FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.290.254
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Kako mi je draga ova pobijeda bila, protiv ovakve cignaske ekipe koja se bacala i lezala na svaki faul kad su vodili.

 

Greizmann 9 utakmica 7 golova i 6 asistencija. 

This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
FC Barcelona

Grizeman je prodisio konačno.

14 godina
offline
FC Barcelona

Igra je očaj.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
FC Barcelona

Jel napokon vidite zašto sve ide preko Messija kad je on u igri? Ili treba još tisuću ovakvih primjera poput ove utakmice. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
FC Barcelona

Vezni red kao da danima nisu jeli, svaka druga lopta izgubljena. Napraviti faul i zaustaviti akciju protivnika je nemoguća misija.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.2.2021 22:20 (x18x05x).
13 godina
offline
FC Barcelona

I bi ga ovog čovjeka htjeli gledati negdje drugdje a ne u Barceloni. Kako je promijenio čitav tijek utakmice u 5 minuta. Da ga nemamo borili bi se trenutno za Europsku ligu. Puno se priča koliko zaraduje ali je valjda jedini igrač u ekipi koji svojim predstavama zaslužuje svaki cent koji zaradi.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.2.2021 22:31 (antimadridista).
14 godina
offline
FC Barcelona

Kakav gol.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.2.2021 22:48 (x18x05x).
13 godina
offline
FC Barcelona

Sa ovakvom obranom će nas PSG lagano pobijediti. Danas će svaka top ekipa dobro proći protiv Barcelone jer jedino što moraš napraviti je staviti 2 čovjeka na Messija i riješio si stvar. Jedostavno nema kvalitete i ako Messi nešto ne napravi sam, mi baš nikoga ne možemo dobiti. Kamoli ove bolje ekipe u Ligi Prvaka.

 

Araujo se izgleda ozbiljnije ozlijedio, a bio je jedini igrač u obrani koji je igrao dobro ove sezone.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.2.2021 23:11 (antimadridista).
14 godina
offline
FC Barcelona

Busquets više nebi smio počinjati utakmice. To više nije ni sjena onog igrača. Pjanić i Puig, pravi očaj. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

Busquets više nebi smio počinjati utakmice. To više nije ni sjena onog igrača. Pjanić i Puig, pravi očaj. 

 Bio je solidan u zadnjih mjesec dana ali danas jedan od lošijih na terenu. Problem je što alternative nema. Nemamo zamjenu za Busquetsa, za Albu, a da ne govorim za Messija.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Imamo odlican vezni red kad Busqets ne bi igrao kao sto je jucer. Napda sa Messijem je uvijek opasan.

 

Ali obrana je katastrofa. Araujo propusta vjerovatno obe utakmice sa PSG-om.

 

Izgubit cemo samo na racun stopera Umtiti - Lenglet koji su toliko spori da je to negledljivo.

This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Navodno će Barcelona nastojati ne koristiti Coutinha do kraja sezone jer će nakon 7 njegovih odigranih utakmica Barcelona morat platit Liverpool-u 5 milijuna eura.
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...
Navodno će Barcelona nastojati ne koristiti Coutinha do kraja sezone jer će nakon 7 njegovih odigranih utakmica Barcelona morat platit Liverpool-u 5 milijuna eura.

 A i bolje da ne koristi kad je beskoristan na terenu.

 

Inače ovaj Victor Font će izgleda uvjerljivo izgubiti izbore. Prije par mjeseci je najvaljivao kako će u svom stožeru imati Jordija Cruyffa, sina Johana Cruyffa. A ovaj ladno danas izjavi kako će glasati za Laportu. Laporta prema svim predviđanjima lagano dobiva izbore.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Odlicno ako hoce. 

Rade bi vratio Bartomeua nego da gledam spodobu Fonta. 

 

Rekao je 10 stvari do sada, sve su demantirane. 

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
FC Barcelona

Ovaj nogomet u doba korone počinje gubiti smisao. Polufinale kupa, velika utakmica a igrači obje ekipe ne mogu stajati na nogama od umora. Kome treba ovakav nogomet? Ekipe igraju po 13-14 utakmica mjesečno, to je suludo.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Slažem se, ali koja je točno alternativa? Meni su sve te tekme bez publike besmislene, ali jednostavno je to vrijeme u kojem živimo.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Hexfire kaže...
Slažem se, ali koja je točno alternativa? Meni su sve te tekme bez publike besmislene, ali jednostavno je to vrijeme u kojem živimo.

 To sam i ja govorio, pa su me neki napadali da publika ne igra. Teško nekima shvatit da je to jedna cjelina, jedno bez drugog ne ide.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
FC Barcelona

Igranje bez publike je sigurno veliki problem, ali još veći problem je taj ritam koji je poremećen. Puno igrača je to izjavilo, kad si mentalno i fizički naviknut na jedan ritam natjecanja čitavu karijeru i onda ti se to kompletno izmijeni, to te ubije kao sportaša. Nije slučajnost da sve velike europske ekipe igraju jako loše ove sezone, izuzev Citya.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
FC Barcelona

Umtiti nek se ostavi nogometa

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Sve to stoji, ali nitko se ne želi odreći još dijela potencijalnih prihoda. TV prava su prodana s određenim brojem utakmica u vidu. Nije baš da se nije moglo odrediti da se sva kup natjecanja igraju na jednu tekmu, da se recimo ne igra Superkup, da nema produžetaka... Ili čak nešto drastičnije tipa poluvrijeme od 35 minuta.

Na kraju dana, korona je zeznula sve klubove. Netko se bolje prilagodio netko lošije.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Prokleta bila 2009 , bit će Barca zauvijek rob tog stila nogometa i prisjećanja na tiki-taku.

 

Busqets je totalno nevidiljiv u svakom smislu igre osim dodavanja prvom do sebe.

Spor, ne može zaustaviti kontru, lako ga je predriblati , nije opasan za protivnički gol. Apsolutna 0.

 

Umtiti je sramota. Ugovor koji je dobio ovaj invalid vrijedi do 2023. Još ćemo ga se nagledati.

 

Griezmann je prevarant, par golova je maskiralo to što on protiv jakih ekipa ne postoji na mapi. Jednostavno nije nikakva prijetnnja protivnicima.

 

Uglavnom , ovakav nogomet ne može pobijeđivati ovakve fizički jake ekipe, koje se zbuksaju u svojih 16 metara i čekaju kontre.

Pitanje je koliko se i Guardiolina Barca mogla nositi jer su ispadali protiv Chelsea,Intera...Pa kasnije MSN protiv Atletica Juvea...

 

Vrijeme je za promijene. 

 

 

This time next year we'll be millionaires
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Prvi poraz nakon skoro mjesec i pol. Ne razumijem. Kao da se jedva ceka poraz.

 

Ja sam zadovoljan. Ne ocekujem puno od ove sezone zbog milion razloga, a mladi igraci me oduševljavaju i to je najvaznije.

 

Imamo puno povrijedjenih, gomilu utakmica u gostima u kratkom periodu. Ovakav tempo bi izludio i Barcelonu iz 2011.

 

Uostalom, prva je utakmica, kup je. Siguran sam da cemo ih izbaciti u uzvratu. 

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

Prvi poraz nakon skoro mjesec i pol. Ne razumijem. Kao da se jedva ceka poraz.

 

Ja sam zadovoljan. Ne ocekujem puno od ove sezone zbog milion razloga, a mladi igraci me oduševljavaju i to je najvaznije.

 

Imamo puno povrijedjenih, gomilu utakmica u gostima u kratkom periodu. Ovakav tempo bi izludio i Barcelonu iz 2011.

 

Uostalom, prva je utakmica, kup je. Siguran sam da cemo ih izbaciti u uzvratu. 

 Jako teško. Sevilla ne prima puno golova. A nama je raspored gust, igra se na 3 fronta. 

 

Ovaj Kounde je stoperčina i pol. Da je drugačija financijska situacija u klubu onda bi rekao da bi ga trebalo dovesti u Barcu, ali klub trenutno nema ni eura za nove igrače.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Nije Griezman nikakav prevarant koliko je Barcelona otrovna sredina za njega i za ostale. Čovjek je bio 3 na svijetu iza Ronalda i Mesija prije nego ga je Barca unistila. Isto sa Ibrom, Henryem i drugima. Među najboljim nogometašima na svijetu i dođu u Barcu i sustav ih uništi. A sa coutinhom posebna priča. U liverpoolu je sigurno bio među top 5 igrača na svijetu, dode u barcu koja ga pogubi, onda opet ode u Bayern i gle čuda ponovo se sjetio kako igrati i onda se opet vratio u prosjek u barci koji nije dovoljan za igrača preko 100 mil.

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Coutinho je bio zamjena Perisicu u Bayernu , toliko o tome.

 

Griezmann je prevarant koji trpa male ekipe , a bio je treci jer je igrao za francusku.

 

Da je igrao za bilo koju drugu repku , nebi bio u top 20.

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Dr.Feel kaže...

Nije Griezman nikakav prevarant koliko je Barcelona otrovna sredina za njega i za ostale. Čovjek je bio 3 na svijetu iza Ronalda i Mesija prije nego ga je Barca unistila. Isto sa Ibrom, Henryem i drugima. Među najboljim nogometašima na svijetu i dođu u Barcu i sustav ih uništi. A sa coutinhom posebna priča. U liverpoolu je sigurno bio među top 5 igrača na svijetu, dode u barcu koja ga pogubi, onda opet ode u Bayern i gle čuda ponovo se sjetio kako igrati i onda se opet vratio u prosjek u barci koji nije dovoljan za igrača preko 100 mil.

 Kakve gluposti pišeš. Henry kad je dolazio u Barcu već je bio u ogromnom padu. Barca i Pep su mu čak i oživjeli karijeru privremeno i uspio je uzeti trofej LP koji je želio u svojoj karijeri. I to kao važan igrač ekipe u Pepovoj prvoj sezoni. Ibru nije nitko uništio nego se nije slagao s trenerom. On je došao u Barcu koja je tada bila na vrhu svijeta i nije htio slušati trenera nego raditi po svome. To tako ne funckionira. Coutinho nikada nije bio među top 5 igrača u svijetu niti je činio svoje suigrače boljima. Da je stvarno bio među top 5, onda bi se to osjetilo na igri Liverpoola kad su ga prodali. A nije se osjetilo, naprotiv, postali su bolji bez njega.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Slazem se antimadristom. 

 

Ljudi pricaju gluposti. 

 

To sto su Coutinho i Griezmann toliko placeni ne znaci da su dobri.

 

Imali su status zvijezda , a imali smo dovoljno glupog predsjednika da plati tolike novce za 2 igraca koji nemaju svoje pozicije na terenu u Barceloni.

 

 

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
FC Barcelona

Neymar izgleda propušta Barcu

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
FC Barcelona

Ajde napokon.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.2.2021 21:30 (x18x05x).
14 godina
offline
FC Barcelona

Na koju foru radi ovaj VAR? Ako nemaju jasni dokaza nebi trebali nešto ni dosuđivat. Ponište gol zbog zaleđa, koji se realno i nemože vidjeti.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice