GNK Dinamo Zagreb izdvojena tema zaključana tema

poruka: 4.081
|
čitano: 726.572
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
mario.L_hr kaže...
Hexfire kaže...

Šteta, falilo je i malo sreće. Porto je pokazao klasu i zasluženo dobio. Ako će se igrat svaka tekma na ovoj razini, borba sa Kievom za treće mjesto će biti napeta.

Nisam tako optimističan, bojim se da niti ove godine nećemo uzeti ni bod. Ne treba gledati rezultat tekme PSG Dinamo Kijev kao relevantan pokazatelj u odnosu na nas. Nadam se da ću biti u krivu.

Vrlo lako se može dogoditi da ostanemo bez boda, ali isto tako možemo i biti treći. Nisam mislio na tekmu u Parizu uopće. Porto je ipak za klasu iznad Kijeva, a dosta dobro smo se držali protiv njih. Uz ovakvu igru i malo više sreće moglo bi biti svega.

13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Hexfire kaže...

Vrlo lako se može dogoditi da ostanemo bez boda, ali isto tako možemo i biti treći. Nisam mislio na tekmu u Parizu uopće. Porto je ipak za klasu iznad Kijeva, a dosta dobro smo se držali protiv njih. Uz ovakvu igru i malo više sreće moglo bi biti svega.

Toga se ja i bojim, sjeti se prošle godine i Real Madrida u Zagrebu. Bili su zreli ko kruška koju nismo znali ubrati, nakon toga potop.

Stručnjak za odmaganje...
13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
mario.L_hr kaže...
Hexfire kaže...

Vrlo lako se može dogoditi da ostanemo bez boda, ali isto tako možemo i biti treći. Nisam mislio na tekmu u Parizu uopće. Porto je ipak za klasu iznad Kijeva, a dosta dobro smo se držali protiv njih. Uz ovakvu igru i malo više sreće moglo bi biti svega.

Toga se ja i bojim, sjeti se prošle godine i Real Madrida u Zagrebu. Bili su zreli ko kruška koju nismo znali ubrati, nakon toga potop.

Znam, ali ne vjerujem u takav rasplet. Bar ne u toliki rezultatski potop. Čačić mi ipak izgleda kao ozbiljniji trener od gospodina kontrolirani nogomet. Ekipa je slabija ove godine, ali iskusnija i morali bi pokazati više.

12 godina
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb

Utakmica čak ni nije bila tako loša.

Ali navijanje, užas, prazne tribine, koda sam došao na Lučko- Virovitica, mlađi pioniri.

Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
12 godina
protjeran
offline
GNK Dinamo Zagreb

Sramota od odaziva publike.

 

Prodanih ulaznica -4.683-

Pazite kada ce Kepler da ga nafuraju mali sirok i pljosnat..(c) Vlada011
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.9.2012 12:58 (Budokai).
16 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

dobro je to kaj se čačić uopće ne boji napadat, za razliku od "kontroliranog" nogometa jurčića..

ubacivao je napadače bez problema i to kada smo gubili, nije se povukao u mišju rupu..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
protjeran
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Budokai kaže...

Sramota od odaziva publike.

 

Prodanih ulaznica -4.683-

Zapravo i nije toliko lose, bez sponzorkskih karata, clanova obitelji djelatnika GNK, razlicith uglednika te "prijatelja" kluba ... ta brojka bi bila daleko porazavajucija - jednostavno atmosfera oko kluba je toliko zatrovana da ce trebat jos godine nakon sto Mamic ode da se ona razvjetri, ne kazem da je Mamic za sve kriv ali ocito je da ovo ne vodi nikamo, a kad se baci oko na posjecenost utakmica prosle godine u HNL te ove godine u ligi prvaka pitanje se samo namece - za koga to oni uopci igraju taj nogomet - za navijace ne sigurno.

Vrlo malo razumiju oni koji razumiju samo ono sto se moze objasniti
12 godina
neaktivan
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Miro kaže...

Umjesto tema za svaku sezonu, otvaram stalnu temu za komentare vezane uz Dinamo! Očekujem da se u komentarima bavite nogometom, strategijama, rezultatima, igračima i trenerima.

 

Vrijeđanja i svađanja, posebice provociranja navijača drugih klubova, navijača Dinama između sebe - nisu poželjna! Ovo nije tema o Upravi Dinama i članovima uprave, raspravama o tome kako bi trebali klub ustrojiti, pa time ne kvarite atmosferu u ovoj, primarno sportskoj, temi! Za te druge tema, ako bude potrebe, otvorit će se specijalizirane teme...

 

Link na službenu stranicu kluba:

http://www.gnkdinamo.hr/

 

Link na FB stranicu kluba:

http://www.facebook.com/gnkdinamozagrebfunpage

 

Link na twitter kanal kluba:

https://twitter.com/GNKDinamo

 

Link na neslužbenu stranicu o povijesti kluba:

http://povijestdinama.com/

 

Wikipedia:

http://hr.wikipedia.org/wiki/GNK_Dinamo_Zagreb

 

Prva HNL (službeni raspored, imena sudaca, zapisnik o broju kartona, statistika i sl.)

http://prva-hnl.hr/blog/

 

UEFA, sve o euro natjecanjima:

http://www.uefa.com/index.html

 

Tribina.hr - službeni internetski prijenosi utakmica:

http://tribina.tportal.hr/

 

 

 Vrijeđanja i svađanja, posebice provociranja navijača drugih klubova, navijača Dinama između sebe - nisu poželjna. Treba stajati : Vrijeđanja i svađanja, posebice provociranja navijača drugih klubova, navijača Dinama između sebe - nisu dozvoljena.

Što znači nisu poželjna ali da li to znači da ipak može  {#}.

 

Pozzz !!!!

Stisni Hvala ili Palac gore ako sam pomogao.
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.9.2012 15:08 (Fero).
12 godina
protjeran
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Fero kaže...

 

 Vrijeđanja i svađanja, posebice provociranja navijača drugih klubova, navijača Dinama između sebe - nisu poželjna. Treba stajati : Vrijeđanja i svađanja, posebice provociranja navijača drugih klubova, navijača Dinama između sebe - nisu dozvoljena.

Što znači nisu poželjna ali da li to znači da ipak može  {#}.

 

Pozzz !!!!

Ne znam sta si ti umisljas ili zabrijavas - za razliku od tebe svako normalan vidi da se (bar u zadnjim) komentarima ne provcira ili vrijedja, ljudi pa tako i ja jednostavno iznose svoje dojmove te komentiraju ocito. Evo ponovit cu ti jos jednom atmosfera oko kluba je toliko zatrovana da je to postalo tuzno - primjerice jucer pareleno gledam (saltam) Real M. - M. City te Dinamo - Porto, prva utamica praznik nogometa, ono kad kamera uhvati siri kadar stadiona te kad snimis to uzareno grotlo jednostavno te mora uhvatit onaj osjecaj "eh da sam bar tamo"... a onda presaltas na Dinamovu te ne moras nista ni vidit, dovoljno je samo cut pickaranja te dovike s klupe ili od nekolicine morona s tribina... nadasve tuzno a onda sve ostalo...

 

i da krati te citate, pol posta, zapravo cijeli{#}, ti je totalno nepotreban.

Vrlo malo razumiju oni koji razumiju samo ono sto se moze objasniti
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.9.2012 16:23 (R4sput1n).
12 godina
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb

Za @R4sput1n : Daj ohladi glavu jer tebe niti poznam niti te ne prozivam, a ako malo bolje pročitaš moj post to ćeš i zaključiti sam.

 

Ovaj tvoj komentar je nepotreban jer ja nikoga od forumaša ne prozivam ali sugeriram moderatoru @Miro da ispravi možda grešku koja je u naslovu teme.

Stisni Hvala ili Palac gore ako sam pomogao.
13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
U nnašem je mentalitetu vrijeđanje drugog. Sve dok je u razini dozvoljenog može proći.
Stručnjak za odmaganje...
13 godina
neaktivan
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

e da su ovo neka drukcija vremena, dinamo bi mogao na poljudu igrat pred 20000 ljudi

ali opet, da su drukcija vremena, dolazili bi i bb boysi

 

kad cete vise tog mamica potirat?

srecom pa nema vise utakmica hnl-a na hrt

pa ih nemoran gledat

There are only two races on this planet-the intelligent and the stupid.
13 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
apoteka kaže...

e da su ovo neka drukcija vremena, dinamo bi mogao na poljudu igrat pred 20000 ljudi

ali opet, da su drukcija vremena, dolazili bi i bb boysi

 

kad cete vise tog mamica potirat?

srecom pa nema vise utakmica hnl-a na hrt

pa ih nemoran gledat

Ak ga potjeramo završit ćemo ko Hajduk.

12 godina
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb
Barem ce se navijaci vratit.
Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
15 godina
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb

meni nije jasno zasto je tolka bruka oko mamica?

klub igra relativno dobro, igra dvi godine zaredom LP, dominira u ligi, moze skoro bez problema zgrabit bilo kojeg igraca u HNL-u? ima se para sasvim dovoljno? stadion je malo iznutra ulipsan?

 

Ja kao dalmatinac nisan mozda upucen u "unutarnju politiku" tog kluba al iz vanjskog kuta gledanja mi je nekako ....bezveze... moze jedno obrazlozenje od pravog navijaca sta se desava gori?

 

 

16 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

da nema mamića, dinamo bi odavno propao. mamić jedini zna odgovorit stršljanima od medija, zna se izborit za puno toga.

kada i ako mamić padne, pada i dinamo. nekome žalosna činjenica ali tako je.

 

btw, što se tiče stadiona, kada se gleda sa  travnjaka izgleda čisto pristojno..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
neaktivan
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
nemozete mi rec da je mamic nezamjenjiv.
valjda postoji netko jednako sposoban i vise evoluiran.
pritom nislim i na vodstvo hns-a
There are only two races on this planet-the intelligent and the stupid.
16 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb

ja bih vrlo rado da sav šljam iz hns-a, hrvatskih klubova i repke (mamić, štimac, sinovčić) "odapnu" već sutra, iz rukometnog saveza, košarke, odbojke..

ali teško da će biti išta, ruka ruku mije.

u nekom drugom okolišu bi netko normalniji od mamića vjerojatno i uspio ali u ovoj džungli samo mamić može držat dinamo, koliko god se to nama ne sviđalo..

on je poput keruma (s time da o kerumu imam odvratno mišljenje), malo je priglup al bar kaže što mu je na srcu, politikanstvo im baš neide a i kad pokušaju, to je jako prozirno

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
neaktivan
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
sto se tice splita, cini mi se da cek i ljudi koji su ga podrzavali ga sad blate.
da ne govorin o torcidi.
sa stajalista navijaca, radije dodem na utakmicu s 20000 ljudi, nego da gledam recimo pobjedu hajduka na tv-u...
svaka cast dinamu na lp, ali morat ce netko popustit, ili mamic ili bbb
There are only two races on this planet-the intelligent and the stupid.
13 godina
odjavljen
offline
GNK Dinamo Zagreb

ima li tko link za gledat rijeka vs dinamo?

evo naso

http://www.sportlemon.tv/v-4/4/120/v-452018.html

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.9.2012 20:07 (Dino.Randic).
15 godina
neaktivan
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Dino.Randic kaže...

ima li tko link za gledat rijeka vs dinamo?

http://sportska-tv.eur.hr/

13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Svaka čast Rijeci.

14 godina
neaktivan
offline
GNK Dinamo Zagreb

mamiću kaj te muči njofra {#}

čačić nema riječi na riječku igru{#}-zanijemio je {#}

Što ga više lome-to ga više volim!
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.9.2012 21:29 (bahrija).
12 godina
protjeran
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Abomb kaže...

meni nije jasno zasto je tolka bruka oko mamica?

klub igra relativno dobro, igra dvi godine zaredom LP, dominira u ligi, moze skoro bez problema zgrabit bilo kojeg igraca u HNL-u? ima se para sasvim dovoljno? stadion je malo iznutra ulipsan?

 

Ja kao dalmatinac nisan mozda upucen u "unutarnju politiku" tog kluba al iz vanjskog kuta gledanja mi je nekako ....bezveze... moze jedno obrazlozenje od pravog navijaca sta se desava gori?

 

Ni ja kao ajdukovac ne mrzim Dinamo, što više drago mi je kad gledam hrvatske klubove u LP, no ovo što nam prezentira Dinamo zadnje dvije godine, bolje da ne igra.

Stid me je gledati koliko su loši, pa gledam nešto drugo. Evo, ovu zadnju s Portom sam odgledao cijelu i neugodno mi je bilo. Čak su dinamovci (po postovima) na kraju poluvremena prešli na Real vs Manchester City.

Novi junaci crtanog filma su ŠUKI I PIPI
15 godina
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Budokai kaže...

Ni ja kao ajdukovac ne mrzim Dinamo, što više drago mi je kad gledam hrvatske klubove u LP, no ovo što nam prezentira Dinamo zadnje dvije godine, bolje da ne igra.

Stid me je gledati koliko su loši, pa gledam nešto drugo. Evo, ovu zadnju s Portom sam odgledao cijelu i neugodno mi je bilo. Čak su dinamovci (po postovima) na kraju poluvremena prešli na Real vs Manchester City.

Sumnjam da su dinamovci okretali na neku drugu tekmu , oni koji su uopce imali priliku gledati (ovom prilikom se opet zahvaljujem hrt-u na prijenosu). Šteta što hajduk nikda nece dobit priliku pored Dinama zaigrat u LP . Rijeka bi mogla spasit ligu ovom pobjedom danas i napokon potaknuti neki žar među navijacima , a ne da vec godinama gledamo kako dinamo masakrira sve ostale bez ikakvih problema . Budimo realni , da Dinamo ne igra LP prvenstvo bi vec bilo gotovo .

13 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Joj, a tek njihovih izjava (službene stranice). Rijeci i njihovim navijačima svaka čast na pobijedi. Mislio sam da bi jedan onako dobar poraz mogao prodrmati Dinamo (recimo ovaj danas 3-0, milina), ali sad po njihovim izjavama ništa ne očekujem(bar dok je Čačić ovdje). Pa kako ovaj Čačić može misliti da su igrali dobro. ''Igrali smo kao prvaci'', moš mislit. A što je najgore i ove jadne igrače uvjerava da su odigrali dobro, stvarno žalosno. Nema nikakvog karaktera.

 

Dobro ''dominirali smo'', imali smo veći posjed lopte ali taj posjed lopte uopće nismo iskoristili kako treba i nije iskorišten u napadu(sredina i obrana) i to za mene nije prava dominacija. Taktički Rijeka odlična. Scoria se nije onako klasično povukao. Nakon prvog gola su i dalje isto stajali na terenu i čekali svoju drugu priliku. Nakon 2-0 malo su se više povukli ali dovoljno da ubodu još jedanput ako treba i evo ga treći.

Čačić 3 negativna reultata (neriješeni i 2 poraza). Polako pada momčad. Vidi se da fali Badelj. Puno je tu pogrešnih stvari u vezi. Ma taktički kao da igrači ne igraju gdje trebaju, jako, jako loše. Još jedan loš rezultat, dobro eventualno dva u našoj ligi i mogao bi pakirati kofere. No vidjeti ćemo što će ipak biti na kraju.

 

Liga je uistinu zanimljiva, ali zahvaljujući lošoj igri Dinama i sve boljoj ostalih momčadi. Tu su se negdje našli. Slaven ako sutra dobije, 1.na tablici (još da nisu kiksali protiv Rijeke). Sve u svemu ova sezona bi mogla biti uistinu zanimljiva.

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.9.2012 1:03 (fighterZu).
14 godina
offline
GNK Dinamo Zagreb

Ne znam kaj mozemo ocekivat od lige kad jedan Dinamo koji je za ovu ligu pre pre jak nema(ili ima, ali jalo lose) treninge ubacivanja(Vrsaljko), kornera(Sammir, Alispahic), pucanja(Svi) itd.

 

Ovaj Vrsaljko mislim da u zivotu nije nabacio normalno, sve neke polu retardirane lopte.. A nisu ni ostali bolji, nemamo nikakve akcije isplanirane, prekide necemo ni spominjat..

Na Lovrincu Split je cili.. LoL nick West: Strongtoni
13 godina
neaktivan
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Don Strongtoni kaže...

Ne znam kaj mozemo ocekivat od lige kad jedan Dinamo koji je za ovu ligu pre pre jak nema(ili ima, ali jalo lose) treninge ubacivanja(Vrsaljko), kornera(Sammir, Alispahic), pucanja(Svi) itd.

 

Ovaj Vrsaljko mislim da u zivotu nije nabacio normalno, sve neke polu retardirane lopte.. A nisu ni ostali bolji, nemamo nikakve akcije isplanirane, prekide necemo ni spominjat..

Vrsaljko po meni uopće nije igrač. Bože me oprosti, nezna normalno loptu dodat a kamoli proć. Čim Čačić počne srat, već znam kaj će bit. A ovih 35 pobjeda bez poraza, 34 ih je bilo il za pi*inu dlaku ili je bila teža sreća. Da nam je Vaha na klupi, barem bi se pošteno borili, a ovako, možemo sanjat europsku ligu. Kiev će nas pošteno izbit,kao i PSG. Nažalost.

ELS BLAUGRANES <3
14 godina
neaktivan
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Tommy_123 kaže...
Don Strongtoni kaže...

Ne znam kaj mozemo ocekivat od lige kad jedan Dinamo koji je za ovu ligu pre pre jak nema(ili ima, ali jalo lose) treninge ubacivanja(Vrsaljko), kornera(Sammir, Alispahic), pucanja(Svi) itd.

 

Ovaj Vrsaljko mislim da u zivotu nije nabacio normalno, sve neke polu retardirane lopte.. A nisu ni ostali bolji, nemamo nikakve akcije isplanirane, prekide necemo ni spominjat..

Vrsaljko po meni uopće nije igrač. Bože me oprosti, nezna normalno loptu dodat a kamoli proć. Čim Čačić počne srat, već znam kaj će bit. A ovih 35 pobjeda bez poraza, 34 ih je bilo il za pi*inu dlaku ili je bila teža sreća. Da nam je Vaha na klupi, barem bi se pošteno borili, a ovako, možemo sanjat europsku ligu. Kiev će nas pošteno izbit,kao i PSG. Nažalost.

 za kladionice je dinamo milina-protiv porta se stavljalo po 2-3 tisuće kn na porto {#}

Što ga više lome-to ga više volim!
12 godina
protjeran
offline
Re: GNK Dinamo Zagreb
Tommy_123 kaže...
Ovaj Vrsaljko mislim da u zivotu nije nabacio normalno, sve neke polu retardirane lopte..

Vrsaljko po meni uopće nije igrač.

Maminjo je pokušao o Vrsaljka napraviti novog Srnu. Možda bi dečko i bio bolji da ode u inozemstvo.

Eto, i Mandžukića je Maminjo hvalio (hrvatski Ronaldo isl.) pa ga stavljao na led i tek kad je otišao "van", Mandžo je dokazao da je odličan napadač, odn kompletan igrač. Odjednom je i brži, agresivniji, "vraća se", majke mi, trči po cijelom terenu.

 

 

Novi junaci crtanog filma su ŠUKI I PIPI
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.9.2012 12:32 (Budokai).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice