Kupio sam novi komp

poruka: 37
|
čitano: 5.934
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Kupio sam novi komp

 ja mislim da treba nabavit amd cpu da shvati koliko je sretan što ima intel cpu

 

  Vas nekoliko, hvala bogu samo toliko i uvjereni ste da je to što gurate stvarno tako dok ostatak svijeta kupuje ma zamislite jadnog amd te su sretni šta nemaju intela.Ne znam da vas žalim ili zavidim.

 

 

 

 

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.9.2018 11:28 (dery).
7 godina
protjeran
offline
Re: Kupio sam novi komp
dery kaže...

 ja mislim da treba nabavit amd cpu da shvati koliko je sretan što ima intel cpu

 

  Vas nekoliko, hvala bogu samo toliko i uvjereni ste da je to što gurate stvarno tako dok ostatak svijeta kupuje ma zamislite jadnog amd te su sretni šta nemaju intela.Ne znam da vas žalim ili zavidim.

 

 

 

 

 I stavis link na listu na kojoj 8700k dere guzove i po cijeni i prodaji  zasto li je prvi, a debelo najskuplji da mi je samo znati 

15 godina
offline
Re: Kupio sam novi komp

Nisam ni očekivao da češ išta drugo vidjeti. Vidiš kako si sretan da je tvoj intel prvi.Prvi je jer je jedini koji nešto i vrijedi od intela, stoga jedini konkurent amd-u.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.9.2018 12:08 (dery).
15 godina
offline
Re: Kupio sam novi komp
retardinjo25 kaže...

Ne hvalim se kompom,zasto i bih?Htio sam samo pitati jel to dobro ukomponirano,nema veze

 -svaki kompozitor koristi iste note, no glazba koju stvori se razlikuje, kuharica koristi iste sastojke hrane, kuhaču, lonac, pa se opet ukus jela, rezultat razlikuje, vozač, glazbenik, nogometaš.. ni jedan nije isti, mada imaju iste sastojke. PC je nakupina komponenti, lego-kocke.. imaš 'najskuplje'.. a što će od tog biti, kako će biti ukomponirano, .. ovisi o kompozitoru, koji ako nije ograničen notama može sve, tad je njegovo znanje-umjeće granica dok je realna granica za PC, novac tj cijena računala. Kao što je ferari skuplji od fiće, vjerojatno će svaki vozač (neovisno koliko je loš) u trci protiv fiće pobijediti, nogometaš protiv male bebe.. ili bokser protiv nepokretne osobe. Dovoljan za tetris ili za otvaranje teme o veličini brkova :)

-gle kako funkcionira realnost, od nečeg slabog (nedovoljno resursa, snage.. i znanja), je teško stvoriti nešt bolje, od boljeg (jačeg..) je lakše, ali oboje možeš uništiti, pokvariti, tad i najlošiji vozač može u fići ili ferariju zabit se u zid ili voziti u pogrešnom mjeru.. kuharici može zagoriti ručak, ista stvar, realnost. Ono što, kako napraviš, pa i sreća utječu na rezultat. Količina znanja i sreća su recipročne, odnosno to je resurs kojeg u formuli koristiš kao koeficijent i ako je nešto od tog nula, tad je rezultat nula neovisno što su ostale sume različite (veće/manje).

-ili imaš sreće ili znaje. Sve ostalo je 'isto'.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
7 godina
protjeran
offline
Re: Kupio sam novi komp
dery kaže...

Nisam ni očekivao da češ išta drugo vidjeti. Vidiš kako si sretan da je tvoj intel prvi.Prvi je jer je jedini koji nešto i vrijedi od intela, stoga jedini konkurent amd-u.

 

Aha jedini konkurent, vidim potrgali ste se snimiti gameplay kad sam stavio clip sa 8400, za te fps-e niste ni znali da postoje  i Ansha vas sapuna sa i3  

 

 

8 godina
odjavljen
offline
Re: Kupio sam novi komp
dery kaže...

 ja mislim da treba nabavit amd cpu da shvati koliko je sretan što ima intel cpu

 

  Vas nekoliko, hvala bogu samo toliko i uvjereni ste da je to što gurate stvarno tako dok ostatak svijeta kupuje ma zamislite jadnog amd te su sretni šta nemaju intela.Ne znam da vas žalim ili zavidim.

 

 

 

 

 Ti stvarno mislis da sam ja dovoljno ozbiljan sa svojim tvrdnjama da su ovakvi linkovi potrebni.

15 godina
offline
Re: Kupio sam novi komp

 Ti si zajebant. 

kradem mine iz minskog polja
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice