Pomoć oko procesora ili grafičke

poruka: 21
|
čitano: 2.482
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko procesora ili grafičke

Trebao bi pomoć oko odabira grafičke,želio bih znati bi li npr. geforce gtx 460 mogla raditi normalno na moj procesor,ako nebi što vi predlažete,da kupim graficku ili zamjenim procesor,procesor pod Moj pc,,hvala unaprijed

 
0 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć oko procesora ili grafičke
shady1024 kaže...

Trebao bi pomoć oko odabira grafičke,želio bih znati bi li npr. geforce gtx 460 mogla raditi normalno na moj procesor,ako nebi što vi predlažete,da kupim graficku ili zamjenim procesor,procesor pod Moj pc,,hvala unaprijed

kupi nju i clockaj procesor koliko ide...nece bit botleneck..barem ne veliki :) jedino stas sa 4 jezgre dobit kad ih kupis ce bit stabilniji fps nego na nekom dvojegrenom clockanom procesoru :) EDIT: i malo vise fpsova ako je neki dobar quad

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.4.2011 17:14 (Burn_n_Die).
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko procesora ili grafičke

Ma savak će ti grafa normalno radit samo je pitanje dali češ ju skroz iskoristit. Mislim da ju tvoj procesor neće skroz iskoristit tako da ti je najbolje uzet novi procesor i grafičku.

visit http://www.youtube.com/user/zoja26pro?feature=mhum
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko procesora ili grafičke

otprilike na koliko da klokam ,i jeli moguce nabavit tu graficku na internetu preko dostave,,posto nema vecih ducana u okolici :D, ako slucajno imas link?

 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć oko procesora ili grafičke

lol to me i brine :D

13 godina
offline
Pomoć oko procesora ili grafičke

Više čes dobit ako kupiš novu grafu...

a ako zelis procesor novi odma moras i matičnu osima ako nenabaviše neki s775 quad

za početak ovaj procesor malo overclockiraj

stavi obavezno neki x64 OS

i da nisi naveo rezoluciju monitora te napajanje koje imas...;)

|AMD Athlon 64 x2 4400+ @2.5ghz|Gigabyte Amd HD6850OC Edition @900mhz|2gb Kingston|Hitachi 250Gb|Thermaltake tr2 RX550w Modular PSU|Asus M4A785D-M PRO
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.4.2011 17:18 (RaZ0R9111).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć oko procesora ili grafičke
shady1024 kaže...

lol to me i brine :D

klokaj koliko mos :) sta vise to bolje...a odakle si i reci ducane kojih ima tamo da ti vidim ponudu njihovu na webu :) i da znas jedan quad ce bit bolji al ako mos taj proc klokat zasto nebi... :D

13 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko procesora ili grafičke

za windowse sam se vec pobrino :D

 
0 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Pomoć oko procesora ili grafičke

uz neki dobar cooler moga bi ti procesor na 3.5 ghz do 4...sve zavisi do primjerka

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko procesora ili grafičke

podrucje Sinja,(valjda ste culo za Sinjsku alku :) ima jedan informaticki ducan ali sugav izbor i jos sugavije cijene, a ako ciljas na Split do tamo imam 40 km :D

 
0 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć oko procesora ili grafičke
shady1024 kaže...

podrucje Sinja,(valjda ste culo za Sinjsku alku :) ima jedan informaticki ducan ali sugav izbor i jos sugavije cijene, a ako ciljas na Split do tamo imam 40 km :D

vidi..ja san Splico :D imas u nas ovdi links i ponuda je isto losa al bolja nego u vas..dodes u linksa i uzmes ili nju ili hd radeon 6850...tu su negdi po svemu osim sta je radeonka malo jeftinija ako se ne varam ;)..i kad budes uzima nazovi links i pitaj imaju li to sta zelis da nebi putova za nista...i rezerviraj svoju zelju po mogucnosti :D

13 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko procesora ili grafičke

(http://www.adm.hr/product_info.php?cPath=258_217_4_84_228&products_id=8825) evo ja mislim bi li je narucio i cekao dostava 45 kn,ima li itko iskustva kolko bi se cekalo i tako te šeme,i jeli ovo isplativa ili moze se nac bolja za ove pare ?

 
0 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Pomoć oko procesora ili grafičke

reci sa kojim novcima rapolazes i rezoluciju ekrana??

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko procesora ili grafičke

max 1500 kn

 

EDIT: al1916w 19" ekran rezolucija 1440:900

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.4.2011 17:37 (shady1024).
 
0 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Pomoć oko procesora ili grafičke
Moj PC  
0 1 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko procesora ili grafičke

Hvala brate na pomoci  kad budem isa sljedeci put u Split castim te pićem {#}

 
1 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć oko procesora ili grafičke
shady1024 kaže...

Hvala brate na pomoci  kad budem isa sljedeci put u Split castim te pićem {#}

ja tebe castim :) samo se javi ;) i nes falit sa tom grafom

14 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko procesora ili grafičke

Što će mu za tu rezoluciju twin frozica ? Pa sa 5670 će se naigrat i ušparat lovu ako ne misli mjenjat monitor. 

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1663451
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć oko procesora ili grafičke
imba kaže...

Što će mu za tu rezoluciju twin frozica ? Pa sa 5670 će se naigrat i ušparat lovu ako ne misli mjenjat monitor. 

covik je trazia najbolju za do 1500 kn ja san mu je da...EDIT: i moja 6850 je tu negdi ko ona a reza mi 1280*1024..oces rec da san falia kad san je uzea?

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.4.2011 18:51 (Burn_n_Die).
13 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko procesora ili grafičke

obicno igram igre na onoj rezo 1440:900 pa valjda ce je pristojno vrtit :D

 
0 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć oko procesora ili grafičke
shady1024 kaže...

obicno igram igre na onoj rezo 1440:900 pa valjda ce je pristojno vrtit :D

ma normalno da oce :) to sta san ti ja odabra ce vrtit ajme a sad ovaj imba misli da bi ti moga i ustedit stagod para i uzet 5770 koja je 1000 kn u linksa a puno je slabija od te...kad san ti to odabara mislia san malo i na buducnost ;)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice