GNK Dinamo Zagreb izdvojena tema zaključana tema

poruka: 4.081
|
čitano: 729.260
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

A zakaj ne? Čovjek je zadužio Dinamo i cijelu RH. Htio je probat u ligama petice. Htio je igrat svaki vikend protiv najjačih klubova svijeta pred 30000+ ljudi. Jel ti cilj imat nezadovoljnog igrača? Nitko njega nije potjerao. To o njemu je isto kao o onoj frizerki koja je poskupila uslugu i kao je kažnjena radi toga, a prešutila je da nije bio dobro iskazan tečaj kuna/euro. Radi tečaja je dobila kaznu. Istina, jadno, moglo je bit upozorenje, ali... Tako i prema njemu, također, transferi su kruh HNLa. Plaćat 30+ godina starog nezadovoljnog igrača ili zaradit koji milijun eura i rastat se u najprijateljskijim odnosima. Problem je ne dovođenje pravih pojačanja i trenera. Što Jakirović radi od Rijeke. Čovječe!! Raskrstit sa provjerenim menadžerima radi politike klupskih pojedinaca... Čovječe!!! Menadžer radi za lovu!! Ponudi mu novi ugovor, neki će pristat, neki ne. Ovi iz kluba tjeraju sve što je bilo dobro i uhodano. Bilo kriminala ili ne, Dinamo je stvarao igrače svjetskog kalibra. Bez obzira na školu iz koje su ponikli, u Dinamu su vidjeli stvarni potencijal ljudi. Ta struka, na čelu sa gospodinom Mamićem, je stvorila strukturu srebrne i brončane svjetske momčadi. On je osuđen, struka je ostala do nedavno visit u zraku. Trajno su ih prizemljili, Dinamova uprava. Jel bolje sve legitimno i čisto? Naravno. Međutim, prema javnim financijskim izvješćima input==output, balans je cca pozitivna nula. Nema veze koliko stotina milijuna bivših kuna je razlika između 2 godine. Sve se jasno prikaže i knjiži. Naravno, legitimno, sve je čisto ko suza, ali prosječni gledatelj nije dobio nikakvo poboljšanje usluge u ničemu za tu razliku od stotinu milijuna kuna većeg inputa. Ako ćemo baš cjepidlačit, Dinamo nije nikoga prodao, zadržao je srce momčadi na okupu i to je pozitivna strana tog financijskog plusa. Pričam o prošlosti i karikiram, iznosim tok misli, stoga nije potrebno hvatat me za riječ. Ako volite i želite, sami raspravljajte dalje u tom smjeru. Meni je iskreno malo mučno. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

 

 

Bilo je to na Valentinovo....

 

23 kuke od povratka imena Dinamo. Tu je opisano kako je to bilo...

...kako godine lete,....

 

 

 

 

 

----------------

Prošli smo Split, ove godine Kup je naš!!

Dva debitanta: Jakov Grulica i Marko Brljača.

 

To je onaj Marko koji nije bio zadovoljan svojim statusom prethodnom klubu, al' naš Dinamo mi je pružio šansu koju naš Marko odlično odrađuje.

 

Kada se pusti Drmu na miru, taj zabija 30 golova po sezoni, gledajući sva natjecanja.

 

Oćemo duplu titulu šampiona ove godine.

 

dzg
12 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Molim te prestani postati obnažene muškarce po forumima. Hvala!

10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

 

Ivanušec dao dva gola, te naš Ademi.

broDo je. Dočekujemo derbi, mirne duše.

 

Potvrđujemo novi naslov Šampiona!!

 

dzg
15 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Katfa si dandosa do labo i ešid lomcije rumufo na racku.

Tigar Krezumica
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Valjda Deda nije u stanju ovo zaje** ili možda je?

ocekujem dominaciju Dinama i nova 3 boda. 

E sad kaj se tice ozljeda i kartona, tu vjerujem da ce ih bit dosta

10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

 

Bit' će to El Croatico, kako sportski novinari tepaju, našem najvećem derbiju.

HST je u krizi, te jedva dobiva fenjeraša Lige. Al, treba biti oprezan. Ne pristati na grubu i šoračku igru.

3boda za Dinamo, te jedan korak bliže naslovu Šampiona države.

 

Samo da u Kupu ne zglajžamo.

 

Oćemo x2 titulu još ove godine.

dzg
6 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Liga je Dinamo i ostalih 9. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Ah, napokon srećica...nakon toliko navlačenja, ružnih komenatara, hejterskih podvala, toxičnosti i zločestoće...

Pokazali smo tko je najbolji klub u Ligi.

 

Tak' igra moj Dinamo. Taj plavi stroj melje sve ispred sebe. Uigrana smo ekipa, te jednostavno kvalitetom, na snagu meljemo protivnike.
Do ove tekmice, novinari su vidjeli da naš Dinamo iz Zagreba, slabo igra prvo poluvrijeme, te krene tek u drugom pobjeđivati protivnika.
Sada nije bilo tak'. HST-u smo već u prvim minutama tekme pokazali kak' stoje stvari.

 

Drago mi je zbog plavog puka. Puno ružnih stvari se događa oko našeg kluba, al' dobro posložen Dinamo, ne mora brinuti za titulu Šampiona ove godine.
Očekujemo i titulu Kupa. Sreća je danas bila vidiljiva na licima naših navijača i svih ljubitelja nogometa.

 

Ima još puno bodića do kraja, al' ovih +11 bodića, minus jedna tekma manje, puno znači.


Mada će naši pratitelji, kao i svake sezone, vrlo vjerojatno, kiksati prije "odlučujućih" tekmi sa nama.

Jako mi je drago kada proigraju naše mlade nade kluba. Naš zalog za budućnost. Luka Ivanušec dva gola, prošla tekma isto tako.
Dalić može biti žao kaj ga nije vodio na SP. Bili bi prvaci svijeta. Mali Mate Baturina je pravi as. Ademi uvijek na pravoj lopti.

 

Rile fotka za povijest. Igrači sa svojim navijačima. Ispred prepunog Sjevera.
Mi ne pričamo po Internetu i novinama. Mi radimo na terenu.


Tuđi su problemi kaj se nogomet igra na travnjaku, a ne izvan njega.

 

Puno mi je srce.

dzg
13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Za vrijeme SP, Ivanušec je bil u nikakvoj formi. Dečec je sad proigral. Ako ovako nastavi, ponovno će igrati u repki. Dalić je zvao samo one u tom trenutku najbolje.
Inače, čestitke dečkima.
Jurica Gregurović
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Dinamo nije baš dobro krenuo u drugi dio sezone, ali se polako diže u zadnjih par utakmica i onda rapsodija.

Nadam se da su zadnje dvije utakmice pokazatelj, da se Ivanušec vraća u formu od prije ozljede.

To nam treba nakon odlaska Oršića.

Šč!

 

2 godine
online
GNK Dinamo Zagreb

Eee....

合氣道 Konačni cilj svih živih bića je neprestana potraga za srećom. Znanstveno dokazano na miševima.
13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Zaporožac kaže...

Eee....

 Prije ćemo opet imati cara nego Hajduk osvojiti prvenstvo.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

 

Naslovnice vrište: "DINAMO JE NEDODIRLJIV", "U Maksimiru već slave još jedan naslov prvaka"

 

...kako je dobar ovaj Mate Baturina. Samo da se normalno razvija, te će postati prava igračina.
Mate će nam donijeti još puno veselje našem klubu. Bravo, Mate!!
Dobio ocjenu čak 8.5. Dao gol + asistencija.

 

Davorin Olivari, piše komentar, da smo već dobili novog Šampiona lige.
Eh, nemam ništa protiv toga.

 

Luka Ivanušec se pokazuje kao pravi majstor nogometne igre. Jučerdan dva gola, te dva gola u prošloj tekmi.

 

Mi smo Dinamo iz Zagreba. Jedan od najboljih klubova svijeta. Da nije bilo krađi i sportske nesreće, ove godine bi otišli korak dalje
u Evropi. Eh, da uskoro ćemo igrati reformiranu Ligu Šampiona svake godine. I to po nekoliko utakmica sezoni, a ne kao
do sada samo šest.

 

Samo neka Dinamo nastavi ovako. Idemo pobijediti sve do kraja, ak' bu moguće.
Ove godine uzimamo i Kup, tj. dvostruku titulu.

 

Baš je lijepo biti dinamovac ovih dana. Cijeli kvart se nalazi u posebnom radosnom veselju, kao i cijeli Zagreb grad.
Ovi rezultati i uspjesi kaj postiže naš Dinamo, naš najbolji sporski koletiv i organizacija su samo još jedan dokaz
pravilnog rada Uprave i Omladinske škole. Ima igrača koji nisu bili poželjni u svojim sredinama. To nema veze.
Kod nas je svako dobrodošao i ima svoju ulogu.

 

dzg
14 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
PzKpfw kaže...

 

...kako je dobar ovaj Mate Baturina. Samo da se normalno razvija, te će postati prava igračina.

Mate će nam donijeti još puno veselje našem klubu. Bravo, Mate!!
Dobio ocjenu čak 8.5. Dao gol + asistencija.

 

 

13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
jozef kaže...
PzKpfw kaže...

 

...kako je dobar ovaj Mate Baturina. Samo da se normalno razvija, te će postati prava igračina.

Mate će nam donijeti još puno veselje našem klubu. Bravo, Mate!!
Dobio ocjenu čak 8.5. Dao gol + asistencija.

 

 

 A tek je '73 godište, kakav će tek postati 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

 

Da, Martin je.

 

Al, može i Mate!!

dzg
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

 

- e, ovo je legendarna slika sa jučerašnjeg derbija.

Dinamovi igrači i njihov Sjever.

 

 

dzg
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

kaže - "prepun sjever", a cijeli gornji dio maltene prazan :D

13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
60nine kaže...

kaže - "prepun sjever", a cijeli gornji dio maltene prazan :D

 Zato jer smo lagani trening imali.

BattleTag - Yovitssa-2302; PSN - Yovitssa; Steam - jovica0106
16 godina
moderator
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
60nine kaže...

kaže - "prepun sjever", a cijeli gornji dio maltene prazan :D

 14k ljudi po onakvom vremenu i na stadinu na kojem doslovce sjediš u sred vodopada (tko je bio na zapadu dolje zna o čemu pričam) je - čudo od posjete!

...
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

 

Već dve kuke, Cico nije sa nama.

 

U posljednjih nekoliko godina otišlo je puno Dinamovaca. Što igrača, što navijača. Židak, Lamza, Rora, Zambata, Šurbek, Milan Sakoman,....

Godine idu,....

 

 

------------------

Danas kontra Lokosa, Kup tekma. Pero Bombaredo se oporavio. Oćemo njegove, centar-šutove za gol prilike.

Nema opuštanja, samo hrabro. Respekt Lokosima, al' ove godine cilj je dupla kruna, te onda novi evropski pohod na vrh.

Uskoro ide reformirana Liga Šampiona, te nema ispadanja iz nje.

dzg
10 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Miro kaže...

 14k ljudi po onakvom vremenu i na stadinu na kojem doslovce sjediš u sred vodopada (tko je bio na zapadu dolje zna o čemu pričam) je - čudo od posjete!

 

sve ok ljudi, komentar je išao kolegi koji je rekao "prepun" :)

 

vjerujem da bi bilo još ljudi na stadionu da je istok funkcionalan...

13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Maminjo krenuo u akciju. Još malo i imati će Dinamo više članova nego Hajduk.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

 

 

He,he, prošli smo. Jučerdan, Lokosi uopće nisu bratski klub. Bore se bolje od najvećeg rivala.

 

Kup killer - Drma, donosi našem plavom klubu ključne golove.

 

Kaj nakon Ademija? Imamo kvalitetne igrače, al' ono faliti će nam svima, ne samo momčadi na terenu.

Htio da on ostane.

 

 

 

dzg
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

 

 

Danas je tekma sa OS. Imamo bodovnu zalihu, al' uvijek treba igrati na život il' smrt. Svaki bod se računa. Prvenstvo se dobiva na ne-derbijima, tzv. malim tekmama.

Moš dobiti sve protivnike za naslov šampiona u međusobnim ogledima, al ako kiksaš sa strane, niš od prvenstva.

 

Odlazi nam Arijan Ademi. Još 4 tekme je sa nama. Po meni ovo je igrač koji je zaslužio puno više prostora, te zahvalnosti kod ljudi, pogotovo kod Dinamovaca.

Dao je puno više, nego tzv. legende koje su negdje drugje izgradili karijere, te se slave kao nacionalni junaci i slične gluposti.

Igraju kod nas godinu-dve, te dođu eventualno tu odraditi "penzionerske" godine. Tko je došao nazad u Dinamo u naponu snage. I pri tome donio prevagu.

Koliko me sjećanje služi u posljednih 30-ak godina, jedino Robert Prosinečki.

Djela su bitna, a ne poza i glumatanje.

 

Zemite si 30 takvih "junaka", a meni ostavite Arijana Ademija.

 

 

dzg
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.3.2023 10:42 (PzKpfw).
14 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
PzKpfw kaže...

 

 

Danas je tekma sa OS. Imamo bodovnu zalihu, al' uvijek treba igrati na život il' smrt. Svaki bod se računa. Prvenstvo se dobiva na ne-derbijima, tzv. malim tekmama.

Moš dobiti sve protivnike za naslov šampiona u međusobnim ogledima, al ako kiksaš sa strane, niš od prvenstva.

 

Odlazi nam Arijan Ademi. Još 4 tekme je sa nama. Po meni ovo je igrač koji je zaslužio puno više prostora, te zahvalnosti kod ljudi, pogotovo kod Dinamovaca.

 

Mislim da on treba bit zahvalan što mu zahvaljujući Dinamu karijera nije završila kad je pao na doping kontroli.
Svaka njemu čast - pružio je puno dobrih utakmica, ali to što odlazi i nije loše.
Mislim da Čačić dosta radi na razvoju mladih. Bit će više prostora za Bulata, ako se riješi lijevi bek i Ljubičić je dobar na takvoj poziciji. Možda možemo tu očekivati i Brkljaču, u nekim "manje važnim" utakmicama. Svi oni bi u budućnosti trebali biti bolji od Ademija.

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.3.2023 11:38 (jozef).
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

 

Ah, taj jučerdan. Bio je remi, mada smo imali dosta prilika za zabiti još koji gol. Nema veze. Idemo dalje.

 

Robert Ljubičić je sugerirao sucu, da nije bilo prekršaja na njemu. Sudac je poništio odluku. Čestitke našem Robiju, na fair-playu.

I kada nas kradu, mi ostajemo Plavi. Navek pošteni. Okay, jučer nije bilo krađa,al  je bilo prije.

 

Miša igrač tekme, a Drmu bi trebalo više koristiti.

Petko zabio lijepi golić.

 

 

dzg
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

ne kužim dedu Čačketa kolko je crno pod noktom, ides uzet sva 3 boda i ti u 87min vadiš Petka i stavljaš Drmića, pa pusti ih zajedno da igraju je*** život

stavi malog Perkovića na beka, Ljubu prebaci u sredinu i idemo uzet 3 boda al neeee, Čačketu je i bod sasvim dovoljan... 

slažem se ja da je +12 i utakmica manje al uzmi ono što ti se nudi pobogu

10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

 

 

Ovo kaj se piše vezano za odlazak Arijana Ademija, a tiče se njegovih primanja u novom klub, kada se pogledaju te cifre, nisu baš neke.

Te, pare je mogao dobiti i u Dinamu. Čini se da mu su drugi razlozi ovoga odlaska. Zadužio je naš plavi klub, Dinamo Zagreb.

dzg
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice