FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.712
|
čitano: 5.309.680
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ja ne znam da sam dosadnije utakmice Barce gledo u zivotu. 

12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Exer ti veze sa nogometom nemas

 nemoj me hebat... igraju katastrofa! da nije bilo prvog crvenog, ne bi sudio ni onaj za barcu. Cisto navlacenje!!

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
9 godina
offline
FC Barcelona

Na Bayern u 1/4 finalu lige prvaka. Heheh jao si ga nama sa onakvom igrom. No treba jos i napoli proci...

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Bojim se da bi u slučaju prolaska Napolija od Bayerna mogli doživjeti i goru katastrofu od one 2013te ako se ne varam, mada se od 1/4 igra na jednu utakmicu jel!?

 

Bayern izgleda odlično Davies, Thiago, Gnabry, Coman, Lewa... Ko će to sve pokrivati kad nama zadnja momčad prvenstva složi 2-3 čiste šanse za gol. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.7.2020 12:57 (barcafan12).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Vece sanse imamo na jednu utakmicu nego na 2.

 

Mozda Messi odigra utakmicu sezone i to nam je jedini spas. Bayern je opasan sa svojom kontrom a nasa obrana je goli k.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Mora cijeli tim odigrati utakmicu sezone, neće biti dovoljno ako samo Messi bude raspoložen, Bayern ima strašnu kvalitetu i ako samo jedan segment igre ne bude na nivou ovi će to kaznit, velim ako su nam probleme dosad zadavali tamo neki Espanyol, Celta, itd di je tek Bayern... Dobra stvar što će se i De Jong vratiti ubrzo, snjim opet nekako to bolje meni izgleda, nego kombinacija Rakitic-Busquets... 

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.7.2020 14:51 (barcafan12).
14 godina
offline
FC Barcelona

Pa zar nije bolje da ispadnu odmah od Napoli nego da se sramote protiv Bayern-a?!

Kad ispadnu iz LP i izgube prvenstvo, jedino tad bude neki pomak. Nova uprava, novi trener, prodati tonu igrača i krenut sa nule.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
FC Barcelona

Bayern ima period od mjesec dana bez kompetitvnih utakmica do nastavka Lige Prvaka. To bi mogla biti mala prednost za Barcu ako dode do toga.

14 godina
offline
FC Barcelona

Nabijem ja na k*rac ovaj VAR kad opet sudac odlučuje što će se provjeravati, a što neće. Ovo je smiješno.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

sto kazes na Vidalov gol  , njegov si najveci mrzitelj

 

Igra govno kao inace , da imamo jednog brzog ili 2 igraca koji su dobri 1 v 1 ovo bi bilo 5/0 do sada

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

sto kazes na Vidalov gol  , njegov si najveci mrzitelj

 

Igra govno kao inace , da imamo jednog brzog ili 2 igraca koji su dobri 1 v 1 ovo bi bilo 5/0 do sada

 Ako ću kvalitetu veznog igrača gledati samo kroz broj zabijenih golova, onda najbolje da dovedemo Dele Allija ili Charlie Adama. Bolji su od Inieste i Modrića kombinirano jer zabijaju više golova.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

sto kazes na Vidalov gol  , njegov si najveci mrzitelj

 

Igra govno kao inace , da imamo jednog brzog ili 2 igraca koji su dobri 1 v 1 ovo bi bilo 5/0 do sada

 Bolji je od naših napadača ma šta Anti rekao.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
FC Barcelona

Realno opet nam je Ter Stegen igrač utakmice. Dvije utakmice zaredom protiv loših ekipa. Ja gledam utakmice onako usput iz navike ali sam se prestao nadati ikakvim trofejima ove sezone. Manje ću se razočarati kad nas napucaju u LP.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
FC Barcelona

Griezmann ozlijeđen, sigurno propušta ostatak La Lige. Dosad je čovjek propustio jednu jedinu utakmicu u 11 godina karijere. Nešto mi tu smrdi sa Barcinom liječničkom službom.  Nedavno su De Jongu dali krivu dijagnostiku ozljede.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
FC Barcelona

Messi je odbio bilo kakvu raspravu o novom ugovoru koje istjece iduce sezone javlja espn. Sa time je nagovjestio ono sto se vec na veliko prica iduca sezona ce biti njegova zadnja u dresu Barcelone 34 godine ce tad imati. 

 

Volio bih to vise od icega samo da vidim na sta ce Barcelona izgledat a na zalasku karijere bi ga volio vidjeti recimo u jednom Man Cityu. Ja bih otisao vec ovo ljeto da sam on protratit jos jednu sezonu u Barci bezveze pod ovom upravom. Ionako se nista nece a i ne moze promjeniti u ekipi nego iz temelja rebuild. Od uprave trenera i igrača.

10 godina
online
Re: FC Barcelona
BeLLicus kaže...

Messi je odbio bilo kakvu raspravu o novom ugovoru koje istjece iduce sezone javlja espn. Sa time je nagovjestio ono sto se vec na veliko prica iduca sezona ce biti njegova zadnja u dresu Barcelone 34 godine ce tad imati. 

 

Volio bih to vise od icega samo da vidim na sta ce Barcelona izgledat a na zalasku karijere bi ga volio vidjeti recimo u jednom Man Cityu. Ja bih otisao vec ovo ljeto da sam on protratit jos jednu sezonu u Barci bezveze pod ovom upravom. Ionako se nista nece a i ne moze promjeniti u ekipi nego iz temelja rebuild. Od uprave trenera i igrača.

 meni se više čini da čeka smjenu uprave pa će onda pregovarati

14 godina
offline
FC Barcelona

Službeno predstavljen novi dres. Par slika sa Barcine stranice.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
FC Barcelona

150 eura, koji kurac. 1100kn ma daj nije od zlata jbt. 

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ima DHGate za 15-ak eura... nije original, ali razlika je minimalna 😃
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.7.2020 14:43 (playjob).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
BeLLicus kaže...

150 eura, koji kurac. 1100kn ma daj nije od zlata jbt. 

 To je zasad izašla samo vapor verzija. Tj. onaj dres koji igrači nose na terenu. Jeftinija stadium verzija koja inače košta oko 80 eura je već trebala biti u prodaji, ali kasni zbog greške Nike-a sa materijalima dresa.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
FC Barcelona

Prekrasan dres. Nakon ovog ogavnog kockastog, Barça opet ima jedan od najljepših dresova.

I crni gostujući izgleda sjajno. Bar će se špek manje nazirati u njemu :D

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Dobri dresovi, kockice pored ovog izgledaju sranje.  A realno i jesu , veze nemaju sa Barcelonom.

 

 

This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Čekamo još Napoli da ih izbaci iz LP i nadati se boljim danima

9 godina
offline
FC Barcelona

Hahahahaha. Koja sprdnja od ekipe. Pa sram ih može biti sve i jednoga. Iz utakmice u utakmice koma. Ne vjerujem da se išta može promjeniti u ova 2 tjedna za ligu prvaka. Ako nekim čudom se Napoli prođe Bayern će se poigrati sa nama, i bolje ovo je mučno za gledati postalo od Osasune kod kuće izgubit hahahah.

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.7.2020 23:04 (BeLLicus).
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

zao mi je sto svonmoram reci, al Valverde je bolji trener od Setiena, i napravili su gresku kad su mu otkaz dali. Sve vrrijeme sam ga podrzavao, ocekivajuci konacno dobra rjesenja al nista.

 

Al ipak, problem nije u Setienu, vec u upravi i to je jasno ko dan. Velika je greska napravljena, prijelomna, kad su na pocetku sezone od njega zahtijevali da igra 433 i izuzetno visoko i napadqcki, a ovaj tim taj fudbal vise vi moze moze igrati.

14 godina
offline
FC Barcelona

Možete pljuvati po igračima koliko god hoćete ali uprava je jedini krivac za stanje u klubu. Od zadnjih 20-ak igrača koje su doveli, 2-3 su se pokazala kao dobri igrači. 

 

Žao mi je jedino straijih igrača u ekipi (Messi, Pique, Busquets, Suarez) koji su sad prvi na udaru, a toliko su dali klubu koji im ništa nije dao u zadnjih 5 godina. Nitko, ali baš nitko mi ne može reći da ti igrači ne daju sve od sebe za ovaj klub nakon svega što su dali klubu. Nikad nikakvih mrlja, samo pozitivne stvari. A uprava? Afera za aferom, promašeni transfer za promašenim transferom. I tako ćemo odlaskom Messija postati Milan. To je jasno ko dan. 

 

U modernom nogometu ti možeš trošiti koliko god te volja, kupovati velika imena od igrača itd. Ali ako ti klub nije na zdravim temeljima, možeš se pozdraviti s rezultatima. Riba smrdi od glave.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Možete pljuvati po igračima koliko god hoćete ali uprava je jedini krivac za stanje u klubu. Od zadnjih 20-ak igrača koje su doveli, 2-3 su se pokazala kao dobri igrači. 

 

Žao mi je jedino straijih igrača u ekipi (Messi, Pique, Busquets, Suarez) koji su sad prvi na udaru, a toliko su dali klubu koji im ništa nije dao u zadnjih 5 godina. Nitko, ali baš nitko mi ne može reći da ti igrači ne daju sve od sebe za ovaj klub nakon svega što su dali klubu. Nikad nikakvih mrlja, samo pozitivne stvari. A uprava? Afera za aferom, promašeni transfer za promašenim transferom. I tako ćemo odlaskom Messija postati Milan. To je jasno ko dan. 

 

U modernom nogometu ti možeš trošiti koliko god te volja, kupovati velika imena od igrača itd. Ali ako ti klub nije na zdravim temeljima, možeš se pozdraviti s rezultatima. Riba smrdi od glave.

 

Nažalost u svakom klubu  uvijek prvo "staru" ekipu okrive i popljuvaju, rijetko koji igrac moze stati rame uz rame s Suarezom,Biskvitom a pogotovo s Messiem ne postoji taj koji se moze mjeriti s njim.

 

Meni je vec duze vrijeme jednostavno smijesno dok vidim kakve trenere uprava dovodi i kakve igrace kupuje to je pokopalo Barcu, pa nisu valjda ocekivali da bude Messi do 40 godine sam sve utakmice odlucival.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.7.2020 10:28 (dad0r).
9 godina
offline
FC Barcelona

Kad su izbori za upravu?

14 godina
offline
FC Barcelona

Messi: "Nismo željeli da liga završi ovako, ali naša igra predstavlja taj rezultat koji smo dpbili. Bilo smo u kaosu, jako loša ekipa bez intenziteta. Izgubili smo dosta bodova u utakmicama gdje nismo smjeli. Današnja utakmica je ogledalo naše sezone."

 

"Moramo biti samokritični, od igrača pa sve do vrha kluba. Mi smo Barcelona i moramo osvajati sve. Ne smijemo gledati na Madrid. Navijači gube strpljenje i imaju pravo jer im trenutno kao ekipa ne dajemo baš ništa. Ako nastavimo ovako, izgubiti ćemo i od Napolija."

 

Legenda. Nikad nisam vidio da je onako "proslavio" gol kao onaj sinoć. Vidi se da mu je puna kapa svega. A neki nas uvjeravaju da Messiju paše ovakvo stanje u klubu i da cijela ekipa toliko ovisi o njemu...

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...

Kad su izbori za upravu?

 2021.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice