GNK Dinamo Zagreb izdvojena tema zaključana tema

poruka: 4.081
|
čitano: 729.264
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb

Ako Petko bude na klupi bit ce to jedna divna maksimirska noć.

10 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Dr.Feel kaže...

Ako Petko bude na klupi bit ce to jedna divna maksimirska noć.

 this didn't age well :)

8 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Kad se najmanje nadas od Petka on ovako zabije.

15 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
plavi08 kaže...

Plitak potok u uzvratu za Dinamo. Samo kaj ova ekipa nema kaj tražiti u LP. Bolje bi bila EL. 

 Ma kakavi Norvežani. Nije ovo skijanje i sve povezano sa njime.

 

Norvežanima za utješnu nagradu na avion utrpat Emrelia,

10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Ajde da danas izvučemo Redse da mogu i to vidjet s tribina, a i kak igraju dobivamo.

مرګ ژوبله
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Odlično prvo, preživjeli drugo, rutinski u produžecima

Petković, opet onaj stari.

Real, Leipzig i Salzburg. Mogli bi opet pjevati: proljece na moje rame slijeće

10 godina
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb

Svi bi voljeli vidjeti real, city, psg, liverpool, bayern, ali bolje nek nam daju barcu da mozemo bar nekoga pobjediti, da se igramo (kada man utd vec nije uspio do LP).

5 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Onakav pad u igri u drugom dijelu ce se kazniti petardom od strane top klubova. Nego, gledam i gledam taj cetvrti gol. Zar Drmic nije bio u zaledju kada mu je upucena lopta, a sto se vidi i iz susjedne galaksije ?!?!

7 godina
online
Re: GNK Dinamo Zagreb

Bio je na vlastitoj polovici a ne na protivničkoj.

 

pan y agujas
9 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
fer-de-lance kaže...

Bio je na vlastitoj polovici a ne na protivničkoj.

 

 

a u tome je caka, nisam ni razmišljao o tome, vidim ni komentatori ne spominju zaleđe, a ovaj 10 metara iza zadnjeg igrača

11 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
C64 kaže...

Odlično prvo, preživjeli drugo, rutinski u produžecima

Petković, opet onaj stari.

Real, Leipzig i Salzburg. Mogli bi opet pjevati: proljece na moje rame slijeće

 

Ja nebi volio ekipu tipa Lepizig, to je ekipa koja će 90% uzeti 6 bodova iz dvomeča sa Dinamom a nije nešto atraktivna. Rađe dvije top ekipe iz prva dva šešira a iz trećeg Shakhtar ili Salzburg da se potučeš za to 3. mjesto i proljeće u EL.

5 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
fer-de-lance kaže...

Bio je na vlastitoj polovici a ne na protivničkoj.

 

 To mi jedino palo na pamet, ali da budem iskren nisam znao za to mada mi je bilo nekako logicno. Hvala na odgovoru.

13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Zanimljiva izjava njihovog trenera: moramo još poraditi na fizičkom aspektu igre jer nismo naviknuli na ovaj tempo putovanja i natjecanja

U prvih 90 minuta su 10 km više pretrčali od nas i on to izjavi. Ali dobro, to je njihov problem

Mislim da je naša klupa donjela prevagu u odnosu na njihovu u produžecima.

Bočkaj je radio nered na lijevoj strani, a Drmić sjajno uposlio Emrelija i nakon toga odlično poentirao.

Jeste primjetili da kod prvog promljenog gola je sudac zasmetao Ademiju kod prilaska suparničkom igraću?

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.8.2022 9:51 (C64).
10 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

 

 

He,he, hi,hi,....već je Dinamovac pomislio da će se nevolitelji Dinama slaviti na veliko, mada DZG za cijelu HNL i samo klubove donosi velike finacijske koristi, svemir je htio drugačije.

Iako mi se ovi Norvežani sviđaju kako rade, ipak tehnika i njihove kratke lopte nisu donijele njima prolaz, nego nama.

 

Po goste, bolje bi bilo da nisu dal' gol prije produžetaka, jer Dinamo ne prašta, nego na svaki gol daje dva.

I bilo je gusto, DZG je visio o niti. Al' kako Petko veli nekad se svjesno povučeš da se malo odmoriš, te onda stisneš protivnika.

 

I sam sam sumnjao u Petka, al' taj lik kada oće igrati nogomet je klasa, a kada neće ne možeš mu ništa. Ne radi to svjesno. One škarice, sem kaj efektivno izgledaju, jako su teške za braniti protivničkog golmanu.

 

Drma, radi svoj posao vrlo dobro, zato je i doveden Mogao je i Marko Livaja igrati u Dinamu, da je htio. 

 

Pero Bombaredro, ooooo,ooooo

 

 

Dolazi Pjaca. Orša klasa, kao i PEtko-svjetska klasa.

Čačke opet razbio protivnika, kao mačke....

 

Ta divna, topla, zagrebačka noć na Maxiću.

 

Slavi pravi puče, opet smo među elitom. Dajte nam taj Real, dajte tu Barcu, dajte bilo koga. DZG evropski šampion.

 

Bilo je da ćemo izgubiti i nismo izgubili. To je Dinamo iz Zagreba.

 

Sudija je više za cirkus, nego za nogometne terene. BTW, Bodovci znaju igrati i na pravoj travi.

 

Čestitke našoj Upravi, igračima, stručnom štabu.

Neka slave svi Dinamovci koje ovo veseli, jer bitno je znati cijeniti težinu, uspjeh, rad, volju i trudu svakog rezultata.

Publika je isto tako bila ključna.

 

dzg
9 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

 

svaka čast ekipi, ali čačić je po meni jebeni srećković, taj pojma nema o nogometu. Nemam ni ja, ali ja nisam ni trener ni izbornik

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Ne kužim, pojasni.
7 godina
online
Re: GNK Dinamo Zagreb

Pa nemreš biti u zaleđu ako si na svojoj polovici.

Samo ako si na protivničkoj polovici dok ti suigrač doda loptu.

Inače ne bi nogomet imao smisla jer bi se uvijek jača ekipa nabila u šesnaesterac protivnika i cijelu utakmicu se ne bi micali.

I asistencija za zadnji gol, ako su oba dva iza zadnjeg obrambenog igrača, mogu se dodavat i to nije zaleđe, jer je obrambeni odzujao naprijed, sam si je kriv.

 

pan y agujas
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.8.2022 11:24 (fer-de-lance).
13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Cansee kaže...

 

svaka čast ekipi, ali čačić je po meni jebeni srećković, taj pojma nema o nogometu. Nemam ni ja, ali ja nisam ni trener ni izbornik

 Znaš kako se kaže: bolje se roditi bez one stvari, nego bez sreće. Jer ako imaš sreće, ponovo će ti izrasti

7 godina
online
Re: GNK Dinamo Zagreb

Kak će ti ponovno izrasti ak si se rodio bez njega?

 

 

pan y agujas
6 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
fer-de-lance kaže...

 

I asistencija za zadnji gol, ako su oba dva iza zadnjeg obrambenog igrača, mogu se dodavat i to nije zaleđe, jer je obrambeni odzujao naprijed, sam si je kriv.

 

Za ovo mi se kao da sam vidio situacije di bi priznali zaleđe i gdje ne bi, ne znam o čemu ovisi.

14 godina
online
Re: GNK Dinamo Zagreb
Cansee kaže...

 

svaka čast ekipi, ali čačić je po meni jebeni srećković, taj pojma nema o nogometu. Nemam ni ja, ali ja nisam ni trener ni izbornik

 Ali je doveo ekipu do LP, to je jedino bitno. Eto ga tamo Vahid Halilhodžić koji je izvrstan trener doveo Maroko na SP i oni mu daju otkaz. Sreća ili ne bitno je ostvarit određeni rezultat, neke izmjene mozda jesu bile čudne ali je rezultat tu. Uostalom moje mišljenje je da ne može uz toliko sreće dogurat do LP, mora tu bit nekog znanja. Fascinanto je kako na portalima uvijek i svi traže nekakve izgovore i komentiraju trenere jer nikada ne valja, tipično balkanski. Isto kao što ni po portalima Zlatko Dalić ne valja, držite se ljudi svoje struke....

10 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
rocko9 kaže...

 Ali je doveo ekipu do LP, to je jedino bitno. Eto ga tamo Vahid Halilhodžić koji je izvrstan trener doveo Maroko na SP i oni mu daju otkaz. Sreća ili ne bitno je ostvarit određeni rezultat, neke izmjene mozda jesu bile čudne ali je rezultat tu. Uostalom moje mišljenje je da ne može uz toliko sreće dogurat do LP, mora tu bit nekog znanja. Fascinanto je kako na portalima uvijek i svi traže nekakve izgovore i komentiraju trenere jer nikada ne valja, tipično balkanski. Isto kao što ni po portalima Zlatko Dalić ne valja, držite se ljudi svoje struke....

 Odi malo pogledaj engleski tisak, a tek twitter, pa da vidiš šta je čerečenje trenera.

مرګ ژوبله
8 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Cansee kaže...

 

svaka čast ekipi, ali čačić je po meni jebeni srećković, taj pojma nema o nogometu. Nemam ni ja, ali ja nisam ni trener ni izbornik

 O pliz nemoj ništa komentirati oko nogometa jel si pokazao koliko znaš o istom. Sreća, znanje i sposobnost idu jedno s drugim. 

 

Čestitke Dinamu na prolazu i na solidno odrađenoj tekmi ... Jedino mjerilo svega je reza ...

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.8.2022 14:15 (Taraba).
9 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
rocko9 kaže...
Cansee kaže...

 

svaka čast ekipi, ali čačić je po meni jebeni srećković, taj pojma nema o nogometu. Nemam ni ja, ali ja nisam ni trener ni izbornik

 Ali je doveo ekipu do LP, to je jedino bitno. Eto ga tamo Vahid Halilhodžić koji je izvrstan trener doveo Maroko na SP i oni mu daju otkaz. Sreća ili ne bitno je ostvarit određeni rezultat, neke izmjene mozda jesu bile čudne ali je rezultat tu. Uostalom moje mišljenje je da ne može uz toliko sreće dogurat do LP, mora tu bit nekog znanja. Fascinanto je kako na portalima uvijek i svi traže nekakve izgovore i komentiraju trenere jer nikada ne valja, tipično balkanski. Isto kao što ni po portalima Zlatko Dalić ne valja, držite se ljudi svoje struke....

 

ja to ne mislim za Dalića, ja mislim da je on jako dobar izbornik. Kao i svi i on je imao svojih pogrešaka, ali po postavljanju utakmice i kroz zamjene koje uvodi mislim da je ok zaključak da on zna šta radi.

 

Jebiga to je jako zajeban posao, možeš napraviti sve kako treba pa da te neka slučajnost potpuno zezne, a možeš imati sreće pa da te spasi igrač kojega si već otpisao. Milijuni su kombinacija i mogućnosti, ali ono što čini dobrog trenera je određeni kontinuitet.

 

Po meni je Čačiću glavno to što se zna čiji je čovjek, igrači znaju tko stoji iza njega i moraju ga slušati, ali ovako nekakva nogometna ingenioznost, lucidnost - piši kući propalo. Dok s druge strane naprimjer Zoran Mamić, meni se čini da je on jako dobar trener, mislim da itekako kuži moderan nogomet, a igrači ga poštuju.

 

 

13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Čačić nije top klasa, ali nije neznalica

U svakom slučaju bolji je od Krzana i pogotovo od Kopića.

Očito ima socijalnih vještina i zna sa igračima

Vratio je iz mrtvih Petkovića, jako su se digli Baturina i Špikić.

I ono najbitnije, rezultati stoje iza njega.

12 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Covik je u LP ..Dalic 2.na svijetu..a ljudi seru..
Cestitke Dinamu na ulazak u LP!!
AUDIOFIL
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Kako god ti se činilo, Zoki nemre u HR 😆
13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Atraktivna skupina

Borba sa Salzburgom za treću poziciju

Chelesa nije baš bajno ušao u sezonu. Kada bi odmah igrali prvu sa njima doma, pa da ponovimo Atalantu 

6 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Salzburg je strašno jak. Postoji mogućnost da bi i Chelsea bio 3. Zapravo nezgodna skupina, ali nema laganih protivnika više.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
11 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Cansee kaže...

 

svaka čast ekipi, ali čačić je po meni jebeni srećković, taj pojma nema o nogometu. Nemam ni ja, ali ja nisam ni trener ni izbornik

 

Nemas pojma o nogometu ali imas pojma da on nema pojma?

Za razliku od tebe on je u nogometu, na klupi je Dinama, ima rezultate, te se sve to ne može osporiti koliko god ljudi srali po njemu.

U knačnici mslm da ipak ti nemaš pojma o nogometu.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice