Koju srednju školu odabrati? izdvojena tema

poruka: 1.456
|
čitano: 542.607
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
Ja neznam u koju srednju da idem - sigurno gimnazija jer uopce neznam sta zelim bit u zivotu (imat cu 58-59 bodova).
You can either try to destroy it... Run from it... Or concede to it. Aren't you tired of running?
14 godina
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
8ax kaže...
Ja neznam u koju srednju da idem - sigurno gimnazija jer uopce neznam sta zelim bit u zivotu (imat cu 58-59 bodova).

Hm, imaš još godinu dana :D 7 si raz.

 

Ja bum 90% išo računalnog tehničara u strojarstvu.

Had a dream, I was king, woke up, still king.
12 godina
neaktivan
offline
Koju srednju školu odabrati?
Ja neznam u koju srednju da idem...mislio sam u eletrotehnicku u sesvetama al neznam kakve su te elektro tehničle škole.... sta se stvarno dobivaju bodovi ako nosiš naočale i ako se bavis nekim sportom? ?
Dr.Z
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
Dr.Z kaže...
Ja neznam u koju srednju da idem...mislio sam u eletrotehnicku u sesvetama al neznam kakve su te elektro tehničle škole.... sta se stvarno dobivaju bodovi ako nosišnaočale i ako se bavis nekim sportom? ?

Ne.

You can either try to destroy it... Run from it... Or concede to it. Aren't you tired of running?
12 godina
neaktivan
offline
Koju srednju školu odabrati?

e ljudi jel dobra trgovačka srednja skola? ja bi sad upisao nju jer imam dosta loše ocijene iz ovih predmeta tipa kemija,biologija a fizika, matematika i informatika mi dosta dobro idu ali me hebeju ostali predmeti važni pa se nmgu u nijednu dobru srenju upisat :P ova trgovačka je u Ivancu to je blizu mene pa bi isao u nju jer idem u Ivanec u osnovnu a neda mi se svaki dan ici nekam u VŽ...samo me zanima jel cu onda moc bilo sta s trgovackom?

vatefak is going on :D
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?

za sta se dobivaju bodovi ?

Dr.Z
14 godina
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
bancic123 kaže...

e ljudi jel dobra trgovačka srednja skola? ja bi sad upisao nju jer imam dosta loše ocijene iz ovih predmeta tipa kemija,biologija a fizika, matematika i informatika mi dosta dobro idu ali me hebeju ostali predmeti važni pa se nmgu u nijednu dobru srenju upisat :P ova trgovačka je u Ivancu to je blizu mene pa bi isao u nju jer idem u Ivanec u osnovnu a neda mi se svaki dan ici nekam u VŽ...samo me zanima jel cu onda moc bilo sta s trgovackom?

Samo sa trgovačkom ćeš moć radit na blagajni u konzumu

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
Dr.Z kaže...

za sta se dobivaju bodovi ?

AFAIK državna glazbena škola, plasman na državno, 1. ili 2. na županijsko, rastavljeni roditelji, nezaposleni roditelj(i), dijete branitelja, razne bolesti.

You can either try to destroy it... Run from it... Or concede to it. Aren't you tired of running?
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
8ax kaže...
Dr.Z kaže...

za sta se dobivaju bodovi ?

AFAIK državna glazbena škola, plasman na državno, 1. ili 2. na županijsko, rastavljeni roditelji, nezaposleni roditelj(i), dijete branitelja, razne bolesti.

rastavljeni roditelji??? za to se dobe bodovi? ako znas kolko jer su meni rastavljeni a trebali bi mi bodovi {#}

vatefak is going on :D
15 godina
online
Koju srednju školu odabrati?

ma nista se ne dobije za to, frend ima rastavljene roditelje i nsita dobio nije, to vam je sve shebano, prvo kazu dobis za to to i to i kad dođes tamo shebu te, bude placa konstantni na upisima. 

 

sto se tice trgovacke ako nemoras tamo nemoj jer je skola preglupa. s tim ces posao tesko nac jer mozes bit samo prodavac a tog ima puno i ne trazi se kod nas. nađi bilo kakvu cetverogodisnju i zapocni zivot ispocetka tj. pocni ucit pa ces moc upisat dobar fakultet.

12 godina
neaktivan
offline
Koju srednju školu odabrati?

ima koja skola da je 4 godine, u okolici VŽ da je dosta imati 36 bodova? (tolko cu najvjerojatnije imat sve skupa na kraju) {#}

 

EDIT: i jel mogu npr. sa trgovačkom srednjom radit negdje u ducanu tipa T-mobile ili neki informatičkom dučanu? :)

vatefak is going on :D
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.3.2012 18:07 (bancic123).
15 godina
online
Koju srednju školu odabrati?

osnovna skola pa nemoze navuc ocjene, molim te. moli ih i dat ce ti.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
mar123 kaže...

osnovna skola pa nemoze navuc ocjene, molim te. moli ih i dat ce ti.

ahha,ucitelji su mi koma,neki me mrze (pogotovo moja razrednica) jer se cesto svadjam snjom kad se prema nama ponasa ko da smo go**a samo kaj to niko nece priznati,a npr. iz HR imam jedva 3,tak da sigurno necu imat 4 isto tako iz fizike i vecine predmeta ocjene su mi nategnute...a najgore je sto prva 5 tjedana nisam isao u sk. jer sam imao slomljenu nogu,sad imam vodene kozice..ahhhh,nemam srece...tak da mi jedino ostaju trogodisnje skole,a ne kanim u zivotu raditi nikakav FIZICKI posao...necu da me se krivo shvati ali necu raditi u nekoj firmi di se cijeli dan moram fizicki muciti -.- tak da mi trgovacka jedina ostala 

vatefak is going on :D
14 godina
protjeran
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
bancic123 kaže...

ima koja skola da je 4 godine, u okolici VŽ da je dosta imati 36 bodova? (tolko cu najvjerojatnije imat sve skupa na kraju)  {#}

 

EDIT: i jel mogu npr. sa trgovačkom srednjom radit negdje u ducanu tipa T-mobile ili neki informatičkom dučanu? :)

  Uh, teško će ti biti 50 godina raditi u T-mobile dućanu.

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
15 godina
online
Koju srednju školu odabrati?

prijatelju moj ti mislis sa 36 bodova upisat trogodisnju skolu i ne radit nikakav fizicki posao u zivotu, pa ko ce ga radit nego takvi, ne zelim vrijeđat ali sam si kriv za to, kad su se u osnovnoj svi zahebavali ja nisam radio sranja i zamjerao se uciteljima, nazivali su me pickom ali takve picke ce im bit sefovi jer oni sad idu bas u te trogodisnje skole.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
mar123 kaže...

prijatelju moj ti mislis sa 36 bodova upisat trogodisnju skolu i ne radit nikakav fizicki posao u zivotu, pa ko ce ga radit nego takvi, ne zelim vrijeđat ali sam si kriv za to, kad su se u osnovnoj svi zahebavali ja nisam radio sranja i zamjerao se uciteljima, nazivali su me pickom ali takve picke ce im bit sefovi jer oni sad idu bas u te trogodisnje skole.

pa gle...mislim na fizicki posao da necu nositi nekakve cijevi ili cjepat drva u neko debilnoj firmi i raditi sav u znoju i nehigijenskim uvjetima...kad smo prosle godine obilazili jednu firmu blizu skole tamo sve nutra prljavo svi ljudi u ulju prljavi e to nebi mogao radit ali npr. mogao bi u nekom skladistu ili kao sto sam rekao u trgovini (pogotovo informatickoj)

vatefak is going on :D
12 godina
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
mar123 kaže...

prijatelju moj ti mislis sa 36 bodova upisat trogodisnju skolu i ne radit nikakav fizicki posao u zivotu, pa ko ce ga radit nego takvi, ne zelim vrijeđat ali sam si kriv za to, kad su se u osnovnoj svi zahebavali ja nisam radio sranja i zamjerao se uciteljima, nazivali su me pickom ali takve picke ce im bit sefovi jer oni sad idu bas u te trogodisnje skole.

Budi sretan ako nađeš posao nakon gimnazije i fakulteta, prije ce netko tko je zavrsio trogodisnju naci nego ti mozda ce imati 3 milje kuna placu ali ce je bar imati, vjeruj mi. 

U ovoj državi se poklanjaju ocijene ko lude, svi idu u gimaziju onda nekako produ i muce muku sa fakultetom pa nakon toga kjrac{#} 

Nemoj mi zamijeriti .

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.3.2012 18:27 (XVII Mini).
14 godina
protjeran
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
XVII Mini kaže...
mar123 kaže...

prijatelju moj ti mislis sa 36 bodova upisat trogodisnju skolu i ne radit nikakav fizicki posao u zivotu, pa ko ce ga radit nego takvi, ne zelim vrijeđat ali sam si kriv za to, kad su se u osnovnoj svi zahebavali ja nisam radio sranja i zamjerao se uciteljima, nazivali su me pickom ali takve picke ce im bit sefovi jer oni sad idu bas u te trogodisnje skole.

Budi sretan ako nađeš posao nakon gimnazije i fakulteta, prije ce netko tko je zavrsio trogodisnju naci nego ti mozda ce imati 3 milje kuna placu ali ce je bar imati, vjeruj mi. 

U ovoj državi se poklanjaju ocijene ko lude, svi idu u gimaziju onda nekako produ i muce muku sa fakultetom pa nakon toga kjrac{#}

Nemoj mi zamijeriti .

  Jest, sigurno je puno bolje nosati cijevi prljav u ulju, nego biti vrhunski doktor.

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
15 godina
online
Re: Koju srednju školu odabrati?
XVII Mini kaže...
mar123 kaže...

prijatelju moj ti mislis sa 36 bodova upisat trogodisnju skolu i ne radit nikakav fizicki posao u zivotu, pa ko ce ga radit nego takvi, ne zelim vrijeđat ali sam si kriv za to, kad su se u osnovnoj svi zahebavali ja nisam radio sranja i zamjerao se uciteljima, nazivali su me pickom ali takve picke ce im bit sefovi jer oni sad idu bas u te trogodisnje skole.

Budi sretan ako nađeš posao nakon gimnazije i fakulteta, prije ce netko tko je zavrsio trogodisnju naci nego ti mozda ce imati 3 milje kuna placu ali ce je bar imati, vjeruj mi. 

U ovoj državi se poklanjaju ocijene ko lude, svi idu u gimaziju onda nekako produ i muce muku sa fakultetom pa nakon toga kjrac{#} 

Nemoj mi zamijeriti .

moje je misljenje da kod nas u drzavi ko stvarno zeli posao moze ga nac. a ne dođe i kaze ako placa nije 5 tisuca necu radit, ma stari ko te hebe nemoras, krepaj od gladi. mi smo postali usran narod, zivimo na viskoj nozi svi, ono građana sto stvarno prsoi to ima svugdje a onih 400 000 nezaposlenih ne zive tako lose, pa jbt dođem u subotu u arena centar kad nemozes parkirat, nijednog hebenog mjesta, naravno svi gledaju k1 a karte 150 kn najjeftinije. tolko o krizi i nepronalasku posla. naravno ima onih koji nedaju place zaposlenicima to ne osporavam ali da lose zivimo nije istina. 

 

i da moze ovaj s trogodisnjom radit i nac posao prije mene ali najvise kolko ce zarađivat je 3 k kn(osim ako mu tatica vec nema neki posao) a ja kad ga nađem sisat cu ga za duplo pa i vise. ne vjeruj ti sto cujes na tv-u da se ljudi zale, u hr se stalno netko nesto zali a svatko sve ima.

12 godina
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
Mentalist kaže...
XVII Mini kaže...
mar123 kaže...

prijatelju moj ti mislis sa 36 bodova upisat trogodisnju skolu i ne radit nikakav fizicki posao u zivotu, pa ko ce ga radit nego takvi, ne zelim vrijeđat ali sam si kriv za to, kad su se u osnovnoj svi zahebavali ja nisam radio sranja i zamjerao se uciteljima, nazivali su me pickom ali takve picke ce im bit sefovi jer oni sad idu bas u te trogodisnje skole.

Budi sretan ako nađeš posao nakon gimnazije i fakulteta, prije ce netko tko je zavrsio trogodisnju naci nego ti mozda ce imati 3 milje kuna placu ali ce je bar imati, vjeruj mi. 

U ovoj državi se poklanjaju ocijene ko lude, svi idu u gimaziju onda nekako produ i muce muku sa fakultetom pa nakon toga kjrac{#}

Nemoj mi zamijeriti .

  Jest, sigurno je puno bolje nosati cijevi prljav u ulju, nego biti vrhunski doktor.

Sefe pa budi ti doktor, svaka cast onda, za to lako nadeš posao, to se ludo traži al moraš bit vrhunski! 

14 godina
protjeran
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
mar123 kaže...

i da moze ovaj s trogodisnjom radit i nac posao prije mene ali najvise kolko ce zarađivat je 3 k kn(osim ako mu tatica vec nema neki posao) a ja kad ga nađem sisat cu ga za duplo pa i vise. ne vjeruj ti sto cujes na tv-u da se ljudi zale, u hr se stalno netko nesto zali a svatko sve ima.

  Mi imamo najveći problem na svijetu. Mi živimo na najboljoj zemlji na planeti Zemlji.

 

U nas ako nema ništa ima mesa i povrća. Posadiš si krompira ispred kuće imaš  šta jesti.

 

U Japanu kad nema ništa, uzmeš i travu paseš.

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
12 godina
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
mar123 kaže...
XVII Mini kaže...
mar123 kaže...

prijatelju moj ti mislis sa 36 bodova upisat trogodisnju skolu i ne radit nikakav fizicki posao u zivotu, pa ko ce ga radit nego takvi, ne zelim vrijeđat ali sam si kriv za to, kad su se u osnovnoj svi zahebavali ja nisam radio sranja i zamjerao se uciteljima, nazivali su me pickom ali takve picke ce im bit sefovi jer oni sad idu bas u te trogodisnje skole.

Budi sretan ako nađeš posao nakon gimnazije i fakulteta, prije ce netko tko je zavrsio trogodisnju naci nego ti mozda ce imati 3 milje kuna placu ali ce je bar imati, vjeruj mi. 

U ovoj državi se poklanjaju ocijene ko lude, svi idu u gimaziju onda nekako produ i muce muku sa fakultetom pa nakon toga kjrac{#} 

Nemoj mi zamijeriti .

moje je misljenje da kod nas u drzavi ko stvarno zeli posao moze ga nac. a ne dođe i kaze ako placa nije 5 tisuca necu radit, ma stari ko te hebe nemoras, krepaj od gladi. mi smo postali usran narod, zivimo na viskoj nozi svi, ono građana sto stvarno prsoi to ima svugdje a onih 400 000 nezaposlenih ne zive tako lose, pa jbt dođem u subotu u arena centar kad nemozes parkirat, nijednog hebenog mjesta, naravno svi gledaju k1 a karte 150 kn najjeftinije. tolko o krizi i nepronalasku posla. naravno ima onih koji nedaju place zaposlenicima to ne osporavam ali da lose zivimo nije istina. 

 

i da moze ovaj s trogodisnjom radit i nac posao prije mene ali najvise kolko ce zarađivat je 3 k kn(osim ako mu tatica vec nema neki posao) a ja kad ga nađem sisat cu ga za duplo pa i vise. ne vjeruj ti sto cujes na tv-u da se ljudi zale, u hr se stalno netko nesto zali a svatko sve ima.

Imam frenda, profesora povijesti vrhunskog, kaže da na zavodu ima preko 300 prijavljenih na listi, mo'š mislit svi traže a nitko ne može dobit! 
ako ga pozovu to bude 1-2 dan , onda opet  za 2-3 mjeseca i to je to .. neznam stvarno sto ti mislis da tih 400 000 nezaposlenih sa fakultetima i bez fakulteta ne traze posao? samo kada pogledas gimnazije sve je puno, totalka! svi hoce biti austrnauti, inzinjeri, odvjetnici .. 

Rekoh najvise se isplati kuhar, slasticar ( znate da u Rijeci traže majstora buregđiju, ima ih svega 5-6, stara mi to radi pa znam a place su im 8-10 milja kuna pa eto tebi doktora )  il odes u medicinsku vrhunksa skola!

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.3.2012 18:47 (XVII Mini).
14 godina
protjeran
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
XVII Mini kaže...

Rekoh najvise se isplati kuhar, slasticar ( znate da u Rijeci traže majstora buregđiju, ima ih svega 5-6, stara mi to radi pa znam a place su im 8-10 milja kuna pa eto tebi doktora )   il odes u medicinsku vrhunksa skola!

  Postoji razlika:

 

Bit doktor pa da te ljudi na cesti pozdravljaju s Dobar dan doktore, kako ste? i da radiš u kancelariji.

 

Ili biti buregdžija pa da te pozdravljaju sa Eeeeej buregdžijaaaaaa i da vječno smrdiš na pitu.

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
15 godina
online
Re: Koju srednju školu odabrati?
XVII Mini kaže...
mar123 kaže...
XVII Mini kaže...
mar123 kaže...

prijatelju moj ti mislis sa 36 bodova upisat trogodisnju skolu i ne radit nikakav fizicki posao u zivotu, pa ko ce ga radit nego takvi, ne zelim vrijeđat ali sam si kriv za to, kad su se u osnovnoj svi zahebavali ja nisam radio sranja i zamjerao se uciteljima, nazivali su me pickom ali takve picke ce im bit sefovi jer oni sad idu bas u te trogodisnje skole.

Budi sretan ako nađeš posao nakon gimnazije i fakulteta, prije ce netko tko je zavrsio trogodisnju naci nego ti mozda ce imati 3 milje kuna placu ali ce je bar imati, vjeruj mi. 

U ovoj državi se poklanjaju ocijene ko lude, svi idu u gimaziju onda nekako produ i muce muku sa fakultetom pa nakon toga kjrac{#} 

Nemoj mi zamijeriti .

moje je misljenje da kod nas u drzavi ko stvarno zeli posao moze ga nac. a ne dođe i kaze ako placa nije 5 tisuca necu radit, ma stari ko te hebe nemoras, krepaj od gladi. mi smo postali usran narod, zivimo na viskoj nozi svi, ono građana sto stvarno prsoi to ima svugdje a onih 400 000 nezaposlenih ne zive tako lose, pa jbt dođem u subotu u arena centar kad nemozes parkirat, nijednog hebenog mjesta, naravno svi gledaju k1 a karte 150 kn najjeftinije. tolko o krizi i nepronalasku posla. naravno ima onih koji nedaju place zaposlenicima to ne osporavam ali da lose zivimo nije istina. 

 

i da moze ovaj s trogodisnjom radit i nac posao prije mene ali najvise kolko ce zarađivat je 3 k kn(osim ako mu tatica vec nema neki posao) a ja kad ga nađem sisat cu ga za duplo pa i vise. ne vjeruj ti sto cujes na tv-u da se ljudi zale, u hr se stalno netko nesto zali a svatko sve ima.

Imam frenda, profesora povijesti vrhunskog, kaže da na zavodu ima preko 300 prijavljenih na listi, mo'š mislit svi traže a nitko ne može dobit! 
ako ga pozovu to bude 1-2 dan , onda opet  za 2-3 mjeseca i to je to .. neznam stvarno sto ti mislis da tih 400 000 nezaposlenih sa fakultetima i bez fakulteta ne traze posao? samo kada pogledas gimnazije sve je puno, totalka! svi hoce biti austrnauti, inzinjeri, odvjetnici .. 

Rekoh najvise se isplati kuhar, slasticar ( znate da u Rijeci traže majstora buregđiju, ima ih svega 5-6, stara mi to radi pa znam a place su im 8-10 milja kuna pa eto tebi doktora )  il odes u medicinsku vrhunksa skola!

pa to sam i mislio, traze posao ali svi zele bit neki gospodini, kad dođe lik i kaze nudim 3000 kn za desetsatno radno vrijeme, idiot kaze necu ja radit tolko za 3000 kn, pa onda umri sto se mene tice.

12 godina
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
Mentalist kaže...
XVII Mini kaže...

Rekoh najvise se isplati kuhar, slasticar ( znate da u Rijeci traže majstora buregđiju, ima ih svega 5-6, stara mi to radi pa znam a place su im 8-10 milja kuna pa eto tebi doktora )   il odes u medicinsku vrhunksa skola!

  Postoji razlika:

 

Bit doktor pa da te ljudi na cesti pozdravljaju s Dobar dan doktore, kako ste? i da radiš u kancelariji.

 

Ili biti buregdžija pa da te pozdravljaju sa Eeeeej buregdžijaaaaaa i da vječno smrdiš na pitu.

E mozak, imas ti nekih problema vidim, trebas ti jos sazrijeti..najbolje ignorirat!{#}

12 godina
neaktivan
offline
Koju srednju školu odabrati?

jao bar imam socijalni zivot u osnovnoj jbt necu biti tamo neki freak kojemu je knjiga bitnija od frendova,pa da kad odrastem imam psihickih problema jer sam cijeli zivot bio zatocen doma citajuci knjige i kaj mi onda znaci biti neki tamo doktor i imat placu dvostruku od nekog pekara ili prodavača ako nemam frendova i sav novac stedim za "STARE DANE" -.-

 

tocno tako je s mojim susjedima imaju valjda 3,4 milijuna kuna na banci a nemaju sto uciniti snjima,napravili su novi stan u kuci i nista im vise sad netreba a cijeli zivot su ko idioti radili u kancelarijama svojim....nekazem da netreba uciti u osnovnoj skoli ali jednostavno ne podnasam ulizice i strebere koji bi sve ucinili da imaju peticu, i da naravno da bi ja htio imat sve petice ali jbg od 6. razreda jedva da sam pogledao knjigu a prolazim sa 3 (skoro 4) i to mi je dosta da sam sebi dokazem da sam inteligentan,ljudi brkaju znanje i inteligenciju...znanje je za qra* a ako si ti glup mozes se ti uciti i procitat 1001 knjigu i onda imat sve petice ali kaj ti to znaci kad onda si jos nakraju nemozes naci posao a lik koji je stobom isao u razz i glupirao se ima srece i ljepo nadje neki poslic istina bog da ima 3k placu npr. ali ipak ima od cega zivjeti...

vatefak is going on :D
15 godina
online
Koju srednju školu odabrati?

decko pusti ti ono sto bi se trebalo gledat, gledaju se ocjene a ti mozes na upisima govorit da si inteligentan milijun puta a da jesi primio bi se knjige. najbolji su mi ti koji kazu sto cu cijeli dan bit za knjigom, to su gluposti. u srednjoj je tako, treba bas puno ucit da bi imo 5 ali u osnovnoj je dovoljno prije testa nastrebati petica je zagarantirana. sad si si shebo dio zivota, s 36 bodova ces bit ku*ac.

14 godina
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
bancic123 kaže...

Tvoji roditelji su sigurno ponosni što imaju tako inteligentnog sina {#}

 

Moje osobno mišljenje je da si ti pre glup da prođeš s 5, pa se sam sebi opravdavaš kako si dovoljno pametan ali ne želiš išta naučit...

I razmisli tko ima više prijatelja: netko tko više ne zna šta će s novcima kolko ih ima ili netko tko jedva spaja kraj s krajem...

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.3.2012 22:18 (cuspajz).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
mar123 kaže...

decko pusti ti ono sto bi se trebalo gledat, gledaju se ocjene a ti mozes na upisima govorit da si inteligentan milijun puta a da jesi primio bi se knjige. najbolji su mi ti koji kazu sto cu cijeli dan bit za knjigom, to su gluposti. u srednjoj je tako, treba bas puno ucit da bi imo 5 ali u osnovnoj je dovoljno prije testa nastrebati petica je zagarantirana. sad si si shebo dio zivota, s 36 bodova ces bit ku*ac.

nisam si sjebo opce dio zivota,jer nisam nikad ni imao ocekivanja veca od nekakvog klasicnog posla,nikad se nisam ni zanimao za ikakav posao doktora ili sl.

cuspajz kaže...
bancic123 kaže...

Tvoji roditelji su sigurno ponosni što imaju tako inteligentnog sina {#}

 

Moje osobno mišljenje je da si ti pre glup da prođeš s 5, pa se sam sebi opravdavaš kako si dovoljno pametan ali ne želiš išta naučit...

I razmisli tko ima više prijatelja: netko tko više ne zna šta će s novcima kolko ih ima ili netko tko jedva spaja kraj s krajem...

isto kao sto je moje misljenje da si slabouman...jer gle kazes da sam pre glup ali ocito si ti jer ako neznas svaki idiot moze proci sa 5 u osnovnoj dosta je kao sto je mar123 napisao,sjest za knjigu i nastrebat se prije ispita,i mozda si ti ponosan sto tako radis i imas 5...i ne nisu svi (kao ocito ti) povrsni,ja se osobno nikad nebi druzio s nekim samo jer ima para,ili pak ne druzio se s nekim ko nema para...ovim postom dokazujes da si plitak, i mene bi bilo sram da sam takav...i ne nista nemoram ja sebi opravdavati niti drugima,mislis da mene boli qra* za nekog forumasa koji mi napise da sam glup?? aje daj bezi covjece,stvarno radis budalu od sebe

 

I DOSTA OFF TOPICA,NECU DOBITI BEZVEZE KARTON I NADAM SE DA MI GA ADMIN NECE DATI JER JA NISAM POCEO OVU RASPRAVU,JA SAM SAMO PITAO JEL DOBRA SREDNJA TRGOVAČKA I EVO SVAĐE

vatefak is going on :D
13 godina
offline
Re: Koju srednju školu odabrati?
XVII Mini kaže...
mar123 kaže...

prijatelju moj ti mislis sa 36 bodova upisat trogodisnju skolu i ne radit nikakav fizicki posao u zivotu, pa ko ce ga radit nego takvi, ne zelim vrijeđat ali sam si kriv za to, kad su se u osnovnoj svi zahebavali ja nisam radio sranja i zamjerao se uciteljima, nazivali su me pickom ali takve picke ce im bit sefovi jer oni sad idu bas u te trogodisnje skole.

Budi sretan ako nađeš posao nakon gimnazije i fakulteta, prije ce netko tko je zavrsio trogodisnju naci nego ti mozda ce imati 3 milje kuna placu ali ce je bar imati, vjeruj mi. 

 

Istina.

 

A vi ostali, pričate gluposti.. Ako imate vezu možete raditi gdje hoćete.. To je tako u ovoj državi..

http://nl-gaming.net/forum/
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice