FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.291.925
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
bananaman1 kaže...

Dobro kažeš za njega, baš dobro. Mater mu našla momka mlađeg 32 godine od nje???? I TO je igralo za Barcu, a sad bi ga neki i nazad?

 Kakve njegova mama ima veze s Barcelonom?

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

da je cijela obitelj degenericna, da skupa sa starim ide na orgije...

 

Nadam se da padavicar ne dolazi 

This time next year we'll be millionaires
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Gledam snimku finala protiv Juventusa na HRT-u i placem. Kako je moguce da su idioti u par godina sve razjebali
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.4.2020 15:25 (kexzoR).
5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

da je cijela obitelj degenericna, da skupa sa starim ide na orgije...

 

Nadam se da padavicar ne dolazi 

 Hvala mladiću, nekima se ipak mora pojasniti, dodatno (od zla oca i gore matere). 

10 godina
offline
FC Barcelona

jos mi je najjace ona slika di se sline, a neymarov stari i neymar puni podrske u komentarima

 

decko joj je mladji od sina, teško urlanje. Navodno što sam pričao s brazilcima, taj lik je veliki obozavatelj neymara i ovo mu je način kako je došao do njega

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Puno se proca za stakora da ce doc , a to mi se ne sviđa ..

 

Nadam se da ni on ni Lautaro nece doci.

 

Potajno se nadam G.Jesusu,Upamecanu,Haalandu,Werneru...

 

 

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.4.2020 16:06 (Boixus Nois PS).
5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Del_Boy97 kaže...

jos mi je najjace ona slika di se sline, a neymarov stari i neymar puni podrske u komentarima

 

decko joj je mladji od sina, teško urlanje. Navodno što sam pričao s brazilcima, taj lik je veliki obozavatelj neymara i ovo mu je način kako je došao do njega

 Znači do padavičara , doslovno preko mame! Što dalje od Barce, molim lijepo.

10 godina
offline
FC Barcelona

Malcom (Zenit): ''Otkako sam došao u Rusiju, puno više treniram, radi toga sam se ozlijedio. U Zenitu trenutno treniramo dva puta na dan, dok su u Barceloni treninzi trajali obično samo po 40 do 50 minuta.''

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Prodaj sve. Raz*ebi i ono malo što valja........
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Ajde sto prodaju , nego ce sve donirati za Coronu.

 

Ioanko je situacija financijski nikakva. 

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
FC Barcelona
Naivni ste ako mislite da će sav novac donirati za koronu. Korona im je samo izlika da prodaju prava na ime stadiona i za to dobiju veliku lovu. Da to naprave bez korone, navijači bi se bunili. Ovako će lagati o nekakvim ogromnim donacijama samo da se nitko ne pobuni. Da je neka druga uprava na čelu kluba, možda bi i povjerovao u ovu priču. S ovom trenutnom upravom ne vjerujem u ništa. Dapače, očekujem da lažu i muljaju.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ja sam automatski pomislio na pranje love Bartomeua i uprave prije nego napuste kormilo svetinje.
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Moguce. 

 

Ali nema logike. U ovako teskoj financiskoj situaciji prodati nesto jako vrijedno prvi put u povijesti i to donirati stvarno nema smisla.

Smecar hoce vratiti Neymara i gotovo.

 

Dzabe sve kad je os svih sociosa samo njih 8 izjavilo nezadovoljstvo i prijavilo upravu.

Smijeh.

 

This time next year we'll be millionaires
8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ajde, ekipa, tko je detaljno upuče. Ima li Barca sredstva za kupiti igrača tipa Neymar, Mbappe ili Sancho? Ja iskreno ne bih išao za Neymarom, ali znamo kakva je bila sezona 2014./2015.. 
Nevjerojatno je koliko je Barca flopova imala sa transferima. Kada su oni u pitanju, Real je miljama daleko ispred Barce. Oni su Marco Llorentea Simeoneu prodali za 40 mil €. A oni sada trljaju ruku zbog Hakimia i Odeegarda. Gdje je tu Barca? Coutinho i Dembele su promašene investicije. Ne kužim jednostvano gdje je pošlo po zlu? Da li je uprava nesposobna ili o čemu se radi? 

artuditu
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Del_Boy97 kaže...

jos mi je najjace ona slika di se sline, a neymarov stari i neymar puni podrske u komentarima

 

decko joj je mladji od sina, teško urlanje. Navodno što sam pričao s brazilcima, taj lik je veliki obozavatelj neymara i ovo mu je način kako je došao do njega

 neymarova mater prekinula sa ovim kretenom, saznala je da lik zeli jebat neymara svo ovo vrijeme hahahahahahaah

9 godina
offline
FC Barcelona

Ova uprava je najnesposobnija uprava u povijesti nogometa, idu po neymara, nemaju para po tko zna koji put već. Također, koliko igrača je dovedeno koji su odigrali maksimalno jednu sezonu i napustili su klub... majko mila

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

FIFA je odredila  cijenu Neymara ako PSG ne bude htio prtegovarati a Neymar bude htio ici. 

 

164 miliona eura. Nema sanse da ce to uspijeti platiti.

This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

FIFA je odredila  cijenu Neymara ako PSG ne bude htio prtegovarati a Neymar bude htio ici. 

 

164 miliona eura. Nema sanse da ce to uspijeti platiti.

 

 

ne ide to samo tako, ta cijena se ne zna dok god ne dodje do situacije da se treba računat, a onda najvjerojatnije ide na CAS

 

sve je lijepo objašnjeno u videu

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Nadam se da ima istine u ovome
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Zanimljiv podatak.
5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Uh, Leo pobjegao Kristini za dlaku??

13 godina
online
Re: FC Barcelona
bananaman1 kaže...

Uh, Leo pobjegao Kristini za dlaku??

Da stvarno 

Kao i koliko je Liga Prvak osvojio sa Barcelonom, ili Svjetskih prvenstava sa Argentinom! 

Stvarno za dlaku, nećemo precizirat čijom, ćija je kraća i/ili tanja ?! 

ATJ Lučko
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Može osvojiti sve trofeje svijeta nisam vidio nijednu legendu nogometa ili trenera da je ikad itko rekao da je padavicar bolji od Messija...

Možda Gutti ili neki drugi Realov isprdak...

 

Pogledaj što Kloop,Di Maria,Ronney,Maldini i ostali kažu.

Pusti nas sa padavicarem on je nebitan u ovoj temi, jer nije ni u top 10 igrača svijeta.

 

Ajmo na temu...Čini se da Arthur ostaje, ali ipak Todibo za 25 miliona ide u Everton.

Nadam se da se Coutinho ne vraća, makar jedna želja da mi se ispuni ovaj prijelazni rok.

This time next year we'll be millionaires
9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...

Da stvarno 

Kao i koliko je Liga Prvak osvojio sa Barcelonom, ili Svjetskih prvenstava sa Argentinom! 

Stvarno za dlaku, nećemo precizirat čijom, ćija je kraća i/ili tanja ?! 

Iniesta je bolji nogometas nego Cristiano Ronaldo, Xavi je bolji nogometas nego Cristiano Ronaldo, Busquets je bolji nogometas nego Cristiano Ronaldo, svi ovi igraci imaju osvojene 4 lige prvaka, 2 europska prvenstva i 1 svjetsko prvenstvo te brojna prvenstva spanjolske. Ako vec gledamo timske trofeje. Koliko ono ima Cristiano svjetskih prvenstava???

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.4.2020 1:20 (danny_2).
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...
bananaman1 kaže...

Uh, Leo pobjegao Kristini za dlaku??

Da stvarno 

Kao i koliko je Liga Prvak osvojio sa Barcelonom, ili Svjetskih prvenstava sa Argentinom! 

 Isti broj LP kao Ronaldo sa Realom. I isti broj SP kao Ronaldo. S time da je bar bio najbolji igrač svjetskog prvenstva, za razliku od nekih. Drži se ti antiterorističkih jedinica i policije.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
5 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...
bananaman1 kaže...

Uh, Leo pobjegao Kristini za dlaku??

Da stvarno 

Kao i koliko je Liga Prvak osvojio sa Barcelonom, ili Svjetskih prvenstava sa Argentinom! 

Stvarno za dlaku, nećemo precizirat čijom, ćija je kraća i/ili tanja ?! 

 Sad sam tek uspio povezati i to nakon toliko vremena? Pa tebi je tata u ATJ Lučko, a ne ti. Ti nam još pohađaš školicu (po načinu komunikacije sudim). Ali neka, nije te bilo duže vrijeme.

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
8 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Ne znam stvarno. Samo sramoti Balkance. Još će ispasti da kod nas ne vlada jednoumlje.

13 godina
online
Re: FC Barcelona
bananaman1 kaže...
ATJLučko kaže...
bananaman1 kaže...

Uh, Leo pobjegao Kristini za dlaku??

Da stvarno 

Kao i koliko je Liga Prvak osvojio sa Barcelonom, ili Svjetskih prvenstava sa Argentinom! 

Stvarno za dlaku, nećemo precizirat čijom, ćija je kraća i/ili tanja ?! 

 Sad sam tek uspio povezati i to nakon toliko vremena? Pa tebi je tata u ATJ Lučko, a ne ti. Ti nam još pohađaš školicu (po načinu komunikacije sudim). Ali neka, nije te bilo duže vrijeme.

Kolega dragi vi ste  upravo ovako zeleni, sudeći po stažu na forumu, osim ako niste koji puta već dobili šup kartu 

Ako nekada ne kužite sarkazam, sa ove ili one strane, nisam vam ja kriv što vam slijedi agonija slijedjećih dekada kada budete ostali i bez onog u kojeg jedinog možete polagati nekakve nade! 
Budemo se "vidjeli" idućih sezona češće, osim ako Corona party ne bude svako tokio prisutan u svijetu generalno! 

ATJ Lučko
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice