Policijska Akademija - Zagreb izdvojena tema

poruka: 6.442
|
čitano: 1.570.324
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
ceco22 kaže...

Opet kazem novine jedva cekaju da ocrne sto vise mogu. 

nazalost...umjesto da pohvale oni grde.a dobro se zna kako se odrzava javni red i mir i to je njima cudno

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
12 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

E da,jel znate kad bi odprilike trebao izac popis onih koji su upali na akademiju?...i kakva je daljna procedura,da li se samo dodu u 9.mjesecu ili imaju jos neke provjere,potpisivanje necega itd

9 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Da li mi netko može objasniti zašto natječaj bude raspisan baš u drugom mjesecu? Dali postoji mogućnost da se natječaj bude raspisan kasnije?

10 godina
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Zato jer vecinom u 9.mjesecu pocinje obuka,a posto se prije moraju obaviti testiranja i sve ostalo,logicno je da se to radi u proljece kako bi se do jeseni znalo tko je upao na akademiju.

A natječaj ti je vecinom raspisan u 2. (kao ove) ili u 3.mjesecu (kao prijašnje).

 2010.godine natjecaj je bio raspisan u jesen,testiranja su se radila preko zime,a akademija je pocela u 3.mjesecu.

Nakon toga zadnja dva natjecaja objavljena su u proljece.

Kako ce biti sljedece godine  nitko ne zna,iako je vrlo vjerojatno da ce to opet biti krajem 2.ili pocetkom 3.mjeseca.

9 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

kad bi trebali biti konačni rezultati?

12 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Kakvo je stanje sa onima koji nemaju vozacku dozvolu,dal je to uvjet da bi kasnije dobili posao,da li akademija to placa ili kako to ide?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
barcafan12 kaže...

Kakvo je stanje sa onima koji nemaju vozacku dozvolu,dal je to uvjet da bi kasnije dobili posao,da li akademija to placa ili kako to ide?

moras imat vozacku...i oni stede.neces proc bez nje

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
9 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
cod4gamer kaže...
barcafan12 kaže...

Kakvo je stanje sa onima koji nemaju vozacku dozvolu,dal je to uvjet da bi kasnije dobili posao,da li akademija to placa ili kako to ide?

moras imat vozacku...i oni stede.neces proc bez nje

a di to nece proc?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
barcafan12 kaže...

Kakvo je stanje sa onima koji nemaju vozacku dozvolu,dal je to uvjet da bi kasnije dobili posao,da li akademija to placa ili kako to ide?

vozacka nije obavezna, ali je veliki plus da imas vozacku po mogucnosti i a, b, c, kategoriju.

http://g.bf4stats.com/5x9DH6mr/pc/53COP-ceco.png
10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
ceco22 kaže...
barcafan12 kaže...

Kakvo je stanje sa onima koji nemaju vozacku dozvolu,dal je to uvjet da bi kasnije dobili posao,da li akademija to placa ili kako to ide?

vozacka nije obavezna, ali je veliki plus da imas vozacku po mogucnosti i a, b, c, kategoriju.

 

Nije potrebna ovisno o poziciji i mjestu na kojem češ biti stavljen!! Normalno da je poželjno da imaš iskustva i znanja što se tiče vozačkoga! To možeš po završetku akademije naknadno upisati! Zamisli policajca bez da zna osnove snalaženja u prometu i znakove!! Al nauči se sve tjekom školovanja!
13 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

momak je pitao jel vozacka potrebna ili te akademija obuci za vozacku. Akadmemija odavano nema takvu skolu za polaganje vozackog , a kod upisa vozacka nosi bodove.

http://g.bf4stats.com/5x9DH6mr/pc/53COP-ceco.png
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.7.2014 0:16 (ceco22).
12 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

prosle godine lječnički je bio do 23.08.

a 30.08. su objavili listu

9 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Svi ste upali a ne znate da će objava polaznika biti na panou Policijske akademije,pročitajte malo natječaj prije nego što odete tamo

11 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
mašapolicegirl kaže...

Svi ste upali a ne znate da će objava polaznika biti na panou Policijske akademije,pročitajte malo natječaj prije nego što odete tamo

 

Ali prošle godine su objavili listu primljenih na webu,zar ne bi trebali tako i ove godine?

13 godina
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
mašapolicegirl kaže...

Svi ste upali a ne znate da će objava polaznika biti na panou Policijske akademije,pročitajte malo natječaj prije nego što odete tamo

Gospodin tamo kaže, pratite objave na internetu....bit će da nas farba pa ne vidimo da smo upali pa ubace nekog drugog.

Zvali su me doma za razgovor i lječnički, ako me ne nazovu tamo pred 8.9 i kažu dođite tad i tad onda znam da nisam upao.

 

Nemoj prospirat pamet nepotrebno.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
9 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb

Imam 15 godina i zavrsila sam 1.razred trgovacke,znam da se nemoze s trogodisnjom skolom upisati al jel moguce da upadnem ak idem i 4.razred trgovine i onda nakon toga ? Mslm imam veliku zelju biti policajka..

Kata
10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
kata1234 kaže...

Imam 15 godina i zavrsila sam 1.razred trgovacke,znam da se nemoze s trogodisnjom skolom upisati al jel moguce da upadnem ak idem i 4.razred trgovine i onda nakon toga ? Mslm imam veliku zelju biti policajka..

 

potrebno je imati srednju stručnu spremu(4god.) ,znači tri godine je niža stručna sprema.upiši naknadno neki tečaj sa kojim bi imala četvrti stupanj. Prije je bilo drukčije nego sada...
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.7.2014 0:47 (ENCHANTRESS).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
kata1234 kaže...

Imam 15 godina i zavrsila sam 1.razred trgovacke,znam da se nemoze s trogodisnjom skolom upisati al jel moguce da upadnem ak idem i 4.razred trgovine i onda nakon toga ? Mslm imam veliku zelju biti policajka..

vec sam ti odgovorio mozes se onda prijavit na natjecaj ako imas tu cetverogodisnju skolu.

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
cod4gamer kaže...
kata1234 kaže...

Imam 15 godina i zavrsila sam 1.razred trgovacke,znam da se nemoze s trogodisnjom skolom upisati al jel moguce da upadnem ak idem i 4.razred trgovine i onda nakon toga ? Mslm imam veliku zelju biti policajka..

vec sam ti odgovorio mozes se onda prijavit na natjecaj ako imas tu cetverogodisnju skolu.

 

tek je završila 1.razred srednje! Aloooo! - di je ta oglasna ploča? Jel se mora unutra ulaziti negdje ili na porti?
13 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
ENCHANTRESS kaže...

 

tek je završila 1.razred srednje! Aloooo! - di je ta oglasna ploča? Jel se mora unutra ulaziti negdje ili na porti?

ha??

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Netko je ovdje mučki provokator :D ma bit će lista na stranici, isto kak o prosle godine

10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
vucin_apostol kaže...

Netko je ovdje mučki provokator :D ma bit će lista na stranici, isto kak o prosle godine

 

Jel igra mečka?
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.7.2014 15:23 (ENCHANTRESS).
9 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Jel zna netko da li će sljedeće godine da se raspise natjecaj za prijem u policijsku školu? i u kojem mjesecu otprilike? Ako netko ima kakve informacije neka napise.

 

Pozdrav

10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

i ja sam cula da ce se otvorit policijska skola,pa se u nju mogu upisati jedino oni koji imaju cetverogodisnju skolu nakon drugog srednje...ali ne virujem zbog stanja u drzavi

 

14 godina
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Ima li kakavih novosti? Na stranicama jos uvijek nista o finalnoj listi

http://trakt.tv/user/MjezZza
10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
Matej012 kaže...

Jel zna netko da li će sljedeće godine da se raspise natjecaj za prijem u policijsku školu? i u kojem mjesecu otprilike? Ako netko ima kakve informacije neka napise.

 

Pozdrav

 

Novog natjecaja za prekvalifikaciju nema ni u planu,a ovaj sada je bio stvarno mali (325 ljudi) tako da se ja nebi nadao uskoro novom. Jer još od prošlih generacija nisu prošli praktični dio u policijskim postajama, ai financijsko stanje države nije najbolje. Ovo je tečaj, znači prekvalifikacija! Sve ovisi ako će nedostajati svježe i mlade radne snage!!

hercy kaže...

i ja sam cula da ce se otvorit policijska skola,pa se u nju mogu upisati jedino oni koji imaju cetverogodisnju skolu nakon drugog srednje...ali ne virujem zbog stanja u drzavi

 

 

Škola je bila otvorena, ali samo jednu generaciju.

maxy0 kaže...

Ima li kakavih novosti? Na stranicama jos uvijek nista o finalnoj listi

Možda je vrijeme godišnjih odmora? 

Vjerojatno će lista biti objavljena tjedan prije početka akademije na mupovim stranicama,

a i bit će te obavješteni telefonskim putem, kao što ste i bili do sada! 

 

Kažem ja!

 

 

1 1.70koef. Lista objavljena 1.9
1 30.koef. Dan prije polaska 8.9
5 2.30koef. Sljedeči tjedan
0 3.30koef. Prvi tj. 8mj.
2 1.30 sredinom 8mj. /15do30
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.7.2014 20:02 (ENCHANTRESS).
9 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Šta ovo znači??

10 godina
neaktivan
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Ako je već lista gotova, što se onda čeka. Neka objave pa da sam miran, a ne kaj svaki dan klikam mupove stranice 100puta na dan

13 godina
offline
Policijska Akademija- Zagreb

Daj se opustite i uživajte u ljetu...kad bude znat će te prvi ako ste upali. :)

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
10 godina
neaktivan
offline
Re: Policijska Akademija- Zagreb
fila2208 kaže...

Daj se opustite i uživajte u ljetu...kad bude znat će te prvi ako ste upali. :)

Mora da znaš da si upao kad mores tako miran biti :D

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice