Policijska Akademija - Zagreb izdvojena tema

poruka: 6.442
|
čitano: 1.567.948
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb

Pozdrav, oprosti sta ovako upadam, danas sam poslala i ja papire i sad cekam da me zovu.. mozes li mi rec dali su strogi kod vjezbi. A najvise me zanima zadaci iz matematike. Na sta treba pripazit tj sta treba ponovit. I ovo sta si napisala da si pala na sigurnosnoj provjeri .. di si tocno pogrijesila. Sta?. Puno me toga zanima haha

3 godine
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb

Bok, upravo sam danas poslala papire sve. Cekam da me zovu... i mene isto zanima svee hahah najvise ta matematika  

3 godine
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb

Psihotest je mačji kašalj, matematika ti je samo točan odgovor moraš zaokružiti nema rješavanja... Ali za motoriku će ubiti znači morate biti ko konji doslovno...

Pala sam na sigurnosnoj provjeri jer imam problema sa zakonom a muž još većih, nisu mi to rekli ali nagađam jer drugo nema šta biti...

 

3 godine
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Ne znam šta oni tamo očekuju da budu došli glumci ili šta al frendicu mi rušili radi dvije plombe, ostala sam bez teksta.......

10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Ovako vi koji želite postat policajci,vjerujete mi ako nemate vezu da vas neko pogura kasnije.,razocarat ce te se tako da promislite dva puta 

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.7.2020 10:27 (kopa24).
14 godina
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Žac0506 kaže...

Psihotest je mačji kašalj, matematika ti je samo točan odgovor moraš zaokružiti nema rješavanja... Ali za motoriku će ubiti znači morate biti ko konji doslovno...

Pala sam na sigurnosnoj provjeri jer imam problema sa zakonom a muž još većih, nisu mi to rekli ali nagađam jer drugo nema šta biti...

 

 Pa imas problema sa zakonom pa ako ih imas naravno da te nece pustit da prodjes, a ti kao neznas kakvih hahaha koja glupost najbolje se praviti glup i nista neznati.

3 godine
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Pa dali se za matematiku mora pripremat bez obzira sta je samo na zaokruzivanje tocnih odgovora ili je to bas osnovno nesto? Jesu razlomci tu ili sta.. kakva su pitanja otprilike

14 godina
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Sigurno ti nece biti jednadžbe sta si uskukala.Više se pobrini za tjelesnu spremu.
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.7.2020 11:12 (dreadmoore).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb

hahaha ne znam ja. Zato i pitam... da me nebi jednadzba zajebala hhh lako za ostalo

5 godina
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Emaaaaaa11 kaže...

hahaha ne znam ja. Zato i pitam... da me nebi jednadzba zajebala hhh lako za ostalo

 A zivote. Pa, ako jednadzbe ne znas rjesavati...

Znas na sto me podsjetio ovaj tvoj komentar ? Na viceve o policajcima

3 godine
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb

Hahah je .. i mene sada hhhh.. ali vise se rugam.. samo me zanimalo sta bi otprilike moglo bit i to je to 🤷‍♀️

9 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Pozdrav ekipa,  da li je itko bio da ljecnickom da li su strogi sto se tice vida..hvala..cujem da ove godine ima dosta prijava

14 godina
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Žac0506 kaže...

Ne znam šta oni tamo očekuju da budu došli glumci ili šta al frendicu mi rušili radi dvije plombe, ostala sam bez teksta.......

 Joj daj reci frendici da ne laže ili ti izmljas. Zašto nebi pustili sa 2 plombe? Kakvi su joj ostali zubi općenito? Možda su joj jako krivi ili ima karijesa puno ili zub za vaditi. Pa ne pregladava te zubar boze dragi. Ako je dobro napravljeno i još u boji zuba plombu ne može ni prepoznati ja ih imam 3 i da mi gledaš zube nebi mogla reci gdje su zahvaljujući dobrom zubaru naravno. 

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
3 godine
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

da li odmah se prima placa kao policajac pocetnik cim se krene na akademiju? i kolika je placa policajca pocetnika, a kolika kad se polozi ispit?

14 godina
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
dbdbdb kaže...

da li odmah se prima placa kao policajac pocetnik cim se krene na akademiju? i kolika je placa policajca pocetnika, a kolika kad se polozi ispit?

 Mislim da tijekom akademije dobivas 700kn/mj

Cura je prosla lijecnicki zna li se kada bi trebala poceti akademija?

Na stranici nesto pise da ce biti odgodena zbog potresa....

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
3 godine
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Pozdrav!

imam jedno pitanje,mene zanima dali bi mi možda mogao NETKO reci šta treba sve ponest na policijsku akademiju mislim dali trebamo bilježnice,kemijske i takve gluposti.

 

hvala 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb

Ja sam jučer bila na liječničkom i rekli su na nam samo da pratimo stranicu da se još ništa nezna.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb

Ne treba ti nista od toga,  samo stvari za osobnu higijenu,  malo odjece,  lastilo za cipele,  sportska oprema( poslije dobijes njihovu),  toplomjer,  potvrda da nisi kaznjeno gonjen,  potvrda ziro racuna,  dvije slike na cd ( treba ti za izkaznicu).. I to je to mislim

14 godina
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Ne trebas pratit stranicu slobodno ponesi neće biti na odmet.
3 godine
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Pozdrav,

Dali netko ima informaciju kada bi akademija mogla početi i kada bi mogli saznati tko je upao a tko ne?

3 godine
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Zdravo,mene zanima dali možda NETKO zna kada bi mogla početi policijska akademija ove godine,tj kada bude objavljena rang lista.

 

14 godina
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Ne znaju ni oni jer je zgrada urušena u potresu trebala bi samo šta nije. Prva dva mjeseca sigurno online nastava za dalje se ne zna.

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
4 godine
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Pozz, zanima me kada će biti upisi za akademiju 2021.

 

 

3 godine
neaktivan
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Pozdrav, pretpostavljam da s -4.00 dioptrijom padam liječnički. Zanima me samo je li to točna info.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
Hejj vidim da se i ti zanimas za pol. akademiju. Pretpostavljam da autom. bacanjju na liječničkom zbog dioptrije. Zanima me samo moze li se nekako proci unatoc diop haha. Dosl nmg vjerovat da zbog toga necu moci ni pokusati... Lpp
14 godina
offline
Policijska Akademija - Zagreb

Neka granica postoji no nisam točno siguran. A naravno da primaju 100% zdrave ljude. Postoji mogućnost skidanje dioptrije samo to malo vise kosta. proguglaj malo..

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
3 godine
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb

Zahvaljujem na odgovoru, ali mozda se nisam dobro izrazila. Zanimam se za upis kriminalistike, ne policijske škole, a koliko vidim na web stranici obavlja se test motor. sposobnosti te psiho test. Nema riječi o liječničkom kao za policijsku školu.

 

lp

14 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb
teshi99 kaže...

Zahvaljujem na odgovoru, ali mozda se nisam dobro izrazila. Zanimam se za upis kriminalistike, ne policijske škole, a koliko vidim na web stranici obavlja se test motor. sposobnosti te psiho test. Nema riječi o liječničkom kao za policijsku školu.

 

lp

Ako nisi su sustavu MUP-a ili u nekom drugom tijelu državne uprave taj fakultet nema smisla upisivati.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb

Upisuje se i građanstvo isto kao i zaposlenici MUP-a.

7 godina
offline
Re: Policijska Akademija - Zagreb

Teshi99 , prilikom zaposlenja u MUP, MORH , i sl, je obavezan liječnički pregled, a i nakon zaposlenja ideš periodično na kompletan liječnički pregled ako radiš kao ovlaštena službena osoba.

Zato nije problem sada, nego može biti problem da ćeš 5 godina studiranja baciti u vjetar jer nećeš možda moći proći liječnički pri zaposlenju ili pri naknadnim godišnjim pregledima. A van takvih struktura baš i nije jagma za diplomom kriminaliste.

Plus kaj taj fax uopće nije lagan, meni su iz većine predmeta predavanja i ispite održavali profesori koji isti taj predmet predaju na pravnom fakultetu u zgb , i pri ispitu nisu uopće pravili razliku između nas i studenata sa prava ( ja sam uz rad studirao ).

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice