FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.712
|
čitano: 5.309.837
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Šteta, odlazi najveći koji nikada nije bio prvak svijeta, 6 zadnjih sezona je završnicu LP gledao na tv uz kokice, a u zadnje vrijeme je 80% golova zabijao ekipama od 12 do 20 mjesta.
Još iz ljubavi pristao da igra za kikiriki i da smanji plaću koja je bila 150 € miliona bruto/75 neto na samo 75 mil bruto ili ti ga oko 30+ neto.
Zanimljivo, da je Barca na plaće i transfere u zadnjih 4 godine potrošila 600 mil € više od Reala. Taman toliko koliko su morali platiti Mesia za 4 godine(bruto plaća).
Još mu duguju oko 80 mil. Uvjeren sam da će sve to oprostiti Barci.
Slobodno provjerite sve navedeno.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
mariclius kaže...
Šteta, odlazi najveći koji nikada nije bio prvak svijeta, 6 zadnjih sezona je završnicu LP gledao na tv uz kokice, a u zadnje vrijeme je 80% golova zabijao ekipama od 12 do 20 mjesta.
Još iz ljubavi pristao da igra za kikiriki i da smanji plaću koja je bila 150 € miliona bruto/75 neto na samo 75 mil bruto ili ti ga oko 30+ neto.
Zanimljivo, da je Barca na plaće i transfere u zadnjih 4 godine potrošila 600 mil € više od Reala. Taman toliko koliko su morali platiti Mesia za 4 godine(bruto plaća).
Još mu duguju oko 80 mil. Uvjeren sam da će sve to oprostiti Barci.
Slobodno provjerite sve navedeno.

 Gdje možemo provjeriti tvoju dijagnozu?

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
10 godina
online
FC Barcelona

španjolski zakon o radu ne dozvoljava smanjenje plaće za više od 50% nakon isteka ugovora ako se radi o istom poslu u istoj firmi/klubu

12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mrzdrk, šta te boli najviše od navedenoga?
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
mariclius kaže...
Šteta, odlazi najveći koji nikada nije bio prvak svijeta, 6 zadnjih sezona je završnicu LP gledao na tv uz kokice, a u zadnje vrijeme je 80% golova zabijao ekipama od 12 do 20 mjesta.
Još iz ljubavi pristao da igra za kikiriki i da smanji plaću koja je bila 150 € miliona bruto/75 neto na samo 75 mil bruto ili ti ga oko 30+ neto.
Zanimljivo, da je Barca na plaće i transfere u zadnjih 4 godine potrošila 600 mil € više od Reala. Taman toliko koliko su morali platiti Mesia za 4 godine(bruto plaća).
Još mu duguju oko 80 mil. Uvjeren sam da će sve to oprostiti Barci.
Slobodno provjerite sve navedeno.

 6 zlatnih lopti uskoro 7, 6 zlatnih kopački (više nego bilo tko ikad), najbolji strijelac svih vremena u jednoj kalendarskoj godini, najviše zabijenih golova tokom jedne sezone u ligi petici ikad, najbolji strijelac Barcelone svih vremena, najbolji asistent Barcelone svih vremena, najbolji strijelac Španjolske lige svih vremena, najbolji asistent Španjolske lige svih vremena. 35 trofeja sa Barcelonom, najbolji strijelac Argentine svih vremena, najbolji asistent Argentine svih vremena, olimpijsko zlato, 4 finala cope amerike u zadnjem finalu i prvak sa Argentinom, viceprvak svijeta, više od 50 golova iz slobodnih udaraca. I tako dalje i tako dalje. Ne odlazi najbolji ikad još, tu je on samo će braniti boje drugog kluba i dalje rušiti rekorde.

12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Sve ok ali šta se palite na činjenice. Napišite šta točno nije istina u mome postu. Lp
10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Bolje ti napiši koji je igrač postigao više od njega. Jedino mu CR7 može doći uz bok, a ako ćemo promatrati golove i asistencije obojice, Messi je uvjerljivo atraktivniji, što je meni kao ljubitelju nogomerta jedino važno (plus draži mi je bio cr7 u naponu snage, ali ovo što je Messi radio s loptom nemože nitko...).

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
Evo ako nekog zanima, citao sam dosta o ovome i najcesce se spominje objasnjenje da Messi zapravo nije htio ostat, a ovo je bio jedini nacin da i on i Laporta sacuvaju obraz.

To ima smisla s jedne strane - mogli su ga registrirat prije 2 mjeseca prije Depaya i ostalih pojacanja kad je smanjenje place vec bilo u igri i jasno i bili bi u redu sa capom. Pique Busquets i Griezmann su isto prihvatili nekakvo smanjenje u meduvremenu.

Medutim ipak objasnjenje nije cijelo, jer navodno ima i pravilo o minimumu koje igrac smije primat i sl. stvarima da se ne bi sastavili galacticosi koji dobivaju 1€ godisnje a isplatu kroz udio u klubu. Tako da eto, i da je potpisao bitno manji ugovor opet ne bi funkcioniralo i krsio bi se fair play kroz 3-4 god.

 Zašto lažeš? Pročitao si nešto u kontekstu što tvrdiš da je alibi i kako to znaju samo dvije osobe? Lol. 

15 godina
online
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...
Mitch kaže...
Evo ako nekog zanima, citao sam dosta o ovome i najcesce se spominje objasnjenje da Messi zapravo nije htio ostat, a ovo je bio jedini nacin da i on i Laporta sacuvaju obraz.

To ima smisla s jedne strane - mogli su ga registrirat prije 2 mjeseca prije Depaya i ostalih pojacanja kad je smanjenje place vec bilo u igri i jasno i bili bi u redu sa capom. Pique Busquets i Griezmann su isto prihvatili nekakvo smanjenje u meduvremenu.

Medutim ipak objasnjenje nije cijelo, jer navodno ima i pravilo o minimumu koje igrac smije primat i sl. stvarima da se ne bi sastavili galacticosi koji dobivaju 1€ godisnje a isplatu kroz udio u klubu. Tako da eto, i da je potpisao bitno manji ugovor opet ne bi funkcioniralo i krsio bi se fair play kroz 3-4 god.

 Zašto lažeš? Pročitao si nešto u kontekstu što tvrdiš da je alibi i kako to znaju samo dvije osobe? Lol. 

 Ne razumijem?

 

Pa bilo je 6-7 naslovnica kako je obrat u tome da se moglo realizirat. Na kraju ipak nije istina jer i bez Messija Barcelona je na 95% wage/revenue a treba bit 70%.

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
matrix777 kaže...
Mitch kaže...
Evo ako nekog zanima, citao sam dosta o ovome i najcesce se spominje objasnjenje da Messi zapravo nije htio ostat, a ovo je bio jedini nacin da i on i Laporta sacuvaju obraz.

To ima smisla s jedne strane - mogli su ga registrirat prije 2 mjeseca prije Depaya i ostalih pojacanja kad je smanjenje place vec bilo u igri i jasno i bili bi u redu sa capom. Pique Busquets i Griezmann su isto prihvatili nekakvo smanjenje u meduvremenu.

Medutim ipak objasnjenje nije cijelo, jer navodno ima i pravilo o minimumu koje igrac smije primat i sl. stvarima da se ne bi sastavili galacticosi koji dobivaju 1€ godisnje a isplatu kroz udio u klubu. Tako da eto, i da je potpisao bitno manji ugovor opet ne bi funkcioniralo i krsio bi se fair play kroz 3-4 god.

 Zašto lažeš? Pročitao si nešto u kontekstu što tvrdiš da je alibi i kako to znaju samo dvije osobe? Lol. 

 Ne razumijem?

 

Pa bilo je 6-7 naslovnica kako je obrat u tome da se moglo realizirat. Na kraju ipak nije istina jer i bez Messija Barcelona je na 95% wage/revenue a treba bit 70%.

 Ne pričam o tome, pričam kako si rekao da je sve iscenirano jer je Messi htio otići. Po presici koju je dao, nije htio otići. Plakao je prisilno? Lagao je o sve mu što he rekao za ženu, i svoju argentinsko-katalonsku djecu? 

15 godina
online
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...
Mitch kaže...
matrix777 kaže...
Mitch kaže...
Evo ako nekog zanima, citao sam dosta o ovome i najcesce se spominje objasnjenje da Messi zapravo nije htio ostat, a ovo je bio jedini nacin da i on i Laporta sacuvaju obraz.

To ima smisla s jedne strane - mogli su ga registrirat prije 2 mjeseca prije Depaya i ostalih pojacanja kad je smanjenje place vec bilo u igri i jasno i bili bi u redu sa capom. Pique Busquets i Griezmann su isto prihvatili nekakvo smanjenje u meduvremenu.

Medutim ipak objasnjenje nije cijelo, jer navodno ima i pravilo o minimumu koje igrac smije primat i sl. stvarima da se ne bi sastavili galacticosi koji dobivaju 1€ godisnje a isplatu kroz udio u klubu. Tako da eto, i da je potpisao bitno manji ugovor opet ne bi funkcioniralo i krsio bi se fair play kroz 3-4 god.

 Zašto lažeš? Pročitao si nešto u kontekstu što tvrdiš da je alibi i kako to znaju samo dvije osobe? Lol. 

 Ne razumijem?

 

Pa bilo je 6-7 naslovnica kako je obrat u tome da se moglo realizirat. Na kraju ipak nije istina jer i bez Messija Barcelona je na 95% wage/revenue a treba bit 70%.

 Ne pričam o tome, pričam kako si rekao da je sve iscenirano jer je Messi htio otići. Po presici koju je dao, nije htio otići. Plakao je prisilno? Lagao je o sve mu što he rekao za ženu, i svoju argentinsko-katalonsku djecu? 

 Pa pricam kako je to nebuloza...citaj s razumijevanjem. To su bile naslovnice 2 dana prije presice.

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.8.2021 18:27 (Mitch).
10 godina
online
FC Barcelona

s obzirom da su i prije 1.7. znali za ograničenja la lige ne razumijem zbog čega nisu ranije potpisali novi ugovor koji onda ne bi ulazio u te regulacije. Ta pravila ne utječu na postojeće igrače nego samo na nova pojačanja.

 

jel to do toga što su čekali audit koji nije bio gotov do prije koji tjedan ili je laporta svo vrijeme muljao pitanje je veliko.

9 godina
offline
FC Barcelona

Službeno: Leo Messi je novi igrač PSGa! 

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
BeLLicus kaže...

Službeno: Leo Messi je novi igrač PSGa! 

Očekujem bazu hejtera dotičnog (i obožavatelja nageliranog iskvarcanog plastičnog androida) da okupiraju grupu PSG tu na forumu (ako takva postoji) i tamo dalje siju idiotarije.

Od Barcelone očekujem borbu za Europu i financijski oporavak u sljedeće 4 godine. A vidjet će se tko će ostati navijač, a tko kreće pratiti žabarsku ligu i budući najomraženiji klub svijeta.

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
mrzech kaže....

Od Barcelone očekujem borbu za Europu i financijski oporavak u sljedeće 4 godine. A vidjet će se tko će ostati navijač, a tko kreće pratiti žabarsku ligu i budući najomraženiji klub svijeta.

 Ne bih se u potpunosti složio. Barcelona iako je izgubila Messija, ima i dalje dobru ekipu i napokon dobru upravu. Obrana i dalje šteka, ne znam kakav je Garcia, ali on, Araujo i Mingueza su vrlo mladi te se od njih sigurno može napraviti solidan stoperski par, a budući da Pique ostaje, može im biti mentor. Veza nam je osigurana s De Jongom i Pedrijem sljedećih 10 godina, još ako se tu priključe Puig, Ilaix (ako ne ode) ili netko treći pa čak i Coutinho koji će imati više prostora nego prije te se nekako nadam da će povratiti bar dio forme iz Liverpoola. Vidim da mnogi ljudi grde Griezmanna kao da je on jedini razlog zašto Messi nije mogao potpisati novi ugovor, umjesto da se od njega očekuje najbolje izdanje kao ono iz Atletica - nije ni meni drag i smatram da nikada nije ni trebao doći u Barcelonu, ali sada kada je Messi otišao sigurno je igrač koji će dobro doći. Depay ima dobru komunikaciju na terenu s Griezmannom i vidi se da je željan igre, fizički je jak, brz i ima dobar dribling. Za Fatija ne znam što bih rekao jer ne znam kakva očekivanja imati nakon takve ozljede i nakon toliko operacija, ali opet nadam se da će se vratiti u istom izdanju, Dembeleu koliko god prilika mu dali mislim da je gotov, Aguero je klasična 9ka, iako je ozljeđen i dalje nakon ozljede može pružiti nekih 30-40 minuta vrhunskog nogometa. Osim toga, Dest, Emerson, Gavi, Nico, Balde, Demir su vrlo mladi i njihovo vrijeme tek dolazi. Odlaskom Messija izgubili su puno golova i asistencija i na nešto takvo se ne može pripremiti, samo ih se treba pustit da igraju svoju igru. Naravno, za ovu ekipu se ne očekuje kako će uzeti LP, ali i dalje mislim da ima dovoljno kvalitete borit se za kup i ligu samo se treba priviknuti na igru bez Messija, a ekipe napokon neće znati gdje će lopta svaki napad ići. Možda sam samo preoptimističan za sve i možda sam u krivu, ali vidjet ćemo. Tko je pravi navijač ostat će i navijat će za klub kakvi god rezultati bili.

VISCA BARCA
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
mrzech kaže...
BeLLicus kaže...

Službeno: Leo Messi je novi igrač PSGa! 

Očekujem bazu hejtera dotičnog (i obožavatelja nageliranog iskvarcanog plastičnog androida) da okupiraju grupu PSG tu na forumu (ako takva postoji) i tamo dalje siju idiotarije.

Od Barcelone očekujem borbu za Europu i financijski oporavak u sljedeće 4 godine. A vidjet će se tko će ostati navijač, a tko kreće pratiti žabarsku ligu i budući najomraženiji klub svijeta.

Vas kolega pere nešto vrlo jako i žestoko. 
Dajte si uzmite jedan NORMABEL, bude vam sigurno lakše. 

To što vi sada prizivate nekakve hejtere, pa upravo ste vi sa takvim načinom komuniciranja NAJVEĆI HEJTER. 

ATJ Lučko
14 godina
offline
FC Barcelona

Ovaj forum je postao gori od forum. Hr.... Svaki drugi komentar je sranje i svađa..

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...

Vas kolega pere nešto vrlo jako i žestoko. 
Dajte si uzmite jedan NORMABEL, bude vam sigurno lakše. 

To što vi sada prizivate nekakve hejtere, pa upravo ste vi sa takvim načinom komuniciranja NAJVEĆI HEJTER. 

 Evo, ribica se upeca sam tak :D

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
mrzech kaže...
ATJLučko kaže...

Vas kolega pere nešto vrlo jako i žestoko. 
Dajte si uzmite jedan NORMABEL, bude vam sigurno lakše. 

To što vi sada prizivate nekakve hejtere, pa upravo ste vi sa takvim načinom komuniciranja NAJVEĆI HEJTER. 

 Evo, ribica se upeca sam tak :D

Elaborirajte kolega, gdje i kako sam se ja upecao?! 

Kada netko kao vi proziva na hejt, vi ste ulovili samo samog sebe. 

LP, EOD

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...

Elaborirajte kolega, gdje i kako sam se ja upecao?! 

Kada netko kao vi proziva na hejt, vi ste ulovili samo samog sebe. 

LP, EOD

Nadasve, bitak problema leži ne u bitku samog shvaćanja situacije, već u poanti, ergo, ipso facto, vi ste, kolega, problem.

P.S., EOD, CIA, KGB, CKSKJ, SSSR, E.T.

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
14 godina
offline
FC Barcelona

Šteta što je Messi otišao u PSG. Mogao je otići u neki veći klub. Ovako imaju previše zvijezda u klubu i opet ne budu ništa osvojili.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

Šteta što je Messi otišao u PSG. Mogao je otići u neki veći klub. Ovako imaju previše zvijezda u klubu i opet ne budu ništa osvojili.

Messi na zalasku karijere, još sigurno neće igrati motivirano i srcem kao za Barçu. Neymar prošao svoj vrhunac isto. Mbappe je ionako prenapuhan. 

Fantaziram o finalu LP Barcelona - PSG, Barça osvaja, Depay, Pedri, Demir, De Jong... legendarno :D

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
16 godina
offline
Re: FC Barcelona
mrzech kaže...
x18x05x kaže...

Šteta što je Messi otišao u PSG. Mogao je otići u neki veći klub. Ovako imaju previše zvijezda u klubu i opet ne budu ništa osvojili.

Messi na zalasku karijere, još sigurno neće igrati motivirano i srcem kao za Barçu. Neymar prošao svoj vrhunac isto. Mbappe je ionako prenapuhan. 

Fantaziram o finalu LP Barcelona - PSG, Barça osvaja, Depay, Pedri, Demir, De Jong... legendarno :D

 I tata bi sine 

 

Ako se uspijemo posloziti da konkuriramo za Primeru bilo bi odlicno. Dobro bi bilo i biti treci ovu sezonu. Istina idalje imamo odlicnu ekipu na papiru ali pitanje je kako ce se sada to sve posloziti. Kao sto je prethodno receno sada ce igra biti malo nepredvidiva jer prije je bilo zatvori Mesija i rijesio si pola problema. 

 

Ova sezona bi mogla biti problematicna dok se to malo ne ispolira i dovede u red ali mislim da i sa ovom ekipom od sljedece sezone se moze svasta ocekivati. Samo jos odbranu dovesti u red, zahvaliti se Piqeu, Albi i Busiju i traziti nove ljude za te pozicije. 

15 godina
online
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

Šteta što je Messi otišao u PSG. Mogao je otići u neki veći klub. Ovako imaju previše zvijezda u klubu i opet ne budu ništa osvojili.

 Pochettino je choker i to je to....

 

A i ekipa otpisuje zdravi Bayern Liverpool, Chelsea, City (koji se dosta dobro pojacao pogotovo ako Kane stigne)

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.8.2021 17:41 (Mitch).
11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Ljudi zaboravljaju da PSG nije niti ce ikad bit Real. Nemaju mentalitet, ni povijest, i desit ce im se kao sta se realu vec desilo, nagomilat ce previse zvjezda i previse ega u jedan tim i svako za sebe ce igrat. Na papiru izgledaju impresivno, treba vidit kako ce to izgledat uzivo

Origin ID: ReaLazio
14 godina
offline
FC Barcelona

Zašto Cou nije u sastavu, nema ga ni na klupi?!

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

Zašto Cou nije u sastavu, nema ga ni na klupi?!

 To se i ja pitam. Vidio sam da je Rey Manaj dobio broj 14. Mozda odlazi, mozda dobiva 10-ku?

VISCA BARCA
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.8.2021 20:34 (Jack Black).
10 godina
online
FC Barcelona

navodno zbog toga što ga žele prodat. ESPN pak kaže da će on desetku uzet

 

 

Što se igre tiče, stvarno je obećavajuća

 

 

13 godina
offline
FC Barcelona

Nije mi jasno zasto bi ga prodali. Sada kada je Messi otisao, rekao bi cak da je Coutinho s loptom nas najbolji igrac i moze biti vise kao playmaker. Jedino sto mi pada na pamet je one dodatne klauzule koje ce trebat platit za nastupe.

VISCA BARCA
10 godina
online
Re: FC Barcelona

barca je opovrgnula te klauzule prije par dana koliko znam

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice