FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.311.903
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Barcelonista kaže...

najbolja utakmica pod setienom.al eto...

 Utakmica se gleda u oba smjera. Ovo je bila najlošija utakmica obrambeno ne samo pod Setienom nego u zadnjih možda 2-3 godine. Što ti korist od onoga što Messi i Suarez naprave u napadu kad ti obranu mora igra Umtiti koji od one ozljede kvalitetom nije igrač ni za Hajduk.

 

Stalno se tu sere po Busquetsu a čovjek toliko napada zaustavi. Sad se vidi ta rupetina između obrane i sredine terena kad njega nema. 

 bez emocija. bilo je invidualnih gresaka. iz jedne takve smo primili gol, al sve u svemu dobro su igrali, messi je izmasio sto skoroo uvijek pogadja i imas ovaj rezultata

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...
antimadridista kaže...
Barcelonista kaže...

najbolja utakmica pod setienom.al eto...

 Utakmica se gleda u oba smjera. Ovo je bila najlošija utakmica obrambeno ne samo pod Setienom nego u zadnjih možda 2-3 godine. Što ti korist od onoga što Messi i Suarez naprave u napadu kad ti obranu mora igra Umtiti koji od one ozljede kvalitetom nije igrač ni za Hajduk.

 

Stalno se tu sere po Busquetsu a čovjek toliko napada zaustavi. Sad se vidi ta rupetina između obrane i sredine terena kad njega nema. 

 bez emocija. bilo je invidualnih gresaka. iz jedne takve smo primili gol, al sve u svemu dobro su igrali, messi je izmasio sto skoroo uvijek pogadja i imas ovaj rezultata

 Govorim realno. Svaki puta kad ovi pređu centar je opasnost za gol. Imali su više zicera nego Barcelona. Zadnjih par utakmica smo odigrali dobro obrambeno, ali ova je bila katastrofa. Ponajviše zbog izostanka Busquetsa, ali bome i Umtiti je kumovao tome. Svaki puta kad bi Umtiti počeo neku utakmicu ove sezone mi smo izgledali smiješno u obrani.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

davno sam pisao da nije do valverdea. Barca je navikla igrati sistem koji zbog godina i slabih pojacanja vise ne moze igrati.

 

vrijeme je prije svega navijacima da se rijese iluzija, a nadat je se da ce doci nova uprava i igraci koji vise odgovaraju.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

davno sam pisao da nije do valverdea.

 Ajmo malo stati na loptu. Ovo je još uvijek Valverdeova ekipa, Setien još nije imao priliku dovesti niti jednog svog igrača kojeg želi. Dok se za Valverdea slagala ekipa 3 godine. Nije bez razloga Xavi odbio Barcelonu ovu zimu.

 

Ne kažem nužno da je Setien neki trenerski mag, ali i jednom Pepu i Kloppu je trebalo 2 godine da svoje ideje sprovedu u djela nakon što su zatekli loše stanje u Cityu i Liverpoolu. Kamoli neće jednom Setienu trebati vremena.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Ovdje je i velika zasluga Valverdea što ekipa nema glavu i rep. Al daleko najviše su ovi guzičari krivi za sve.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Barcelonista kaže...

davno sam pisao da nije do valverdea.

 Ajmo malo stati na loptu. Ovo je još uvijek Valverdeova ekipa, Setien još nije imao priliku dovesti niti jednog svog igrača kojeg želi. Dok se za Valverdea slagala ekipa 3 godine. Nije bez razloga Xavi odbio Barcelonu ovu zimu.

 

Ne kažem nužno da je Setien neki trenerski mag, ali i jednom Pepu i Kloppu je trebalo 2 godine da svoje ideje sprovedu u djela nakon što su zatekli loše stanje u Cityu i Liverpoolu. Kamoli neće jednom Setienu trebati vremena.

 ponovicu ono sto sam stotinu puta napisao: Valverde nije dovodio igrace. Nece ih dovoditi ni Setien. 

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

dočazi pjanic sada definitivno. eto jos jednog dokaza da Uprava kluba odlucuje o svakom transferu

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Uopce mi nije zao sto nece ligu osvojiti, jer je nisu zasluzili. U gostima imaju najgori score ikad. Sramotno.

 

Uprava i dovodi retarde od trenera poput Valverdea i Setiena , da bi oni moli dovoditi igrace koje hoce i ne pitati trenera jer nemaju reputaciju.

A to se ne bi dogodilo sa Pepom,Kloopom,Naiglesmanom...

 

Sramota da opet kad je Fati izasao igrali smo bez ijednog krilnog igraca, sve po sredini. Nijedna ekipa na svijetu tako ne igra.

Sve forsiraju igru sa krilima jer kad napadac prode beka, otvara se veliki prostor i struktura obrane vise ne moze biti ista.

 

Ali eto , ajmo sve napraviti za Messija i Suareza da njima dvojici bude bolje...A to sto njihove igre anuliraju kvalitete drugih igrca to nije bitno.

 

Neosvajanje lige ce probuditi navijace odnosno one koji glasaju, i ako nakon svega sto je Bartomeu napravio bude ponovo izabran , ili netko od njehovih nasljednika onda nek izgase klub.

Ako Font ili Laporta ne osvoje , AC Milan 2.0 je blizu.

 

This time next year we'll be millionaires
10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Uopce mi nije zao sto nece ligu osvojiti, jer je nisu zasluzili. U gostima imaju najgori score ikad. Sramotno.

 

Uprava i dovodi retarde od trenera poput Valverdea i Setiena , da bi oni moli dovoditi igrace koje hoce i ne pitati trenera jer nemaju reputaciju.

A to se ne bi dogodilo sa Pepom,Kloopom,Naiglesmanom...

 

Sramota da opet kad je Fati izasao igrali smo bez ijednog krilnog igraca, sve po sredini. Nijedna ekipa na svijetu tako ne igra.

Sve forsiraju igru sa krilima jer kad napadac prode beka, otvara se veliki prostor i struktura obrane vise ne moze biti ista.

 

Ali eto , ajmo sve napraviti za Messija i Suareza da njima dvojici bude bolje...A to sto njihove igre anuliraju kvalitete drugih igrca to nije bitno.

 

Neosvajanje lige ce probuditi navijace odnosno one koji glasaju, i ako nakon svega sto je Bartomeu napravio bude ponovo izabran , ili netko od njehovih nasljednika onda nek izgase klub.

Ako Font ili Laporta ne osvoje , AC Milan 2.0 je blizu.

 

 Sramota je da imaju "navijače" poput vas pametnjakovića

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Uopce mi nije zao sto nece ligu osvojiti, jer je nisu zasluzili. U gostima imaju najgori score ikad. Sramotno.

 

Uprava i dovodi retarde od trenera poput Valverdea i Setiena , da bi oni moli dovoditi igrace koje hoce i ne pitati trenera jer nemaju reputaciju.

A to se ne bi dogodilo sa Pepom,Kloopom,Naiglesmanom...

 

Sramota da opet kad je Fati izasao igrali smo bez ijednog krilnog igraca, sve po sredini. Nijedna ekipa na svijetu tako ne igra.

Sve forsiraju igru sa krilima jer kad napadac prode beka, otvara se veliki prostor i struktura obrane vise ne moze biti ista.

 

Ali eto , ajmo sve napraviti za Messija i Suareza da njima dvojici bude bolje...A to sto njihove igre anuliraju kvalitete drugih igrca to nije bitno.

 

Neosvajanje lige ce probuditi navijace odnosno one koji glasaju, i ako nakon svega sto je Bartomeu napravio bude ponovo izabran , ili netko od njehovih nasljednika onda nek izgase klub.

Ako Font ili Laporta ne osvoje , AC Milan 2.0 je blizu.

 

 Treba napraviti pravi remont ekipe. Sve starije od 28 godina prodati, upravu smjenit i navijače koji idu na utakmice malo educirati, previše sranja dopuštaju.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
FC Barcelona

 Izlgeda obecavajuce za iducu sezonu :|  

https://i.imgur.com/EhM930h.png

5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Jadan Messi!

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
bananaman1 kaže...

Jadan Messi!

 Jadna Barca.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
bananaman1 kaže...

Jadan Messi!

 Šta jadan Messi? On i diktira tko će ostat u klubu. Svaka mu čast na svemu dosad učinjenome, treba mu spomenik dić, al isto tako ga treba pljunut onim hračkom iz petnih žila provučenim jer on je direktan krivac svemu ovome što se događa s Barcom, on i uprava.
Da ne želi da ga se forsira kako na utakmici od pasinga, driblanja, ušetavanja u gol pa sve do slaganja momčadi, može to reć i igračima i upravi kluba. Sve lopte idu na njega, da to ne želi reko bi kolegama odnosno treneru da se osmisli neka druga taktika u kojem on neće bit key-man. Ovako ćemo pljugat svima sve dok se ne umirovi.

Vidim Pjanić dolazi, haha...  

14 godina
offline
FC Barcelona

Pazi pljuvačine po Messiju 

 

Messi nebi trebao biti ključni igrač? A tko bi trebao ako ne najbolji igrac ikad? Ljutnju usmjerite negdje drugdje. Da Messi sastavlja ekipu i odlučuje, Neymar bi danas bio igrač Barcelone kkao je on želio. I nebi ulazili u ključni dio sezone bez JEDNOG JEDINOG KRILA u ekipi.

 

Da nije Messija i Suareza i sinoć bi izgubili utakmicu. Ali da, ajmo po njima a ne po upravi koja je milijun puta pokazala da ne zna složiti ekipu. Kako je to pod Laportom funkcioniralo? Onda nikome nije bio problem što je Messi glavni igrač? Aha, ali onda je oko njega sve funkcioniralo jer su se kupovali igrači koji su nam trebali, a ne oni koji su samo velika imena.

 

Tu me uvjeravate da Messi slaže momčad i kupuje igrače, a sutra će te mi reći da Messi mrzi Griezmanna i ne dodaje mu namjerno. Ajde mi objasnite tu logiku.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
offline
FC Barcelona

Zato jer vjeruju novinarskim spikama. Ljudi su uvjereni da Messi slaze ekipu u Barci, da Messi tuce Rakitica a vec sljedeci dan on ga grli kao malo djete svoga oca. Nisu svjesni da nema Messia da bi se Barca borila za 4. mjesto. Nisu svjesni da je jebena uprava napravila ruglo od kluba sjebali su la masiu, uzimaju igrace temeljem popularnosti a ne jeli potreban timu i uzimaju ih bez konzultacije sa trenerom. Vise puta je valverde rekao da on nije doveo igrace koji su dosli i da se njega nista ne pita. Dok se uprava ne promjeni i ne dovede neki vrhunski strateg koji ce uzimati igrace po svom ukusu i po svojim zamislima. Jer ovo nema smisla uzeli smo coutinha koji igra Messijevu ulogu i uzeli smo Griezmana koji takodjer igra Messijevu ulogu. Umjesto da se uzelo lijevo krilo jer ocito da ga nemamo. Ne mogu vjerovati da ljudi stvarno toliko puse te novinarske pricice. Novinari pisu samo da bi pisali nesto ne zato jer je istina, njima je posao da svaki dan pisu i ako svaki dan nema vjesti oni moraju izmisljati tekstove. Zato postoje tekstovi "Messi rekao da moze", "Messi kaze da mu se on ne svidja", "Messi kaze da mu nece dodati loptu zbog", "Messi kaze uzimaj ovoga".

 

 

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
The_K kaže...

Zato jer vjeruju novinarskim spikama. Ljudi su uvjereni da Messi slaze ekipu u Barci, da Messi tuce Rakitica a vec sljedeci dan on ga grli kao malo djete svoga oca. Nisu svjesni da nema Messia da bi se Barca borila za 4. mjesto. Nisu svjesni da je jebena uprava napravila ruglo od kluba sjebali su la masiu, uzimaju igrace temeljem popularnosti a ne jeli potreban timu i uzimaju ih bez konzultacije sa trenerom. Vise puta je valverde rekao da on nije doveo igrace koji su dosli i da se njega nista ne pita. Dok se uprava ne promjeni i ne dovede neki vrhunski strateg koji ce uzimati igrace po svom ukusu i po svojim zamislima. Jer ovo nema smisla uzeli smo coutinha koji igra Messijevu ulogu i uzeli smo Griezmana koji takodjer igra Messijevu ulogu. Umjesto da se uzelo lijevo krilo jer ocito da ga nemamo. Ne mogu vjerovati da ljudi stvarno toliko puse te novinarske pricice. Novinari pisu samo da bi pisali nesto ne zato jer je istina, njima je posao da svaki dan pisu i ako svaki dan nema vjesti oni moraju izmisljati tekstove. Zato postoje tekstovi "Messi rekao da moze", "Messi kaze da mu se on ne svidja", "Messi kaze da mu nece dodati loptu zbog", "Messi kaze uzimaj ovoga".

 

 

 Meni je nevjerojatno da netko prati karijeru Messija 10+ godina i dođe do ideje da on odlučuje o svemu, da mu je stalo samo do individualne statistike a ne do uspjeha ekipe. Pa kojeg igrača ljudi gledaju sve ovo vrijeme? Ako je netko primjer nesebičnosti i stavljanja ekipe ispred svog individualnog uspjeha, onda je to Messi.

 

Nije Messijeva krivica što uprava kupuje Coutinha pa onda i Griezmanna, koji su igrači koji po prirodi igraju na Messijevoj poziciji. A ne kupuju krila ni stopere.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Pazi pljuvačine po Messiju 

 

Messi nebi trebao biti ključni igrač? A tko bi trebao ako ne najbolji igrac ikad? Ljutnju usmjerite negdje drugdje. Da Messi sastavlja ekipu i odlučuje, Neymar bi danas bio igrač Barcelone kkao je on želio. I nebi ulazili u ključni dio sezone bez JEDNOG JEDINOG KRILA u ekipi.

 

Da nije Messija i Suareza i sinoć bi izgubili utakmicu. Ali da, ajmo po njima a ne po upravi koja je milijun puta pokazala da ne zna složiti ekipu. Kako je to pod Laportom funkcioniralo? Onda nikome nije bio problem što je Messi glavni igrač? Aha, ali onda je oko njega sve funkcioniralo jer su se kupovali igrači koji su nam trebali, a ne oni koji su samo velika imena.

 

Tu me uvjeravate da Messi slaže momčad i kupuje igrače, a sutra će te mi reći da Messi mrzi Griezmanna i ne dodaje mu namjerno. Ajde mi objasnite tu logiku.

 Messi je najveći uteg ove Barce. Mi nemamo ni blizu igrača njegovi kvaliteta i zato sve ide na njega, čovjek ima loš dan u 3-4 utakmice naša sezona je izgubljena.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
antimadridista kaže...

Pazi pljuvačine po Messiju 

 

Messi nebi trebao biti ključni igrač? A tko bi trebao ako ne najbolji igrac ikad? Ljutnju usmjerite negdje drugdje. Da Messi sastavlja ekipu i odlučuje, Neymar bi danas bio igrač Barcelone kkao je on želio. I nebi ulazili u ključni dio sezone bez JEDNOG JEDINOG KRILA u ekipi.

 

Da nije Messija i Suareza i sinoć bi izgubili utakmicu. Ali da, ajmo po njima a ne po upravi koja je milijun puta pokazala da ne zna složiti ekipu. Kako je to pod Laportom funkcioniralo? Onda nikome nije bio problem što je Messi glavni igrač? Aha, ali onda je oko njega sve funkcioniralo jer su se kupovali igrači koji su nam trebali, a ne oni koji su samo velika imena.

 

Tu me uvjeravate da Messi slaže momčad i kupuje igrače, a sutra će te mi reći da Messi mrzi Griezmanna i ne dodaje mu namjerno. Ajde mi objasnite tu logiku.

 Messi je najveći uteg ove Barce. Mi nemamo ni blizu igrača njegovi kvaliteta i zato sve ide na njega, čovjek ima loš dan u 3-4 utakmice naša sezona je izgubljena.

 Pa ako toliko ovisimo o njegovoj igri kako onda on moze uteg hahahahhaha. Citas li ti sto pises. Sigurno nije uteg uprava koja unistila la masiu, koja kupuje igrace po popularnosti a ne po potrebi, koja je zadrzala trenera nakon dva sramotna ispadanja iz lige prvaka i onda mu dala nogu usred sezone, sigurno je Messi krivo procjenio ozljedu od De Jonga pa se ovaj mora jos duze oporavljati zbog toga, sigurno Messi pravi plan treninga da bude svima lagano da nitko ne bi dosegao njegovu razinu u klubu. Zato se par igraca zalilo da je trening prelagan i da moraju ekstra trenirati kod kuce da bi uspjeli napredovati.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
antimadridista kaže...

Pazi pljuvačine po Messiju 

 

Messi nebi trebao biti ključni igrač? A tko bi trebao ako ne najbolji igrac ikad? Ljutnju usmjerite negdje drugdje. Da Messi sastavlja ekipu i odlučuje, Neymar bi danas bio igrač Barcelone kkao je on želio. I nebi ulazili u ključni dio sezone bez JEDNOG JEDINOG KRILA u ekipi.

 

Da nije Messija i Suareza i sinoć bi izgubili utakmicu. Ali da, ajmo po njima a ne po upravi koja je milijun puta pokazala da ne zna složiti ekipu. Kako je to pod Laportom funkcioniralo? Onda nikome nije bio problem što je Messi glavni igrač? Aha, ali onda je oko njega sve funkcioniralo jer su se kupovali igrači koji su nam trebali, a ne oni koji su samo velika imena.

 

Tu me uvjeravate da Messi slaže momčad i kupuje igrače, a sutra će te mi reći da Messi mrzi Griezmanna i ne dodaje mu namjerno. Ajde mi objasnite tu logiku.

 Messi je najveći uteg ove Barce. Mi nemamo ni blizu igrača njegovi kvaliteta i zato sve ide na njega, čovjek ima loš dan u 3-4 utakmice naša sezona je izgubljena.

 To onda nije Messijev problem nego problem čitave ekipe i funkcioniranja kluba. Kad smo imali bolje igrače u ekipi Messiju nikad nije bio problem dijeliti uspjehe sa suigračima. Davao je penale Neymaru, Ibrahimoviću i drugima da izvode kad ih nije išlo samo da ih krenu golovi. 

 

Da on sutra ode, ova ekipa koju imamo trenutno bi bila 20 bodova iza Reala. To ja ne zovem utegom nego spasiocem. On je jedini razlog zašto se uopće i borimo za bilo koji trofej u zadnjih par godina.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.6.2020 17:24 (antimadridista).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
The_K kaže...
x18x05x kaže...
antimadridista kaže...

Pazi pljuvačine po Messiju 

 

Messi nebi trebao biti ključni igrač? A tko bi trebao ako ne najbolji igrac ikad? Ljutnju usmjerite negdje drugdje. Da Messi sastavlja ekipu i odlučuje, Neymar bi danas bio igrač Barcelone kkao je on želio. I nebi ulazili u ključni dio sezone bez JEDNOG JEDINOG KRILA u ekipi.

 

Da nije Messija i Suareza i sinoć bi izgubili utakmicu. Ali da, ajmo po njima a ne po upravi koja je milijun puta pokazala da ne zna složiti ekipu. Kako je to pod Laportom funkcioniralo? Onda nikome nije bio problem što je Messi glavni igrač? Aha, ali onda je oko njega sve funkcioniralo jer su se kupovali igrači koji su nam trebali, a ne oni koji su samo velika imena.

 

Tu me uvjeravate da Messi slaže momčad i kupuje igrače, a sutra će te mi reći da Messi mrzi Griezmanna i ne dodaje mu namjerno. Ajde mi objasnite tu logiku.

 Messi je najveći uteg ove Barce. Mi nemamo ni blizu igrača njegovi kvaliteta i zato sve ide na njega, čovjek ima loš dan u 3-4 utakmice naša sezona je izgubljena.

 Pa ako toliko ovisimo o njegovoj igri kako onda on moze uteg hahahahhaha. Citas li ti sto pises. Sigurno nije uteg uprava koja unistila la masiu, koja kupuje igrace po popularnosti a ne po potrebi, koja je zadrzala trenera nakon dva sramotna ispadanja iz lige prvaka i onda mu dala nogu usred sezone, sigurno je Messi krivo procjenio ozljedu od De Jonga pa se ovaj mora jos duze oporavljati zbog toga, sigurno Messi pravi plan treninga da bude svima lagano da nitko ne bi dosegao njegovu razinu u klubu. Zato se par igraca zalilo da je trening prelagan i da moraju ekstra trenirati kod kuce da bi uspjeli napredovati.

 Čitam i sve stoji što sam napisao. Ovisimo o njemu i to je problem.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Messi je postao veci od momcadi i nema nitko ni blizu njegovih kvaliteta, te je preuzeo sve na sebe. Prije si imao Xavija,Iniestu,Neymara koji su morali dobiti svoj dio vremena sa loptom i svoje sanse,driblinge i tako dalje.

Danas Messi nema nijednog igraca koji bi opravdao neku kvalitetu , te je preuzeo sve na sebe.

 

Jasno se vidi da svi dodavaju Messiju oko 16m jer su slabi 1 na 1 , i zbog Messijeve reputacije samo mu dodavaju. 

 

Messi nije problem ako ne diktira tko ce igrati (mislim da tu ima dosta istine, a Neymar je sam otisao nije ga nitko otjerao), nego je problem sto on dodaje samo pojedinim igracima.

Pogledao sam 90 posto utakmica ove sezone i ocito je da Messi ne dodaje Griezmannu jer imam svoje oci i vidio sam to na desetke puta. A bome i velika vecina navijaca.

 

Jednostavno uprava pod vodstvom Bartomeua dovodi lose trenere kojima mogu dovoditi igrace koje oni zele, primjer Malcoma i Grezimanna.

 

Zadnja uspjesna sezona je bila 2014/15 kad je Lucho bio trener , sportski direktor Zubizareta.

Tek kasnije 2015 je dosao govnar Bartomeu i pokupio zasluge za tudi projekt jer je te godine druga uprava dovela Ter Stegena,Rakitica,Suareza,Mathieua,Brava i ostale.

 

Onda je ovaj majmun Bartomeu instalirao svoje podanike i pogledajte transfer failove od tih godina.

Cak tu ne bih ubrojio Dembelea jer je on trebao biti nekakav nasljednik Neymara, odnosno barem je igrac koji je krilo i koji je bio TOP3 telenta na svijetu tad.

 

Ali transferi Coutinha,Arde,Greizmanna i ostalih jadnika su napravljeni zbog marketinga a ne igrackih razloga.

 

Nista dobro se nece dogoditi dok ovaj majmun ne ode sa mjesta predsjednika jer budala zeli dovesti Lautara za 100miliona eura , a to sto imamo 8 napadaca, a 0 krilnih i 2 stopera nije bitno.

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
FC Barcelona

Pa što vi mislite da Messiju odgovara da se sramotimo u Ligi Prvaka svake godine? Da on sam ne želi da budemo bolji? Čovjek je rođeni pobjednik i sigurno mu nije svejedno. Još najbolje da gleda sitiaciju u Argentini gdje mora sve sam raditi i pomisli sam sebi "evo ovako nešto sad želim i u Barci, da nemam pomoći od nikoga i da sam moram sve". Moš mislit što tako razmišlja... nije čovjek mazohist.

Sam je reako nekoliko puta ove sezone da nismo dobri i da moramo biti bolji ako mislimo osvajati trofeje. 

 

Jel ovisimo previše o Messiju? Da. Jel to tako zbog Messija samog? Ne. Jednostavno je klub vođen na pogrešan način i svoju nesposobnost pokušavaju sakriti iza Messija.

 

 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Pa što vi mislite da Messiju odgovara da se sramotimo u Ligi Prvaka svake godine? Da on sam ne želi da budemo bolji? Čovjek je rođeni pobjednik i sigurno mu nije svejedno. Još najbolje da gleda sitiaciju u Argentini gdje mora sve sam raditi i pomisli sam sebi "evo ovako nešto sad želim i u Barci, da nemam pomoći od nikoga i da sam moram sve". Moš mislit što tako razmišlja... nije čovjek mazohist.

Sam je reako nekoliko puta ove sezone da nismo dobri i da moramo biti bolji ako mislimo osvajati trofeje. 

 

Jel ovisimo previše o Messiju? Da. Jel to tako zbog Messija samog? Ne. Jednostavno je klub vođen na pogrešan način i svoju nesposobnost pokušavaju sakriti iza Messija.

 

 

 Pa to sam i napisao samo ne u toliko text-a.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
offline
FC Barcelona

Gledam malo Reala, Hazard je brutalan na lijevom krilu ako ovo ljeto dovedu Mbappea strašni će biti iduće sezone, imaju i širinu klupe. Dobro im je došla korona da se Hazard oporavi uz Neymara najbolje lijevo krilo svijeta još kad uđe skroz u formu...

 

Što se tiče Arthura i Pjanića jebe mi se i za jednog i za drugog. Arthur ove sezone 3 gola 3 asistencije jadno... Kompletni vezni red je očajan i dodaju prvom do sebe pa zato Messi mora imati 17 asistencija samo u ligi. Može ih sramota biti sve vezne igrače kojima je posao da prije svega asistiraju za golove i ponekad višak naprave. Istina je nismo našli zamjenu za Iniestu ma ni za pola Inieste, nismo našli zamjenu za Xavija. Pola milijarde eura propalih transfera i imaš prvotimce koji na leđima imaju 30+... Totalan rebuild ekipe ako dođe nova uprava ali sve u svemu ne piše nam se dobro. Igra je očajna i bezidejna čak i mali De Jong dodaje prvom do sebe bez ikakve ideje prema naprijed. Obrana propuh. Pola prvotimaca će se oprostit za 2 do 3 godine a pare potrošene na propala pojačana. 

5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...
bananaman1 kaže...

Jadan Messi!

 Šta jadan Messi? On i diktira tko će ostat u klubu. Svaka mu čast na svemu dosad učinjenome, treba mu spomenik dić, al isto tako ga treba pljunut onim hračkom iz petnih žila provučenim jer on je direktan krivac svemu ovome što se događa s Barcom, on i uprava.
Da ne želi da ga se forsira kako na utakmici od pasinga, driblanja, ušetavanja u gol pa sve do slaganja momčadi, može to reć i igračima i upravi kluba. Sve lopte idu na njega, da to ne želi reko bi kolegama odnosno treneru da se osmisli neka druga taktika u kojem on neće bit key-man. Ovako ćemo pljugat svima sve dok se ne umirovi.

Vidim Pjanić dolazi, haha...  

 Kad si bio sa Mesijem? Otkuda ti podatci? Rekao ti Rakitić sinoć? Ili te nazvao Buske, pozvao na večeru na kojoj je bio i Alba pa ti je Alba prišapnuo? Moj Messi, baš si zloćko!

antimadridista kaže...

Pazi pljuvačine po Messiju 

 

Messi nebi trebao biti ključni igrač? A tko bi trebao ako ne najbolji igrac ikad? Ljutnju usmjerite negdje drugdje. Da Messi sastavlja ekipu i odlučuje, Neymar bi danas bio igrač Barcelone kkao je on želio. I nebi ulazili u ključni dio sezone bez JEDNOG JEDINOG KRILA u ekipi.

 

Da nije Messija i Suareza i sinoć bi izgubili utakmicu. Ali da, ajmo po njima a ne po upravi koja je milijun puta pokazala da ne zna složiti ekipu. Kako je to pod Laportom funkcioniralo? Onda nikome nije bio problem što je Messi glavni igrač? Aha, ali onda je oko njega sve funkcioniralo jer su se kupovali igrači koji su nam trebali, a ne oni koji su samo velika imena.

 

Tu me uvjeravate da Messi slaže momčad i kupuje igrače, a sutra će te mi reći da Messi mrzi Griezmanna i ne dodaje mu namjerno. Ajde mi objasnite tu logiku.

 To filozofi jedino mogu objasniti tako da je Messi na tren okrenuo glavu, otišao na wc i uprava za to vrijeme (minut,dva) kupi Grizmana? Zato ga Messi sad mrzi i ne da mu loptu? Jer je kupljen mimo njega.

x18x05x kaže...
antimadridista kaže...

Pazi pljuvačine po Messiju 

 

Messi nebi trebao biti ključni igrač? A tko bi trebao ako ne najbolji igrac ikad? Ljutnju usmjerite negdje drugdje. Da Messi sastavlja ekipu i odlučuje, Neymar bi danas bio igrač Barcelone kkao je on želio. I nebi ulazili u ključni dio sezone bez JEDNOG JEDINOG KRILA u ekipi.

 

Da nije Messija i Suareza i sinoć bi izgubili utakmicu. Ali da, ajmo po njima a ne po upravi koja je milijun puta pokazala da ne zna složiti ekipu. Kako je to pod Laportom funkcioniralo? Onda nikome nije bio problem što je Messi glavni igrač? Aha, ali onda je oko njega sve funkcioniralo jer su se kupovali igrači koji su nam trebali, a ne oni koji su samo velika imena.

 

Tu me uvjeravate da Messi slaže momčad i kupuje igrače, a sutra će te mi reći da Messi mrzi Griezmanna i ne dodaje mu namjerno. Ajde mi objasnite tu logiku.

 Messi je najveći uteg ove Barce. Mi nemamo ni blizu igrača njegovi kvaliteta i zato sve ide na njega, čovjek ima loš dan u 3-4 utakmice naša sezona je izgubljena.

 Znači li to da niti jedna ekipa ne smije kupiti odličnog igrača jer će on biti uteg? Stvarno mi je nejasno kako to Messi postade meta pljuvanja, a nismo na stranicama Reala?  Malo se ohladite, protresite glavom jer ulazite u zonu " teškog sramoćenja" i elementarnog nepoznavanja ove plemenite igre.   

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
bananaman1 kaže...
playjob kaže...
bananaman1 kaže...

Jadan Messi!

 Šta jadan Messi? On i diktira tko će ostat u klubu. Svaka mu čast na svemu dosad učinjenome, treba mu spomenik dić, al isto tako ga treba pljunut onim hračkom iz petnih žila provučenim jer on je direktan krivac svemu ovome što se događa s Barcom, on i uprava.
Da ne želi da ga se forsira kako na utakmici od pasinga, driblanja, ušetavanja u gol pa sve do slaganja momčadi, može to reć i igračima i upravi kluba. Sve lopte idu na njega, da to ne želi reko bi kolegama odnosno treneru da se osmisli neka druga taktika u kojem on neće bit key-man. Ovako ćemo pljugat svima sve dok se ne umirovi.

Vidim Pjanić dolazi, haha...  

 Kad si bio sa Mesijem? Otkuda ti podatci? Rekao ti Rakitić sinoć? Ili te nazvao Buske, pozvao na večeru na kojoj je bio i Alba pa ti je Alba prišapnuo? Moj Messi, baš si zloćko!

antimadridista kaže...

Pazi pljuvačine po Messiju 

 

Messi nebi trebao biti ključni igrač? A tko bi trebao ako ne najbolji igrac ikad? Ljutnju usmjerite negdje drugdje. Da Messi sastavlja ekipu i odlučuje, Neymar bi danas bio igrač Barcelone kkao je on želio. I nebi ulazili u ključni dio sezone bez JEDNOG JEDINOG KRILA u ekipi.

 

Da nije Messija i Suareza i sinoć bi izgubili utakmicu. Ali da, ajmo po njima a ne po upravi koja je milijun puta pokazala da ne zna složiti ekipu. Kako je to pod Laportom funkcioniralo? Onda nikome nije bio problem što je Messi glavni igrač? Aha, ali onda je oko njega sve funkcioniralo jer su se kupovali igrači koji su nam trebali, a ne oni koji su samo velika imena.

 

Tu me uvjeravate da Messi slaže momčad i kupuje igrače, a sutra će te mi reći da Messi mrzi Griezmanna i ne dodaje mu namjerno. Ajde mi objasnite tu logiku.

 To filozofi jedino mogu objasniti tako da je Messi na tren okrenuo glavu, otišao na wc i uprava za to vrijeme (minut,dva) kupi Grizmana? Zato ga Messi sad mrzi i ne da mu loptu? Jer je kupljen mimo njega.

x18x05x kaže...
antimadridista kaže...

Pazi pljuvačine po Messiju 

 

Messi nebi trebao biti ključni igrač? A tko bi trebao ako ne najbolji igrac ikad? Ljutnju usmjerite negdje drugdje. Da Messi sastavlja ekipu i odlučuje, Neymar bi danas bio igrač Barcelone kkao je on želio. I nebi ulazili u ključni dio sezone bez JEDNOG JEDINOG KRILA u ekipi.

 

Da nije Messija i Suareza i sinoć bi izgubili utakmicu. Ali da, ajmo po njima a ne po upravi koja je milijun puta pokazala da ne zna složiti ekipu. Kako je to pod Laportom funkcioniralo? Onda nikome nije bio problem što je Messi glavni igrač? Aha, ali onda je oko njega sve funkcioniralo jer su se kupovali igrači koji su nam trebali, a ne oni koji su samo velika imena.

 

Tu me uvjeravate da Messi slaže momčad i kupuje igrače, a sutra će te mi reći da Messi mrzi Griezmanna i ne dodaje mu namjerno. Ajde mi objasnite tu logiku.

 Messi je najveći uteg ove Barce. Mi nemamo ni blizu igrača njegovi kvaliteta i zato sve ide na njega, čovjek ima loš dan u 3-4 utakmice naša sezona je izgubljena.

 Znači li to da niti jedna ekipa ne smije kupiti odličnog igrača jer će on biti uteg? Stvarno mi je nejasno kako to Messi postade meta pljuvanja, a nismo na stranicama Reala?  Malo se ohladite, protresite glavom jer ulazite u zonu " teškog sramoćenja" i elementarnog nepoznavanja ove plemenite igre.   

 Nije sramoćenje. I meni ga je žao, vrijeme je da ode u bolju ekipu i da osvoji još koju LP i zlatnu loptu. To ovdje nebu napravio sa ovom ekipom. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
offline
FC Barcelona

Jedno je sigurno, Setien od iduće sezone neće bit za kormilom Barcelone.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...

Jedno je sigurno, Setien od iduće sezone neće bit za kormilom Barcelone.

Vrlo vjerojatno. Tako da otkaz Valverdeu isto upada u oči kao retardirana odluka uprave. 

Valverde je trebao završiti ovu sezonu. Teško da bismo igrali lošije nego sad.

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

5 godina nista dobro nije uradjeno da se tim poboljsa (osim dovodjenja de jonga i donekle Sameda). da ne govorim kako je to samo mali dio problema. Ako mi u narednih 5 godina uspijemo popraviti to, mozemo bit prezadovoljni. Ipqk, stvari je lako pokvarit a daleko teze popravit.

 

sve je jako neizvijesno i moze se ocikivati i gore stvari nego ovo sto sada imamo. ipak ostavljam malu rezervu da bi mogli uz bozju pomoc i oporavljenog dembelea i dobro uklapanje pjanica i onog mladog portugalca dobro proci. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice