Sklapanje PC konfiguracija zaključana tema

poruka: 38.051
|
čitano: 3.431.358
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Sklapanje PC konfiguracija

Treba mi neki dućan, da danas odma odem po to. Neki u ZG. Aj pls reci ak ima negdje i da je za taj monitor.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Sklapanje PC konfiguracija

pa protis i je u zg

14 godina
neaktivan
offline
Sklapanje PC konfiguracija

Al oni nemaju svoj dućan jelda ??? kaj nisu samo online prodaja ???

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sklapanje PC konfiguracija

svaka čast za ovo. nešto me zanima. kako svako malo izlaze nove i bolje komponente, hoće li one zamijeniti komponente koje su sada uključene u konfiguraciju? jer bilo bi dobro da uvijek bude up to date

 

i svakako predlažem sticky

Bubamara s minigunom. | http://tinyurl.com/erepNA
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Sklapanje PC konfiguracija

naravno, evo na prijasnjoj stranici si mogao vidjet da sam postao o refreshiranju ove teme s dolaskom hd5850

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.10.2009 16:23 (Batista).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sklapanje PC konfiguracija

 

CPU: Intel i5 750 2,66 GHz                                1410, 00 kn

MTB: ASUS P7P55D LE 1156                                950, 00 kn

GPU: Sapphire HD5850                                      ~1800, 00 kn

RAM: Corsair 4GB (2x2)                                       799, 00 kn

HDD: Samsung F1 320GB                                    310, 00 kn

PSU: Corsair VX450 W                                         500, 00 kn

TWR: Coolermaster CM690                                  625, 60 kn

 

Tvoja konfa od 6k,samo sam zamijenio kartice. Da li treba jace napajanje, cak sam cuo da 5850 manje trosi..

16 godina
offline
RE: Sklapanje PC konfiguracija

Ma kakvo jace, ovo je zlatna sredina, ni preslabo ni overkill = taman.

16 godina
offline
Sklapanje PC konfiguracija

Tema je refreshirana ! Neki artikli su nestali iz ADM-ove ponude pa su zamijenjeni slicnima - napajanja i graficke kartice u donjem segmentu konfiguracija do 4000 kn

 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Sklapanje PC konfiguracija

Ljudi, kaj mislite jel je ok za 7000kn umjesto 5850 i amd 955, uzeti 5870 i amd 945

i 1333mhz ram (4 gb)

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sklapanje PC konfiguracija

Bas gledam. Stavljena je kartica 4870, a koliko sam shvatio, ona treba dva 6pinska konektora. A sva ova napajanja imaju po jedan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Sklapanje PC konfiguracija
the_dammed kaže...

Bas gledam. Stavljena je kartica 4870, a koliko sam shvatio, ona treba dva 6pinska konektora. A sva ova napajanja imaju po jedan.

nist se ti ne sekiraj, u takvoj situaciji rjesenje je ovo...

14 godina
neaktivan
offline
RE: Sklapanje PC konfiguracija

A ha. Znaci on iz dva 12 voltna konektora koja idu iz napajanja napravi taj jedan 6pinski?

16 godina
offline
RE: Sklapanje PC konfiguracija
the_dammed kaže...

A ha. Znaci on iz dva 12 voltna konektora koja idu iz napajanja napravi taj jedan 6pinski?

greska

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.10.2009 14:57 (Batista).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sklapanje PC konfiguracija
Batista kaže...
the_dammed kaže...

A ha. Znaci on iz dva 12 voltna konektora koja idu iz napajanja napravi taj jedan 6pinski?

1 samo, drugi je samo za "rezervu"

 Ok, hvala. Ma samo mi je bitno da postoji neki način. I u biti vrlo jednostavno, najobičniji adapterčić. Mislim, sta ce im ova "rezerva", ta dva ulaza. Vidis kako bi se ja zeznuo, uključio bi oba ulaza.

16 godina
offline
RE: Sklapanje PC konfiguracija
the_dammed kaže...
Batista kaže...
the_dammed kaže...

A ha. Znaci on iz dva 12 voltna konektora koja idu iz napajanja napravi taj jedan 6pinski?

1 samo, drugi je samo za "rezervu"

 Ok, hvala. Ma samo mi je bitno da postoji neki način. I u biti vrlo jednostavno, najobičniji adapterčić. Mislim, sta ce im ova "rezerva", ta dva ulaza. Vidis kako bi se ja zeznuo, uključio bi oba ulaza.

Ipak, bio si u pravu, ja sam vidio da molex ima muski i zenski, a ne muski-muski... da trebaju se oba prikljucit, ispricavam se

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.10.2009 14:58 (Batista).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sklapanje PC konfiguracija
Batista kaže...
the_dammed kaže...
Batista kaže...
the_dammed kaže...

A ha. Znaci on iz dva 12 voltna konektora koja idu iz napajanja napravi taj jedan 6pinski?

1 samo, drugi je samo za "rezervu"

 Ok, hvala. Ma samo mi je bitno da postoji neki način. I u biti vrlo jednostavno, najobičniji adapterčić. Mislim, sta ce im ova "rezerva", ta dva ulaza. Vidis kako bi se ja zeznuo, uključio bi oba ulaza.

Ipak, bio si u pravu, ja sam vidio da molex ima muski i zenski, a ne muski-muski... da trebaju se oba prikljucit, ispricavam se

 Da, na ovoj slici koju si postao, oba su muska. Znaci, oba ustekam? Postoji i musko+zenski ulaz?

16 godina
offline
RE: Sklapanje PC konfiguracija

da ustekas oba, zenski sluzi kada se jedan molex na napajanju potrosi, na ovom razdjelniku se onda nalazi drugi koji ga zamijeni

14 godina
neaktivan
offline
Sklapanje PC konfiguracija

svidja mi se ovaj amd konfa za 8016 kn

predobra je

bas sam si mislio tako nesto uzeti

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sklapanje PC konfiguracija

samo ne znam da li je dosta ovaj vx550 za tu konfu?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Sklapanje PC konfiguracija
zeban92 kaže...

samo ne znam da li je dosta ovaj vx550 za tu konfu?

stari budi bez brige, drzat ce bez frke, ako ne vjerujes pricekaj - mozda ti ostali potvrde, vidis da sam u intelovoj stavio jos slabije koje takodjer drzi tu konfiguraciju

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.10.2009 18:11 (Batista).
14 godina
neaktivan
offline
Sklapanje PC konfiguracija

ma ne vjerujem ja tebi, samo sam vec u glavi odvrtio to konfi.ne mislim nikada stavljati CF tako da ako to moze drzati ovu konfu ja zadovoljan

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sklapanje PC konfiguracija

da li ovi iz Adm.a dostavljaju izvan Zagreba besplatno i kako?mislio sam platit amexom i da mi dovezu u Sl brod

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Sklapanje PC konfiguracija

dostavljaju besplatno ako je roba skuplja od 2000 kn, a ovo s amexom, to nebi znao - kontaktiraj ih

14 godina
neaktivan
offline
Sklapanje PC konfiguracija

da li bi ti mozda sto mijenjao u svojoj konfi za 8016 kn i da li bi mi ju preporucio?ako treba nesto promijeniti je bi mozda ovo kuciste HAF932 jer ne znam da li je ovo dobro za tu konfu?i da li znas je li radeon 5870 jako bucna?ja imam sada 4870 i morao sam joj spustiti vent na 40 posto

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Sklapanje PC konfiguracija

Na ovoj konfi ja osobno nista ne bi mjenjao jer dok sam ju "sastavljao" gledao sam da bude best buy, cm690 je kuciste koje gotovo da nema mana za svoju cijenu i jako je popularno bas zbog svoje best buy titule. Kolko sam citao reviewe o HD5870 i ovdje na forumu, ona nije bucna i hladjenje je puno ucinkovitije nego na HD48xx seriji

14 godina
neaktivan
offline
Sklapanje PC konfiguracija

e super hvala na pomoci.imao sam dilemu da li uzeti neki laptop do 12000 kn ili uzeti jak komp.ipak sam se odlucio za komp cim sam vidio tvoju konfu.ta ce konfa gurati sve iduce 3 godine sigurno.zato hvala.pozdrav

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sklapanje PC konfiguracija

Zaš 3 grafičke i 3 HDD-a ???

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Sklapanje PC konfiguracija

editirano i izbrisano s razlogom...

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.10.2009 18:58 (Batista).
15 godina
offline
RE: Sklapanje PC konfiguracija

Svaka čast na trudu i ovaj tako nešto je itekako trebalo, ali...

 

Od debelih overkillova napona do OC kofiguracije s kućištima next to nothing protokom zraka i bez coolera, sistemske particije u RAID 0 (jel vi znate uopće što je RAID 0?), RAID kontroleri, 5870 za video obradu (!!!????!!!!!!????), 1156 uparen s 1600 MHz RAMom,  video i foto obrada bez HDDa u mirroringu,... 

 

Every hole is a goal!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice