FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.705
|
čitano: 5.286.986
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
thekeyofdestiny13 kaže...

Čestitam igračima Barcelone! Prvi trofej u eri Laporte!

 Baš i nije prvi. No, super utakmica.

 Naravno, nije prvi, nego sam mislio na novu-staru funkciju predsjednika Laporte.

Die and be free of pain or live and fight your sorrow! - Auron
10 godina
offline
FC Barcelona

ma meni je bespredmetno danas govorit o realu.

 

Jeste vi vidjeli taj sastav, pa ono je bio živi očaj danas što zbog povreda, suspenzija, korone

14 godina
offline
FC Barcelona

Barca i ta nova Super liga? Kako to komentirate?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
3 godine
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

Barca i ta nova Super liga? Kako to komentirate?

 Iznenadilo me danas koliko je Europa ujedinjena protiv te nakaradne NBA lige. Definitivno sam protiv. Još nisam vidio nekog bitnog da podržava Superligu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.4.2021 14:42 (user2206).
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

Barca i ta nova Super liga? Kako to komentirate?

 A govorilo se o tome desetljecima, ali očito su tri faktora pridonjela tome:

 

1. Korona

2. Atalanta je ugrozila Juventus - tj. pojedinim velkim klubovima "nadobudni mali klubovi" su ugrozili stabilne prihode, a Juventus je u dugovima, zato je Agnelli i bio najveći zagovornik Superlige.

3. Premiership više nije "velika četvorka" već sedmorka (6+Leicester).

 

Problem je što je "superliga" postojala i ranije, samo je bila pristojna na način da su veliki klubovi novcem održavali svoja mjesta - pa je Arsenal 19 sezona u nizu bio u LP, sa 3 osvojena prvenstva - s napomenom da je to bilo 1998, 2002, 2004. - znači od 2005-2017. su igrali LP, bez da su osvojili domaću ligu.

 

Sigurno je i Milan davno htio tako nešto - ali su se zajebali sa onim sumnjivim vodstvom nakon pada Berlusconija, pa tek sad kad je Juventus skužio da pored ponovo jakih Intera i Milana neće osvajati laka prvenstva, jače su pogurali ideju.

Jer u vrijeme kad su se talijanski klubovi tukli za kontinetalne titule mjesta je bilo manje, pa je bilo i poštenije, ali neko vrijeme se moglo i sa 3. mjesta ušićariti ozbiljan novac.

No problem je što sve više klubova pikira na mjesta od 2-6.

 

Juventus je kratkoročno dobio lijep novac na račun dolaska Ronalda, ali bez uspjeha u LP, ni sponzori nisu premni plaćati zvijezdu na zalasku (a da nema spektakluka i 73 gola u sezoni).

Sad gubi i prvenstvo, visi LP, a momčad je loša.

Sa druge strane Milan sad i vode "fondovi" pa se njima ne kocka sa momčadi, tj jesu li u stanju ponoviti ovaj rezultat slijedeće godine ili čak osvojiti prvenstvo, jer opet lako mogu kliznuti van 5 mjesta.

Zato je to bila "lijepa" pajdaška gesta između Milana i Juventusa.

 

Totenham je dokazao da preambiciozno želi biti dio velikih po rezultatima, pa nije ostvario kontinuitet, a ovo sad garanitra utakmice na razini četvrtfinala LP - kojeg bi regularno izborili za cca 17 godina (kako loše igraju).

Isto je i Arsenalu - nakon godina preplate na LP - sad igra u Karabagu.

Izbacili su Leicester iz situacije u kojoj im mrsi račune, kao i padobrance tipa West Ham i Everton koji eto igraju bolju sezonu.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Nego hoće li Lučko malo o suđenju danas? Penal na kvadrat, a frajer ni VAR ne pogleda. 

 

Da ne govorim o 4 minute sudačke nadoknade. A sucu se pokvarila oprema i samo tu se potrošilo 3 minute. A gdje je još 9 zamjena i ostalih prekida. Sramota.

Da konačno vam odgovorim kolega, ovako sa par dana odmaka, kada su se tenzije naoko smirile i aspekt prebacio na neke druge utakmice! 

Jesmo li “mi” gledali istu utakmicu, ili makar prvo poluvrijeme samo?! 

Koliko su i kakvih stvorili igrači Barcelone, onako da bude jebeno sigurica za gol!? 

Nakon što ste zasluženo gubili 2 : 0, mogli ste biti bolji i dati makar onda tri gola i pobjediti! 

Ali niste, pa sada netko cendra, traži trun u tuđem oku, a ne vidi šumu u svojem! 

mrzech kaže...
antimadridista kaže...

Nego hoće li Lučko malo o suđenju danas? Penal na kvadrat, a frajer ni VAR ne pogleda. 

 

Da ne govorim o 4 minute sudačke nadoknade. A sucu se pokvarila oprema i samo tu se potrošilo 3 minute. A gdje je još 9 zamjena i ostalih prekida. Sramota.

Možeš kopipejstat odgovor od gore, samo sam zaboravio stavit smajlića koji ispija kavu koji je obavezan dio svakog njegovog verbalnog proljeva 

Dembele je igrač manje, tragično je na što je Barça utrošila novac od Neymara. Umjesto njega i Coutinha, mogli smo dovest 4 vrhunska mlada igrača i pokrit ključne pozicije. Tek su De Jong i Pedri bila prava pojačanja, plus koji igrač iz omladinske škole. 

I dalje neizvjesno, 1 bod razlike između prva 3. 

Suđenje očekivano.

U svakom slučaju kolega , pogotovu kada se vi nađete cendrat jaoj kako smo pokradeni, jaoj kako nam loše sude, jaoj kuku meni ......!!!! 

 

Man’te se ćorava posla, neka dečki igraju bolje i neka (zbirno) ne berete tuđe brige, igrajte svoju igru, pobjeđujte i budite bolji, ako možete! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
lithiumion kaže...

Real remizirao protiv Getafe-a.. 

 

Iskreno, Real ako osvoji prvenstvo ili LP kojim slučajem će biti najveći podvig nekog trenera u povijesti nogometa. Kakav Mourinho i njegov Porto. Pa Real, s ovakvom igrom kao večeras ne zaslužuje biti među prvih 10 ekipa. Živi očaj.. znači niti jednu jedinu šansu nisu uspjeli raspalom Getafeu napraviti. Getafe ih nadigrao u svakom pogledu nogometne igre... čak im ni sudac nije uspio pomoći koji je sve duele, koji su bili 50-50, sudio u korist RM.

Preloše..

Kolega, može se vas i na preko nekoliko načina analizirati, odnosno vaš komentar. 

Vi, kao Barcelona ove godine NEĆETE SIGURNO osvojiti Ligu Prvaka, činjenica, zar ne?! 

Vi, kao Barcelona još uvijek ste “drugi”, pod uvjetom da pobjedite utakmicu koju imate manje, činjenica, zar ne?! 

Vi, kao Barcelona ne morate igrati utakmice sa drugom postavom, kao što je Real igrao/morao igrati, činjenica zar ne?! 

 

Utakmica sa Getafe klubom, vjerojatno je bila u stilu; “mi vama ove sezone bod, vi nama iduće tri boda, ako bude trebalo”, obzirom Getafe visi ispast u “Segunda Ligu”! 

Sve bitno se vidjelo u dvije utakmice “El Classico”, gdje se vidjelo koliko je Real stvarno dobar i jak, kaj ne?! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
FC Barcelona

Kao što rekoh...

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
14 godina
offline
FC Barcelona

Lijepo se Laporta uhvatio posla, money money money money, čitaj superliga.

Pa eto da se i ja osvrnem na navedenu.

 

Cijela ta ideja, svakom iole normalnom zaljubljeniku u nogomet kao sport i kao igru kakvu smo navikli gledat, kakvu smo zavoljeli, trebala bi bit gadljiva.

Na stranu sad uefa i to što po tom pitanju oni sigurno nisu oličenje poštenja u ovom svemu, ali superliga je ništa drugo nego amerikanizacija onoga što svi volimo, a volimo baš zato što je drugačije.

Sam koncept lige, u kojoj bi njih 12-15 bilo nedodirljivo i imalo zagarantirana mjesta, je apsolutno kontra svega zašto se nogomet ustvari zove nogomet.

Koji bi smisao imala onda i ligaška natjecanja, ako u lizi imaš 3 kluba koja imaju zagarantirana mjesta u nekakvom drugom natjecanju ?

Koji bi smisao bio za male klubove ili one klubove koji više i nisu mali, ali su ''mali'' u odnosu na ove bogate ?

Davno je nogomet pao na niske razine, ali ovim bi apsolutno potonuo.

 

Uistinu se nadam da od ovoga neće bit ništa i da će svoje mjesto u velikim natjecanjima trebat zaslužit, a ne kupit.

Uostalom, nije uzalud da su sve legende, svi veliki treneri, pa na kraju krajeva praktički svi s iti malo mozga protiv ovoga.

I opet se vraćamo na početak ovog posta, money money money, koji je i doveo do ovoga, koji je nogomet i spustio na grane na kojima se trenutno (još uvijek trenutno) nalazi i koji je te ''moćne'' klubove financijski bacio na koljena.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.4.2021 11:39 (zabranjeniples).
11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Ja kao najveci problem superlige vidim zamor....znaci sredinom svakog tjedna ce igrat jedan sa drugim, a za vikend ligu kako oni misle da im igraci mogu to pratit, pogotov ako recimo mid weak real primjer igra sa man citijem, i onda za vikend doceka barcu, i onda opet med week ga ceka chelse, pa onda opet za vikend recimo valencija, pa opet med week man united..i tako u krug...tim tempom izrforsirat ce igrace maksimalnom pogotovo sta u toj superligi se bude okretao jako jako veliki novac velika vjerovatnost da bi nacionalne ligaske utakmice igrali sa slabijim ekipama a da bi najaci sastavi igrali nacionalne protiv rivala i superligu, samo opet, ima tu dosta i putovanja. Navodno za osvajanje superlige 400 milja eura ide pobjedniku, i manji izsnosi onda redosljedom 

 

Druga stvar je, transferi igraca...kako oni misle da funkccionira unutar superlige, ovako je imalo smisla nekakvog, al ako imas 20 najboljih klubova koji ce si međusobno vrtit igrace, ja ne vidim neki smisao toga.

Origin ID: ReaLazio
16 godina
offline
FC Barcelona

niko me nije pitao za misljenje, al forumi su takvi..

 

perez stalno naglasava kako novac nije bitan, nego modernizacija, i onda svaki drugi-treci odgovor poentira sa time kak ce sudionici/osnivaci dobiti puno vise love nego od uefe.

klubovi su se sami doveli u zesce dugove, korona je to samo ubrzala, i sad pratkicki dobivaju bailout lovu, ko i banke prije 12-13 godina, samo da bi mogli nastaviti u istom tonu.

kak bi klubovi u nacionalnim ligama trebali konkurirati tolikoj lovi kolku bi ovi dobivali, i prakticki nikad ne dobili sansu okusiti tu super ligu?

da im je interes nogometa na pameti, ukljucili bi ako ne sve UEFA klubove, onda bar veliku vecinu iz liga petice, sestice, sedmice.. ovak ispadaju pizde ^2

po cemu su osnivaci uopce bitni da bi bili privilegirani? arsenal, tottenham, atletico? wtf? zakaj ne odmah i leeds united ili ajax?

o amerikanizaciji natjecanja da ne pricam..

iako je FIFA (bila) korumpirana i UEFA nije zlato, korupcija se bar moze rijesavat, ovakvo elitisticko drustvo ne. treba ih napenalit iz nacionalnih prvenstava, zabraniti transfere u/iz tih klubova, i navijaci stati iza svojih rijeci (no tu su jos uvijek ameri i azijati koji ce placati na lijepe oci).

uglavnom, pederska inicijativa od pederskih osnivaca. ruska oligarhija, arapski petro dolari i americki banksteri.. what could go wrong..

svaka cast svabima na stavu, nadam se da to nije samo fasada.

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.4.2021 14:53 (nixass).
6 godina
offline
FC Barcelona

priznajem da nisam pogledao u detalje plan i koncept superlige, medutim meni se eto to bas svida i nadam se da ce zazivjet

 

nacionalne lige sam prestao pratiti ima vec nekoliko godina, dosadno mi je jer su uvijek 2-3 tima u vrhu, a ostali kako koje godine im se uspiju pribliziti, i tu i tamo neki "no name" tim uspije biti prvak, izuzetak je premier liga

 

eto ne sjecam se uopce kada je netko bio prvak spanjolske a da nije barca, real, ili atletico

 

meni je to dosadno i prevelika je razlika u kvaliteti tih top timova i ostatka nacionalnih liga, a pogotovo gledati utakmice kada ne igraju "najbolji" ili kad igraju najbolji protiv sredine ili dna tablice, mi je uzas

 

isto je bilo i sa ligom prvaka, kad su dopustili da ne igraju samo prvaci nacionalnih prvenstava, da to ne valja da to nije u redu, a ipak je to bilo dobro, pogotovo za male klubove, medutim to vise nije onda liga "prvaka", ali su tekme bile odlicne za gledat

 

s obzirom na to kakav je nogomet danas, meni se neda trositi vrijeme na gledanje prosjecnih timova i prosjecnih i dosadnih utakmica, hocu samo top nogomet i top timove, a za to mi je ideja super lige fenomenalna

 

kakve su posljedice za nogomet uopcenito ili za nacionalne lige ili za ligu prvaka, iskreno me ne zanima, UEFA i FIFA ionako trebaju propast i strpat sve to u zatvore

 

vjerovatno je i nekim klubovima dopizdilo placati reket i hrpu para UEFI za apsolutno nista i generalno upropastavanje nogometa. 

 

najbolje je da se sami klubovi organiziraju i rade sto je za njih najboljem, ionako su to korporacije i idu tamo gdje je veci priljev love

 

da, ne pratim nogomet niti mi je bitan sport kao nekada, ali to je sve zato sto mi nije napeto niti zanimljivo, ovo mi moglo biti dobro osvjezenje

 

budemo vidjeli sta ce bit od svega toga

10 godina
offline
Re: FC Barcelona
zabranjeniples kaže...

Lijepo se Laporta uhvatio posla, money money money money, čitaj superliga.

Pa eto da se i ja osvrnem na navedenu.

 

 

 Kaj se nije Bartemeu hvalio kako je dogovorio sve za superligu?

https://www.theguardian.com/football/2020/oct/27/barcelona-president-josep-maria-bartomeu-and-board-of-directors-resign

3 godine
protjeran
offline
FC Barcelona

Znate kako NBA često brani svojim igračima igrati kvalifikacije pa čak i svjetska i europska prvenstva. Isto bi bilo i s ovom ligom, jako bi naštetila nacionalnim reprezentacijama. Sigurno smeće Perez ne bi dao Luki da sa 35 igra za reprezentaciju.

13 godina
offline
FC Barcelona

Nije da branim ikoga, ali mislim da Barca a ni novi i stari direktor nisu imali baš previše izbora što se tiče ulaska u Superligu. Kad grcaš u dugovima preko miljardu kao Barca onda ti svaka prilika za zaradu igra pa makar to značilo kraj nogometu kakvog smo poznavali.

 

Iskreno već dugo se tu vrti jedan ogromni novac i ako ovo sada znači da će tome doći kraj neka bude tako.  Zanimljivo je gledati kako se pola svijeta buni prema naizgled sporednoj stvari u životu dok im druga polovica svijeta umire pred očima.

 

 

 

 

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

To ti je isto kao i hdz-sdp prebacivanje lopte s noge na nogu.

Tko je dogovorio i kad je sasvim nebitno, ostaje samo pod čijom su rukom pristupili ovom cirkusu.

Na kraju i da se sve završi dobro, ovi dani će ostat zauvijek upisani u povijest.

Real i Barcelona me čak i nisu iznenadili, ali nekolicinom drugih klubova sam itekako ostao iznenađen.

Kako god, niti jedan klub od ovih 12, nakon ovoga svega, nema više svoj dnk.

Lova, lova, lova, navijači i svi ljubitelji nogometa su u cijeloj priči sasvim nebitni.

 

 

 

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Pa realno Dinamo kad ode u Europe nakesa se novaca da moze pokupovati sve po HNLu i biti dominatan kao sto vec jest. Uvijek se islo da najjaci dobijaju najvise a manje da ostanu mali.

 

Nisam za Super ligu ali isto ce biti zanimljiva. Bar prvih par godina.

 

UEFA stiti svoj novac nista drugo. 

 

Jedino mi je zao sto se propaliteti od klubova poput arsenala i milana dovede u ovu ligu a nije im mjesto.

 

Sta bude bude, ali mislim da ce na dugorocne staze ovo unistiti manje klubove, koji nece imati mogucnost napredovanja.

 

 

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
FC Barcelona

Ja ne znam dali vi kužite šta pišete, mislim na vas koji na neki način podržavate tu tzv ligu ?

Pa na koji način je to dobro za nogomet kao sport, ako ne postoji natjecanje, nagrada za uspjeh i kazna za neuspjeh, ako ne postoji sustav vrednovanja i zasluga ?

Ako je određenim klubovima mjesto zagarantirano, koji je ona smisao nogometa i igranja istog ?

Onda lijepo neka preseli te klubove u USA i neke se razbacuju dolarima, a nama u EU ostavi nogomet kakvog volimo.

Po čemu je to West Ham manje bitan od Liverpoola (kojeg i osobno simpatiziram), ako je svojim trudom, svojim rezultatom nešto ove sezone napravio ?

Šta ako taj Liverpool bude zadnji u toj lizi, a mjesto mu je zagarantirano ?

Ja zaista ne razumijem kako i na koji način to nekome može bit privlačno.

I to se sve itekako odražava na ligu i manje klubove, a to iz salvi nezadovoljstva možete i sami dokučit.

Shema ovog natjecanja se protivi zdravom razumu i svakom iole pravom zaljubljeniku u svoj klub.

To je naopako od svega vrijednog u nogometu kao sportu.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.4.2021 17:40 (zabranjeniples).
11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

ne zaboravite da iza superlige stoji JP morgan koji ulaze navodno vise od 6 miljardi eura, tj podjelit ce pocetnih 15 klobova...a di god je JP morgan znaj da se nesto "dobro" sprema, jer nebi oni ulagali da ne vide vlastitu dobit, a pogotovo miljarde. Bit ce da znaju puno vise nego sta se misli, ili sta oce pokazat. FIFA i UEFA eventualno mogu uc u pravni rat s njima, a to bi moglo potrajat godinama, pogotov sta i jedni i drugi imaju kapitala(pogotovo JP Morgan) da nabave doslovno najbolje odvjetnike, di bi i jedini i drugi gubili novac natezuci se na sudu sta nakraju nikom nebi donijelo dobro.

Origin ID: ReaLazio
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
zabranjeniples kaže...

Ja ne znam dali vi kužite šta pišete, mislim na vas koji na neki način podržavate tu tzv ligu ?

Pa na koji način je to dobro za nogomet kao sport, ako ne postoji natjecanje, nagrada za uspjeh i kazna za neuspjeh, ako ne postoji sustav vrednovanja i zasluga ?

Ako je određenim klubovima mjesto zagarantirano, koji je ona smisao nogometa i igranja istog ?

Onda lijepo neka preseli te klubove u USA i neke se razbacuju dolarima, a nama u EU ostavi nogomet kakvog volimo.

Po čemu je to West Ham manje bitan od Liverpoola (kojeg i osobno simpatiziram), ako je svojim trudom, svojim rezultatom nešto ove sezone napravio ?

Šta ako taj Liverpool bude zadnji u toj lizi, a mjesto mu je zagarantirano ?

Ja zaista ne razumijem kako i na koji način to nekome može bit privlačno.

I to se sve itekako odražava na ligu i manje klubove, a to iz salvi nezadovoljstva možete i sami dokučit.

Shema ovog natjecanja se protivi zdravom razumu i svakom iole pravom zaljubljeniku u svoj klub.

To je naopako od svega vrijednog u nogometu kao sportu.

 

 Super Liga je za bogate klubove da nebi propali sad kada je Corona. Barca bude teško opstala da nije ovog. Ipak sam ja za to da igraju tu ligu. Bolje je gledati Barca - Liverpool dva puta godišnje, nego Barca - Slavija Prag. Pare Barci trebaju još jučer, ovo je spas. Nogometu je trebalo nešto ovakvo, neka promjena. Da se razumijemo, ja sam za samo da bi se Barca spasila od dugova. Da nije Corone, nebi bio za ovo sigurno.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Ako ovo zazivi, barca lpool neces gledat dvaput godisnjje, nego puno puno vise, plan je imat dve skupine po 10 klubova di ce se igrat klasicna liga sa uzvratima, i ti onda prva tri iz te dvije skupine idu u knockout fazu, di nakraju pobjednik osvaja preko 400 milja eura. Navodno i da nebi trebalo vazit pravilo gola u gostim.

Origin ID: ReaLazio
16 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

 

 Super Liga je za bogate klubove da nebi propali sad kada je Corona. Barca bude teško opstala da nije ovog. Ipak sam ja za to da igraju tu ligu. Bolje je gledati Barca - Liverpool dva puta godišnje, nego Barca - Slavija Prag. Pare Barci trebaju još jučer, ovo je spas. Nogometu je trebalo nešto ovakvo, neka promjena. Da se razumijemo, ja sam za samo da bi se Barca spasila od dugova. Da nije Corone, nebi bio za ovo sigurno.

novac bi dobro dosao i ostatku od ~400 prvoligaskih klubova u EU, o cijeloj europi da ne pricam

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
nixass kaže...
x18x05x kaže...

 

 Super Liga je za bogate klubove da nebi propali sad kada je Corona. Barca bude teško opstala da nije ovog. Ipak sam ja za to da igraju tu ligu. Bolje je gledati Barca - Liverpool dva puta godišnje, nego Barca - Slavija Prag. Pare Barci trebaju još jučer, ovo je spas. Nogometu je trebalo nešto ovakvo, neka promjena. Da se razumijemo, ja sam za samo da bi se Barca spasila od dugova. Da nije Corone, nebi bio za ovo sigurno.

novac bi dobro dosao i ostatku od ~400 prvoligaskih klubova u EU, o cijeloj europi da ne pricam

 Gledaj svoje, za tuđe me nije briga. Tako svijet funkcionira.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

 

 Super Liga je za bogate klubove da nebi propali sad kada je Corona. Barca bude teško opstala da nije ovog. Ipak sam ja za to da igraju tu ligu. Bolje je gledati Barca - Liverpool dva puta godišnje, nego Barca - Slavija Prag. Pare Barci trebaju još jučer, ovo je spas. Nogometu je trebalo nešto ovakvo, neka promjena. Da se razumijemo, ja sam za samo da bi se Barca spasila od dugova. Da nije Corone, nebi bio za ovo sigurno.

Osobno bih više volio da propadnu Barca i Real, nego da pate manji klubovi.

Ili istupite iz svih natjecanja, pa igrajte svoju ligu ili živite od onoga kako ste poslovali.

Novac ih ije i doveo u situaciju u kojoj su sad, nek se ugledaju na Njemačke klubove.

 

Barca je harala jedno vrijeme, ali to je došlo na naaplatu i za to vam nitko nije kriv.

Sreća je jedino što čitam da većina dolazi pameti i da se premišljaju.

Mada to ''pameti'' shvatite kao da nisu očekivali ovakav bunt i ovakav val nezadovoljstva i tu se krije prava istina.
Sreća pa još postoje navijači i ljudi i to u većini, koji razmišljaju za dobrobit nogometa kao sporta i svih klubova u cjelini.

Upravo tu leži nada da ovako nešto ne može proć

Ovo je Europa i naš mentalitet nema veze s Amerima i njihovim načinom razmišljanja po pitanju nogometa.

 

10 godina
offline
FC Barcelona

raspada se superliga.

 

Dost dobra taktika za izvlačenje boljih uvjeta i love od uefe

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Del_Boy97 kaže...

raspada se superliga.

 

Dost dobra taktika za izvlačenje boljih uvjeta i love od uefe

Sad idu razne teorije, tko-kako-zašto.

Sasvim nebitno, bitno je da se raspada ko kula od karata.

Mišljenja sam da je razlog ipak taj što nisu očekivali ovakvu pobunu i ovakve ispade bijesa i to u svim poljima.

10 godina
offline
FC Barcelona

Najdraže mi je u ovom svemu što su Ameri dobili po pički. Tam u njihovom feudalizmu su bossovi navikli da im se liže guzica. Daj se igraj s Europskim navijačima, nije ovo NFL. Smečad gramziva.

مرګ ژوبله
10 godina
offline
Re: FC Barcelona

MARCA - Čak i ako bi Super liga nestala, klubovi Super lige ipak su uspjeli natjerati UEFA-u da danas prizna da im je na raspolaganju dodatnih 4 MILIJARDE EURA koje su porekli da imaju!

 

sve se vrti oko para, smećari su i jedni i drugi

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Del_Boy97 kaže...

MARCA - Čak i ako bi Super liga nestala, klubovi Super lige ipak su uspjeli natjerati UEFA-u da danas prizna da im je na raspolaganju dodatnih 4 MILIJARDE EURA koje su porekli da imaju!

 

sve se vrti oko para, smećari su i jedni i drugi

Pa nitko ovdje niti ne brani uefu, za koju se odavno zna da je pčela u medu.

Ovdje su bitni mali klubovi i općenito opstanak nogometa kao natjecateljskog sporta.

Bit su "moćnici" koji su se usudili popišat po slabijima i sami sebe proglasit najvećima, za što nemaju nikakvo pravo.

 

Kako stvari stoje, zdrav razum će pobjedit.

Ovakav projekt je u startu osuđen na propast i van svake zdrave pameti.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.4.2021 23:20 (zabranjeniples).
13 godina
offline
FC Barcelona

Pa Uefin novi koncept Lige Prvaka za 2024. godinu je ništa drugo nego Superliga, samo eto njima zasmetalo to što bi mogli ostati bez dijela kolača pa se prave da im je stalo do navijača i igre. 

Sve su zahuktali vlasnici engleskih klubova (ameri) i Perez koji je trebao biti glavni čovjek. Pa se treba vratiti godinama unatrag i pitati se tko je tim ljudima dao da upravljaju velikim klubovima poput Liverpoola, Uniteda?

 

Što se tiče dijela priče oko Barce, Laporta nije tu mogao puno jer je Bartomeu (debil, što drugo očekivati od njega) već bio prihvatio Superligu i to mu je bila velika želja. Ali danas je objavljeno da Barcelona neće sudjelovati u Superligi, čak i ako ona opstane, ako članovi kluba ne odluče tako. Biti će glasanje.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.4.2021 2:46 (antimadridista).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice