FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.292.504
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ocekivano.  Odlicne vijesti , konacno su Barca otela iz ruku svojih mrzitelja. Sad imamo predsjednika koji je mocan, ima status i ima poznastava i iskustva sa najboljim agentima na svijetu.

Koliko sam skuzio iz njegovih izjava, mislim da bi Naiglesmann mogao biti trener u skorijoj buducnosti jer je rekao da ima dobrih njemackih trenera. 

 

Moguce da na ljeto dodu besplatni igraci tipa Alaba,Aguero,Depay ili Wini.

 

Ne znam sto misliti o Agueru ili Alabi. Velike place a sumnjive kvalitete. 

 

I dalje se nadam da ce dovesti Haalanda, i da necemo skupljati starcad , iako bi Aguero bio bolji od Griezmann i Braithwaita.

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
FC Barcelona

Nešto čitam da je Alaba zagrizao za Barcu. E sad, ne znam koliko je to izvedivo s obzirom da traži veliku plaću, ali to je igrač koji nam treba. Riješiti se Coutinha koji je na ogromnoj plaći a nije u planovima niti jednog trenera. Nadam se da će i ovi stariji igrači u ekipi pristati na smanjenje plaća sad kad su pošteni ljudi u klubu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
offline
Re: FC Barcelona

od smanjenja placa nista, to je laporta i govorio.

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Del_Boy97 kaže...

od smanjenja placa nista, to je laporta i govorio.

 Nisam to nigdje vidio. 

 

Moraju smanjiti ili ispasti u trecu ligu pa nek biraju. Pravila la lige. 

 

This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
Re: FC Barcelona

morao bi to malo dublje prokopat al čitao sam na barci balkan kako su font i freixa komentirali kako su potrebni daljnji dogovori o rezovima s igračima dok je laporta rekao da daljnjih rezova ne bi bilo

13 godina
offline
FC Barcelona

Izjava Johana Cruyffa prije izbora 2015: "Ja sam za Laportu. Najviše zbog toga što je klub izgubio prepoznatljivost i ono što ga je činilo posebnim. Barcelona je to izgubila, te vrijednosti gospodskog kluba. A to dolazi prije svega, prije novca i prije igrača"

 

Oduvijek je Cruyff vidio neke stvari prije svih ostalih. Da su ga bar članovi kluba poslušali 5 godina ranije...

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Del_Boy97 kaže...

od smanjenja placa nista, to je laporta i govorio.

 Pa plaće su već srezane prije par mjeseci, što ne? Dosta igrača je pristalo, skinuto im je oko 120 milijuna eura sveukupno za cijelu ekipu. Laporta vjerojatno misli na dodatno smanjenje. Ali koliko je to fer prema igračima? Klub se našao u ovoj situaciji zbog nesposobnih ljudi koji su ga vodili. Igrači su već jednom pristali na smanjenje.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.3.2021 15:56 (antimadridista).
6 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Izgleda da Alaba dolazi u Barcu. 

 

David Alaba has reached an agreement with FC Barcelona. — Bein Sports

9 godina
offline
FC Barcelona

Večeras protiv PSG-a u Parizu. Kladionice nas smatraju u potpunosti ravnopravnima PSG-u, 2.70 na oba tima. Možda ih i možemo preokrenut.

14 godina
offline
FC Barcelona

Teško za preokret. Bitno je ne osramotiti se.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Tesko da se nece osramotiti kada ce Umtiti cuvati Mbappea a znamo da nam je Soldado igrac od 37 godina i brzinom puza davao golove kad je ovaj kloc igrao.

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
FC Barcelona

Napokon se dostojno opraštamo od Lige Prvaka. Zaslužili smo pobjedu večeras, pregršt šansi. Dembele jednostavno mora popraviti realizaciju.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
offline
FC Barcelona

šteta baš, ova kombinacija sa de jongom na stoperu je bila pogodak ali falilo nam je sreće i kvalitetnog stopera koji neće napravit sranje ko lenglet

14 godina
offline
FC Barcelona

Napokon bez sramote. Barem u jednoj utakmici.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ponosan sam na Barcu. ovo veceras je bilo fantasticno. Zaista nisam u ovoj sezoni ocekivao ovakvu igru. mislio sam da ce nam trebati godine. bez obzira na tabelu, definitivno smo najbolji tim u spaniji. 

 

Pred ovom ekipom je velika buducnost.

13 godina
offline
FC Barcelona

Al kakva bi Dembele bio igračina da popravi realizaciju, nezaustavljiv bi bio. Da mu je dati Fatijevu završnicu...

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
FC Barcelona

Dali se je penal trebao ponoviti?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

Dali se je penal trebao ponoviti?

 Teoretski da. S obzirom da pojavom VAR-a takve stvari redovno kažnjavaju. Eno nekidan su ponovili penal Dortmunda jer je golman izašao pola koraka ispred crte.

 

Al dobro, sumnjam da bi prošli i da se to zabilo. Ipak je falilo energije u drugom poluvremenu i imali smo manje šansi. Al sve u svemu dobra utakmica.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Svaka čast za prvo poluvrijeme, šteta za propuštene prilike. Uz malo sreće je stvarno mogao biti preokret.

Demebele katastrofa šut, nit snage nit preciznosti. Griezman standardno beskoristan, nit šuteva nit korisnih pasova. Zapravo imao je onaj jedan šut koji je otišao negdje na tribine, to je ta kvaliteta od 100m eura.
Lenglet isto standardno igra kao da je na platnoj listi protivnika.
De Jongu svaka čast. Messi opet izvlači asa iz rukava. Šteta za penal, iskreno mislim da izvođenje penala treba prepustiti nekome drugome.

Navas branio na 150%, njemu isto svaka čast.
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
darkborg kaže...
Svaka čast za prvo poluvrijeme, šteta za propuštene prilike. Uz malo sreće je stvarno mogao biti preokret.

Demebele katastrofa šut, nit snage nit preciznosti. Griezman standardno beskoristan, nit šuteva nit korisnih pasova. Zapravo imao je onaj jedan šut koji je otišao negdje na tribine, to je ta kvaliteta od 100m eura.
Lenglet isto standardno igra kao da je na platnoj listi protivnika.
De Jongu svaka čast. Messi opet izvlači asa iz rukava. Šteta za penal, iskreno mislim da izvođenje penala treba prepustiti nekome drugome.

Navas branio na 150%, njemu isto svaka čast.

Kolega, kao da nismo gledali istu utakmicu ?! 

Ne tvrdim da je Griezman bio cvjećka, ali na kome je učinjen prekršaj za kazneni udarac, i kome je obranjen?! 
Isto tako, da ne stvaram tenzije, trebao je ili nije trebao biti ponovljen, i da je, koliko bi ukupno pomoglo u nastavku utakmice?! 
Opet, falite Messia, a evidentno je da je podosta puta on što falio loptu, udarac, a i fulanja je bilo podosta! Mogao je jučer i do hattricka Messi, ali nije iz nekih razloga, dostatnih za samo 1 : 1 u gostima! Bitno je za poraz tražiti ono iz prošle domaće utakmice u Barceloni ako ćemo po praf?! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
darkborg kaže...
Svaka čast za prvo poluvrijeme, šteta za propuštene prilike. Uz malo sreće je stvarno mogao biti preokret.

Demebele katastrofa šut, nit snage nit preciznosti. Griezman standardno beskoristan, nit šuteva nit korisnih pasova. Zapravo imao je onaj jedan šut koji je otišao negdje na tribine, to je ta kvaliteta od 100m eura.
Lenglet isto standardno igra kao da je na platnoj listi protivnika.
De Jongu svaka čast. Messi opet izvlači asa iz rukava. Šteta za penal, iskreno mislim da izvođenje penala treba prepustiti nekome drugome.

Navas branio na 150%, njemu isto svaka čast.

 De Jong oduševljava sve više i više. Nosit će Barcu godinama, to se vidi iz aviona. Sinoć sa stopera odigrao doktorski. Kako čovjek savršeno čita igru.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
offline
Re: FC Barcelona

ako bi se vec i trebao ponavljat onda mi je to vise zbog verratija koji je u nedozvoljenoj poziciji a na kraju krajeva on je taj koji je loptu i ispucao nakon promasaja

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Alemany (sportski direktor) je nezadovoljan Griezmannom. Zeli dovesti Haalanda.

 

Vamoooos. Dvije muhe jednim udarcem.

 

Prodati Griezmanna,Coutinha,Demebelea,Pjanica,Firpa,Umtitia,Braithwaita i dovesti Haalanda,Depaya i Garciu.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...
darkborg kaže...
Svaka čast za prvo poluvrijeme, šteta za propuštene prilike. Uz malo sreće je stvarno mogao biti preokret.

Demebele katastrofa šut, nit snage nit preciznosti. Griezman standardno beskoristan, nit šuteva nit korisnih pasova. Zapravo imao je onaj jedan šut koji je otišao negdje na tribine, to je ta kvaliteta od 100m eura.
Lenglet isto standardno igra kao da je na platnoj listi protivnika.
De Jongu svaka čast. Messi opet izvlači asa iz rukava. Šteta za penal, iskreno mislim da izvođenje penala treba prepustiti nekome drugome.

Navas branio na 150%, njemu isto svaka čast.

Kolega, kao da nismo gledali istu utakmicu ?! 

Ne tvrdim da je Griezman bio cvjećka, ali na kome je učinjen prekršaj za kazneni udarac, i kome je obranjen?! 
Isto tako, da ne stvaram tenzije, trebao je ili nije trebao biti ponovljen, i da je, koliko bi ukupno pomoglo u nastavku utakmice?! 
Opet, falite Messia, a evidentno je da je podosta puta on što falio loptu, udarac, a i fulanja je bilo podosta! Mogao je jučer i do hattricka Messi, ali nije iz nekih razloga, dostatnih za samo 1 : 1 u gostima! Bitno je za poraz tražiti ono iz prošle domaće utakmice u Barceloni ako ćemo po praf?! 

Pa kakve veze ima što je na njemu napravljen prekršaj za penal? Za penal je zaslužan Kurzawa a ne Griezmann. A za messija sam napisao da bi bilo bolje da prepusti penale nekom drugom.

Jel penal trebalo ponoviti, službeno možda je ali realno je messi loše pucao i tu ne treba komplicirati bezveze.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
x18x05x kaže...

Dali se je penal trebao ponoviti?

 Teoretski da. S obzirom da pojavom VAR-a takve stvari redovno kažnjavaju. Eno nekidan su ponovili penal Dortmunda jer je golman izašao pola koraka ispred crte.

 

Al dobro, sumnjam da bi prošli i da se to zabilo. Ipak je falilo energije u drugom poluvremenu i imali smo manje šansi. Al sve u svemu dobra utakmica.

 Još su gledali snimku i niko da vidi igrača da je ušao u polukrug šesneasterca.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ono što me kod grizmana nervira više od činjenice da je totalno beskoristan na terenu je njegov govor tijela van terena. Svaki put kada ga vidim pri ulasku/izlasku iz busa, prolasku pored novinara u klubskim prostorijama, izlasku na trening- glava dolje, nema emocija, još je onakav žgoljav i nikakav, letargičan kao da je hodajući natpis za šta ja radim ovdje, živjeti mi se neda.

13 godina
offline
FC Barcelona

Laporta navodno već ovo ljeto kreće po Haalanda, piše Sport. Da bi se došlo do para, na prodaju su Coutinho, Firpo, Griezmann, Braithwaite, Neto, Umtiti i Pjanić.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Laporta navodno već ovo ljeto kreće po Haalanda, piše Sport. Da bi se došlo do para, na prodaju su Coutinho, Firpo, Griezmann, Braithwaite, Neto, Umtiti i Pjanić.

 Vjv bude prodao još neke panjeve.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Vidi Realovaca sto dislajkaju antimadridistin post cim se spominje Haaland.

 

Real ce ostati i bez Mbappea i Haalanda.

 

 

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Vidi Realovaca sto dislajkaju antimadridistin post cim se spominje Haaland.

 

Real ce ostati i bez Mbappea i Haalanda.

 

 

Živi bili pa vidjeli i doživjeli!  

 

Pitanje svih pitanja, otkuda vama i jedan cent za bilo koga uzeti u narednih pet godine ?! 

ATJ Lučko
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice