Bodybuilding - od početnika do naprednih izdvojena tema

poruka: 29.519
|
čitano: 6.301.662
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
hrka11 kaže...
Baldric kaže...

Dap, idu sve više i više. Imao sam prije kod od njihovog ambasadora koji stalno bude 44%, pokušam ga naći pa ti pošaljem. Trenutno je kod USKRS aktualan.

Ako uzimaš veće narudžbe možeš i iz UK naručiti preko određenog iznosa ti je besplatna dostava a sve uredno funkcionira. 

Ne bude nikad stalno 44%.najcescet 35%,a kad je popust to oni najave i bit ce ti od ponediljka 44% sa kodom od bilo kojeg ambasadora (dario30,mpstipe,gabud50),do kad ce trajat ne znam vjerovatno koji dan samo.

 

 Hvala na info, onda taman cekam do pon.Sada s kodovima ne ide preko 37%, ali ajde vidim kao gratis kutija cokoladica (koje znaju bit na isteku roka kad dijele ovako).

13 godina
neaktivan
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Myprotein pijem vec 5 godina i samo gledam kako cijena raste.

Ono sto sam primjetio u zadnjem pakiranju koje trenutno trosim je i da se losije topi u vodi. Doslovno moram ugrijati vodu na nekih 50 stupnjeva da bi se normalno rastopio, inace grudice bez obzira koliko tresao.

To mi je prakticki crveni karton sto se njih tice. Prije njih sam pio Optimum, i osim cijene nisam imao nikakve zamjerke. Najbolji okus, topi se savrseno.
Kakvi su ostali proizvodaci, ima li netko novi na trzistu a da valja?

16 godina
moderator
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
McSimon kaže...

Myprotein pijem vec 5 godina i samo gledam kako cijena raste.

Ono sto sam primjetio u zadnjem pakiranju koje trenutno trosim je i da se losije topi u vodi. Doslovno moram ugrijati vodu na nekih 50 stupnjeva da bi se normalno rastopio, inace grudice bez obzira koliko tresao.

Jesi naručio isti okus kao i prije, da ne bi ispalo da je razlog u tome?

 

Ja sam zadnje naručio u 10. mjesecu prošle godine i taj se dobro topio (ili, ako bolje razmislim - dva okusa su se dobro topila, s trećim je bilo malo problema?), taman sam danas potrošio zadnje mrvice, a ovaj tjedan će mi stići nova pošiljka -  naručio sam vaniliju, koju sam naručio i zadnji put (pa ću vidjeti jel tu ima neke razlike), i sad prvi put čokoladu-bananu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.4.2021 9:06 (mbaksa).
9 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih

Kod je fitnacija30. Ja kupujem 3/4 puta godišnje i svaki puta ulovim preko 40%. (Pa puta po 5kg i sitnarije i bude mi dosta). Nisam dugo naručivao iz vana al nema carine ni ništa i ulovio sam ili free ili dosta cheap shipping. 

11 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Ja whey narucujem sa The Nutritiona, sad imaju akciija Amino whey 4kg za 350 kn! 

I am a man who walks alone And when I'm walking a dark road
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
mbaksa kaže...
McSimon kaže...

Myprotein pijem vec 5 godina i samo gledam kako cijena raste.

Ono sto sam primjetio u zadnjem pakiranju koje trenutno trosim je i da se losije topi u vodi. Doslovno moram ugrijati vodu na nekih 50 stupnjeva da bi se normalno rastopio, inace grudice bez obzira koliko tresao.

Jesi naručio isti okus kao i prije, da ne bi ispalo da je razlog u tome?

 

Ja sam zadnje naručio u 10. mjesecu prošle godine i taj se dobro topio (ili, ako bolje razmislim - dva okusa su se dobro topila, s trećim je bilo malo problema?), taman sam danas potrošio zadnje mrvice, a ovaj tjedan će mi stići nova pošiljka -  naručio sam vaniliju, koju sam naručio i zadnji put (pa ću vidjeti jel tu ima neke razlike), i sad prvi put čokoladu-bananu.

 Uvijek narucujem bez okusa

12 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
hrka11 kaže...
Baldric kaže...

Dap, idu sve više i više. Imao sam prije kod od njihovog ambasadora koji stalno bude 44%, pokušam ga naći pa ti pošaljem. Trenutno je kod USKRS aktualan.

Ako uzimaš veće narudžbe možeš i iz UK naručiti preko određenog iznosa ti je besplatna dostava a sve uredno funkcionira. 

Ne bude nikad stalno 44%.najcescet 35%,a kad je popust to oni najave i bit ce ti od ponediljka 44% sa kodom od bilo kojeg ambasadora (dario30,mpstipe,gabud50),do kad ce trajat ne znam vjerovatno koji dan samo.

 

Ti popusti od 44% sa kodom budu svakih 2-3 tjedna. Već su dosadni ti ambasadori i bogu i vrag s kodovima i popustima. Digli su cijene svega za 30% i sad non-stop imaju akcije od 44%.
Sve manje mi se sviđa taj MyProtein.

13 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Cordas kaže...
hrka11 kaže...
Baldric kaže...

Dap, idu sve više i više. Imao sam prije kod od njihovog ambasadora koji stalno bude 44%, pokušam ga naći pa ti pošaljem. Trenutno je kod USKRS aktualan.

Ako uzimaš veće narudžbe možeš i iz UK naručiti preko određenog iznosa ti je besplatna dostava a sve uredno funkcionira. 

Ne bude nikad stalno 44%.najcescet 35%,a kad je popust to oni najave i bit ce ti od ponediljka 44% sa kodom od bilo kojeg ambasadora (dario30,mpstipe,gabud50),do kad ce trajat ne znam vjerovatno koji dan samo.

 

Ti popusti od 44% sa kodom budu svakih 2-3 tjedna. Već su dosadni ti ambasadori i bogu i vrag s kodovima i popustima. Digli su cijene svega za 30% i sad non-stop imaju akcije od 44%.
Sve manje mi se sviđa taj MyProtein.

 Zlatno doba my proteina je bilo prije 4-5 god. tad je bio relativno kvalitetan i ok cijena.

Sad je smeće, i još digli cijenu. Svatko tko drži do sebe je odavno otišao sa myp

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
fila2208 kaže...

 Zlatno doba my proteina je bilo prije 4-5 god. tad je bio relativno kvalitetan i ok cijena.

Sad je smeće, i još digli cijenu. Svatko tko drži do sebe je odavno otišao sa myp

Meni su i sada ok 2.5kg za 200kn je ok.

Smooth cokolada mi pase kao i vanilija tako da mi se ne trazi nesto drugo,ali predlozi pa cemo probat.

Origin_Steam: hrka11
13 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Ma praktički je nebitno rly, sve je to isto smeće, i nije to neka velika pomoć, da ćeš pijući praške samo narasti.

Ako je ok cijena kao što kažeš onda samo navali ako ti paše okus, topljivost ne tjera na wc itd.

 

Uletio sam u gym beam neke popsute na onaj hvaljeni gold pa uzeo malo. Sve to isti klinac, ali myp se srozao jako kvalitetom i okusa i topljivosti pa sam zato odustao od njega kao i mngoi koje znam.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
fila2208 kaže...

Ma praktički je nebitno rly, sve je to isto smeće, i nije to neka velika pomoć, da ćeš pijući praške samo narasti.

Ako je ok cijena kao što kažeš onda samo navali ako ti paše okus, topljivost ne tjera na wc itd.

 

Uletio sam u gym beam neke popsute na onaj hvaljeni gold pa uzeo malo. Sve to isti klinac, ali myp se srozao jako kvalitetom i okusa i topljivosti pa sam zato odustao od njega kao i mngoi koje znam.

Pa nitko i ne prica o tom da ces od tog narasasti,to je vec druga prica....ali da ima nesto zgodnije za unijet brzinski proteine nemas...njega koristim inace samo kad hranom ne unesem dovoljno.

Mene zanima ako ima nesto slicno ovom omjer cijene i kvalitete da je ok,javi probat cu.

 

Origin_Steam: hrka11
13 godina
neaktivan
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Evo o cemu pricam. Jedna mjerica i ostane grudica ko u prici

Tesko je i za oprati, pa se pitam sto onda unosim u sebe

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.4.2021 21:14 (McSimon).
13 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

ja sam kažem na goldenu, top topljivost.

 

s time da predlažem vam shaker s onom metalnom lopticom, masu bolje razbija te grudice.

 

gym beam ima onaj svoj neki brend, 2kg bude isto 2ootak kuna, odllčna topljivost i okus

općenito sam sad i ja i ovi gym buddiesi na gym beam prešli. Dobral deal + svi skupa uzmemo još fora majice po 39kn

 

brza isporuka (1 dan od narudžbe)

 

jedino fale neki loyalty bodovi ili nagradice ali aj.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
8 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

ja sam poceo pit gold standard ....i reko ajd skup je uzet cu me first protein ...i sad sam se opet vratio na gold standard....osim sto ga pijem s vodom nakon treninga ,uredno stavim 10-15g proteina u dorucak koji se sastoji od "salate" od jabuka banane zobenih i jogurta te dodam whey za okus i malo proteina jel ... I gold standard mi se puno bolje otopi uz jelo i ukusniji mi je nego me first.. me f1rst se nekako razgnjeca nznm kako bi to drukcije rekao kao da se ljepi ....Jedino sto mi je fkt fino pogotovo ako se smiksa s mlijekom je casein od me firsta od vanilije...top 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
16 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Vezano na razmućivanje...

Ne pijem proteine pa fakat pričam napamet, ali kakao uvijek razmutim prvo u jako malo mlijeka. Ono, maltene kap, tek toliko da hidriram smjesu i onda to dobro ugnječim žličicom. Tek nakon što od praha napravim gustu smjesu bez grudica (kao pasta) dodam do trećine šalice mlijeka i nakon malo miješanja napunim do kraja. Prirodni kakao je jako teško razmutiti, a ja ovo radim s hladnim mlijekom i uvijek radi.

Ne znam koliko dugo shejkate proteine, ali ovo traje minutu-dvije sve skupa uvrh glave, pa eto, probajte, možda pomogne. 

Gledam te!
10 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Ja sam skuzi da ako uspem skroz ladnu vodu da se teze otopi,ali ako toplu vodu uspem otopi se za cas,s tim nemam problema.

Origin_Steam: hrka11
15 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Pozdrav,

 

gdje naručujete ON Whey Gold Standard ?

 

Gledam iz HR i da je pouzdan dućan.

 

Prije sam uzimao u Polleu ali tamo je dosta skup...

 

hvala :) 

12 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
fila2208 kaže...

ja sam kažem na goldenu, top topljivost.

 

s time da predlažem vam shaker s onom metalnom lopticom, masu bolje razbija te grudice.

 

gym beam ima onaj svoj neki brend, 2kg bude isto 2ootak kuna, odllčna topljivost i okus

općenito sam sad i ja i ovi gym buddiesi na gym beam prešli. Dobral deal + svi skupa uzmemo još fora majice po 39kn

 

brza isporuka (1 dan od narudžbe)

 

jedino fale neki loyalty bodovi ili nagradice ali aj.

Baš sam neki dan surfao gym beam web shopom i šokirao se kako su im redovne cijene otprilike kao na myprotein kad bude na popustu (što je stalno, jel'...). Obavio sam narudžbu za nekih 400 kn i mislim da ću se sad tamo i prebaciti. 
Doduše ja ne kupujem whey jer popijem povremeno one Zbregov protein drinkove od 50g proteina jer su mi praktičniji, ali kupujem dosta ostalih stvari (vitamini and stuff) pa mi se čini dosta bolja opcija od myproteina.

13 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Veliki Brat kaže...

Vezano na razmućivanje...

Ne pijem proteine pa fakat pričam napamet, ali kakao uvijek razmutim prvo u jako malo mlijeka. Ono, maltene kap, tek toliko da hidriram smjesu i onda to dobro ugnječim žličicom. Tek nakon što od praha napravim gustu smjesu bez grudica (kao pasta) dodam do trećine šalice mlijeka i nakon malo miješanja napunim do kraja. Prirodni kakao je jako teško razmutiti, a ja ovo radim s hladnim mlijekom i uvijek radi.

Ne znam koliko dugo shejkate proteine, ali ovo traje minutu-dvije sve skupa uvrh glave, pa eto, probajte, možda pomogne. 

 pričaš na pamet,ako je smeće protein teško se razmuti, treba dobar shaker i dobro mješati.

 

Cordas kaže...
fila2208 kaže...

ja sam kažem na goldenu, top topljivost.

 

s time da predlažem vam shaker s onom metalnom lopticom, masu bolje razbija te grudice.

 

gym beam ima onaj svoj neki brend, 2kg bude isto 2ootak kuna, odllčna topljivost i okus

općenito sam sad i ja i ovi gym buddiesi na gym beam prešli. Dobral deal + svi skupa uzmemo još fora majice po 39kn

 

brza isporuka (1 dan od narudžbe)

 

jedino fale neki loyalty bodovi ili nagradice ali aj.

Baš sam neki dan surfao gym beam web shopom i šokirao se kako su im redovne cijene otprilike kao na myprotein kad bude na popustu (što je stalno, jel'...). Obavio sam narudžbu za nekih 400 kn i mislim da ću se sad tamo i prebaciti. 
Doduše ja ne kupujem whey jer popijem povremeno one Zbregov protein drinkove od 50g proteina jer su mi praktičniji, ali kupujem dosta ostalih stvari (vitamini and stuff) pa mi se čini dosta bolja opcija od myproteina.

 

Eto drago mi je da je netko shvatio da preplaćuje myprotein nepotrebno ( da se razumijemo odrastao sam na njemu, dobro da ga u juhu nisam stavljao, ali sad ima boljioh alternativa)

Imaju dobre opreme, dodataka itd, uvijek složimo po 100e narudžbu momci i ja i dosad nikakvih problema.

 

Ovo za dukat fit smeće od 50gr šećera po mjerici neću komentirati, ali hej, svatko ima svoje

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.4.2021 13:19 (fila2208).
10 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
fila2208 kaže...

 

Eto drago mi je da je netko shvatio da preplaćuje myprotein nepotrebno ( da se razumijemo odrastao sam na njemu, dobro da ga u juhu nisam stavljao, ali sad ima boljioh alternativa)

Imaju dobre opreme, dodataka itd, uvijek složimo po 100e narudžbu momci i ja i dosad nikakvih problema.

 

Ovo za dukat fit smeće od 50gr šećera po mjerici neću komentirati, ali hej, svatko ima svoje

 Opet ne kontam zasto ga preplacujem?

2.5kg 190kn sad platio,meni okus pase,ovaj od cokolade koji koristim nema problema s topljivosti...zena pravi kolace itd...ne koristim ga samo da popijem posle treninga tako da mi je najbitnije da je cijena/kvaliteta ok,jer ja sam u Bih i za tu cijenu ne mogu dobit ni blizu istu kolicinu.

Ako netko ovo iz bih cita da zna da ima bolje nek mi javi.

 

Dukat nisam ni probao ovaj napitak,a zbregov mi je top stvar,njeg cesto isto popijem 50gr proteina za sekund uneses.

Ako je smece reci zasto?ne vidim po sastojcim zasto bi bio smece?

 

Taman mi izbaci na fb https://fb.watch/4JqG3sbMjs/

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.4.2021 15:18 (hrka11).
13 godina
neaktivan
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Dukat i ostali "proteinski" napitci iz ducana imaju hrpu secera u sebi, otud i "fini" okus.
Vecina ljudi ne zna za bolje, al nit je povoljan, nit je zdrav. A i upitno je koliko uistinu ima proteina i koja je to kvaliteta.

Jednostavnije je i povoljnije ponijeti shaker sa 2 mjerice normalnog proteina pa uliti vode na poslu i maznuti. Bar znas sta dobijas.

Sta se tice myproteina, reda radi sam se javio sluzbi za korisnike i dobio lagani odjeb. S tim su oni zavrsena prica za mene.
Vidim i da su svi skuzili njihove "popuste", najgora stvar koju brend moze napraviti da se tako na silu gura kroz umjetno smanjivanje cijene
Ne bi se iznenadio da su promijenili vlasnika kroz zadnjih par godina

5 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Koliko sam shvatio glavni prigovori MyP-u su eticnost poslovanja (visoke cijene+stalni popusti) i subjektivno losa kvaliteta (nekima, meni su reicmo okusom ok, lako probavljivi, tope se super).

 

S prvim se slazem, ali osobno imam super iskustva s njihovom kvalitetom za tu cijenu. Kupujem razne okuse (bez, vanilija, chocolate brownie, salter caramel), brutalni okusi u raznim jelima, ne samo shakeovima

10 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
McSimon kaže...

Dukat i ostali "proteinski" napitci iz ducana imaju hrpu secera u sebi, otud i "fini" okus.
Vecina ljudi ne zna za bolje, al nit je povoljan, nit je zdrav. A i upitno je koliko uistinu ima proteina i koja je to kvaliteta.

Jednostavnije je i povoljnije ponijeti shaker sa 2 mjerice normalnog proteina pa uliti vode na poslu i maznuti. Bar znas sta dobijas.

Za ovo nisi upravu 100% ...sto se Zbregova tice ovo je top stvar,okus odlican,50gr proteina na 0.5l,a ukus je isto brutalan.

 

Nema ti dodatni secera nikako,jedini secer sto se nalazi u njem je mlijecni secer tj. laktoza (znam pise da je bez laktoze dodan je enzim laktaza koij tu laktozu razdvaja na glukozu i galakozu,a koliko ja znam to nisu umjetno dodani seceri).

Dodas u njeg neke sjemenke i imas brzisnki obrok ako si u putu ili negdje moras ic,nisi kuci,a zaboravio si pojest itd...

A i jednostavno ako ne vjerujes u sve to odes u labaratorij i provjeris sve i lagano ih tuzis ako nije tako i ja cu s tobom.

 

Sto se tice myproteina i ovih njihovih fora to je debilno totalno,ali na kraju kad mi izbaci iznos s popustom meni pase,a okusi i topljivos su meni osobno ok.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.4.2021 17:07 (hrka11).
13 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
McSimon kaže...

Dukat i ostali "proteinski" napitci iz ducana imaju hrpu secera u sebi, otud i "fini" okus.
Vecina ljudi ne zna za bolje, al nit je povoljan, nit je zdrav. A i upitno je koliko uistinu ima proteina i koja je to kvaliteta.

Jednostavnije je i povoljnije ponijeti shaker sa 2 mjerice normalnog proteina pa uliti vode na poslu i maznuti. Bar znas sta dobijas.

Po toj logici ništa ne valja, niti možeš bilo kojoj firmi vjerovati. Kaj ti znaš kaj je unutra? Možeš jedino vjerovati tablici na poleđini proizvoda, a onda nema smisla vjerovati tablici jedne firme, a ne vjerovati tablici druge. Ili vjerovati 'normalnom' proteinu, a ne vjerovati Vindiji. A nutritivne vrijednosti proizvoda se provjeravaju i nebi smjelo biti nekih muljanja.

 

A za 8kn za 0.5L (50g proteina) tog mlijeka je po meni dobar deal i okus je sasvim OK.

12 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
fila2208 kaže...

 

Ovo za dukat fit smeće od 50gr šećera po mjerici neću komentirati, ali hej, svatko ima svoje

Nije Dukat Fit, nego Zbregov Protein napitak. I nije 50gr šećera po mjerici, nego je ~25g šećera na 0.5l napitka, sa 50g proteina - sve za 8 kn. 
Što točno nije u redu s tim? Ili ćemo se vraćati na osnove pa objašnjavati da šećer nije nezdrav?

Da stvar bude gora, ne radi se o dodanom šećeru, nego o mliječnom šećeru (laktozi).

McSimon kaže...

Dukat i ostali "proteinski" napitci iz ducana imaju hrpu secera u sebi, otud i "fini" okus.
Vecina ljudi ne zna za bolje, al nit je povoljan, nit je zdrav. A i upitno je koliko uistinu ima proteina i koja je to kvaliteta.

Jednostavnije je i povoljnije ponijeti shaker sa 2 mjerice normalnog proteina pa uliti vode na poslu i maznuti. Bar znas sta dobijas.

Kakav je to normalan, a kakav nenormalan protein? Sve je to isto, a kao što je kolega gore rekao, jedina informacija koju imamo je deklaracija na poleđini proizvoda, koja vrlo teško da je relevantnija kod MyProteina nego kod recimo Zbregova. Uostalom, 2 mjerice tog tvog "normalnog" proteina je oko 40g proteina, što je i dalje manje od 50g koliko je u Zbregovu za 8 kn. Što je stvarno izuzetno praktičan i kvalitetan napitak za malo novaca. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.4.2021 19:36 (Cordas).
14 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

Ako paše u dnevni unos, ne fali ništa zbregov proteinima. 

 

Meni je onaj u tetrapaku okus samo čokolada (bez banane) najbolji jer me podsjeća na čokoladno mlijeko.

 

Bitni su macrosi i ako ima 50g proteina, a 25g ugljikohidrata to je top. Realno je da je whey malo jeftiniji, ali nema tog okusa koji je bolji od ovog zbregov.

10 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
Ekipa imate i popust na gymbeamu DARIO5
Nije prevelik, ali ne postoje veći popusti jer su ionako cijene manje.
Pozz
13 godina
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

A pa da, njemu se za 8kn isplati davat 50 gr čistog proteina po toj bočici sigurno.

 

Nije loše, bolje popit to nego čokoladno mlijeko ili nešto, ali slijepo vjerovati tablicama da nije napucano šećerima i dodatnim sladilima je super.

 

Uzmeš donekle prokušan protein i s njime suplementiraš, što ne znači da su ti dukati i zbregovi loši, ako ti je jedini izvor proteina, bolje išta nego ništa, ali smatram da su prerazvikani.

Kao sad čokolino whey i ta sranja.

 

dmanz kaže...

Ako paše u dnevni unos, ne fali ništa zbregov proteinima. 

 

Meni je onaj u tetrapaku okus samo čokolada (bez banane) najbolji jer me podsjeća na čokoladno mlijeko.

 

Bitni su macrosi i ako ima 50g proteina, a 25g ugljikohidrata to je top. Realno je da je whey malo jeftiniji, ali nema tog okusa koji je bolji od ovog zbregov.

 Nisi probao onda nikad kavlitetniji whey s mlijekom?

 

oh wait mlijeko usporava apsorpciju, whey se pije samo s vodom bullshit 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.4.2021 21:53 (fila2208).
13 godina
neaktivan
offline
Bodybuilding - od početnika do naprednih

ON Gold standard cokolada pomijesana s mlijekom je GOAT okus medu proteinima

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.4.2021 1:44 (McSimon).
14 godina
offline
Re: Bodybuilding - od početnika do naprednih
fila2208 kaže...
dmanz kaže...

Ako paše u dnevni unos, ne fali ništa zbregov proteinima. 

 

Meni je onaj u tetrapaku okus samo čokolada (bez banane) najbolji jer me podsjeća na čokoladno mlijeko.

 

Bitni su macrosi i ako ima 50g proteina, a 25g ugljikohidrata to je top. Realno je da je whey malo jeftiniji, ali nema tog okusa koji je bolji od ovog zbregov.

 Nisi probao onda nikad kavlitetniji whey s mlijekom?

 

oh wait mlijeko usporava apsorpciju, whey se pije samo s vodom bullshit 

 Od wheya sam samo probao myprotein, jer je jeftiniji od ostalih.

 

Da probam neki gold whey + mlijeko nisam siguran da bi ispalo manje od 8kn po shakeu, jer da izjednačiš ovaj zbregov po sastavu trebaju 2 mjerice.

 

Pijem ono za kaj imam para xD

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice