GNK Dinamo Zagreb izdvojena tema zaključana tema

poruka: 4.081
|
čitano: 730.081
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
protjeran
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Sumnjam. Ili će k braci u međunožje ili u Emirate, a moglo bi doći i do naglog pogoršanja zdravstvenog stanja.
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

 

 

Dinamo je eto klub sa nesretnom sudbinom. Umjesto, da nogać bude u fokus, nešto je drugo nažalost bitno.

 

Uglavnom, sa nogomete strane tu je D. Krznar kao novi glavni trener, radnik koji je odan plavoj boji.

Ne sumnjam u njegovo zalaganje i trud, te ajmo onim u četvrtak zabiti tri gola ili dva, pa da kroz produžetke ili penale prođemo dalje.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
9 godina
protjeran
offline
GNK Dinamo Zagreb

Dakle, bandić je krepao na štraci predoziravši se viagrom, bolesna braća dobila osude, sad još samo hdz mora izgubiti izbore na državnoj razini i dinamo će biti slobodan.

Kako ide ona, mogu kako i koliko hoće ali ne i dokle!?

15 godina
online
Re: GNK Dinamo Zagreb
Spitfire_zg kaže...

Dakle, bandić je krepao na štraci predoziravši se viagrom, bolesna braća dobila osude, sad još samo hdz mora izgubiti izbore na državnoj razini i dinamo će biti slobodan.

Kako ide ona, mogu kako i koliko hoće ali ne i dokle!?

Dok je god u klubu "skupština" koja je izglasala da braća nisu ništa ukrali, bojim se da ćemo slijedećih 6 godina gledati klub bez stadiona i sa upravom u Međugorju.

 

A mogao bi se dogoditi i scenarij Milana, Malage i sličnih klubova koji su odstranjivanjem kriminalnog vodstva potonuli, što zbog prekomjernog oslanjanja na kriminal u samom djelovanju kluba, što zbog toga jer menadžerima diljem Europe u biti i nisu smetali ni Berlsuconijev, pa tako ni Mamićev kriminal.

 

Pa će tako neki kanali dovođenja i prodaje igrača izbjegavati Dinamo.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
9 godina
protjeran
offline
GNK Dinamo Zagreb

Zato sam i napisao-dok je hdz na vlasti. Ali i sad će oslabiti stisak braće pa je moguće da netko brzo povede puč, nema časti među tim štakorima, doduše nema niti nekih karaktera...

A što se pada dinama tiče, ma neka i budu i loši ko hajduk (ok, tako loši ne mogu biti) ali barem više ne bih navijao protiv njih, jer do toga su doveli ti hercegovci-da se veseliš porazima svog kluba ili reprezentacije. Pa ko normalan nije jučer navijao za portugalce?

13 godina
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb

ima netko dobar stream?

6 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
PzKpfw kaže...

 

 

Dinamo je eto klub sa nesretnom sudbinom. Umjesto, da nogać bude u fokus, nešto je drugo nažalost bitno.

 

Uglavnom, sa nogomete strane tu je D. Krznar kao novi glavni trener, radnik koji je odan plavoj boji.

Ne sumnjam u njegovo zalaganje i trud, te ajmo onim u četvrtak zabiti tri gola ili dva, pa da kroz produžetke ili penale prođemo dalje.

 Legendo! Što god se sada dogodilo, dečki su opravdali da nisu tu slučajno. Neka plače koga smeta. A jazavci si oči čupaju. Njih smeta što nema sramote. Njih smeta što je Dinamo napravio u 93 minute ekipi koja vrijedi desetak puta više po transfer marketu. Haha, jazavci. I da, hebali vas braća Mamić, Dinamo nije Mamić&Co.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.3.2021 20:53 (cvaja997).
9 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
3-0
13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Mourinho na aparatima
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
To je to, svaka čast.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Koja blamaža Tott. Haha.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
6 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Ajmo "jazoti", bit će tag parade, dok se vi bavite sa braćom, dečki izbacuju Tottenham iz Europe. Sapunajte se sa braćom.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
16 godina
neaktivan
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Index.hr na aparatima, već su okrenuli priču na to koliko je Dinamo zaradio. Di ste pi**e sad sa svojim nepismenim Babicem i Alacem
😂😂😂
Mislav Oršić, najpodcjenjeniji hrvatski igrač, ikad 💪🏻💪🏻💪🏻
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
15 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Sta je ovo bilo, gledam u baru, pijan u 4.35 popodne cu bit, svaka cast momci
12 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Koji je koeficijent bio na prolaz? 

13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Hahaha epic! Murinjova faca na kraju - neprocjenjivo

 

Oršiću majstore

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Jebem ti kovid, da ti jebem. Koja bi to fešta na Maksimiru bila. Svaka čast Krznaru, svaka čast dečkima. Najbolja utakmica PLAVIH u Europi ikad.

مرګ ژوبله
3 godine
protjeran
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Mamić sutra šalje usb s dokazima da je kupio utakmicu.

Uefa na aparatima
12 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Svaka cast Dinamo,naklon do poda!

 

Tekmu sam gledao preko BT sporta sa Engleskim komentatorima...neprocjenjivo iskustvo slusati im tihi ocaj u glasu

...inace,tokom utakmice na praznome Maksimiru,uz prijenos su pustali zvukove publike...neprocjenjivo slušati kako "pubika podivlja" kada je Tottemham blizu Dinamovoga gola

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
16 godina
neaktivan
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Gledam ocjene na portalima i razmišljam koji idiot daje thumb down bilokome od igrača, pogotovo Orsicu ili Livakovicu?

Oršić je od prvih utakmica otakako je u Dinamu igrač koji donosi prevagu i kad on igra Dinamo pobjeđuje.
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
9 godina
protjeran
offline
GNK Dinamo Zagreb

Nakon prve osude bolesne braće i njihovog izgona-proljeće u europi nakon četrdeset godina, nakon drugog- četvrtfinale i jedna od najvećih dinamovih pobjeda buhhaahaha

9 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Proklet bio taj šišmiš u Wuhanu za što nas je zakinuo!

6 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Milka30 kaže...

Svaka cast Dinamo,naklon do poda!

 

Tekmu sam gledao preko BT sporta sa Engleskim komentatorima...neprocjenjivo iskustvo slusati im tihi ocaj u glasu

...inace,tokom utakmice na praznome Maksimiru,uz prijenos su pustali zvukove publike...neprocjenjivo slušati kako "pubika podivlja" kada je Tottemham blizu Dinamovoga gola

 I ja. Užas koliko su prepotentni. Spominjao sam im mame, inače to ne radim ni pod razno, al toliko su bili uvjereni da će ovo bit kao lagani trening prije FA kupa, ili čega već, samo rutinska utakmica. 

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
14 godina
neaktivan
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
.
Let them taste the triple guns... Aye, Captain
13 godina
online
GNK Dinamo Zagreb

Dečkima, kapa do poda, i još dublje, dalje  !!!!!!! 
Uopće mi niti u malom prstu nije bilo da bi se moglo desiti nešto sličnoga, pogotovu nakon što sam odgledao "samo" prvo poluvrijeme! 
Ali, bolje je i ovako, neka ih nisam gledao, a DINAMO je prošao dalje!!!!!!! 

Još jednom, dečkima i kapa i naklon do poda! 

ATJ Lučko
9 godina
protjeran
offline
GNK Dinamo Zagreb

Zagrebu se zbilja otvorilo ovih dana: prvo bandić, onda mamići i na kraju oršić-hattrick na i van terena 😁

10 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Milka30 kaže...

Svaka cast Dinamo,naklon do poda!

 

Tekmu sam gledao preko BT sporta sa Engleskim komentatorima...neprocjenjivo iskustvo slusati im tihi ocaj u glasu

...inace,tokom utakmice na praznome Maksimiru,uz prijenos su pustali zvukove publike...neprocjenjivo slušati kako "pubika podivlja" kada je Tottemham blizu Dinamovoga gola

 Ja sam gledao neki strim sa Engleskim komentatorom bio potpuno na zemlji i u utakmici. Mislim za nas balkanjerose čovjek je bio više nego objektivan. Na kraju je pohvalio Dinamo, Livakovića, Oršića kao da je Hrvat imenom i prezimenom. Jer tako je i bilo, Dinamo je bio bolji i drugačije nije ni mogao iskomentirati.

مرګ ژوبله
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

 

I kad sam nesrećan, srećan sam iz inata...

 

Ovo je fantastično! Kup je naš!

 

Toliko prepucavanja ovih dana oko Dinama, toliko crnila, a ovu noć explozija pozitivnih emocija. 

Dinamov navijač je u Evropi naviknut na ne baš dobre reze, te se za ovakve noći jednostavno živi.

 

Slično kao kada smo prije 15-ak godina prošlih Ajax. Glavni baja je spominao YT u negativnom kontekstu, svi mediji razapeli Dinamo zbog one novinarke, što ju je ovaj isprozivao, te nas pokopali u Amstredamu....

Kako god bilo, rezultati ostaju. Više nogometa, manje loših stvari.

 

Divno je čuti opet po gradu da je plavi Dinamov puk jednostavno opet sretan, ulice, sokaci, kalelarge ...opet odjekuju sa Dinamovim imenom....

 

Nogomet je igra koja se igra 90 minuta + produžeci i u kojoj Dinamovci pobjeđuju.

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
9 godina
protjeran
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Super64 kaže...
Milka30 kaže...

Svaka cast Dinamo,naklon do poda!

 

Tekmu sam gledao preko BT sporta sa Engleskim komentatorima...neprocjenjivo iskustvo slusati im tihi ocaj u glasu

...inace,tokom utakmice na praznome Maksimiru,uz prijenos su pustali zvukove publike...neprocjenjivo slušati kako "pubika podivlja" kada je Tottemham blizu Dinamovoga gola

 Ja sam gledao neki strim sa Engleskim komentatorom bio potpuno na zemlji i u utakmici. Mislim za nas balkanjerose čovjek je bio više nego objektivan. Na kraju je pohvalio Dinamo, Livakovića, Oršića kao da je Hrvat imenom i prezimenom. Jer tako je i bilo, Dinamo je bio bolji i drugačije nije ni mogao iskomentirati.

 I ja sam primjetio tu njihovu nepristranost i objektivnost u više navrata, baš galantno to zvuči, nema tu povisivanja tonova, okrivljavanja suca i neprozivanja trenera/izbornika, to bi trebao biti neki komentatorski standard. A onda usporedi to s brkićem, blažičkom i inim našim neprofesionalnim debilima, di samo skupljaju taj ološ od komentatora? 

 

Čak im je i sam glas iritantan, i kad ne bi razumio njihovo onaniranje/kmečanje

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.3.2021 22:21 (Spitfire_zg).
9 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Svaka čast Dinamo!

 

Inače mi je Osijek jedini klub, ali uvijek navijam za naše kad igraju u Europi, ovo danas je bilo epski!

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice