FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.290.955
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Plitak potok

6 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...

Dobra tekma. Barca dobro kontrolira sredinu terena. U napadu fali završnica. Obrana je isto ok, primljeni golovi nisu iz nijedne greške obrane. 

 hahahahhahahah trol godine 🤣🤣🤣

10 godina
offline
FC Barcelona

Bas mi je drago kaj Bayern unistava Barcu jer zelim da ova sramota od uprave sto prije ode. Svi znamo kako vec zadnjih par godina unistavaju klub. Citav klub treba veliki remont

9 godina
offline
FC Barcelona

To Setien 70 minuta, još uvijek Puig,Dembele,Fati na klupi haha. A Busket i Vidal u igri. Jos na poluvremenu se sve izmjene trebale napravit. Kakva picka od trenera ja nezz jel prirodno glup ili mu netko kroji ekipu.

14 godina
offline
FC Barcelona

Zamisli da gubis 7-2 i napravis 3 zamjene manje nego protivnik...

Koji kurac se dogada?

4 godine
neaktivan
offline
FC Barcelona

Unistio ih Bayern  Znao sam da ce ih dobiti, ali ovaj rezultat me stvarno iznenadio. Svaka cast za Bayern.

 

12 godina
offline
FC Barcelona

haha sta je ovo, poslije 4-1 sam ugasio i ne gledam,

niti me zanima.. 8-2??? 

 

1. MARŠ hebeni setien koji nema blage veze s vezom ,MRŠŠŠŠ, lik se pogubio totalno

2. pola igraca mrs iz kluba

3. Ter stegen, koji kurac on izvodi s tim riskantnim dodavanjima? MRŠ

 

ovo je jebena sramota... 8-2..

 

iskreno se nadam da ce messi poslije ovoga otici iz barce... ovo je sramota

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.8.2020 22:49 (exer1234).
13 godina
offline
FC Barcelona

Nadam se da ce sad vidjet da pola ekipe nema sta radit u Barci. Pique, Busquets, Vidal, Roberto, Suarez nemaju sta radit u Barci vise.

VISCA BARCA
14 godina
offline
FC Barcelona

Kad sam ja govorio da je Španjolska liga kompletno u ogromnom padu, pojedinci su glumili pametnjakoviće.

Nisam navijač Barcelone, ali ovo je zaista sramotno za gledat.

12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Jack Black kaže...

Nadam se da ce sad vidjet da pola ekipe nema sta radit u Barci. Pique, Busquets, Vidal, Roberto, Suarez nemaju sta radit u Barci vise.

 

tako je, ali ce svi oni ostati jos i iducu sezonu, vidjet ces.... ugl dok je tako, nema rezultata i to je to

ioanko barcu pratim samo zbog messija, ali sad mi je vec i zao, ne bi mi bilo krivo da ode.. 

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
10 godina
offline
FC Barcelona

bit cu iznenadjen ako ne bude ostavke kompletne uprave.

9 godina
offline
FC Barcelona

Nažalost, nepovoljan rezultat. Bayern je imao više sreće u realizaciji, to je sve. To je nogomet.

9 godina
offline
FC Barcelona

HAHAHAHAHAHAHAHA. Kakva sramota od kluba msm da su se dns srusili i neki rekordi 8 komada u cetvrtfinalu msm da nitko nije dobio, treca sezona za redom velike sramote u ligi prvaka. Tuzno je za reci ali Barcelona je postala sramota. Ekipa bez karaktera. 8 komada u 1 utakmici hahahaha. Jbt kao da sam gledao neku utakmicu zupanijske lige. 

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Mene ce vise iznenadit ako daju ostavku

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ma kakva ostavka uprave, Setien će dobiti otkaz, ostat će isti roster igrača ostat će uprava i tjt... Najveća sramota u povijesti kluba, nakon onakve dvije sramote mislio sam da ne može gore, al ovo je bilo ne znam, bogte jebo ono... Auu šta napraviše od kluba 

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

nadam se da je ovo kraj jednog perioda, minimalno 5 godina, mada je ovo realno pocelo vec kada je otjeran Zubizareta iz kluba. 

 

najveca sramota u historiji kluba. 

 

bez odlaska cijele uprave, trenera i pola ekipe nece biti nista bolje u godinama koje dolaze.

 

nek iduce iduce  budu 10ti u ligi, al neka se radikalne promjene dese.

14 godina
offline
FC Barcelona

Gasi klub.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
6 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
KingNothing kaže...

Zamisli da gubis 7-2 i napravis 3 zamjene manje nego protivnik...

Koji kurac se dogada?

 Ante Čačić škola, ne želiš odugovlačit igru sa izmjenama 

13 godina
offline
FC Barcelona

Ako smo već izgubili, onda je bas ovakav poraz bio potreban. Baš mi je drago da nismo izgubili nekako minimalno na dvije utakmice pa da se prekrivaju problemi koje svi vidimo i kaže se "biti će bolje" i pretvaranje da nema problema. Sada je sve jasno. Vise nema skrivanja. Uprava najvjerojatnije raspisuje nove izbore danas. I pola ekipe odlazi iz kluba. Najteži poraz u povijesti kluba će nadamo se dovesti do osvježenja koje je potrebno godinama.

 

A ako se to ne dogodi, onda ključ u bravu i gasi klub.

 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
6 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Ako smo već izgubili, onda je bas ovakav poraz bio potreban. Baš mi je drago da nismo izgubili nekako minimalno na dvije utakmice pa da se prekrivaju problemi koje svi vidimo i kaže se "biti će bolje" i pretvaranje da nema problema. Sada je sve jasno. Vise nema skrivanja. Uprava najvjerojatnije raspisuje nove izbore danas. I pola ekipe odlazi iz kluba. Najteži poraz u povijesti kluba će nadamo se dovesti do osvježenja koje je potrebno godinama.

 

A ako se to ne dogodi, onda ključ u bravu i gasi klub.

 

 u nadi je spas 

15 godina
offline
FC Barcelona

Njemacka liga jest slabija, Totenham i Napoli i nisu top nivo, kao ni Chelsea koji je ovu sezonu pod Lampardom igrao va bank - (69-54 i uspjeli su izborit LP), ali ipak je impresivno vidjeti da je Bayern imao samo jedan remi od Bozica.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/2019%E2%80%9320_FC_Bayern_Munich_season#Results_by_round

 

Barcelona je imala najtezeg protivnika u 1/4finalu, ali ovaj poraz jest tesko podnosljiva katastrofa - sa ovakvom igrom bi izgubili od vecine, jer je jucer i Leipzig pokazao zube, a i Atalanta je kraj sezone odigrala daleko bolje nego nekidan protiv PSGa.

 

  

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
FC Barcelona

Njemacka liga jest slabija, Totenham i Napoli i nisu top nivo, kao ni Chelsea koji je ovu sezonu pod Lampardom igrao va bank - (69-54 i uspjeli su izborit LP), ali ipak je impresivno vidjeti da je Bayern imao samo jedan remi od Bozica.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/2019%E2%80%9320_FC_Bayern_Munich_season#Results_by_round

 

Barcelona je imala najtezeg protivnika u 1/4finalu, ali ovaj poraz jest tesko podnosljiva katastrofa - sa ovakvom igrom bi izgubili od vecine, jer je jucer i Leipzig pokazao zube, a i Atalanta je kraj sezone odigrala daleko bolje nego nekidan protiv PSGa.

 

  

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
9 godina
offline
FC Barcelona

Coutinho u par minuta asistencija i 2 gola. Jel problem u njemu bio u Barci? Naravno da ne. Jel problem u Grizmanu koji je zabio 150 komada u dresu defanzivne ekipe Atletiko Madrida. Pa je odjednom zaboravio igrat nogomet u Barceloni. Svašta se tu može za reći. No danas je službeno kraj jedne ere. Iako je taj kraj bio kad je Iniesta otišao ali eto. Ukoliko se ne dese neke radikalne promjene mada ja ne vidim kako se to može spasit jer para više nema za neke promjene a tko će ti kupit Piquea,Busketa,Albu,Rakitića za neke veće pare. Hrpetina problema zao mi je Messija jedino no odavno on ne moze sam vise i on je u godinama i dalje je vrhunski ali cijela ekipa treba odigrati jer nogomet je timski sport a predugo se ovisi o jednom igracu. Ako se ne dese neke velike promjene neka ode u neki klub odigrati jos 2 3 sezone jer mucit se sa ovom ekipom nema vise smisla a dao je previse Barci i ne duguje im vise nista! 

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.8.2020 23:22 (BeLLicus).
13 godina
offline
FC Barcelona

Pa protiv Napolija doma se igrao bunker. O čemu mi pričamo? Kad se poraz očekuje već prije utakmice, onda nemamo o čemu pričati. To je ono najžalosnije, što nekoga tko gleda Barcelonu iz tjedna u tjedan ove stvari ne iznenađuju nimalo. U redu, nitko nije očekivao da će primiti 8 golova ali je stanje u klubu toliko trulo da više nitko nema nikakva očekivanja. 

 

I onda onaj klaun Vidal prije utakmice ide pričati pizdarije i gluposti tipa "nismo vam mi bundesligaši, mi smo Barcelona". Ma stari moj tko si ti? Što si ti napravio u Barceloni?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.8.2020 23:24 (antimadridista).
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Ako smo već izgubili, onda je bas ovakav poraz bio potreban. Baš mi je drago da nismo izgubili nekako minimalno na dvije utakmice pa da se prekrivaju problemi koje svi vidimo i kaže se "biti će bolje" i pretvaranje da nema problema. Sada je sve jasno. Vise nema skrivanja. Uprava najvjerojatnije raspisuje nove izbore danas. I pola ekipe odlazi iz kluba. Najteži poraz u povijesti kluba će nadamo se dovesti do osvježenja koje je potrebno godinama.

 

A ako se to ne dogodi, onda ključ u bravu i gasi klub.

 

 potpisujem svaku rijec. neka su izgunili sa 8 komada. dosta vise. 800 miliona potrosili na pojacanja, nigdje nijednog. koji vrag... 

14 godina
offline
FC Barcelona

Al sve je krivo u Barci, od uprave do igrača. Sad ovi uhljebi budu dali treneru otkaz, pa pokušati sebe zaštititi na sve načine.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
FC Barcelona

Nedavno sam čitao da klub nudi Semedu novi ugovor. Ja ću samo reći da lošijeg desnog bočnog nikad nisam vidio u Barci. A pratim klub otkad znam za sebe. Taj lik osim brzine nema apsolutno niti jednu igračku kvalitetu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.8.2020 23:32 (antimadridista).
13 godina
offline
FC Barcelona

Fascinantno je kako je Barcelona nakon osvajanja LP 2015. u konstantnom padu, svake sezone sve gore i gore... Prodali Neymara za 222 milijuna i onda nakupovali nekoliko igrača koji su svaki koštali preko 100 milja a od njih praktički ništa koristi a bili su jako dobri u klubovima iz kojih su došli pa se čovjek pita što je tu trulo. Poslije današnje utakmice mogu samo reći, SVE. Izbori trenera, nekih igrača koji se ne mogu prilagoditi pozicijama i sustavu, prevelika ovisnost o Messiju a najviše uprava, e što su ovi napravili to je nešto neviđeno. Sve najgore poteze koje su mogli povući su povukli. Dok se to ne promjeni ništa od Barcelone. Ne navijam za nikoga, već samo za nogomet kao igru a Barcelona mi je nekako ostala u jednom od najljepših sjećanja po tiki taki iz doba Guardiole kad su doslovno sakrivali loptu od protivnika i radili s njom što su htjeli a ključ u toj igri su bili Xavi i Iniesta, nezamjenjivi i nenadjebivi igrači i otkad su oni otišli vezni red Barcelone je za kurac. Pa ono finale LP 2015. su još igrali a od onda nula bodova, ovo je treća sramota zaredom i iskreno ne vidim kako bi u sljededećih nekoliko godina moglo biti bolje. Messi još može odigrati još koju sezonu ako će uopće ostati, tj. koliko ima motivacije nakon zadnje 3 sezone, puno starih igrača s također upitnim motivom, dosta prenapuhanih a slabih igrača. Uglavnom cijeli klub treba remont, od vrha do dna.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Taj lik osim brzine nema apsolutno niti jednu igračku kvalitetu.

 Kao i Dembele.

6 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...
antimadridista kaže...

Taj lik osim brzine nema apsolutno niti jednu igračku kvalitetu.

 Kao i Dembele.

 debele je bar dobar u fortniteu 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice