govorim o svim klubovima osim dinama , cim su oni ostali 1-1 protiv osijeka kuci ja sam znao da ce kiksati sljedecu sigurno.. 

 jel si gledal tekmu protiv osijeka-?prvo poluvrijeme i polovicu drugoga smo dominirali terenom,.osijek jedanput imal šansu i to kilavo zabio..jbga..

iskreno nemreš ni igrati s voljom kad te suci zakidaju naočigled!

Što ga više lome-to ga više volim!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hajduk 2012/2013
bahrija kaže...
HP4520s kaže...
GeneralPag1997 kaže...
Tako svake godine kad hajduk se priblizi dinamu.

Mislim da nisi u pravu , da je hajduk pravi kakav je njih ni to ne bih sprijecilo nego bi zabili Rijeci 2 gola i cao, al dobro jedina izlika im je sto su mlada momcad, ali to je nikakva izlika , ako se moze u milanu intera dobiti 2 0 ( premda je rezultat trebao biti drukciji u svakom slucaju ) onda se moze dobiti svakoga u HNL ligi , posebno ove malo slabije klubove , sada opcenito govorim o svim klubovima osim dinama , cim su oni ostali 1-1 protiv osijeka kuci ja sam znao da ce kiksati sljedecu sigurno.. 

 jel si gledal tekmu protiv osijeka-?prvo poluvrijeme i polovicu drugoga smo dominirali terenom,.osijek jedanput imal šansu i to kilavo zabio..jbga..

iskreno nemreš ni igrati s voljom kad te suci zakidaju naočigled!

Dominacija ? :D , Kakva , 1 0 su poveli i bilo je nekoliko prilika i to je to, previse kiksavaju oni kod kuce, to su dokazali i prosle sezone,a te izlike sto su mlada momcad i ne uigrana to ne uvazavam, jel ako su intera dobili ( pitaj Boga kako ) onda mogu svakome parirati ( BAR NA POLJUDU ) , jel imaju navijace i 12 igraca kako se kaze.... 

14 godina
neaktivan
offline
Hajduk 2012/2013

samo si zaboravil da je vukušić otišel-koji je jedini svojom brzinom pariral protivničkim obrambenim igračima jbga...

Što ga više lome-to ga više volim!
13 godina
offline
Re: Hajduk 2012/2013
HP4520s kaže...
bahrija kaže...
HP4520s kaže...
GeneralPag1997 kaže...

Dominacija ? :D , Kakva , 1 0 su poveli i bilo je nekoliko prilika i to je to, previse kiksavaju oni kod kuce, to su dokazali i prosle sezone,a te izlike sto su mlada momcad i ne uigrana to ne uvazavam, jel ako su intera dobili ( pitaj Boga kako ) onda mogu svakome parirati ( BAR NA POLJUDU ) , jel imaju navijace i 12 igraca kako se kaze.... 

Ne uvažavaš da su mlada i ne uigrana momčad. Mislim da nikad nitko nije s ovakom mladom momčadi odigrao HNL, bili su najmlađa momčad u kvalifikacijama za UEFA ligu...i još uz to ovo im je prva sezona da igraju skupa...i ti to kao ne uvažavaš.

 

12 godina
offline
Re: Hajduk 2012/2013
bradonja_85 kaže..

Ne uvažavaš da su mlada i ne uigrana momčad. Mislim da nikad nitko nije s ovakom mladom momčadi odigrao HNL, bili su najmlađa momčad u kvalifikacijama za UEFA ligu...i još uz to ovo im je prva sezona da igraju skupa...i ti to kao ne uvažavaš.

 

I što sada što su mladi? Odmah ih otpisati na par sezona? Ma daj, znam da su im šanse mali, ali još manje su kada se događaju one gluposti kao protiv Rijeke. Mogu igrati dobar nogomet, bez obzira na svoje godine. Dokazano protiv Intera, treba im čvrsta ruka.

Aut vincere, aut mori!
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.9.2012 18:29 (Et_Tu_Brute?).
13 godina
offline
Re: Hajduk 2012/2013
Et_Tu_Brute? kaže...
bradonja_85 kaže..

Ne uvažavaš da su mlada i ne uigrana momčad. Mislim da nikad nitko nije s ovakom mladom momčadi odigrao HNL, bili su najmlađa momčad u kvalifikacijama za UEFA ligu...i još uz to ovo im je prva sezona da igraju skupa...i ti to kao ne uvažavaš.

 

I što sada što su mladi? Odmah ih otpisati na par sezona? Ma daj, znam da su im šanse mali, ali još manje su kada se događaju one gluposti kao protiv Rijeke. Mogu igrati dobar nogomet, bez obzira na svoje godine. Dokazano protiv Intera, treba im čvrsta ruka.

Samo kažem da je normalno da izgube od slabijih, potencijal su dokazali pobjedom protiv Intera i s par utakmica na otvaranju sezone, al treba im vreman da sazriju. Ne treba ih opterećivat titlom, nek igraju najbolje što znaju i sazrijevaju i titule će doći. Realno ne treba očekivat da će se skinit dinamo s trona sljedećih 4-5 godina jer je moćna Mamićeva mašinerija, kako momčad tako i u HNS-u i sudačkoj organizaciji. Da bi se osvojila titula moramo biti bar duplo bolji od dinama.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Hajduk 2012/2013
bradonja_85 kaže...
HP4520s kaže...
bahrija kaže...
HP4520s kaže...
GeneralPag1997 kaže...

Dominacija ? :D , Kakva , 1 0 su poveli i bilo je nekoliko prilika i to je to, previse kiksavaju oni kod kuce, to su dokazali i prosle sezone,a te izlike sto su mlada momcad i ne uigrana to ne uvazavam, jel ako su intera dobili ( pitaj Boga kako ) onda mogu svakome parirati ( BAR NA POLJUDU ) , jel imaju navijace i 12 igraca kako se kaze.... 

Ne uvažavaš da su mlada i ne uigrana momčad. Mislim da nikad nitko nije s ovakom mladom momčadi odigrao HNL, bili su najmlađa momčad u kvalifikacijama za UEFA ligu...i još uz to ovo im je prva sezona da igraju skupa...i ti to kao ne uvažavaš.

 

 Mislim da samo dinamo 2-lokomotiva ima mlađu momčad-prosjek!

Što ga više lome-to ga više volim!
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.9.2012 19:52 (bahrija).
13 godina
offline
Hajduk 2012/2013

kako bi rekli mi Dalmatinci, ko se na ovo ne naježi nije čovik {#}

 

 

 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.9.2012 10:13 (antimadridista).
13 godina
offline
Hajduk 2012/2013

Napokon jedna dobra vijest, vratio se Lima u Hajduk

http://www.dalmacijanews.com/Hajduk/View/tabid/88/ID/98913/Vratio-se-Ruben-Lima-i-prikljucio-Hajdukovim-treninzima.aspx

 

Premda u zadnje vrijeme Jozinović odlično igra neće mu loše doć malo konkurencije

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.9.2012 23:42 (bradonja_85).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Hajduk 2012/2013
bradonja_85 kaže...

Napokon jedna dobra vijest, vratio se Lima u Hajduk

http://www.dalmacijanews.com/Hajduk/View/tabid/88/ID/98913/Vratio-se-Ruben-Lima-i-prikljucio-Hajdukovim-treninzima.aspx

 

Premda u zadnje vrijeme Jozinović odlično igra neće mu loše doć malo konkurencije

Jozinovic na klupu, Lima odmah u pocetnih 11. Jozinovic je, po meni, najslabija karika obrane i nije bas dobar ni prema naprijed.

Float like a butterfly, sting like a bee. His hands can't hit what his eyes can't see. Now you see me, now you don't. George thinks he will, but I know he won't.
13 godina
offline
Re: Hajduk 2012/2013

Mene je iznenadio željom i borbenošću, često se priključiva u napad i ima neloš centaršut...nedostatak ostalih kvaliteta je očit, i sigurno će igrat još neko vrijeme dok Lima ne uđe malo u formu, ipak nije prošao pripreme niti igrao utakmicu već par mjeseci.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice