Državna matura 2015

poruka: 2.293
|
čitano: 400.946
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Državna matura 2015
mirda123 kaže...
...

 Sumnjam da će ti netko dati odgovor ovdje.

 

Najbolje bi ti bilo da kontaktiraš NCVVO mailom (i telefonom budi uporan) i studentske referade fakulteta jer oni bi ti trebali dati informacije iz prve ruke.

EUNE: Ferritin
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.9.2015 12:44 (Ferritin).
12 godina
offline
Državna matura 2015

Ispisat se mozes bez problema... al ces uredno platit godinu na tom drugom fakultetu, iskoristio si svoju ''godinu'' besplatnog studiranja. Bolje odradi godinu na ovom faksu, jer ako su srodi fakulteti samo se prebacis sljedece godine... cak i preneses neke predmete i to je to.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
8 godina
neaktivan
offline
Državna matura 2015

Ali akademska godina još nije službeno niti započela. Nisam je mogao stoga ni konzumirati. Znači sve se odvija u u okviru regularnog ljetnog i jesenskog roka za upis po prvi puta na 1. godinu (brucoš) na prediplomski studij. Možda prema tome nisam niti iskoristio prvu godinu na  teret Ministarstva, ne znam ???? Vjerovatno Ministarstvo nije fakultetima još uopće doznačilo ta sredstva, a doznačiti će kad će biti u proračunu.

Otići ću osobno u ncvvo u ponedjeljak 21.09. ujutro kako bih na vrijeme stigao reagirati i eventualno maknuti se sa spiska za jesenski rok upisa. 

Samo me još zanima ako kojim slučajem treba platiti tj. participirati 8400 KN kod upisa na drugi fakultet u jesenskom roku, da li onda stičeš također status redovnog studenta i da li imaš sva studentska prava kao i redovni studenti - pokaz, x-icu, zdravstveno i dr.?

Samo da me kojim slučajem ne bi dokačilo i plaćanje oportunitetnih troškova kod ispisa (isto 8400). Mislim da ne bi moglo biti 2 puta plaćanje - kod ispisa i kod upisa. Najvjerovatnije može samo u najgorem slučaju 1 x 8400, a ne 2 puta isti iznos kod ispisa i upisa. Tada ne bi bilo ništa na teret ministarstva.

Tete iz obiju referada rekle su da se plaća ispis 250, upis na novom faxu 450. E sad, pitanje je da li smo se dobro sporazumjeli....

 

Ako tko zna točan odgovor, molim neka odgovori asap.

Hvala i pozdrav.

12 godina
online
Državna matura 2015

Ja mislim da moraš platiti godinu na onom faksu kojeg si upisao na ljetnom roku, jer si ti nekomu zauzeo mjesto na koje je on mogao upasti u ljetnom roku.


BTW. jel ti želja da sad na jesenskom roku upišeš strojarstvo kojim slučajem?
Zeza me na listi jedan koji se malo prebacuje na Zg, pa malo na Ri, pa opet na Zg, a ja ne mogu upisat u Rijeci, jer mi je jednostavno predaleko za putovati.

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :) Sponsored by Noiseblocker.
8 godina
neaktivan
offline
Državna matura 2015

Bez brige, nisam taj.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Državna matura 2015

Da li si ti kojim slučajem isto tako već negdje upisan u ljetnom roku na fakultet kao brucoš, pa se sad na jesenskom roku želiš negdje prebaciti kao i ja i jesi li se već gdje informirao o tome prelazu?

A ovaj ili ova što se prebacuje ZG-RI-ZG-RI-ZG... itd i tko zna gdje još, očito ima neku kombinaciju ili više otvorenih opcija "gdje, kako i zašto", a još i sam/a nezna što bi. Očito je da će odlučiti zadjnji dan.

No, u ponedjeljak 21.09. nakon 16 sati će sve iskritalizirati i vidjeti ćemo gdje i kako. Nadajmo se da će sve proći u redu, samo što nervoza i živci rade svoje - i studošima i roditeljima. 

Nadam se da si već negdje upisan, tako da ne gubiš godinu, no ipak bilo bi najbolje da ti se stvari 100% poklope, pa da je onda "to to" što stvarno i želiš i da sve ide svojim tokom.

No, utakmica traje 90 minuta, a zna se zabiti gol i u zadjoj minuti ili sekundi.

 

Uz to strojarstvo koje želiš, da li si prijavio još štogod u jesenskom roku i kako tamo stojiš?

Nadam se da ćeš uspjeti i sretno. Pozdrav.

13 godina
offline
Re: Državna matura 2015

Zna netko ukratko objasnit kako funckionira prebacivanje s faksa na faks i kad je to moguce,kad nije moguce i sto sve treba pri prebacivanju obaviti(razlike rijesit).U pitanju je tehnicki->tehnicki kombinacija prebacivanja

Di2 & EPS FTW!
12 godina
offline
Re: Državna matura 2015
ivanoile kaže...

Zna netko ukratko objasnit kako funckionira prebacivanje s faksa na faks i kad je to moguce,kad nije moguce i sto sve treba pri prebacivanju obaviti(razlike rijesit).U pitanju je tehnicki->tehnicki kombinacija prebacivanja

 Nazovi referadu tog drugog faksa i pitaj.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
13 godina
neaktivan
offline
Državna matura 2015

Kad počinju predavanja na tehničkom fakultetu u Rijeci?
Pisalo je 28. i sad odjednom 22.

 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
12 godina
neaktivan
offline
Re: Državna matura 2015
Mojpismonosa kaže...
mar123 kaže...

koji bi mi casio kalkulator bio najbolji za maturu?

 A za fer bi ti jos bolje sjeo Casio 991 DE Plus. A za maturu nema razlike :)

 

Zanima me ako zna netko gdje se može nabaviti ovaj kalkulator? Ima negdje u ZG-u? 

Bio sam u dosta knjižara ali ga još nisam uspio pronaći.

 

Je li velika razlika između 991DE i 991ES?

 

15 godina
offline
Re: Državna matura 2015
Zuja007 kaže...
Mojpismonosa kaže...
mar123 kaže...

koji bi mi casio kalkulator bio najbolji za maturu?

 A za fer bi ti jos bolje sjeo Casio 991 DE Plus. A za maturu nema razlike :)

 

Zanima me ako zna netko gdje se može nabaviti ovaj kalkulator? Ima negdje u ZG-u? 

Bio sam u dosta knjižara ali ga još nisam uspio pronaći.

 

Je li velika razlika između 991DE i 991ES?

 

 Razlika je što je UI kod DE na njemačkom, a ES na engleskom, među ostalim.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.9.2015 22:29 (mind_challenge).
13 godina
offline
Re: Državna matura 2015
Razlika je puno veća
Trenutno ne mogu napisati ali istraži sam
You have to be odd to be number one
15 godina
offline
Re: Državna matura 2015
Top Bugovac kaže...
Razlika je puno veća
Trenutno ne mogu napisati ali istraži sam

 Ispravak, mislio sam na ES Plus i DE Plus.  Ali i kod njih je razlika, koliko sad vidim, prvi ima 417 funkcija a drugi 560.

Inače, u dosta trgovina, knjižara sam vidio fx-991ES Plus za kupiti, tako ta ga nije problem kupiti.

Najbolje bi bilo kupiti fx-991EX, najnoviji Casio kalkulator. Jedini je problem što ga se može kupiti (koliko znam) jedino na indijskom amazonu. Košta oko 120 kuna.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.9.2015 22:29 (mind_challenge).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Državna matura 2015
mind_challenge kaže...
Top Bugovac kaže...
Razlika je puno veća
Trenutno ne mogu napisati ali istraži sam

 Ispravak, mislio sam na ES Plus i DE Plus.  Ali i kod njih je razlika, koliko sad vidim, prvi ima 417 funkcija a drugi 560.

Inače, u dosta trgovina, knjižara sam vidio fx-991ES Plus za kupiti, tako ta ga nije problem kupiti.

Najbolje bi bilo kupiti fx-991EX, najnoviji Casio kalkulator. Jedini je problem što ga se može kupiti (koliko znam) jedino na indijskom amazonu. Košta oko 120 kuna.

 Imas na ebayu s free shippingom. Kad smo vec kod kalkulatora upisao sam gradevinu i nisam se odlucio za kalkulator jos. Koji bi bio najbolji?

13 godina
neaktivan
offline
Državna matura 2015

Jel zna tko koji faksevi štrajkaju sutra?
Ja bih trebao imati predavanje o zaštiti na radu, a ne želim ić 250 km do tamo ako neće raditi. Riječ je o tehničkom faksu u Rijeci.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
13 godina
offline
Re: Državna matura 2015
SimeKZ kaže...
ivanoile kaže...

Zna netko ukratko objasnit kako funckionira prebacivanje s faksa na faks i kad je to moguce,kad nije moguce i sto sve treba pri prebacivanju obaviti(razlike rijesit).U pitanju je tehnicki->tehnicki kombinacija prebacivanja

 Nazovi referadu tog drugog faksa i pitaj.

Znaci u Hrvatskoj nema premjestaja izmedu fakseva na pocetku semestra

Di2 & EPS FTW!
13 godina
neaktivan
offline
Državna matura 2015

Jel se možete prijaviti na AAI edu hr?
Meni piše da je kriva lozinka. Upisujem istu kao i za studomat?

 

I za one u Rijeci, na Mudri se može samo preko AAI prijaviti?

 

EDIT: Nije kao za studomat nego treba aktivacijski kod upisati. Tj. onaj pass što ste ga unijeli prilikom prve prijave nije bitan.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.10.2015 13:56 (chutac).
11 godina
neaktivan
offline
Državna matura 2015

Ima li itko iskustva sa ustanovom Numericus ? ( u vezi priprema za maturu)
Slobodno raspitajte okolko naokolo, pitam za neku kombinaciju pa da znam nešto o njima..

(prekjučer prvi put saznao za njih)

Prestanite stavljati zarez,tamo gdje je odavno trebala biti tocka!
13 godina
offline
Re: Državna matura 2015
chutac kaže...

Jel se možete prijaviti na AAI edu hr?
Meni piše da je kriva lozinka. Upisujem istu kao i za studomat?

 

I za one u Rijeci, na Mudri se može samo preko AAI prijaviti?

 

EDIT: Nije kao za studomat nego treba aktivacijski kod upisati. Tj. onaj pass što ste ga unijeli prilikom prve prijave nije bitan.

 Ja se isto ne mogu ulogirati na svoj AAI račun, bio sam u referadi i rekle su mi ženske da pričekam do kraja tjedna ako nije hitno, javili su im iz Zagreba da ljudi imaju problema sa ulaskom na AAI račun (najviše brucoši), ili ako ti se žuri da napiši zahtjev za novi AAI račun i odnesi u referadu. Dobit ćeš novi račun za 2-3min. 

 

Probao sam preko aktivacijskog koda i šifre koju sam stavio na studomat, ali javlja mi grešku. 

Win Osama in hide and seek
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.10.2015 23:56 (J3ckYYY).
13 godina
neaktivan
offline
Državna matura 2015

Jel smije profesor dati 0 bodova iz kolokvija ako imam neki broj bodova?

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
10 godina
neaktivan
offline
Državna matura 2015

da ne otvaram sad novu temu budući da polažem maturu iduće godine, tj. ove školske, zanima me je li moguće upisati fer sa dvojkom iz hrvatskog ili engleskog na državnoj maturi ako je naravno ispunjen broj bodova za matematiku i fiziku (360 i 240 ako se ne varam)?

lupam sad - dobijem 4 iz mat i 4 iz fiz, 2 i 2 iz hj i ej recimo
imam li šanse upisati sa tim dvojkama
mislim, traži li fer više od toga
nisam baš netko kome idu jezici, iako to naravno ne znači da ih ne trebam učit barem za strani jezik koji će mi i kasnije sigurno bit potreban, međutim ne leže mi baš kao što mi leži matiša i fiz

tko je upisivao ili zna njihov prag ako mi može pojasnit kakva je praksa bila oko toga dosadašnjih godina

lp

edit - ok, našo sam nešto na njihovoj stranici:

"(...)Kvalifikacijski prag određen je uspjehom kandidata na ispitima iz ova dva predmeta. Pravo upisa ostvaruju samo kandidati koji su na ovim ispitima ostvarili pozitivne ocjene, a nađu se unutar upisne kvote na rang listi formiranoj na temelju ukupnih bodova."

ovo bi značilo da moja teorija vrijedi, zar ne?

da ne bude zabune, planirao sam plolagat mat A, fizika kao izborni naravno (to je preduvjet za upis fera) i ovi opći u koje spadaju jezici - hrvatski i engleski bi bili B razina. i iako mi kolege iz prošlih generacija i ljudi koji su polagali prije godinu, dvije, tri tvrde kako je i hr i eng dosta lagan na maturi osobito niža razina, i ako se imalo pripremim neću imat problema, ja nisam baš optimist znajući kakav sam s tim predmetima :D pa eto pitam sad, da, ne!?

No matter what comes your way in life, never give up, keep pushing. Cuz' nothing can stop you but you.
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.11.2015 17:27 (isuckatthisgame).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Državna matura 2015
isuckatthisgame kaže...

da ne otvaram sad novu temu budući da polažem maturu iduće godine, tj. ove školske, zanima me je li moguće upisati fer sa dvojkom iz hrvatskog ili engleskog na državnoj maturi ako je naravno ispunjen broj bodova za matematiku i fiziku (360 i 240 ako se ne varam)?


"(...)Kvalifikacijski prag određen je uspjehom kandidata na ispitima iz ova dva predmeta. Pravo upisa ostvaruju samo kandidati koji su na ovim ispitima ostvarili pozitivne ocjene, a nađu se unutar upisne kvote na rang listi formiranoj na temelju ukupnih bodova."


 Pa imaš raspored bodova na maturi za FER, 400 bodova su prosjeci razreda (4*80) i prosjek mature (80), 600 bodova su matematika i fizika.

 

Recimo da imaš na maturi 5 (mat), 5 (fiz), 2 (hrv), 2(eng), to bi ti bilo 56/80 bodova dobivenih na temelju prosjeka mature. A da imaš sve petice, onda je 80 bodova.

 

Dakle maksimalni raspon bodova koji ovisi o engleskom i hrvatskom je 16/1000.

 

Za FER je jedino bitno da si u 640 najboljih koji su se prijavili, nađi negdje prošlogodišnje podatke pa si računaj po tome, vrlo vjerojatno neće biti velikih odstupanja.

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.11.2015 17:51 (Looka).
14 godina
offline
Re: Državna matura 2015
isuckatthisgame kaže...

da ne otvaram sad novu temu budući da polažem maturu iduće godine, tj. ove školske, zanima me je li moguće upisati fer sa dvojkom iz hrvatskog ili engleskog na državnoj maturi ako je naravno ispunjen broj bodova za matematiku i fiziku (360 i 240 ako se ne varam)?

lupam sad - dobijem 4 iz mat i 4 iz fiz, 2 i 2 iz hj i ej recimo
imam li šanse upisati sa tim dvojkama
mislim, traži li fer više od toga
nisam baš netko kome idu jezici, iako to naravno ne znači da ih ne trebam učit barem za strani jezik koji će mi i kasnije sigurno bit potreban, međutim ne leže mi baš kao što mi leži matiša i fiz

tko je upisivao ili zna njihov prag ako mi može pojasnit kakva je praksa bila oko toga dosadašnjih godina

lp

edit - ok, našo sam nešto na njihovoj stranici:

"(...)Kvalifikacijski prag određen je uspjehom kandidata na ispitima iz ova dva predmeta. Pravo upisa ostvaruju samo kandidati koji su na ovim ispitima ostvarili pozitivne ocjene, a nađu se unutar upisne kvote na rang listi formiranoj na temelju ukupnih bodova."

ovo bi značilo da moja teorija vrijedi, zar ne?

da ne bude zabune, planirao sam plolagat mat A, fizika kao izborni naravno (to je preduvjet za upis fera) i ovi opći u koje spadaju jezici - hrvatski i engleski bi bili B razina. i iako mi kolege iz prošlih generacija i ljudi koji su polagali prije godinu, dvije, tri tvrde kako je i hr i eng dosta lagan na maturi osobito niža razina, i ako se imalo pripremim neću imat problema, ja nisam baš optimist znajući kakav sam s tim predmetima :D pa eto pitam sad, da, ne!?

Prag na FERu se vrti oko 750 bodova, svake godine nešto sitno raste, ali mislim da si sa 780 prilično siguran(osim ako matura ne bude puno lakša ili ako bude još veća navala, ali sumnjam). Hrvatski i engleski se računaju samo u prosjek ocjena obaveznog dijela mature, koji nosi 8%, što znači da bi dobio 42/80 bodova u slučaju koji si napisao(4 matematika, 2 hrvatski i engleski), tako da ti se puno više isplati koncentrirati na matematiku i fiziku, iako nije baš neznatan broj bodova. Puno ti nosi i prosjek ocjena, ali ako si preko 4.0 isto nije neki problem ako dobro napišeš fiziku i matematiku, a ako to zezneš onda te neće spasiti ni 5.0 ni 5 iz hrvatskog i engleskog.

 

Što se matura tiče, ni jedna nije teška, za 2 svaku možeš napisati i bez ikakve pripreme IMHO. Ja sam polagao sve na višoj razini, hrvatski sam učio sat ili dva dan prije i imao sam 81%(u srednjoj sam uvijek bio između 3 i 4), engleski doslovno nisam ni otvorio i dobio sam 97%(OK, to zavisi kako ti ide, ja sam uvijek imao 5 i bio na natjecanjima), slično i za informatiku s 85% bez učenja(informatiku sam imao samo u prvom razredu). Isto je bilo i svima iz razreda što se tiče hrvatskog, i na višoj razini je bilo onih kojima je profesorica u lice rekla da će pasti i nižu, koji nisu pročitali ni jednu lektiru, a svi su dobili bar 3, uz učenje par dana prije testa.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
8 godina
neaktivan
offline
Državna matura 2015

Hej ljudi! :)

Ako netko od vas možda treba bilo kakvu pomoć vezanu uz državnu maturu iz matematike ili fizike :D
ima dečka koji je prvostupnik na FER-u sa širokim znanjem iz ta dva predmeta, a uz to ima volju i želju pomoć ljudima da polože svoje ispite. :D

Satnica je 50kn,a ako je vas je više onda ide cijena po dogovoru.

Pošaljite mi mail na: matea.modec@gmail.com, za sve potrebne informacije! :D

Nadam se da ćemo ovim postom nekome pomoć! :D

8 godina
odjavljen
offline
Državna matura 2015

Ah, da, kako da ne... Ima “volju i želju pomoći ljudima”. Reci onda iskreno da ste ti i dečko švorc pa želite od klinaca (tj. njihovih roditelja) izvući pokoju kunu.

Znaš kako kažu za internet – muškarci su muškarci, žene su također muškarci, a klinci su tajni agenti. – Lastan, travanj 2010.
8 godina
offline
Re: Državna matura 2015
Arendelle kaže...

Ah, da, kako da ne... Ima “volju i želju pomoći ljudima”. Reci onda iskreno da ste ti i dečko švorc pa želite od klinaca (tj. njihovih roditelja) izvući pokoju kunu.

 Ajme meni, šta uopće komentirati tako bahato. Možete to vrijeme potrošiti na nešto bolje ;)

Kad sam već tu da skrenem pozornost na drive još jednom, za nove maturante:

Link FORUM: INFO

Link DRIVE: DRIVE

Komediruzecki®™
8 godina
odjavljen
offline
Re: Državna matura 2015
Komediruzecki kaže...

 Ajme meni, šta uopće komentirati tako bahato. Možete to vrijeme potrošiti na nešto bolje ;)

Kad sam već tu da skrenem pozornost na drive još jednom, za nove maturante:

(...)

 Samo zato i jesi tu. Nevjerojatno je kako si proziran.

 

P. S. Skripta iz hrvatskoga jezika, što bi se reklo u narodu, većinski kurca ne valjaju. Razlozi su jasni: ili se bave objašnjavanjem očitoga (želeći raditi nauku iz najjednostavnijih stvari kako bi se dobilo na debljini skripata) ili fiksne ideje kroatistâ-preskriptivistâ promoviraju u apsolutnu istinu čak i onda kad za to nema nikakve podloge. To sam primijetila iz nekoliko skripata koje se bave jezikom. Književnost je još smješnija jer je obrađena šturo kao da se radi o materijalima za peti razred osnovne, a ne četvrti razred srednje škole. Treba spomenuti i popriličnu nepismenost koju sam primijetila čitajući materijale o nekim lektirnim djelima. Ja ih ovoga ne bih učila, ali znajući današnje mediokritetske generacije, one će ti na ovome još i zahvaljivati. Neki britkoga jezika, doduše, mogli bi ti se zahvaliti.

 

P. P. S. Riječ je skripta u hrvatskome standardnom jeziku množina srednjega roda. Ne dolazi je u obzir pisati kao riječ koja ima jedninu i množinu ženskoga roda.

Znaš kako kažu za internet – muškarci su muškarci, žene su također muškarci, a klinci su tajni agenti. – Lastan, travanj 2010.
8 godina
offline
Re: Državna matura 2015
Arendelle kaže...
Komediruzecki kaže...

 Ajme meni, šta uopće komentirati tako bahato. Možete to vrijeme potrošiti na nešto bolje ;)

Kad sam već tu da skrenem pozornost na drive još jednom, za nove maturante:

(...)

 Samo zato i jesi tu. Nevjerojatno je kako si proziran.

 

P. S. Skripta iz hrvatskoga jezika, što bi se reklo u narodu, većinski kurca ne valjaju. Razlozi su jasni: ili se bave objašnjavanjem očitoga (želeći raditi nauku iz najjednostavnijih stvari kako bi se dobilo na debljini skripata) ili fiksne ideje kroatistâ-preskriptivistâ promoviraju u apsolutnu istinu čak i onda kad za to nema nikakve podloge. To sam primijetila iz nekoliko skripata koje se bave jezikom. Književnost je još smješnija jer je obrađena šturo kao da se radi o materijalima za peti razred osnovne, a ne četvrti razred srednje škole. Treba spomenuti i popriličnu nepismenost koju sam primijetila čitajući materijale o nekim lektirnim djelima. Ja ih ovoga ne bih učila, ali znajući današnje mediokritetske generacije, one će ti na ovome još i zahvaljivati. Neki britkoga jezika, doduše, mogli bi ti se zahvaliti.

 

P. P. S. Riječ je skripta u hrvatskome standardnom jeziku množina srednjega roda. Ne dolazi je u obzir pisati kao riječ koja ima jedninu i množinu ženskoga roda.

 Kakve veze P.S ima samnom?
Drugo, to bahato ponašanje a onda i pisanje ostavite za sebe doma.  Ja osobno nisam autor nikakvih skripti iz hrvatskog jezika, niti to mogu biti jer hrvatski ne znam. Ali taman da znam sve nebi se ponašao kao Vi. Šta god da treba spomenuti nije vrijedno spomena, ako želite nešto promijeniti onda to učinite. S ovim stavom teško da ćete ikome pomoći ;)

I da odgovorim na pitanje, da samo sam zato tu. Što je loše u tome, trebao bi biti kao Vi i pisati besmislice?

Komediruzecki®™
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2015 13:17 (Komediruzecki).
12 godina
offline
Državna matura 2015

Prvo sam mislio da je zajebancija, a sad vec postaje zalosno. Covjek se potrudio stavit sve skripte koje je pronasao na jedno mjesto i to je podijelio sa ostalima, taman da su sve skripte zakurac zasto bi mu netko prigovarao zbog toga? Meni su pomogle.

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
8 godina
offline
Re: Državna matura 2015
Arendelle kaže...
Komediruzecki kaže...

 Kakve veze P.S ima samnom?
Drugo, to bahato ponašanje a onda i pisanje ostavite za sebe doma.  Ja osobno nisam autor nikakvih skripti iz hrvatskog jezika, niti to mogu biti jer hrvatski ne znam. Ali taman da znam sve nebi se ponašao kao Vi. Šta god da treba spomenuti nije vrijedno spomena, ako želite nešto promijeniti onda to učinite. S ovim stavom teško da ćete ikome pomoći ;)

I da odgovorim na pitanje, da samo sam zato tu. Što je loše u tome, trebao bi biti kao Vi i pisati besmislice?

 Ti osobno nisi autor skripata, kažeš? A ti neosobno?

 

I daj, izvadi metlu iz guzice. Metla te koči da napišeš nešto pametno jer više njeguješ formu od sadržaja.

 Da mi je upoznati ovako lijepu osobu osobno. Užitka nebi bilo većeg.

Komediruzecki®™
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice