Bodybuilding - od početnika do naprednih izdvojena tema

poruka: 29.519
|
čitano: 6.306.148
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih

Pogledaj malo na njuškalu oglase za jednoručne utege.

Istina, sve je to nategnuto tamo i znaju se naći jeftiniji i po trgovinama (pogotovo na akcijama), ali svejedno je neki orijentir.

Bitni podaci za prodaju su ti promjer šipke i unutarnji promjer ploča (najvjerojatnije 30 mm).

Gledam te!
10 godina
odjavljen
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Kad ste vec zapoceli temu o prodaji utega, ja bi se htio rijesiti neke opreme koju sam nabavio za onaj period od 3 mjeseca kad nisu teretane radile prosle godine i od tada mi samo skuplja prasinu, pa me zanima koliko bi mogao dobiti. Bitno mi je da sto prije prodam jer mi zauzima nepotrebno mjesta u stanu, a nikako da se rijesim.

 

https://polleosport.hr/set-utega-od-vinila-15-kg - imam dva para ovih

 

https://www.intersport.hr/energetics-ub-10-1-0-klupa-za-utege-541537 

 

Takodjer imam jos od prije 2x 7.5kg i 2x4.5kg. Isto se radi o 25mm. Znaci sve je zapravo novo i koristeno tih 3 mj, pa ako je neko voljan da da procjenu super 

PeTak
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.2.2022 15:56 (IvanDado).
13 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Je li netko naručivao nešto u zadnje vrijeme od MyProtein-a? Ja se natežem s njima za narudžbu već par mjeseci. Slali su mi valjda jedno 5 puta dosad, na trackingu apsolutno ništa, uopće se ne pojavi ni najava. Nudili su mi povrat, ali neću, želim baš to što sam naručio i po toj cijeni.

Prije toga naručivao valjda 10ak puta i svaki put stiglo u roku par dana. Ne znam što sad muljaju.

13 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
ministar kaže...

Je li netko naručivao nešto u zadnje vrijeme od MyProtein-a? Ja se natežem s njima za narudžbu već par mjeseci. Slali su mi valjda jedno 5 puta dosad, na trackingu apsolutno ništa, uopće se ne pojavi ni najava. Nudili su mi povrat, ali neću, želim baš to što sam naručio i po toj cijeni.

Prije toga naručivao valjda 10ak puta i svaki put stiglo u roku par dana. Ne znam što sad muljaju.

Mene je šokiralo prije dva tjedna kada sam naručivao da su mi napaltili dostavu mislim 35kn, a narudžba je (kao i svaka do sad) bila preko 500kn. Žurilo mi se sa narudžbom zbog popusta pa sam prešao preko tih 35kn, ali ne znam zašto sad po novom naplaćuju preko dostavu za iznose preko 400kn...

BattleTag - Yovitssa-2302; PSN - Yovitssa; Steam - jovica0106
7 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
ministar kaže...

Je li netko naručivao nešto u zadnje vrijeme od MyProtein-a? Ja se natežem s njima za narudžbu već par mjeseci. Slali su mi valjda jedno 5 puta dosad, na trackingu apsolutno ništa, uopće se ne pojavi ni najava. Nudili su mi povrat, ali neću, želim baš to što sam naručio i po toj cijeni.

Prije toga naručivao valjda 10ak puta i svaki put stiglo u roku par dana. Ne znam što sad muljaju.

 Ja sam narucija prije nekih mjesec dana. Uredno mi je doslo.

6 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
ministar kaže...

Je li netko naručivao nešto u zadnje vrijeme od MyProtein-a? Ja se natežem s njima za narudžbu već par mjeseci. Slali su mi valjda jedno 5 puta dosad, na trackingu apsolutno ništa, uopće se ne pojavi ni najava. Nudili su mi povrat, ali neću, želim baš to što sam naručio i po toj cijeni.

Prije toga naručivao valjda 10ak puta i svaki put stiglo u roku par dana. Ne znam što sad muljaju.

Naručio nešto suplemenata i opreme, stiglo za cca 10 dana. 

8 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
ministar kaže...

Je li netko naručivao nešto u zadnje vrijeme od MyProtein-a? Ja se natežem s njima za narudžbu već par mjeseci. Slali su mi valjda jedno 5 puta dosad, na trackingu apsolutno ništa, uopće se ne pojavi ni najava. Nudili su mi povrat, ali neću, želim baš to što sam naručio i po toj cijeni.

Prije toga naručivao valjda 10ak puta i svaki put stiglo u roku par dana. Ne znam što sad muljaju.

 

A s kojeg si naručivao? ako je .uk onda može potrajati jer oni više nisu u EU.
Nije ista stvar ali nedavno sam naručio knjigu iz UK i skoro dva mjeseca je trebalo da mi stigne. Dok su bili u EU stvari su dolazile standardno za 7 radnih dana

12 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Možda su ti poremetili user profil pa ti krivo piše adresa ili neki podaci za dostavu.

Provjeri mail i spam, možda su te pokušali kontaktirati... vrag bi znao.

Osobno sam digao ruke od MYP odavno, nit su više jeftini a kvalitetni nikad ni nisu bili.

Know your limits.
13 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Prte kaže...
ministar kaže...

Je li netko naručivao nešto u zadnje vrijeme od MyProtein-a? Ja se natežem s njima za narudžbu već par mjeseci. Slali su mi valjda jedno 5 puta dosad, na trackingu apsolutno ništa, uopće se ne pojavi ni najava. Nudili su mi povrat, ali neću, želim baš to što sam naručio i po toj cijeni.

Prije toga naručivao valjda 10ak puta i svaki put stiglo u roku par dana. Ne znam što sad muljaju.

 

A s kojeg si naručivao? ako je .uk onda može potrajati jer oni više nisu u EU.
Nije ista stvar ali nedavno sam naručio knjigu iz UK i skoro dva mjeseca je trebalo da mi stigne. Dok su bili u EU stvari su dolazile standardno za 7 radnih dana

s .uk ni ne možeš naručiti već neko vrijeme jer samo UK možeš odabrati za državu kad unosiš adresu. Prije su slali iz Njemačke ili Nizozemske, jedino ako sad šalju direktno iz UK.

guls kaže...

Možda su ti poremetili user profil pa ti krivo piše adresa ili neki podaci za dostavu.

Provjeri mail i spam, možda su te pokušali kontaktirati... vrag bi znao.

Osobno sam digao ruke od MYP odavno, nit su više jeftini a kvalitetni nikad ni nisu bili.

Provjeravao sam - sve ispravno. A čuo sam se s njima više puta. Ni oni ne vide ništa na trackingu, pa pošalju ponovno i opet ista stvar. Stigne mi mail da je poslano s tracking brojem koji se ni ne pomakne. Danas mi je opet stiglo da im se vratila narudžba (to je već 2.), ali čak ni za tu vraćenu tracking ništa ne pokazuje. Kaos.

 

Očito ću morati tražiti povrat, pa naručiti negdje drugdje.

12 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Svakako traži povrat novaca pa neka se oni natežu s dostavnom službom.

U istom rangu, ali puno jeftinije, imaš i drugih proteina npr na Shopbuilderu, Flexshopu, ponekad i na Gymbeam ako je akcija.

Know your limits.
13 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
guls kaže...

Svakako traži povrat novaca pa neka se oni natežu s dostavnom službom.

U istom rangu, ali puno jeftinije, imaš i drugih proteina npr na Shopbuilderu, Flexshopu, ponekad i na Gymbeam ako je akcija.

Danas napravili povrat, opet im se vratio paket. Ma kod njih ni ne uzimam proteine. Uzmem Creapure kreatin jer bude jeftiniji nego obični kod drugih, omega 3 i vitamin D, nekad onaj mug cake za desert.

13 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
ministar kaže...

Je li netko naručivao nešto u zadnje vrijeme od MyProtein-a? Ja se natežem s njima za narudžbu već par mjeseci. Slali su mi valjda jedno 5 puta dosad, na trackingu apsolutno ništa, uopće se ne pojavi ni najava. Nudili su mi povrat, ali neću, želim baš to što sam naručio i po toj cijeni.

Prije toga naručivao valjda 10ak puta i svaki put stiglo u roku par dana. Ne znam što sad muljaju.

 meni pred koji dan sve uredno i brzo stiglo

9 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Rastemo fino, 6 tjedan teretane završava danas. 2 puta tjedno na tenis 2 sata, teretana svaki dan 2 sata osim vikendom tad je full odmor, na prehranu se strogo pazi, tj više ni ne pazim sad mi je postalo navika ne piti sok, ne uzet čokoladu poslje ručka, ne jesti kruh sa hranom. Žena uživa u pizzi a ja u špinatu,oradi,brokulama,smoothijma,chia sjemenkama,zobi. Jako sam zadovoljan, no mogu se zahvaliti i svom starome i genetici jer kažu mi ovi u teretani što već deru duže od 6mj da napredujem nevjerovatno za tako kratak period. Do ljeta će to biti tip top... 

12 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Odlično, samo naprijed! Da je bar više ljudi poput tebe, da zamijene svoje loše navike i nezadovoljstvo s nečim boljim i pametnijim.

Btw što ti je ovo zeleno na ruci?

Know your limits.
10 godina
odjavljen
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
BeLLicus kaže...

Rastemo fino, 6 tjedan teretane završava danas. 2 puta tjedno na tenis 2 sata, teretana svaki dan 2 sata osim vikendom tad je full odmor, na prehranu se strogo pazi, tj više ni ne pazim sad mi je postalo navika ne piti sok, ne uzet čokoladu poslje ručka, ne jesti kruh sa hranom. Žena uživa u pizzi a ja u špinatu,oradi,brokulama,smoothijma,chia sjemenkama,zobi. Jako sam zadovoljan, no mogu se zahvaliti i svom starome i genetici jer kažu mi ovi u teretani što već deru duže od 6mj da napredujem nevjerovatno za tako kratak period. Do ljeta će to biti tip top... 

Moram priznati da ti malo zavidim ako imas vremena ta 2 dana u tjednu odvojiti 2 sata na tenis i 2 sata na teretanu. No, uvijek je lijepo vidjeti kako ljudi guraju naprijed 

PeTak
9 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
guls kaže...

Odlično, samo naprijed! Da je bar više ljudi poput tebe, da zamijene svoje loše navike i nezadovoljstvo s nečim boljim i pametnijim.

Btw što ti je ovo zeleno na ruci?

 Rukavice jednu sam skinio kad sam bio na mobu.

12 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
ministar kaže...
Prte kaže...
ministar kaže...

Je li netko naručivao nešto u zadnje vrijeme od MyProtein-a? Ja se natežem s njima za narudžbu već par mjeseci. Slali su mi valjda jedno 5 puta dosad, na trackingu apsolutno ništa, uopće se ne pojavi ni najava. Nudili su mi povrat, ali neću, želim baš to što sam naručio i po toj cijeni.

Prije toga naručivao valjda 10ak puta i svaki put stiglo u roku par dana. Ne znam što sad muljaju.

 

A s kojeg si naručivao? ako je .uk onda može potrajati jer oni više nisu u EU.
Nije ista stvar ali nedavno sam naručio knjigu iz UK i skoro dva mjeseca je trebalo da mi stigne. Dok su bili u EU stvari su dolazile standardno za 7 radnih dana

s .uk ni ne možeš naručiti već neko vrijeme jer samo UK možeš odabrati za državu kad unosiš adresu. Prije su slali iz Njemačke ili Nizozemske, jedino ako sad šalju direktno iz UK.

guls kaže...

Možda su ti poremetili user profil pa ti krivo piše adresa ili neki podaci za dostavu.

Provjeri mail i spam, možda su te pokušali kontaktirati... vrag bi znao.

Osobno sam digao ruke od MYP odavno, nit su više jeftini a kvalitetni nikad ni nisu bili.

Provjeravao sam - sve ispravno. A čuo sam se s njima više puta. Ni oni ne vide ništa na trackingu, pa pošalju ponovno i opet ista stvar. Stigne mi mail da je poslano s tracking brojem koji se ni ne pomakne. Danas mi je opet stiglo da im se vratila narudžba (to je već 2.), ali čak ni za tu vraćenu tracking ništa ne pokazuje. Kaos.

 

Očito ću morati tražiti povrat, pa naručiti negdje drugdje.

 Sta ti znaci da nikad nisu bili kvalitetni? po cemu ti odredujes kvalitetu?

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
14 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih

Po meni isto više nisu niti kvalitetni niti isplativi, krenuvši od smanjenja kvalitete Wheya pa do loše podrške i lažnih sniženja... Uzimao sam kod njih Whey izolat bez okusa do prije 2 godine, osjetno se smanjila kvaliteta, okus postao odvratan i topivost nikakva a nadutost me ubijala što mi nikad prije nije bilo... Prešao na ON Whey isto bez okusa i imam samo riječi hvale od okusa do topljivosti, iako je skoro duplo skuplji od myp (običnog Wheya) po meni se isplati

8 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Di ste masonerijo ..kako idu pripreme za ljeto jel krecu pripreme za  rezanja  i forme 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
12 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
exer1234 kaže...

 Sta ti znaci da nikad nisu bili kvalitetni? po cemu ti odredujes kvalitetu?

 

Po svom želucu, jedina mjerodavna stavka.

Ako me whey nadima i izaziva bilo kakve probavne smetnje ne može ući u moju referencu "kvalitetnog".

 

sseennoonn kaže...

Di ste masonerijo ..kako idu pripreme za ljeto jel krecu pripreme za  rezanja  i forme 

 Kod mene još uvijek masa ali dosta sam kiksao što se vidi na masti, 90kg na 182cm. Bit će veselja.

Ne vjerujem da ću raditi neki ozbiljni cut, samo increment snage.

Know your limits.
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.2.2022 9:29 (guls).
8 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Ako kome pomogne kupon za popust od 7%  na gymbeam stranici  koji možete iskoristiti do 28.2.2022. Popust se odnosi na proizvode GymBeam, BeastPink, Vanavita, GymBeam Clothing i STRIX.  KOD : NYS7

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
12 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

ok onda, ja sam skroz izbacio whey jer mi se zgadio, bilo koji okus, bilo koji brand, jednostavno ga ne mogu smislit

 

za te stvari kupujem one gotove shakeove u lidlu (1 euro 35g proteina cokolada i vanilija), ili proteinske cokoladice 80 centi za 24g proteina

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
12 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

di ste badi bilderi

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
12 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih

Ovaj tjedan odmaram od treninga, smišljam si novi split i pratim cijene hrane koje se lagano dižu. Ništa alarmantno, ali definitivno se osjeti na novčaniku.

Jučer sam u konzumu kupio četiri male vrećice hrane, 580kn.

 

Morat ću si malo podebljati svoj "budžet prehrana proračun".

Dosta sam se bazirao na domaćim jajima, siru s placa od bakica, piletini i mljevenom mesu uz tjesteninu i rižu. Ponekad sam si kupovao smrznute mješavine, tipa kineska, mediteranska i sl. a sada i to ide gore.

Know your limits.
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.3.2022 8:09 (guls).
12 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

ja na hranu potrosim oko 300e mjesecno, ali ne gledam sta jedem i kako jedem, ali trebao bih pripaziti.

kad bih se bas 100% hranio s onim sto mi zapravo  treba, ne bi potrosio vise od 200 e mjesecno, sto bi bilo idealno

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
9 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

3 mjesec odlaska u teretanu, 74kg držim konstantno. Sada već sve hlače moram zakopčavati na zadnji zub remena. Stigao mi je danas whey protein i kreatin monohidrat, pa ću sada povećati unos proteina kroz whey, do sad sam unosio sve kroz hranu. A kreatin mislim samo 3g prije treninga. 

10 godina
odjavljen
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Odlicno. Kako ti izgleda trening preko tjedna?
PeTak
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.3.2022 14:11 (IvanDado).
13 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
exer1234 kaže...

ja na hranu potrosim oko 300e mjesecno, ali ne gledam sta jedem i kako jedem, ali trebao bih pripaziti.

kad bih se bas 100% hranio s onim sto mi zapravo  treba, ne bi potrosio vise od 200 e mjesecno, sto bi bilo idealno

 Koliku plaću imaš kad 2k odlazi na hranu? Ili režije plaćaju mater ćaća i auto ti toče?

 

BeLLicus kaže...

3 mjesec odlaska u teretanu, 74kg držim konstantno. Sada već sve hlače moram zakopčavati na zadnji zub remena. Stigao mi je danas whey protein i kreatin monohidrat, pa ću sada povećati unos proteina kroz whey, do sad sam unosio sve kroz hranu. A kreatin mislim samo 3g prije treninga. 

 Zakopčavanje hlača nema nikakve veze s ičime nego da se debljaš.

Poanta je teže zakopčat košulje na predjelu prsa, i da su majice male i napete, to je bitno 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
9 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
fila2208 kaže...
exer1234 kaže...

ja na hranu potrosim oko 300e mjesecno, ali ne gledam sta jedem i kako jedem, ali trebao bih pripaziti.

kad bih se bas 100% hranio s onim sto mi zapravo  treba, ne bi potrosio vise od 200 e mjesecno, sto bi bilo idealno

 Koliku plaću imaš kad 2k odlazi na hranu? Ili režije plaćaju mater ćaća i auto ti toče?

 

BeLLicus kaže...

3 mjesec odlaska u teretanu, 74kg držim konstantno. Sada već sve hlače moram zakopčavati na zadnji zub remena. Stigao mi je danas whey protein i kreatin monohidrat, pa ću sada povećati unos proteina kroz whey, do sad sam unosio sve kroz hranu. A kreatin mislim samo 3g prije treninga. 

 Zakopčavanje hlača nema nikakve veze s ičime nego da se debljaš.

Poanta je teže zakopčat košulje na predjelu prsa, i da su majice male i napete, to je bitno 

 Pa ono što sam htio reći je da sam imao stomaka i ono kad sam kopčao traperice bude to fino napeto, sada kad kopčam totalno druga priča, ono što sam želio reći je da sam fino omršavio u predjelu struka štoviše vide se "pločice" nakon 7 godina. Krivo si shvatio, na zadnji zub remena znači da moram ga stegnuti do kraja kako bi držao hlače a ne na to da ja teško kopčam hlače. A kod majica se definitivno vidi da su sve manje i napetije.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.3.2022 14:31 (BeLLicus).
9 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
IvanDado kaže...
Odlicno. Kako ti izgleda trening preko tjedna?

Ponedjeljak: Trbušnjaci,Prsa,Triceps

Utorak: Leđa,Biceps

Srijeda:Ramena

Četvrtak:Prsa,Tricpes

Petak:Trubšnjaci,Leđa Biceps

Subota:Odmor

Nedjelja:Odmor

 

Režim ishrane i spavanja: Spavanje oko 22h, dizanje u 8h, zobene sa malo masnim mlijekom ujutro, banana, bobičasto voće, maline,borovine to odma jedem sve 15 min nakon što ustanem i obavim jutarnju higijenu planiram i proteinski shake raditi sad ujutro nakon doručka, u 9 mi počima smjena na poslu te u 11 prvi međuobrok, obično pojedem ogroman grejp,bananu,borovnica, ručak kod kuće poslje 14h, danas recimo, piletina sa roštilja,brokula kuhana i ajvar kao umak. Oko 16 i 30 ću si napravit smoothie sa avocadom,bananom,borovnicama, chia sjemenkama. Oko 17 odlazim u gym, od danas prije gyma kreatin pa da vidimo kakve će to rezultate dati, vrijedi li ičemu ili ničemu, i onda kad dođem doma proteinski shake te za večeru 3 jaja pečem na maslinovom ulju nekad ih skuham na srednje. U danu uvijek isto sve jedem osim ručka on je svaki dan drugačiji. Vidjet ćemo sad kakve će rezultate proteinski shakeovi donjeti i kreatin.

 

8+mjesec+2021 8+mjesec+2021
3+mjesec+2022 3+mjesec+2022
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.3.2022 15:01 (BeLLicus).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice