X570 zbog NVME M.2 diska, da ili ne?

poruka: 5
|
čitano: 869
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
X570 zbog NVME M.2 diska, da ili ne?

Prebačeno u pravu temu

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.4.2020 15:59 (HaM).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
X570 zbog NVME M.2 diska, da ili ne?
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: X570 zbog NVME M.2 diska, da ili ne?
Ne znam dal si skuzio ali taj ssd ti radi na gen 3, tako da ti ne treba x570. To ti radi na svakoj novoj ploci. Pise ti u imenu ssda gen 3, x570 je za gen4 i trenutno postoji ravno 3 modela ssda sa gen4 i nisu nista osjetno bolji od gen3. U stvari, ako se ne bavis obradom videa, tesko da ces vidjeti razliku izmedu sata i nvme, linus ti je snimio jedan dobar video o tome.
http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: X570 zbog NVME M.2 diska, da ili ne?

 Aha hvala ti, nisam vidio tu temu, može li moderator prebaciti ovaj post tamo? nebitno, sam ću...

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.4.2020 15:56 (HaM).
15 godina
protjeran
offline
Re: X570 zbog NVME M.2 diska, da ili ne?
Jakovp kaže...
Ne znam dal si skuzio ali taj ssd ti radi na gen 3, tako da ti ne treba x570. To ti radi na svakoj novoj ploci. Pise ti u imenu ssda gen 3, x570 je za gen4 i trenutno postoji ravno 3 modela ssda sa gen4 i nisu nista osjetno bolji od gen3. U stvari, ako se ne bavis obradom videa, tesko da ces vidjeti razliku izmedu sata i nvme, linus ti je snimio jedan dobar video o tome.

 Upravo sam skužio prije 5 minuta ali hvala puno za odgovor!

Radim obradu i volio bih to malo ubrzati međutim, zadam zadatak - treba mu između 15 i 25 minuta i onda izlazim iz programa, ne sječem režem šta ti ja znam šta...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice